podatki?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
podatki?
29 sty 2018, 21:34

Czesc, jak to jest z tym rozliczeniem za zarabianie na SU? Zglasza sie gdzies to czy jak? Jestem w tym świeży i malo wiem a w interenecie tez po czesci pusto :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
atham99
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: atham99

Re: podatki?
12 kwie 2018, 18:09

Co prawda nigdy tego nie robiłem, ale wydaje mi się że musisz podpisać jakąś umowę z SU i jeśli nie masz działalności to powinieneś odprowadzić chyba 18% od darowizny. Poszukaj tematu opodatkowanie darowizny. Chociaż wątpię by którakolwiek z Pań tutaj rozliczała to z US.
Awatar użytkownika
rozochocony
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

12 kwie 2018, 19:12

Sporo się rozlicza wbrew pozorom, nawet na forum znajdziesz kilka takich pań^^ Jak ktoś zarabia duże kwoty to radziłbym to robić, chociażby ze względu na polską naturę i życzliwość innych osób, które tak radują się na widok cudzych zarobków:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper

Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek

12 kwie 2018, 19:51

atham99 pisze:Czesc, jak to jest z tym rozliczeniem za zarabianie na SU? Zglasza sie gdzies to czy jak? Jestem w tym świeży i malo wiem a w interenecie tez po czesci pusto :to_take_umbrage:

Jak chcesz być tak 100% legalny jeżeli chodzi o US to musisz zalozyć działalność gospodarczą (wybrac "inna działalność usługowo-rozrywkowa" w polu "rodzaj działalności"), płacić oczywiście ZUS jak każdy samozatrudniony i od zysku odprowadzać normalny podatek wpisując w odpowiednie pole pitów ile rocznie zyskałeś na SU. Darowizna by była OK ale tylko, jeżeli otrzymałeś jednorazowo mniej niż 2000 zł, jeżeli otrzymujesz stale, miesięcznie duże kwoty w zamian za wykonywanie pewnych czynności to nie spełnia to definicji darowizny tylko właśnie działalności usługowej
Stoją kutasy w kolejce do powiększenia, wchodzi Ruger44 i pcha się na sam przód kolejki a na to oburzony tłum "Pan tu NIE STAŁ!"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Nick na ShowUp.tv: Ruger44

12 kwie 2018, 19:59

tomcio_paluszek pisze:Sporo się rozlicza wbrew pozorom, nawet na forum znajdziesz kilka takich pań^^ Jak ktoś zarabia duże kwoty to radziłbym to robić, chociażby ze względu na polską naturę i życzliwość innych osób, które tak radują się na widok cudzych zarobków:P

Masz rację, szczególnie kiedy znajdują się w pobliżu Ciebie tacy którzy widzą że Tobie się powodzi i zrobią wszystko żeby tylko Ci dokopać.
ruger44 pisze:
atham99 pisze:Czesc, jak to jest z tym rozliczeniem za zarabianie na SU? Zglasza sie gdzies to czy jak? Jestem w tym świeży i malo wiem a w interenecie tez po czesci pusto :to_take_umbrage:

Jak chcesz być tak 100% legalny jeżeli chodzi o US to musisz zalozyć działalność gospodarczą (wybrac "inna działalność usługowo-rozrywkowa" w polu "rodzaj działalności"), płacić oczywiście ZUS jak każdy samozatrudniony i od zysku odprowadzać normalny podatek wpisując w odpowiednie pole pitów ile rocznie zyskałeś na SU. Darowizna by była OK ale tylko, jeżeli otrzymałeś jednorazowo mniej niż 2000 zł, jeżeli otrzymujesz stale, miesięcznie duże kwoty w zamian za wykonywanie pewnych czynności to nie spełnia to definicji darowizny tylko właśnie działalności usługowej

Ja bym jeszcze dodał, nawet jeśli jesteś legalny to musisz się czuć jak byś był nielegalny ponieważ nasi urzędnicy jeśli znają się np. z Twoją konkurencją zrobią za drobną opłatą pod stołem chlewu tyle, że odechce Ci się nawet legalności. Mówią że nie ma korupcji, a ja myślę że jest cały czas i będzie, do momentu aż głupi naród polski zmieni podejście do życia i siebie samych. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
rozochocony
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Nick na ShowUp.tv:

12 kwie 2018, 21:34

Korupcja będzie tak długo jak będzie nepotyzm na wyższych i niższych stanowiskach bo to przez niego do stołków dopychają się ludzkie śmieci i najgorsze szumowiny zamiast ludzi wykształconych i z powołaniem. Choć w sumie chyba nie ma kraju gdzie za odpowiednią ilość $$$ nie dostanie się kokretnej gratyfikacji od urzędników państwowych, nawet najbogatsze kraje mają z tym problem
Stoją kutasy w kolejce do powiększenia, wchodzi Ruger44 i pcha się na sam przód kolejki a na to oburzony tłum "Pan tu NIE STAŁ!"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Nick na ShowUp.tv: Ruger44

16 kwie 2018, 15:01

Jak się zarabia coś w okolicach 10 tysięcy miesięcznie to polecałbym jednak się rozliczać bo to duże kwoty, mniejsze typu 3-4-5 miesięcznie to myślę że jeszcze można olac

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

22 kwie 2018, 00:16

Jesli ktos ma problem z rozliczeniem podatku,to sluze pomoca :yes4: