Inwazja Rosjanek na SU..

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Inwazja Rosjanek na SU..
14 maja 2017, 20:01


Zacząłem taki wątek, bo jestem ciekaw waszego zdania na temat pojawiających się na ShowUp.tv pań z rosyjskim paszportem. Nie wiem, czy się orientujecie (oglądałem na ten temat ciekawy film na YT) - a Rosji jest to niesamowity biznes napędzany urodą tamtejszych kobiet oraz kontrolowany przez swojego rodzaju "mafię". Celowo piszę w cudzysłowie, gdyż nie ma to (raczej) związku z taką prawdziwą mafią, jednak to określenie najbardziej pasuje do kontekstu. Dziewczyny, które pracują na kamerkach siedzą w ogromnych hangarach/domach - gdzie w załóżmy 10 pokojach pracuje 10 dziewczyn. Czuwa nad nimi "wielki brat". Czysta mechanika i czysty biznes. Nasze Panie dla odmiany, nadają ze swoich domów, robią to prywatnie i na swój rachunek. Tam niestety zasady są zupełnie inne.. Troszkę to smutne, ale wszędzie tam, gdzie jest ogromna kasa, pojawia się zaraz ktoś, kto chce ją kontrolować..
Nie twierdzę jednak, że podobnie jest u nas. zresztą to akurat ciężko stwierdzić tak na pierwszy rzut oka, a już na pewno nie na podstawie transmisji, które widziałem. Niemniej zastanawiające jest, co dziewczyny, które nie znają języka polskiego.. mieszkają na co dzień w Rosji i ledwo mówiące po angielsku (!!) robią na polskim szołapie? WTF? :nono:
Awatar użytkownika
Mar-Cinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hatsumomo87
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mar--Cinek




Taka sytuacja nie jest od dzisiaj. Zanim pojawił się cybersex ukrainki i rosjanki stały przy drogach, nawet nie z przymusu a świadomie, niestety kontrolowane. A dzisiaj można zarobić tyle samo a może nawet więcej w godzinę siedząc w domu, w najgorszym przypadku - tak jak mówisz - w jakimś baraku, również pod kontrolą. Mnie to jakoś nie dziwi. Mój znajomy stary kawaler (44 lata) w Polsce nie mógł znaleźć głupiej kobiety, bo chciał młodą. Polecili mu pojechac na wakację do Odessy. Śmialiśmy się z niego, ale dzisiaj ma 15 lat młodszą żonę.
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




Mar-Cinek pisze: (oglądałem na ten temat ciekawy film na YT)

Można jakis link? chętnie obejrzę
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mar-Cinek pisze:Zacząłem taki wątek, bo jestem ciekaw waszego zdania na temat pojawiających się na ShowUp.tv pań z rosyjskim paszportem. Nie wiem, czy się orientujecie (oglądałem na ten temat ciekawy film na YT) - a Rosji jest to niesamowity biznes napędzany urodą tamtejszych kobiet oraz kontrolowany przez swojego rodzaju "mafię". Celowo piszę w cudzysłowie, gdyż nie ma to (raczej) związku z taką prawdziwą mafią, jednak to określenie najbardziej pasuje do kontekstu. Dziewczyny, które pracują na kamerkach siedzą w ogromnych hangarach/domach - gdzie w załóżmy 10 pokojach pracuje 10 dziewczyn. Czuwa nad nimi "wielki brat". Czysta mechanika i czysty biznes. Nasze Panie dla odmiany, nadają ze swoich domów, robią to prywatnie i na swój rachunek. Tam niestety zasady są zupełnie inne.. Troszkę to smutne, ale wszędzie tam, gdzie jest ogromna kasa, pojawia się zaraz ktoś, kto chce ją kontrolować..
Nie twierdzę jednak, że podobnie jest u nas. zresztą to akurat ciężko stwierdzić tak na pierwszy rzut oka, a już na pewno nie na podstawie transmisji, które widziałem. Niemniej zastanawiające jest, co dziewczyny, które nie znają języka polskiego.. mieszkają na co dzień w Rosji i ledwo mówiące po angielsku (!!) robią na polskim szołapie? WTF? :nono:


Nawet by się zgadzało, bo te niektóre panny co przybyły ze wschodu, widać, że są na jedno kopyto, podobne pomieszczenia i podobny tryb tansmisji.


diabolic89 pisze:Mój znajomy stary kawaler (44 lata) w Polsce nie mógł znaleźć głupiej kobiety, bo chciał młodą. Polecili mu pojechac na wakację do Odessy. Śmialiśmy się z niego, ale dzisiaj ma 15 lat młodszą żonę.


kiedyś na planete+ oglądałem taki dok. o zamożnych starszych panach z Ameryki i Europy, którzy właśnie przylatywali do Odessy kilka razy w roku, na jakieś tam uroczystości, organizowane pod kątem - młoda Ukrainka odda się w dobre ręce i zostanie żoną.


Wunderbaum pisze:
Mar-Cinek pisze: (oglądałem na ten temat ciekawy film na YT)

Można jakis link? chętnie obejrzę


podbijam
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




W Pl też tak to działa. Są firmy zatrudniające modelki, najbardziej chyba znana to Intercam. Wszystkie siedzą w jednym budynku, nie muszą się rozbierać, ustalają co robią na kam z pracodawcą chyba. Każda ma tłumacza, siedzi i udaje, że pisze na klawiaturze, reaguje na czacie, jak jej tłumacz podpowie co ma zrobić. Dziewczynom średnio się to opłaca, z tego co czytałem to, te które tam pracowały narzekały na marną stawkę, chyba 60% albo 40% szło dla Intercamu, nie pamiętam już. Czasem siedziały po 12h non top. W miesiącu wychodziło im jakoś 3000 pracując non stop.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




Ta inwazja nie dotyczy tylko ShowUp.tv, również na innych kamerkowych stron są te same osoby... przez co jest to niekorzystne na ShowUp.tv - pominąwszy w ch*j wygórowane ceny, to prawie znikoma komunikacja, bo niektóre nawet angielskiego nie ogarniają, a nawet jeśli, to czatu z ShowUp.tv nie czytają, bo sami debile tam są co piszą "pokaż dupe" i podobne teksty...

Chociaż wczoraj jedna w topkę się wbiła - Margaretka.
http://www.ShowUp24.tv/profile/Margaretka
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Poza wspomnianą powyżej Margeritką właśnie w tej chwili nadają jeszcze:

https://showup24.tv/ChilloutAlise
https://showup24.tv/NaughtyAlex1
https://showup24.tv/TamaraLove

Generalnie jest ich kilka, jeśli nie kilkanaście. Zazwyczaj ładne dziewczyny i wszystkie pokazują buzie, bo u nich to standard.
A to, że nie odpisują na czacie nie jest spowodowane tym, że u nas piszą cami debile (choć to też... bo kretyni widzą, że dziewczę nie polskie.. że polskiego nie zna.. a angielskim też mizeria - a ci nadal swoje: "wypij się"; "pokaż stópki"... Brak ingerencji w czat to też kwestia tego, że one siedzą na wielu stronach z kamerkami i czekają tylko na daninę. Na większości tego typu stron gdy wpadnie napiwek - pojawia się dźwięk. U nas tego nie ma, więc na szołapowy czat zaglądają raz na jakiś czas..

Co do filmiku na YT - szukałem go właśnie, ale nie mogę znaleźć.. gdy odszukam to wkleję link.
Awatar użytkownika
Mar-Cinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hatsumomo87
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mar--Cinek



Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości