AZS

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
AZS
18 sie 2023, 12:11
Czy ktoś odczuwa nasilenie azs teraz na wakacjach ?
Co Wam pomaga na skórę?
Awatar użytkownika
Motion
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2021, 09:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AZS
20 sie 2023, 15:30
Elo ja ostatnio zrobiłem RiSercz w tym temacie bo mam ten sam problem i zakupiłem

Mediderm Shower emulsja derm
Mediderm krem dermatologiczny
Vis Plantis Atopy Skin emulsja do mycia
biały jeleń kozie mleko

i testuje to , jeśli chcesz to na pw mogę ci wysłać link z allegro , gdzie u jednego sprzedawcy możesz to wszystko kupić , bo raczej trudno te dermo kosmetyki i kupić , a w aptece może wyjść drogo.
Awatar użytkownika
intel
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 gru 2015, 20:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AZS
21 sie 2023, 10:58
Unikaj potencjalnych alergenów: Niektóre kosmetyki, detergenty lub tkaniny mogą powodować reakcje alergiczne lub podrażnienia skóry. Może warto spróbować ograniczyć stosowanie nowych produktów i sprawdzić, czy to pomaga w zmniejszeniu objawów.

Nawilżaj skórę: Regularne nawilżanie skóry może pomóc w złagodzeniu swędzenia i uczucia suchości. Zerknij sobie na tę serie kosmetyków na azs https://verdelab.pl/kategoria-produktu/ ... nie-skory/

Unikaj gorącej wody: Długie i gorące kąpiele mogą przyczyniać się do podrażnień skóry. Stosuj umiarkowanie ciepłą wodę podczas mycia.
Awatar użytkownika
Pitr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, 10:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości