Lista obecności na Zlocie Forumowiczów

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ponieważ do Zlotu Forumowiczów został już tylko troszkę ponad miesiąc (przypominam - Pyrkon, Poznań 18-20 maj) więc czas się powoli jakoś organizowac, wpisujcie kto z Was może się pojawić w tym terminie żebym wiedział komu rozesłać dane kontaktowe potrzebne przy spotkaniu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




benndem
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Gdyby nie data stworzenia tematu pomyślałbym, że faktycznie macie jakiś zlot ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona... O zlocie pisałem od kilku miesięcy i data założenia tematu przypadkowo jest na 1.04, ci którzy to zignorują i nie wpiszą się na listę obecności niech potem nie płaczą że nie dostali zapki, zapka poleci kilka godzin przed spotkaniem (bo sam jeszcze niewiem gdzie wyznaczyć dokładne miejsce i czas) a nie znajdziecie nas w morzu ludzi na Pyrkonie nie wiedząc gdzie dokładnie jesteśmy. Tak ostrzegam żeby nie było niedomówień i litani narzekania w poniedziałek 21.05 że "nikt mi nie powieddział" "czemu mi nikt nie napisał" "tak dobrze się bawiliście a mnie nie zaprosiliście, foch!". Wyjebane mam na śmieszków i ignorantów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona

Goń się kurwiu :D

ruger44 pisze:O zlocie pisałem od kilku miesięcy

Wiem, widziałem, ale akurat twoje pisanie na jakikolwiek temat trzeba brać z dużym dystansem ;)

A teraz pytanie serio... myślisz że znajdzie się wielu chętnych, żeby spotkać się z dziwakami z foro i do tego płacić wstępniaka na Pyrkon? ;]
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Goń się leszczu! Wyjebane mam na centusiów dla ktorych 99 zł za karnet jest barierą nie do przeskoczenia i dla których Władzio Jagiełło ma większą wartość niż kumpelstwo, ten temat jest dla zajebistych ziomków z którymi można fajnie pogadać i ich serdecznie zapraszam, ukryta opcja żydowska która zakrzywionym nosem czuje z kilometra konieczność wydania paru złotych "na darmo" niech zostanie w domach i liczy sobie szekle!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




nobody69 pisze:
ruger44 pisze:Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona

Goń się kurwiu :D

ruger44 pisze:O zlocie pisałem od kilku miesięcy

Wiem, widziałem, ale akurat twoje pisanie na jakikolwiek temat trzeba brać z dużym dystansem ;)

A teraz pytanie serio... myślisz że znajdzie się wielu chętnych, żeby spotkać się z dziwakami z foro i do tego płacić wstępniaka na Pyrkon? ;]


Sporo ludzi przecież z tego czy poprzednich forów o SU już zna się prywatnie i ma spotkania za sobą:P W grupie to wiadomo, że może być ciężej o takie coś, bo termin, bo komuś może być głupio tak od razu z kilkoma osobami, bo miejsce nieodpowiednie itp.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




ruger44 pisze:Goń się leszczu! Wyjebane mam na centusiów dla ktorych 99 zł za karnet jest barierą nie do przeskoczenia i dla których Władzio Jagiełło ma większą wartość niż kumpelstwo, ten temat jest dla zajebistych ziomków z którymi można fajnie pogadać i ich serdecznie zapraszam, ukryta opcja żydowska która zakrzywionym nosem czuje z kilometra konieczność wydania paru złotych "na darmo" niech zostanie w domach i liczy sobie szekle!

Nie wiem czy wiesz, ale w moim poście akurat nie chodziło o wydawanie kasy. Podczas interpretacji bardziej bym się skupił na innym fragmencie, który porusza ten podstawowy problem ze spotkaniem. Cena wejściówki to tylko kwestia podrzędna. No ale wierz sobie dalej w swoje teorie :)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Właśnie po to wpadłem na pomysł zlotu na Pyrkonie żeby nie był to zlot stricte "żeby tylko pogadać" tylko żeby robić coś jeszcze - pochodzić, popaczeć na skąpo odziane cosplayerki, posłuchać ciekawych wykładów etc. W ten sposób nikt się nie powinien nudzić nawet jeżeli wspólne tematy szybko się wyczerpią. Ale zawsze znajdzie się kilku którzy sami nie jadą a jeszcze by chcieli zepsuć zabawę innym i odstraszyć jak najwięcej osób!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Właśnie po to wpadłem na pomysł zlotu na Pyrkonie żeby nie był to zlot stricte "żeby tylko pogadać" tylko żeby robić coś jeszcze - pochodzić, popaczeć na skąpo odziane cosplayerki, posłuchać ciekawych wykładów etc. W ten sposób nikt się nie powinien nudzić nawet jeżeli wspólne tematy szybko się wyczerpią.

Aaa, więc taka jest geneza tego pomysłu z Pyrkonem. A to powiem ci, że brawo ty, szacun, dobre podejście. Serio, bez ironii ;)

ruger44 pisze:Ale zawsze znajdzie się kilku którzy sami nie jadą a jeszcze by chcieli zepsuć zabawę innym i odstraszyć jak najwięcej osób!

To ja ci na to odpowiem tak... Gdyby termin takiego zlotu wypadł jakieś 2-3 miesiące temu, to poważnie bym się zastanawiał nad uczestnictwem, bo wtedy jeszcze wszystko wyglądało tu inaczej. Ale przez ten czas sporo się zmieniło, spadło kilka masek i ludzie, którzy zawsze wydawali mi się spoko, sympatyczni, uprzejmi itede itepe okazali się nie być takimi, za jakich ich uważałem. Ba, w pewnych przypadkach okazali się nawet nie być takimi, na jakich się tu kreowali ;] Więc to nie ja zniechęcam i odstraszam, ale zachowanie ludzi stąd zniechęca do jakiegokolwiek zadawania się z nimi, tym bardziej w realu. Nawiązując do twojego wcześniejszego posta - problemem nie jest to, czy warto wydać kasę. Problemem jest to, NA KOGO tą kasę warto wydać. Fałszywość i skurwielstwo, które ostatnimi czasy wyszły z paru userów niczym szydło z worka jest dla mnie znakiem, że liczba tych, których warto byłoby poznać face to face krąży niebezpiecznie blisko zera.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




To jest dość istotna kwestia - czy jeżeli gadamy z kimś powiedzmy rok, dwa, trzy i jest OK a potem ma jedno jedyne małe potknięcie to należy go od razu skreślić? Czy w realu tak samo traktujesz przyjaciół - jak zrobią jeden zły krok to, zamiast wspierać ich i pomagać, skreślasz ich i zapominasz o tych wszystkich pozytywnych chwilach jakie przeżyliście razem? Któż to tak bardzo Ci zaszedł za skórę że postanowiłeś odciąć się od całego towarzystwa? Zawsze możesz skorzystać z okazji, że większa grupa ludzi się spotyka, napisać kilka PW o treści "Elo ziom, nie idź na to spotkanie sprzzedajnych dziwek i backstabberskich dwulicowców, zróbmy sobie konkurencyjny zlot w tym samym czasie i miejscu" i spotkać się z tym na których Ci zależy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Czy w realu tak samo traktujesz przyjaciół - jak zrobią jeden zły krok to, zamiast wspierać ich i pomagać, skreślasz ich i zapominasz o tych wszystkich pozytywnych chwilach jakie przeżyliście razem?

No proszę cię, nie mylmy realnych przyjaciół z anonami z neta ;]
ruger44 pisze:To jest dość istotna kwestia - czy jeżeli gadamy z kimś powiedzmy rok, dwa, trzy i jest OK a potem ma jedno jedyne małe potknięcie to należy go od razu skreślić?

Ale tu nie chodzi o jedno małe potknięcie, tylko o ciągłe zgrywanie miłej i uprzejmej osoby na pokaz dla innych, kiedy naprawdę nie posiada się ani krzty klasy i honoru. Ja to widzę tak: kiedy ma się problem do kogoś z forum, to należy to załatwić z tą osobą prywatnie, a nie obrabiać dupę za plecami jak jakaś ostatnia pizda. Brały w tym procederze (i broniły go) osoby, których nigdy bym o to nie podejrzewał, a które też najwyraźniej uważają się - z przyczyn dla mnie niewiadomych - za lepsze od innych. Fakt, że taka sytuacja w ogóle miała miejsce udowadnia tylko, że to inni są lepsi od nich. Więc wielka murzyńska pyta w dupę całej tej podwórkowej mafii :)

I nie to, że się odcinam od towarzystwa, bo ja nigdy tu kumpli nie szukałem, forum nie jest miejscem do tego. Raczej działało to na zasadzie: "o, ten ktoś wydaje się być spoko, pewnie dałoby się z nim/nią pogadać przy piwie", ale nigdy nie miałem na to ciśnienia. A teraz mam po prostu wyjebane na prawie wszystkich i wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nołba przypierdalasz sie dość srogo , to pisz konkretnie do kogo i o chuj ci chodzi a nie jakieś bezosobowe dyrdymały i aluzje

nobody69 pisze: Ja to widzę tak: kiedy ma się problem do kogoś z forum, to należy to załatwić z tą osobą prywatnie, a nie obrabiać dupę za plecami jak jakaś ostatnia pizda


Może mam tu wkleić twoje pewki to sobie przypomnisz jak to ty obrabiasz pizde za plecami ? I pomimo że ten ktoś zlewa cie ciepłym moczem nie odpisując nic , to nie rozumiejąc że zajebałeś sobie sam plaskuna na ryj jak nawiedzony dalej ciśniesz te swoje gorzkieżale na pw .. Pamięć szwankuje hipokryto ?
Czy przypomnieć też ci że na moją pw w celu załatwienia sprawy prywatnie nawet nie odpisałeś . Więc pytam ponownie - o chuj ci chodzi pizdo ? bo chyba mogę cię już tak nazywać !

nobody69 pisze: Więc wielka murzyńska pyta w dupę całej tej podwórkowej mafii :)

...napisał typ z jakimś hasztag team'em w stopce :beg:

nobody69 pisze: A teraz mam po prostu wyjebane na prawie wszystkich i wszystko tutaj.


Łączę się z tobą w bólu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
iks kurwa de
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A ja jak będę to z niemca raczej.
Bo tu mogę zadeklarować, ze będę
Ale wiadomo... zimna Zośka w okolicach jest... zawieje śniegiem i chuj bombki strzelił...hue, hue
Będę dookreślony w póxniejszym terminie gdyż prowadzę bardzo nieustabilizowane życie poruszając się między dwoma miastami
a w maju mi sie jeszcze sfinalizuje kluczowym dla mnie projekt, czyli wejście na giełdę jednej ze spółek
Także będę dawał znaka
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To i ja wpadnę na zlot :D
Awatar użytkownika
Badam
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No toś się spóźniła, o ponad rok. Junior założył ten temat 1 kwietnia 2018 roku, w prima aprilis (przypadek? - nie sądzę!). ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Bam, nie słuchaj tej wiecznej malkontentki - w tym roku Zlot Forumowiczów na pewno dojdzie do skutku! A jak się nie uda Zlot Forumowiczów to podjadę do Ciebie na chatę z piwkiem i zrobimy sobie prywatny i nieoficjalny Zlot Moderatorów Forumke :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ci użytkownicy podziękowali autorowi ruger44 za post:
pussycat (06 maja 2019, 06:00)

:air_kiss: :heart: :air_kiss:

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to za SJP - malkontent:

Człowiek negatywnie nastawiony do życia, niezadowolony z rzeczywistości, we wszystkim doszukujący się ujemnych stron; maruda, zrzęda, tetryk.


Antonim malkontenta, to optymista, a antonim (przeciwieństwo) optymisty, to pesymista; a to znaczy, że ja jestem... dobrze poinformowaną optymistką. O! ;)

**Pokaż Spoiler**
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości