Nagrania z SU na zbiorniku

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nagrania z SU na zbiorniku
09 maja 2017, 09:20
Witam

Ja mam takie pytanko odnośnie podszywanie się pod dziewczyny z ShowUp.tv na zbiorniku.

Od paru miesięcy noc w noc ktoś nadaje na zbiorniku używając nagrań z transmisji ShowUp.tv i oferując pokazy na Skype za kasę.

A moje pytanie brzmi czy ShowUp coś z tym robi? Czy jakoś można się że zbiornikiem skontaktować?

Ostatnio jedną z pań skarżyła mi się że ja winią za oszustwa tam mimo że ona tam nawet nie wchodzi :(
Awatar użytkownika
pawcio
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2017, 22:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Takie sytuacje z puszczaniem na zbiorniku nagrań dziewczyn z ShowUp.tv miewały już miejsce w przeszłości.
Najlepiej zgłaszać takie sytuacje od razu moderatorom ze zbiornika z podaniem dokładnego adresu konta
na ShowUp.tv dziewczyny, której nagrania są używane na fałszywym koncie na zbiorniku.
Takie konta dość szybko zbiornik blokuje.



https://natsu.pics
Mano_Negra


Też nie raz byłem świadkiem takich transmisji, ale odrazu wysyłałem oglądającym ostrzeżenie i (jako dowód oszustwa) link do filmu, który aktualnie był transmitowany :P
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89


Mi się wydaje, że jedna nadająca sama puszcza filmik. Np. na ShowUp.tv nadaje z głosem, na zbiorniku bez, inaczej ubrana. Jak ma priv to wyłącza kam na 2 portalu.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Niestety w takiej sytuacji należy bezpośrednio pisać do adminów Zbiornika bo admini z Showupa co mają poradzić skoro Zbiornik nie należy do nich :(
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgłaszać i pisać do adminów!
Awatar użytkownika
freeymeey
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:47
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocham wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freeymeey pisze:Zgłaszać i pisać do adminów!


Mam konto na ZB od chyba początku istnienia portalu, ostatnio zgłaszałem takie nagrania i zostało to olane ciepłym moczem, tak samo jak nadające osoby które siedzą jednocześnie tam jak i na SU...
Randi



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości