Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

komin pisze:
semt3x pisze:bron ma odstraszac i uzycie jej ma byc ostatecznoscia

ok... a kiedy zachodzi ta "ostatecznosc"?


semt3x pisze:zdajesz sobie sprawe ze gdyby ktos chcial rozwiazac ten problem to bylaby inna narracja anizeli brac wszystkich jak leci do europy w stosunku do opozycji ktora mowi albo mamy dosc albo my sie na to nie zgadzamy?
tutaj nikt nie szuka rozwiazan i europa ma byc poprostu zalana islamskimi imigrantami ktorzy nie pojda do pracy i sie nie asymiluja ze spoleczenstwem a jedynie beda destabilizowac panstwa od srodka. gangi rozboje docelowo terroryzm tak bedzie a finalnie wymiana bialych europejskich rzymsko katolikow na ciapatych islamczykow. jihad power

Troche Cie nie czaje... z jednej strony odbieram Cie jako lekko nawiedzonego milosnika teorii spiskowych, niby myslacego samodzielnie i zdobywajaccego wiedze z jakichs poza mainstreamowych zrodel... z drugiej popierasz ewidentnie PIS i ich narracje. Jakim cudem Ci sie to spina? Jakim cudem popierasz partie ktorej przedstawiciele rządzą Polska od 3 dekad zmieniajac tylko czasem nazwe partii lub czasami udajac opozycje?
Skoro wierzysz w reset, pewnie tez NWO itp. to ten PIS, jako partia "systemowa" jakos mi nie pasuje do ukladanki :dontknow:


ostatecznosc zachodzi w momencie ochrony/obrony zdrowia i zycia tak mysle (a moze i mienia?)

wiesz teorie spiskowe sa takowymi do czasu az nie zostana poparte wiedza dowodami czy faktami. duzo panuje dezinformacji obecnie i latwo jest zagluszac prawdziwy przekaz bo ludzie maja mala swiadomosc to w jakiej przestrzeni zyja co ich otacza itp a checi samorozwoju maja jeszcze mniejsze. to jaki system ich niewoli to w ogole abstrakcja jakas dla wiekszosci.
bo widzisz dzieje sie tak ze duzo ludzi nie rozumie ze majac swiadomosc masz wiedze dosc szeroka nie tylko z pewnych zagadnien. nie da sie rozdzielic strony duchowej od zmaterializowanej bedac tu i teraz i majac wiedze o tamtym swiecie nie zapominasz tego w jakim swiecie tutaj zyjemy.

system nie zostanie ot tak czy na widzimisie jakiejs grupy ludzi zmieniony na lepsze (bo ten reset co jest oficjalnie gloszony elity zrobia pod siebie czyli na gorsze dla nas) i nie da sie pominac ze strona materialna w namacalnym swiecie ma przeciez znaczenie bo jesc i placic rachunki trzeba. ogol musi dojrzec poprostu zeby sie zadzialo to co jest nam pisane.

choc jako ciekawostke moge wam tutaj zarzucic ze znane sa przypadki osob na tym swiecie ze byli w stanie zyc bez jedzenia tzn pozyskiwali bialko z promieni slonecznych. tak wiem jak to brzmi...

pamietam co bylo za tuska i teraz jest poprostu lepiej za kaczora mimo ze ten drugi ma gorsze metody. dla unii najblizszy czas to bedzie wyzwanie a nawet test na przetrwanie bo problem imigrantow to nie jest nawet wierzcholek gory lodowej i jesli uda sie utrzymac wladze poprzez pis bedzie ciekawie i mowie to zlosliwie na przekor troche ale no geopolityka na swiecie sie zmieni. choc troche to potra i nie bedzie to juz teraz za chwile.

do resetu jest jeszcze troche ale to ze obecny system padnie to taka oczywista oczywistosc taka sama jak to ze przed nasza obecna cywlizacja byly inne poprzednie i tak samo jak to ze sztuczna inteligencja powstala duzo wczesniej anizeli teraz i wiele innych rzeczy/sytuacji/czy cos mozna by tu przytoczyc jako porownanie.

tak jeszcze chcialbym zaznaczyc ze ja nie popieram pis tzn popieram ale tylko w tym glosowaniu bo nie jestem ich zwolennikiem. jedynie widzac to co niemcy szykuja dla europy nie pozostaje mi nic innego jak walczyc z propaganda proniemieckorosyjskiej partii w naszym kraju na mozliwych mi plaszczyznach.

a finalnie i tak licze ze moze ktos sie skusi poprzez moje wpisy do poszerzania swiadomosci i wiedzy bo prawdziwy reset moze nastapic tylko za sprawa ludzi dobrej woli i ich checi bo nikt inny za nas tego nie zrobi.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Myślę, że już jest czas abyś pokazał jakieś dowody na potwierdzenie swojej tezy. Pokaz jakieś wiarygodne źródło w którym dowiedziałeś się, że niemieckie statki płyną do Afryki aby z lądu zabierać ludzi i transportować ich do Europy.

Co do reszty, czytaj co napisałem wcześniej, nie widzę sensu się powtarzać. Ile razy można pisać to samo gdy komuś nie chce się nawet czytać ze zrozumieniem?

Naoglądałeś się zbyt wielu filmów sensacyjnych :D Islamizacja Europy Twoimi oczami to byłby ciekawy pomysł na produkcję :D
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokze zaraz po tym jak opowiesz nam rozwiezle o programach gospodarczych na te wybory twojej proniemieckorosysjskiej partii.

ja poprostu traktuje cie tak samo jak ty mnie. roznica miedzy nami jest zasadnicza ty klamiesz i mataczysz a ja przekazuje wiedze.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Nie lubię skrajności. PiS to banda oszołomów antyeuropejskich i religijno-konserwatywnych, a dokładnie tym samym jest Konfederacja. Natomiast Lewica, to o ile Zandberg wydaje się naprawdę rozsądny i inteligentny, to już ich szaleństwo podczas pandemii pokazało, że zbyt silni nie mogą być po wyborach, a do tego te obłąkane aktywistki feministyczne jak Maja Staśko i podobne. To mnie właśnie zniechęca do Lewicy, bo akurat same pomysły socjalne to nic złego, bo wiedzą jak to finansować w przeciwieństwie do PiSu. Dlatego wybieram CENTRUM polityczne, czyli Koalicję Obywatelską.

semt3x pisze:jedynie widzac to co niemcy szykuja dla europy nie pozostaje mi nic innego jak walczyc z propaganda proniemieckorosyjskiej partii w naszym kraju na mozliwych mi plaszczyznach. pokze zaraz po tym jak opowiesz nam rozwiezle o programach gospodarczych na te wybory twojej proniemieckorosysjskiej partii.

Nie wierzę że można taki bełkot pisać na poważnie. Przecież powielasz w tym momencie czystą propagandę emitowaną całe dnie w TVP info. Smutne jak bardzo pisowcy czy ich przystawki (Konfederaci) tobą manipulują.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przeraża mnie ile razy trzeba napisać to samo abyś zrozumiał, to co ktoś do Ciebie pisze. Nie będę głosował na pis i po.
Krótkie zdanie, powinieneś przyswoić bez trudu i zapamiętać

A teraz scena Twoja, pokaż co tam masz na podparcie swoich tez ;)

komin,
Generalnie to mi to rybka, zawsze uważałem, że kodeks Hammurabiego wniósł wiele dobrego i sporo zasad znalazłoby zastosowanie w dzisiejszych czasach. Patrząc realnie nie ma szans na takie rozwiązanie, matka z dzieckiem to też inna sprawa. Ciężko krytykować kogoś za instynkt macierzyński.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze:Nie lubię skrajności. PiS to banda oszołomów antyeuropejskich i religijno-konserwatywnych, a dokładnie tym samym jest Konfederacja. Natomiast Lewica, to o ile Zandberg wydaje się naprawdę rozsądny i inteligentny, to już ich szaleństwo podczas pandemii pokazało, że zbyt silni nie mogą być po wyborach, a do tego te obłąkane aktywistki feministyczne jak Maja Staśko i podobne. To mnie właśnie zniechęca do Lewicy, bo akurat same pomysły socjalne to nic złego, bo wiedzą jak to finansować w przeciwieństwie do PiSu. Dlatego wybieram CENTRUM polityczne, czyli Koalicję Obywatelską.

semt3x pisze:jedynie widzac to co niemcy szykuja dla europy nie pozostaje mi nic innego jak walczyc z propaganda proniemieckorosyjskiej partii w naszym kraju na mozliwych mi plaszczyznach. pokze zaraz po tym jak opowiesz nam rozwiezle o programach gospodarczych na te wybory twojej proniemieckorosysjskiej partii.

Nie wierzę że można taki bełkot pisać na poważnie. Przecież powielasz w tym momencie czystą propagandę emitowaną całe dnie w TVP info. Smutne jak bardzo pisowcy czy ich przystawki (Konfederaci) tobą manipulują.


sprecyzuj co nazywasz propaganda to ze niemcy nie chca rozwoju i silnej polski? to ze nie chca nas traktowac jak partnera? czy to ze to niemcy za czasow merkel zaczely ta masowa migracje do europy czy propaganda jest to ze to pod niemiecka bandera statki zwoza z ladu do wloch tych imigrantow obecnie i to ze to rzad niemiecki to finansuje? czy to ze tusk jest powiazany z rosja i niemcami? czy to ze zajumal hajs z ofe? czy to ze poprzednio mowil ze nie podniesie wieku i podatkow a je podniosl? czy to ze krzyczal ze na socjal nie ma kasy i tak nie mozna? czy to ze jedno mowi a pozniej onaczej robi? czy to ze tusk rozbrajal armie jest propaganda? czy to ze wyprzedawal panstwo? czy to ze ma w dupie nasz kraj i robi to co mu kaza?

ale za to moze ty opwiesz cos o programach gospodarczych po na te wybory albo cokolwiek co moze zaintersowac postronnego widza ktory jest niezdecydowany i szuka w ich programie czegos z poza wewnetrznych wojenek pis po?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:sprecyzuj co nazywasz propaganda to ze niemcy nie chca rozwoju i silnej polski? to ze nie chca nas traktowac jak partnera?

Na przykład to. Jak można wierzyć w takie brednie i uważać się za osobę inteligentną (bo chyba za taką się uważasz).
Odnośnie migracji to kiedyś popełniono wiele błędów w kwestii migracji i nikt rozsądni nie mówi, że było wszystko dobrze i nie ma się co czepiać. Jednak obecnie próbuje się na poważnie walczyć z nielegalną migracją, ale to trzeba zacząć właśnie od przemytników, którzy przewożą ludzi przez morze. O tym obecnie dyskutuje Europa.
semt3x pisze:czy to ze tusk jest powiazany z rosja i niemcami? czy to ze zajumal hajs z ofe?

I to kolejne przykłady mega kretyńskiej propagandy pisowskiej, czyli kompletnych kłamstw. Tusk pieniądze z ofe przelał do zus. Nie jest powiązany z Niemcami czy Rosją.
"Tusk: emeryci nie stracili
Wtedy zostawiliśmy wybór Polakom, czy zostają w OFE, czy przenoszą pieniądze do ZUS-u. Obsługa OFE pochłaniała gigantyczne fundusze. Ani jeden emeryt w Polsce nie stracił nawet złotówki na tej operacji — przekonywał lider PO na spotkaniu w Olsztynie."
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Przeraża mnie ile razy trzeba napisać to samo abyś zrozumiał, to co ktoś do Ciebie pisze. Nie będę głosował na pis i po.
Krótkie zdanie, powinieneś przyswoić bez trudu i zapamiętać

A teraz scena Twoja, pokaż co tam masz na podparcie swoich tez ;)

komin,
Generalnie to mi to rybka, zawsze uważałem, że kodeks Hammurabiego wniósł wiele dobrego i sporo zasad znalazłoby zastosowanie w dzisiejszych czasach. Patrząc realnie nie ma szans na takie rozwiązanie, matka z dzieckiem to też inna sprawa. Ciężko krytykować kogoś za instynkt macierzyński.


napisalem ci kiedy to zrobie i nie zrobiles tego co moglby spowowdac zebym ja spelnil twoje oczkeiwania. tak samo ja juz ze dwa razy pisalem ze mam takie samo podejscie do ciebie co ty do mnie i nie czytam wszystkiego co piszesz...

to ze jestes anty pis to jest takim samym faktem jak i to ze prowadzisz narracje tej samej zaklamanej propagandy co po wiec tak nie bedziesz na nich glosowal. ale zeby bylo fajniej to pinokio moze poprostu powiedz na kogo niby bedziesz glosowal :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Aresi34 pisze:
semt3x pisze:sprecyzuj co nazywasz propaganda to ze niemcy nie chca rozwoju i silnej polski? to ze nie chca nas traktowac jak partnera?

Na przykład to. Jak można wierzyć w takie brednie i uważać się za osobę inteligentną (bo chyba za taką się uważasz).
Odnośnie migracji to kiedyś popełniono wiele błędów w kwestii migracji i nikt rozsądni nie mówi, że było wszystko dobrze i nie ma się co czepiać. Jednak obecnie próbuje się na poważnie walczyć z nielegalną migracją, ale to trzeba zacząć właśnie od przemytników, którzy przewożą ludzi przez morze. O tym obecnie dyskutuje Europa.
semt3x pisze:czy to ze tusk jest powiazany z rosja i niemcami? czy to ze zajumal hajs z ofe?

I to kolejne przykłady mega kretyńskiej propagandy pisowskiej, czyli kompletnych kłamstw. Tusk pieniądze z ofe przelał do zus. Nie jest powiązany z Niemcami czy Rosją.
"Tusk: emeryci nie stracili
Wtedy zostawiliśmy wybór Polakom, czy zostają w OFE, czy przenoszą pieniądze do ZUS-u. Obsługa OFE pochłaniała gigantyczne fundusze. Ani jeden emeryt w Polsce nie stracił nawet złotówki na tej operacji — przekonywał lider PO na spotkaniu w Olsztynie."


czyli pomijasz poprostu wiekszosc co napisalem? czemu sie nie odniesiesz?

to ze tusk ukladal sie z ruskimi i niemcami majac w dupie polskie dobro to jest fakt taki sam jak to ze granic chcial bronic od wisly.

teraz tez wybor ma byc od polakow czy chcemy imigrantow czy nie, czy to niemcy jednak maja decydowac?

tusk przelal pieniadze chyba do swojej kieszeni bo hajs sie nie zgadzal i to jest fakt :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:to ze tusk ukladal sie z ruskimi i niemcami majac w dupie polskie dobro to jest fakt taki sam jak to ze granic chcial bronic od wisly.

Nie dyskutuję z tobą bo prowadzisz jakąś tępą propagandę, więc nie warto tracić na ciebie czas. Ewentualnie pogadamy po wyborach jak zmądrzejesz.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze:
semt3x pisze:to ze tusk ukladal sie z ruskimi i niemcami majac w dupie polskie dobro to jest fakt taki sam jak to ze granic chcial bronic od wisly.

Nie dyskutuję z tobą bo prowadzisz jakąś tępą propagandę, więc nie warto tracić na ciebie czas. Ewentualnie pogadamy po wyborach jak zmądrzejesz.


sprecyzuj co nazywasz propaganda to ze niemcy nie chca rozwoju i silnej polski? to ze nie chca nas traktowac jak partnera? czy to ze to niemcy za czasow merkel zaczely ta masowa migracje do europy czy propaganda jest to ze to pod niemiecka bandera statki zwoza z ladu do wloch tych imigrantow obecnie i to ze to rzad niemiecki to finansuje? czy to ze tusk jest powiazany z rosja i niemcami? czy to ze zajumal hajs z ofe? czy to ze poprzednio mowil ze nie podniesie wieku i podatkow a je podniosl? czy to ze krzyczal ze na socjal nie ma kasy i tak nie mozna? czy to ze jedno mowi a pozniej onaczej robi? czy to ze tusk rozbrajal armie jest propaganda? czy to ze wyprzedawal panstwo? czy to ze ma w dupie nasz kraj i robi to co mu kaza?

to jest tepa propaganda?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


miałeś wiele szans aby wyjść z twarzą, wystarczyło czytać ze zrozumieniem lub chociaż pokazać cokolwiek, co sprawia że masz tak spaczone myślenie. Trudno.

Wolałbym abyś mnie nie porównywał do siebie, to uwłaczające... Sam Twój styl pisania daje do myślenia ile klas skończyłeś.

zagłosuję na trzecią drogę, wydaje się że najlepiej rozumieją problemy jakie np. przysporzył "nowy ład" czy inne ustawy cofające nasz kraj o kilka lat do tyłu. Nie oczekuję, że zrozumiesz na czym polegają finanse. Rozumiem też czemu interesuje Cię socjal i wyższa minimalna. Na koniec napiszę, że przekładając z jednej kieszeni do drugiej nie sprawisz, że będziesz miał więcej pieniędzy(wątpię abyś zrozumiał sens tego co napisałem :P )

Podoba mi się też głupota ludzka, która nakazuje wierzyć, że JEDYNYM planem strategicznym jest obrona kraju ZA linia rzeki. Idąc tym samym durnym tokiem myślenia można wysnuć tezę, że pis broni DO linii Wisły a jak wróg ją przekroczy to poddają cały kraj...
Serio rusz czasem głowa zamiast słuchać propagandowych textów...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:sprecyzuj co nazywasz propaganda

Twój PiSowski i skrajnie tępy bełkot nazywam propagandą. Dotarło? Czy muszę się powtórzyć? Nie odpisuj mi więcej.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:miałeś wiele szans aby wyjść z twarzą, wystarczyło czytać ze zrozumieniem lub chociaż pokazać cokolwiek, co sprawia że masz tak spaczone myślenie. Trudno.

Wolałbym abyś mnie nie porównywał do siebie, to uwłaczające... Sam Twój styl pisania daje do myślenia ile klas skończyłeś.

zagłosuję na trzecią drogę, wydaje się że najlepiej rozumieją problemy jakie np. przysporzył "nowy ład" czy inne ustawy cofające nasz kraj o kilka lat do tyłu. Nie oczekuję, że zrozumiesz na czym polegają finanse. Rozumiem też czemu interesuje Cię socjal i wyższa minimalna. Na koniec napiszę, że przekładając z jednej kieszeni do drugiej nie sprawisz, że będziesz miał więcej pieniędzy(wątpię abyś zrozumiał sens tego co napisałem :P )

Podoba mi się też głupota ludzka, która nakazuje wierzyć, że JEDYNYM planem strategicznym jest obrona kraju ZA linia rzeki. Idąc tym samym durnym tokiem myślenia można wysnuć tezę, że pis broni DO linii Wisły a jak wróg ją przekroczy to poddają cały kraj...
Serio rusz czasem głowa zamiast słuchać propagandowych textów...


wyjsc z twarza przy tobie? nie da sie nie wyjsc :D

klasycznie brak argumentow to zaczyna sie prywata...

chcesz glosowac na goscia z tv z twarza ministranta ktory neguje socjal i kto tu komu uwlacza...do tego sobie nie dodawaj ze bym sie do ciebie rownal jedynie rozwialem twoje watpliwosci co do tego ze nie wiem o czym piszesz czyli ze mam takie samo podjescie czyli ze mam wywalone i nie czytam tych sciekow od ciebie.

tobie chyba serio sie wydaje ze jak bedziesz w kolko klamal to ktos w to uwierzy? wybacz tak sie nie stanie. na mnie ludzka glupota dziala jak kryptonit ale nie zamierzam z tym walczyc bo to byloby skupianie sie na niewlasciwym przekazie.

dobrobyt panstwa zmienia sie od najbiedniejszych a nie na polepszaniu bytu bogatych...paradoskalnie pinokio pewnie cie zadziwie ale nie pobieram ani 500+ ani 13 i 14 emerytury ale kazdy w rodzinie blizszej czy dalszej ma dzieci a emerytem kiedys bedzie.
nie wiem tez czy w ogole istnieje cos takiego jak doplaty do czynszu ale jesli nie to mam nadzieje ze dla tych najbiedniejszych w najblizszym czasie takie cos powstanie. socjal sa to mechanizmy ktore istenieja na zachodzie od lat.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Aresi34 pisze:
semt3x pisze:sprecyzuj co nazywasz propaganda

Twój PiSowski i skrajnie tępy bełkot nazywam propagandą. Dotarło? Czy muszę się powtórzyć? Nie odpisuj mi więcej.


nie dotarlo. to ty do mnie podbiles wiec wiesz...

wiec

sprecyzuj co nazywasz propaganda to ze niemcy nie chca rozwoju i silnej polski? to ze nie chca nas traktowac jak partnera? czy to ze to niemcy za czasow merkel zaczely ta masowa migracje do europy czy propaganda jest to ze to pod niemiecka bandera statki zwoza z ladu do wloch tych imigrantow obecnie i to ze to rzad niemiecki to finansuje? czy to ze tusk jest powiazany z rosja i niemcami? czy to ze zajumal hajs z ofe? czy to ze poprzednio mowil ze nie podniesie wieku i podatkow a je podniosl? czy to ze krzyczal ze na socjal nie ma kasy i tak nie mozna? czy to ze jedno mowi a pozniej onaczej robi? czy to ze tusk rozbrajal armie jest propaganda? czy to ze wyprzedawal panstwo? czy to ze ma w dupie nasz kraj i robi to co mu kaza?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:komin,
Generalnie to mi to rybka, zawsze uważałem, że kodeks Hammurabiego wniósł wiele dobrego i sporo zasad znalazłoby zastosowanie w dzisiejszych czasach. Patrząc realnie nie ma szans na takie rozwiązanie, matka z dzieckiem to też inna sprawa. Ciężko krytykować kogoś za instynkt macierzyński.

Czyli poprawność polityczna i obłuda ma szanse nas wykończyć ;) To jest to co mnie odpycha mocno od lewej strony... bo ja myślę ze tak naprawdę większość "to rybka", tylko nikt głośno się nie odważy.
Skandynawia się powoli budzi co nawet dla mnie jest zaskakujące... zobaczymy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


semt3x, nie wiem czego nie rozumiesz? powtarzasz w kolko te propagandowe haselka tak ze juz mozna odniesc wrazenie ze sie przez przypadek włączyło TVPInfo... Ty oczekujesz przyznania Ci racji a nie dyskusji. Smiem watpic czy taka taktyka tu zadziala.... moze Hard ew Ci przytaknie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


semt3x pisze:nie dotarlo. to ty do mnie podbiles wiec wiesz...

Nie sądziłem że gadam z trollem PiSowskim. Już teraz wiem.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:semt3x, nie wiem czego nie rozumiesz? powtarzasz w kolko te propagandowe haselka tak ze juz mozna odniesc wrazenie ze sie przez przypadek włączyło TVPInfo... Ty oczekujesz przyznania Ci racji a nie dyskusji. Smiem watpic czy taka taktyka tu zadziala.... moze Hard ew Ci przytaknie...


a ty czego nie rozumiesz?

zadales mi pytanie jak mi sie to spina wiec odpowiedzialem ci dosc szeroko. jesli nie pdoba ci sie odpowiedz to ok tylko dla mnie to nic nie zmienia tak samo jak to ze jestes w bledzie sadzac ze ja tu licze na cos poza zacheceniem do poszerzania swiadomosci i wiedzy. przedstawiam jedynie swoj punkt widzenia i wiedze ktora posiadam plus staram sie obalac propagande proniemieckorosyjskiej partii ktora dziala na niekorzysc naszego kraju.

mozesz oceniac co jak dziala czy nie dziala serio mi to rybka. paradoskalnie pewnie do wiekszosci na tym forum to ja nie wiem za bardzo kto to jest hard ani nie znam jego historii mimo ze mam swiadomosc ze jest tutaj najprawdopodobniej zapisana na tym forum...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x, ta...na tamto pytanie mi odpowiedziales....tyle ze moj ostatni komentarz nie odnosil sie do niego...niewazne...

semt3x pisze:przedstawiam jedynie swoj punkt widzenia i wiedze ktora posiadam

ja bym to nazwal dogmatami, ale niech ci bedzie ze to pierwsze to punkt widzenia.... natomiast ta "wiedza" która posiadasz... tu juz nie pomoge...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości