NAJBARDZIEJ SKRZECZĄCE TRANS

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zakładam ten temat bo myślę, że warto, niektóre Panie mają ogromny problem z regulacją dźwieku na transmisji.. dźwięk rozsadza głosiniki i bębenki w uszach a nie można zrozumieć co modelka mówi.. Apeluję - czy ktoś może zna jakiś "przepis" na odpowiednie ustawianie dźwięku- będę podążał z krucjatą w czeluściach szołapa aby rozsyłać info z radami ustawienia dźwięku. Wiem,że może to nie być proste, zależeć od sprzętu iteede iteepee, nie transmituje ( dla dobra ogółu) i nie znam tego bólu.. ale litości.. czasem to jakby na złomowisku piła metal cięła..
Czy może ja jestem jakiś przewrażliwiony czy jak ?

Nie będę wypisywał które trans obudziły by Hitlera.. bo jeszcze się ktoś obrazi i bede mial przejebane
A na huj kurwie majtki..! - i ściągneła
Awatar użytkownika
HardCore
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2017, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie chodzi tyle o samo ustawienie dźwięku czy odpowiedni program do obróbki co o tak prozaiczną rzecz jak mikrofon - większość pań nadaje z mikrofonem wbudowanym w kamerkę, który może dobrze się nadaje do rozmowy przez skajpa ale już gdy modelka znajduje się kilka metrów od kamerki + włączy muzykę to gubi dźwięk tudzież właśnie buczy i skrzeczy. Dobry mikrofon "z siateczką" jakich używają profesjonalni streamerzy to dość spory wydatek którego panie starają się chyba za wszelką cenę uniknąć wychodząc z założenia, że "Janusz jak ma wejść na priva to wejdzie nawet z kijowym mikrofonem". I po części niesttey mają racje
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości