Konsole/PC - ogólnie

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Konsole/PC - ogólnie
16 lip 2017, 17:24
Jak wiadomo, opinii na temat tego, co kupić sobie dla spędzenia czasu w ciekawy sposób, jest wiele. Jedni preferują xboxa, czy to nowszej generacji, może niektórzy wolą jednak jeszcze swojego leciwego 360, inni z kolei wolą Play Station 3 czy 4, jeszcze inni zostają przy PC-tach.

I tu zostawiam Wam pole do dyskusji, jaka konsola i dlaczego, a może jednak PC..

Temat jest po części stworzony dla użytkownika z Krakowa, który nadal nie wie, na co postawić :mrgreen:
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: Konsole/PC - ogólnie
16 lip 2017, 17:26
ja wiem wszystko, czekam na xbox one X do listopada na premiere , to najmocniejsza konsola w historii
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 09:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011


Re: Konsole/PC - ogólnie
16 lip 2017, 17:27
przy dzisiejszych cenach kart graficznych to najlepszym wyborem jest ps4
GumowyWonsz


Re: Konsole/PC - ogólnie
16 lip 2017, 17:44
Ja jako jedyny zapewne kochałem Nintento GamCube, bo na nią właśnie wydano Metal Gear Solid: The twin Snakes (dla mnie najlepsza chyba gra w historii, jeśli miałbym wybierać jedną) czy Resident Evil 4:P Była tania w stosunku do konkurencji, mało gier, ale za to większość to bardzo dobre tytuły w stylu Mario.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Konsole/PC - ogólnie
16 lip 2017, 19:08
Najlepsze wyjście? Strzelić sobie 6 w totka i zrobić w domu osobisty Gaming Room, gdzie postawimy każdą możliwą konsolę i PCta :D
A tak poważniej - z konsol miałem tylko Pegasuska :P, Game Boya, PSXa i PS2. Z nowszych konsoli korzystałem tylko u rodziny i wydają mi się mniej wygodne w użytkowaniu niż PC (chodzi mi tu konkretnie o wszystkie rzeczy pozagamingowe). Poza tym PC ma tego plusa, że można go w każdej chwili zapgrejdować. Z drugiej jednak strony, dla najlepszych efektów graficznych na kompa należałoby wydać majątek, zaś na konsolach jakość grafiki jest chyba lepsza od standardowych komputerów (przynajmniej tak mi się wydaje). No i różnica w cenach gier, gdzie nawet premierowe tytuły są droższe na konsolach, a po jakimś czasie różnica ta drastycznie rośnie na korzyść PCtów.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konsole/PC - ogólnie
18 lip 2017, 09:21
jose821011 pisze:ja wiem wszystko, czekam na xbox one X do listopada na premiere , to najmocniejsza konsola w historii

Co z tego że najmocniejsza konsola w histori jak gier nie ma :lol:
Najlepiej to kupić PS4 slim na promocjach można wyłapać za niecały 1k zł. Ogólnie na PS4 są zajebiste ekskluzywne gry choćby Uncharted, The Last of Us, Horizon Zero Dawn. Sam mam PS4 ale i też Xboxa 360. Największą bolączką to jest cena gier która doczodzi nawet do 250zł no i żeby grać online to trzeba wykupić abonament co dla mnie jest głupotą bo gry są drogie i musisz jeszcze abo opłacać jak chcesz grać online.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konsole/PC - ogólnie
19 lip 2017, 00:42
ps4 tylko i wylacznie dla jednej gry... Horizon... exclusive powinny byc zabronione :D

a tak to jednak pc... na start troche wiecej trzeba wylozyc ale jednak... zreszta... co niektorzy pamietaja moj "slawetny topic o kompie na foro erotycznym" :D

jose poluj na promocje... za swoje ps4 wylozylem jakies 600 peelenow... dobra promocja nie jest zla :)
Awatar użytkownika
kawaZpradem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2016, 20:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a bo to jedna?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kawaZpradem


Re: Konsole/PC - ogólnie
22 lip 2017, 16:35
Warto jeszcze kupować PS4 czy lepiej poczekać na coś nowszego?
Awatar użytkownika
elchapo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2016, 14:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konsole/PC - ogólnie
22 lip 2017, 20:28
Na PS4 jest wciąż straszna posucha jeżeli chodzi o gry (jak zresztą na całym rynku) - brakuje tytułów AAA w które się chce grac latami, większość to odgrzewane kotlety (Fify/PESy, Far Kraje, Unczartedy, Tomb Raidery etc) a grafika, która miała być wyznacznikiem jakości konsoli na lata, już się mocno opatrzyła i aż prosi się o nową platformę z większymi możliwościami sprzętowymi. Jeżeli przezyłeś 2 lata bez konsoli to przeżyjesz i kolejny rok-dwa w oczekiwaniu na nową PS5
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Konsole/PC - ogólnie
22 lip 2017, 20:41
ruger44 pisze:Na PS4 jest wciąż straszna posucha jeżeli chodzi o gry

Ostatnio wyszła zremasterowana trylogia Crasha Bandicoota, dam sobie rękę uciąć, że są ludzie, którzy dla samej tej gry byliby w stanie kupić konsolę ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Konsole/PC - ogólnie
23 lip 2017, 21:36
w Crasha 1,2 i 3 nakurwiałem godzinami na PS1 :P

tak samo też całe dnie grało się na tej konsoli potrafiłem spędzić niezliczone minuty z Gran Turismo 2 :)
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: Konsole/PC - ogólnie
23 lip 2017, 23:03
Ja na PSXie właściwie nie grałem za wiele, ale jedna gra okradła mnie z niezliczonych godzin życia - FINAL FANTASY VII. Jak dla mnie jedna z najlepszych gier video ever. Pamiętam jak grałem z dokładnymi opisami przejścia, bo chciałem zdobyć wszystko co możliwe - złotego chocobosa, summona Knights of Round, Ribbona dla każdej postaci, zabić wszystkie Weapony... No i ta fabuła, postacie, muza, generalnie gra 11/10.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości