Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

a na jaką wyspę chcesz ich transportować?
Najlepszym rozwiązaniem jest zatrzymać całą ferajnę w Afryce, do tego trzeba wpakować miliardy i poprawić sytuacje ekonomiczną. Będzie to trwało długo a jeśli się uda to gospodarczo wyprzedzą Europę ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rozwiazania sa potrzebne na już na dzis na wczoraj.
Europa nie moze przyjac calej biedy tego swiata
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zgadzam sie. Uwazam ze powinnismy natychmiast uruchomic procedure throwback w stosunku do uzytkownika Hard. :yes4:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:Hardaszian,
Zwłaszcza gospodarczo. Bogaty sąsiad to większy eksport i większe możliwości współpracy

semt3x,
Są akapity, kropki i przecinki. Nowe zdanie z dużej litery i inne podstawy
Nie interesowałem się co PiS czy PO mają w tzw "ofercie". Co jakiś czas słyszę kolejne obietnice i licytacje kto da więcej. Jak już wcześniej pisałem, nie jestem za podwyżkami podatków, cen w sklepach, za usługi etc. Obie partie są gwarancją tego


tam jest sciana tekstu.. nic wiecej ale tak interpunkcje zawarles tylko ja nie pije do interpunkcji ale nie o to chodzi.

czyli jestes poporstu anty pis i tym sie kierujesz bo nie inetersuja cie co oferuje ani pis ani partia ktorej tu propagande siejesz..oh wait skoro siejesz ich propagande to jednak wiesz co mowi publicznie i oferuje twoja proniemieckorosyjska partia czyz nie? :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Zakładam, że czytałeś ten artykuł i sam zwróciłeś uwagę na manipulacje jaka tam występuje.
Nagłówek to "Niemcy płaciły setki tysięcy euro za ściąganie migrantów do Włoch" a w pierwszym zdaniu po nagłówku masz wyjaśnione, że chodzi o wsparcie ratowników medycznych i wodnych. Jak można piętnować kogoś, kto ratuje życie innym? Cały ten gniot to kurestwo które powinno się piętnować, text wybitnie tendencyjny wpisujący się w narracje partii rządzącej... Szkoda, że nie napisali wprost, Niemieckie bydlaki nie pozwoliły zdechnąć ludziom na morzu
Drugi problem jaki jest tam napisany i nie jest wyjaśniony to kwestia co zrobić z tymi ludźmi. Formalnie są już na wodach należących do Włoch, płyniecie z nimi do Afryki będzie niczym innym jak...przemytem ludzi. Po raz kolejny można populistycznie napisać " niech wracają skąd przypłynęli" ALE większość z nich jest z miejsc, gdzie nawet nie ma dostępu do morza, więc powrót z nimi na kontynent to tak jak wyżej napisałem, przemyt ludźmi. Tu jest pies pogrzebany


fakty sa takie ze oni nie zbieraja zadnych rozbitkow ani ludzi na morzu i to nie jest zadne wsparcie pracy medykow a jawny transport od brzegu do brzegu. znow zaklamujcie rzeczywistosc.

a ci ktorzy doplywaja do wloch na wlasna reke pownni byc odwozeni tam skad przybyli bo przeciez przybyli nielegalnie
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:a na jaką wyspę chcesz ich transportować?
Najlepszym rozwiązaniem jest zatrzymać całą ferajnę w Afryce, do tego trzeba wpakować miliardy i poprawić sytuacje ekonomiczną. Będzie to trwało długo a jeśli się uda to gospodarczo wyprzedzą Europę ;)


zdradze ci kolejna wiedze na forum dla koniobijcow.

w afryce na wybrzezu powstanie mega miasto z autostrada laczaca kilka panstw i tam bedzie wpakowane tony hajsu

ale jestem tym zlym co daje jedynie wedke i jak chcesz poszerzac wiedze i swiadomosc to musisz chciec i sam to zrobic.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


i pytanko jako ze typer sie....l to moze ktokolwiek cos na temat programow gospodarczych po na te wybory? cokolwiek co mogloby zainteresowac ta czesc spoleczenstwa ktora nie interesuja wewnetrzne wojenki pis-po?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure



Run forest run :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


W pisowcach najbardziej przeraża mnie brak szerszego spojrzenia na sytuacje. Często czuje się jakbym rozmawiał z daltonistą, który rozpoznaje dwa kolory, czarny i biały. Nawiązanie do słów prezesa też pasuje. Są pytania na które ciężko odpowiedzieć TAK lub NIE. Przeciętny wyborca pis ma zakodowaną jedną myśl, w zasadzie dwie ale dla mnie są tożsame, jeśli odpowiesz, że nie zagłosujesz na ich partie to następuje skrót myślowy "tusk" lub "platforma". Z jednej strony jest to fascynujące a z drugiej przerażające. Propagandowe media dzięki temu wmówiły ludziom, że ktoś kto podpisze jakąś umowę, zagłosuje razem z kimś to niemiec czy rusek. Patrząc na tuska widzą pomarańczowy kolor, dla mnie to jest największym hitem. Dziwiłem się, że ruscy obywatele nie potępiają działań putina. Mówiłem sam sobie i do znajomych, że się ogarną bo mają rodziny na Ukrainie, dowiedzą się jak wygląda prawda. Jak przekonać kogoś, kto każdego dnia słucha kłamstw i chce w nie wierzyć? Wcześniej krytykowałem to co się działo przez ostatnie lata bo to działania przeciwko mnie. Czy to czyni mnie antypisowcem? Można tak powiedzieć ale całkowitą głupota jest skrót myślowy, ze skoro nie pis to platforma. Mogę się podpisać pod tym co Komin pisał wcześniej odnośnie duopolu. Ciężko mi zaakceptować rozdawnictwo i licytacje dwóch partii. Oczywiście mimo wszystkiego co napisałem możesz sobie wmawiać, że wiesz lepiej niż ja o czym myślę.

Nie wiem czy chciałeś bronić tego "artykułu" czy stać w kontrze do całego świata. W każdym razie często płyną do Europy na przepełnionych łodziach czy pontonach poklejonych taśmą. Wielu tonie starając się dopłynąć. Propaganda każe napisać, że skoro to niemiec, to trzeba mu dojebać i dać do zrozumienia, że oni TYLKO biorą tych z luksusowych łodzi i nigdy przenigdy nie można dać o zrozumienia, że komukolwiek pomogli. Uwielbiam te skrajności..
"a ci ktorzy doplywaja do wloch na wlasna reke pownni byc odwozeni tam skad przybyli bo przeciez przybyli nielegalnie"
Naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem. Napisałem juz to wcześniej ale napiszę jeszcze raz abyś zrozumiał. Nikt się tu nie sprzecza, że imigranci z Afryki są problemem(...). Część z tych ludzi jest z Nigerii, Zambii, Sudanu, Mali i innych. Jak to sobie wyobrażasz? Masz takiego z Mali i transportujesz go do Libi? Twoim zdaniem to już byłoby legalne działanie tak? A może będziemy tworzyć jakąś spec grupe, która będzie eskortować tych imigrantów do centrum afryki skąd pochodzą?

P.S
Jedną stronę a4 nazywasz "ścianą tekstu" a czym jest książka według Twojego słownika?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze: Część z tych ludzi jest z Nigerii, Zambii, Sudanu, Mali i innych. Jak to sobie wyobrażasz? Masz takiego z Mali i transportujesz go do Libi? Twoim zdaniem to już byłoby legalne działanie tak? A może będziemy tworzyć jakąś spec grupe, która będzie eskortować tych imigrantów do centrum afryki skąd pochodzą?

JPDL ty wszedzie widzisz problem potrafili dostac sie do wloszech to i potrafia tez sami wrocic to nie sa juz male dzieci ktore trzeba prowadzic za raczke
Typer pisze:Wielu tonie starając się dopłynąć

Wiecej ludzi ginie rocznie na polskich ulicach nimi tez sie tak strasznie przejmujesz.
Wiedza czym ryzykuja wiec.......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Sami nie wrócą, dobrze o tym wiesz. Jeśli będziesz transportował takiego z Mali o którym pisałem do Libii to sam będziesz przemytnikiem. Gdyby rozwiązanie było takie proste to już dawno byłoby wdrożone

Wypaczyłeś cały sens tego co napisałem, ewentualnie to było na potwierdzenie tezy, że Niemcy są źli?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:W pisowcach najbardziej przeraża mnie brak szerszego spojrzenia na sytuacje. Często czuje się jakbym rozmawiał z daltonistą, który rozpoznaje dwa kolory, czarny i biały. Nawiązanie do słów prezesa też pasuje. Są pytania na które ciężko odpowiedzieć TAK lub NIE. Przeciętny wyborca pis ma zakodowaną jedną myśl, w zasadzie dwie ale dla mnie są tożsame, jeśli odpowiesz, że nie zagłosujesz na ich partie to następuje skrót myślowy "tusk" lub "platforma". Z jednej strony jest to fascynujące a z drugiej przerażające. Propagandowe media dzięki temu wmówiły ludziom, że ktoś kto podpisze jakąś umowę, zagłosuje razem z kimś to niemiec czy rusek. Patrząc na tuska widzą pomarańczowy kolor, dla mnie to jest największym hitem. Dziwiłem się, że ruscy obywatele nie potępiają działań putina. Mówiłem sam sobie i do znajomych, że się ogarną bo mają rodziny na Ukrainie, dowiedzą się jak wygląda prawda. Jak przekonać kogoś, kto każdego dnia słucha kłamstw i chce w nie wierzyć? Wcześniej krytykowałem to co się działo przez ostatnie lata bo to działania przeciwko mnie. Czy to czyni mnie antypisowcem? Można tak powiedzieć ale całkowitą głupota jest skrót myślowy, ze skoro nie pis to platforma. Mogę się podpisać pod tym co Komin pisał wcześniej odnośnie duopolu. Ciężko mi zaakceptować rozdawnictwo i licytacje dwóch partii. Oczywiście mimo wszystkiego co napisałem możesz sobie wmawiać, że wiesz lepiej niż ja o czym myślę.

Nie wiem czy chciałeś bronić tego "artykułu" czy stać w kontrze do całego świata. W każdym razie często płyną do Europy na przepełnionych łodziach czy pontonach poklejonych taśmą. Wielu tonie starając się dopłynąć. Propaganda każe napisać, że skoro to niemiec, to trzeba mu dojebać i dać do zrozumienia, że oni TYLKO biorą tych z luksusowych łodzi i nigdy przenigdy nie można dać o zrozumienia, że komukolwiek pomogli. Uwielbiam te skrajności..
"a ci ktorzy doplywaja do wloch na wlasna reke pownni byc odwozeni tam skad przybyli bo przeciez przybyli nielegalnie"
Naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem. Napisałem juz to wcześniej ale napiszę jeszcze raz abyś zrozumiał. Nikt się tu nie sprzecza, że imigranci z Afryki są problemem(...). Część z tych ludzi jest z Nigerii, Zambii, Sudanu, Mali i innych. Jak to sobie wyobrażasz? Masz takiego z Mali i transportujesz go do Libi? Twoim zdaniem to już byłoby legalne działanie tak? A może będziemy tworzyć jakąś spec grupe, która będzie eskortować tych imigrantów do centrum afryki skąd pochodzą?

P.S
Jedną stronę a4 nazywasz "ścianą tekstu" a czym jest książka według Twojego słownika?


ksiazka to ksiazka. moj slownik nie ma nic do rzeczy. ksiazki tez sa roznie pisane i jedne czyta sie lepiej drugie gorzej ze wzgledu wlasnie na forme i tak samo twoja sciane tekstu watpie zeby duzo ludzi przeczytalo ze wzgledu na forme :D

zapomiales o tych programach gospodarczych bo wciaz jeszcze sie nie wypowiedziales. to co moze cos na ten temat?

spoko ze chociaz dostrzegasz ze jest problem z imigrantami ale rozwiazaniem nie jest wpuszcac ich poprostu do europy tfu jakie wpuszczac przywozic na statkach pod niemiecka bandera bo takie sa fakty.

to wy i wasz elektorat wciaz mysli ze ogol jest zaslepiony jak kiedys i ulegnie waszym klamstwom i mozecie sobie siac ta propagadne i tworzyc zaklamana historie jaka chcecie ale to ludzie zaglosuja zgodnie ze sowim sumieniem juz niedlugo a rzady tuska dobrze sa pamietane i to ze jedno mowil a pozniej robil to co helmut i puzkin kaza i takie sa fakty. skonczyla sie era rzadzenia poprzez klamanie w tv.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Sami nie wrócą, dobrze o tym wiesz. Jeśli będziesz transportował takiego z Mali o którym pisałem do Libii to sam będziesz przemytnikiem. Gdyby rozwiązanie było takie proste to już dawno byłoby wdrożone

Wypaczyłeś cały sens tego co napisałem, ewentualnie to było na potwierdzenie tezy, że Niemcy są źli?


czyli niemcy sa przemytnikiem? no bo transportuja od brzegu do brzegu tych imigrantow do wloch?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:czyli niemcy sa przemytnikiem?

Jeszcze rzad im za to placi :laughingnew:
Berlin przeznaczył 790 000 euro dla niemieckiej organizacji pozarządowej Sos Humanity
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wcześniejsze moje wpisy zawierają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie widzę sensu pisać X razy tego samego.

Jeśli chodzi o imigrantów to napiszę Ci bardziej łopatologicznie...Gdyby ktoś pod niemiecką banderą przewoził ludzi z Afryki do Europy to byłby przemytnikiem. Nikt z tego kraju nie ma takiego statusu bo to o czym piszesz jest bzdurą. Wiele z tych "łodzi" to prowizorka więc wyciągnięcie takich i bezpieczne przewiezienie do najbliższego brzegu jest ratowaniem życia. To że ponton połatany taśmą lub zatłoczona "łódź" nie tonie to nie znaczy, że zaraz nie dojdzie do tragedii. Abstrakcyjny przykład to rozpędzone auto które jedzie szybko i nie ma hamulców...Mimo, że auto ciągle jedzie to wyciągając kierowcę najprawdopodobniej ratujesz mu życie(absurdalny przykład ale może potrzebujesz takich aby zrozumieć sytuacje)

czysto teoretycznie możesz ostrzegać, że zbliżają się do terytorium UE i jeśli przekroczą granicę to będziemy strzelać... Unia jednak kieruje się innymi wartościami więc ewentualny tego typu temat nie jest nawet brany pod uwagę.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Gdyby ktoś pod niemiecką banderą przewoził ludzi z Afryki do Europy to byłby przemytnikiem

A jakie znaczenia ma tu bandera przemytnik to przemytnik :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer pisze:czysto teoretycznie możesz ostrzegać, że zbliżają się do terytorium UE i jeśli przekroczą granicę to będziemy strzelać... Unia jednak kieruje się innymi wartościami więc ewentualny tego typu temat nie jest nawet brany pod uwagę

Moze Ci sie to Typer nie spodoba, ale ja sie wlasnie zastanawiam czy to wlasnie te inne wartosci Uni nie sprawiaja ze problem narasta i bedzie coraz wiekszy. Zdaje sobie sprawe ze strzelanie do tych ludzi wydaje sie, w cywilizowanym swiecie, pomyslem abstrakcyjnym... tyle ze logika mi podpowiada ze wczesniej czy pozniej moze okazac sie sposobem jedynym skutecznym...
Wiem ze brzmi przerażająco, ale cos mi mowi ze jednak przyjdzie taki dzien w ktorym nie bedzie innej opcji. Nie slyszalem do tej pory ani jednej realnej propozycji rozwiązania tego problemu drogami pokojowymi.
Gdzies ostatnio przy okazji dramy z filmem Holland, padlo pytanie po co SG nosi bron jesli ma jej nie uzywac... to strzezemy tych granic czy nie? i na czym to "strzeżenie" w takim razie ma polegac?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:Wcześniejsze moje wpisy zawierają odpowiedzi na Twoje pytania. Nie widzę sensu pisać X razy tego samego.

Jeśli chodzi o imigrantów to napiszę Ci bardziej łopatologicznie...Gdyby ktoś pod niemiecką banderą przewoził ludzi z Afryki do Europy to byłby przemytnikiem. Nikt z tego kraju nie ma takiego statusu bo to o czym piszesz jest bzdurą. Wiele z tych "łodzi" to prowizorka więc wyciągnięcie takich i bezpieczne przewiezienie do najbliższego brzegu jest ratowaniem życia. To że ponton połatany taśmą lub zatłoczona "łódź" nie tonie to nie znaczy, że zaraz nie dojdzie do tragedii. Abstrakcyjny przykład to rozpędzone auto które jedzie szybko i nie ma hamulców...Mimo, że auto ciągle jedzie to wyciągając kierowcę najprawdopodobniej ratujesz mu życie(absurdalny przykład ale może potrzebujesz takich aby zrozumieć sytuacje)

czysto teoretycznie możesz ostrzegać, że zbliżają się do terytorium UE i jeśli przekroczą granicę to będziemy strzelać... Unia jednak kieruje się innymi wartościami więc ewentualny tego typu temat nie jest nawet brany pod uwagę.


no ja wiem z faktami ciezko sie dyskutuje propaganda.

przedstawiasz sytuacje jakoby te statki zbieraly rozbitkow a oni zabieraja ludzi z ladu i dostarczaja do wloch i takie sa fakty tak samo jak faktem jest ze sa pod niemiecka bandera i finansuje ich niemiecki rzad..

zaklamujesz rzeczywistosc i siejesz propagande nic wiecej. a wszystkie niewygodne tresci pomijasz.

dalej wnosze o odniesienie sie do programow gospodarczych twojej proniemickorosysjkiej parti o ile takowe istenieja :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:
Typer pisze:czysto teoretycznie możesz ostrzegać, że zbliżają się do terytorium UE i jeśli przekroczą granicę to będziemy strzelać... Unia jednak kieruje się innymi wartościami więc ewentualny tego typu temat nie jest nawet brany pod uwagę

Moze Ci sie to Typer nie spodoba, ale ja sie wlasnie zastanawiam czy to wlasnie te inne wartosci Uni nie sprawiaja ze problem narasta i bedzie coraz wiekszy. Zdaje sobie sprawe ze strzelanie do tych ludzi wydaje sie, w cywilizowanym swiecie, pomyslem abstrakcyjnym... tyle ze logika mi podpowiada ze wczesniej czy pozniej moze okazac sie sposobem jedynym skutecznym...
Wiem ze brzmi przerażająco, ale cos mi mowi ze jednak przyjdzie taki dzien w ktorym nie bedzie innej opcji. Nie slyszalem do tej pory ani jednej realnej propozycji rozwiązania tego problemu drogami pokojowymi.
Gdzies ostatnio przy okazji dramy z filmem Holland, padlo pytanie po co SG nosi bron jesli ma jej nie uzywac... to strzezemy tych granic czy nie? i na czym to "strzeżenie" w takim razie ma polegac?


bron ma odstraszac i uzycie jej ma byc ostatecznoscia.

zdajesz sobie sprawe ze gdyby ktos chcial rozwiazac ten problem to bylaby inna narracja anizeli brac wszystkich jak leci do europy w stosunku do opozycji ktora mowi albo mamy dosc albo my sie na to nie zgadzamy?
tutaj nikt nie szuka rozwiazan i europa ma byc poprostu zalana islamskimi imigrantami ktorzy nie pojda do pracy i sie nie asymiluja ze spoleczenstwem a jedynie beda destabilizowac panstwa od srodka. gangi rozboje docelowo terroryzm tak bedzie a finalnie wymiana bialych europejskich rzymsko katolikow na ciapatych islamczykow. jihad power
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:bron ma odstraszac i uzycie jej ma byc ostatecznoscia

ok... a kiedy zachodzi ta "ostatecznosc"?


semt3x pisze:zdajesz sobie sprawe ze gdyby ktos chcial rozwiazac ten problem to bylaby inna narracja anizeli brac wszystkich jak leci do europy w stosunku do opozycji ktora mowi albo mamy dosc albo my sie na to nie zgadzamy?
tutaj nikt nie szuka rozwiazan i europa ma byc poprostu zalana islamskimi imigrantami ktorzy nie pojda do pracy i sie nie asymiluja ze spoleczenstwem a jedynie beda destabilizowac panstwa od srodka. gangi rozboje docelowo terroryzm tak bedzie a finalnie wymiana bialych europejskich rzymsko katolikow na ciapatych islamczykow. jihad power

Troche Cie nie czaje... z jednej strony odbieram Cie jako lekko nawiedzonego milosnika teorii spiskowych, niby myslacego samodzielnie i zdobywajaccego wiedze z jakichs poza mainstreamowych zrodel... z drugiej popierasz ewidentnie PIS i ich narracje. Jakim cudem Ci sie to spina? Jakim cudem popierasz partie ktorej przedstawiciele rządzą Polska od 3 dekad zmieniajac tylko czasem nazwe partii lub czasami udajac opozycje?
Skoro wierzysz w reset, pewnie tez NWO itp. to ten PIS, jako partia "systemowa" jakos mi nie pasuje do ukladanki :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość