Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

A propos szargania, to pan Jarosław też sobie lubi...

Incydent przed pomnikiem z udziałem Jarosława Kaczyńskiego. Policjanci oburzeni zachowaniem prezesa PiS.

O komentarz do zachowania Jarosława Kaczyńskiego wobec mundurowych poprosiliśmy szefa policyjnych związkowców oraz samych funkcjonariuszy, byłych i obecnych.

— Żaden polityk, a nawet członek rządu, nie może wydawać poleceń policjantom. Nie może tego robić nawet minister spraw wewnętrznych i administracji, jak również premier czy wicepremier. Funkcjonariuszowi mogą wydawać polecenia tylko jego przełożeni — podkreśla w rozmowie z Onetem Rafał Jankowski, przewodniczący zarządu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

"Kaczyński potraktował policjantów jak swoich parobków"

Policjanci, byli i obecni, z którymi rozmawialiśmy, są jeszcze bardziej stanowczy w swoich ocenach. Ostro krytykują zachowanie prezesa PiS. — Kaczyński potraktował policjantów jak swoich parobków. Wydawał im polecenia, jakby byli jego ochroniarzami albo niewolnikami. Jak pan na włościach. Widocznie jest przyzwyczajony, że na co dzień wszyscy wokoło niego skaczą i robią wszystko, co rozkaże. Tylko że to nie jest jego prywatna policja, tylko formacja państwowa, która ma zapewnić bezpieczeństwo wszystkich obywateli, nie tylko jednego — mówi Onetowi policjant, który woli pozostać anonimowy, w obawie przed utratą pracy.

— A już żądanie podawania mu danych osobowych osób, które mają być legitymowane, to rażące nadużycie i przestępstwo. Że akurat popełnia je wicepremier i szef partii rządzącej, nie najlepiej o nim świadczy. To zaczyna wyglądać jak dyktatura. Takie działania osłabiają prestiż naszej formacji. To przez to policjantów nazywa się dziś sługusami władzy i dlatego tylu dobrych funkcjonariuszy odchodzi ze służby — dodaje nasz rozmówca.

— Zachowanie prezesa PiS było z jednej strony podżeganiem do przekroczenia uprawnień. Bo musi być powód do legitymowania, już nie mówiąc o przekazywaniu komuś nieuprawnionemu danych personalnych osoby legitymowanej. Z drugiej strony osobą przekraczającą w tym momencie swoje uprawnienia jest tu też sam Jarosław Kaczyński. Jako polityk i funkcjonariusz publiczny nie ma prawa wysuwać takich żądań — zwraca uwagę z kolei były policjant, zajmujący w przeszłości kierownicze stanowisko w tej formacji (on również prosi o niepodawanie jego nazwiska).

— Zachowanie prezesa PiS to wychodzenie poza swoje kompetencje. Jarosław Kaczyński najwidoczniej myśli w kategorii: "mój plac, mój pomnik, moja policja" i uważa, że może robić z nimi, co chce. "Dlaczego na moim placu ktoś jest? Dlaczego przy moim pomniku ktoś położył wieniec, który mi się nie podoba? I dlaczego moi policjanci nic z tym nie robią i nie wykonują moich poleceń?" — wygląda na to, że taki jest schemat jego myślenia. To po prostu przykład arogancji władzy — ocenia były funkcjonariusz.


https://www.onet.pl/informacje/onetwars ... m,79cfc278
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Nikt nie chciał wchodzić w tą retorykę i wszyscy olali tego redaktorka i redaktorkę ciepłym moczem. Nawiasem mówiąc redaktorek, który podczas debaty ocenia jednego z kandydatów też daje wiele do myślenia. Debatę wygrał Hołownia i Bosak, najwięcej zyskał Maj, być może Lewica zapunktowała u kobiet.


no nie wszyscy olali bo jednak niemiec sobie pozwolil i temu ten "redaktorek" odbil pileczke.

farsa i tyle z obu stron a trzecia droga byla nie lepsza bo narracja wiele sie nie roznila wiec tak holownia wygral jasne...a bosaka i tak nikt nie traktuje na powaznie. maj jako jedyny stanal na wysokosci zadania.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


rynce_opadajo pisze:
Nie szukamy winnych, "mówimy" jak było.

"Mimo, że Morawiecki miał w każdym pytaniu wystawianą piłkę i naiwnością byłoby twierdzić, że nie wiedział nieco (mówiąc eufemistycznie) więcej o pytaniach niż pozostali uczestnicy, to i tak debaty nie wygrał. Nie wygrał, bo jego odpowiedzi były jak konwencja PiS w Katowicach – było to wyłącznie straszenie Donaldem Tuskiem. W każdej odpowiedzi premiera słuchaliśmy o Tusku i straszliwych rządach PO-PSL, o wazonach ze złotem i srebrem dla Tuska od Putina (sic!) i tajnych układach Tuska z Brukselą. Wyborca, który nie śledzi polityki na co dzień i który chciał dowiedzieć się, co PiS oferuje w trzeciej kadencji, po debacie wiedział tyle co przed nią. Czyli nic."

Było kilka debat w TVN24, jedną z nich prowadziła Monika Olejnik. Na żadną, pomimo zaproszeń, nie przyszedł nikt z PiS. Czyżby było to spowodowane strachem przed niewygodnymi pytaniami, obawą przed złym oświetleniem, zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą w studio? Wiesz... złej baletnicy...


no wiec bylo tak samo z obu stron. tusk nie odpowiadal na pytania mowil co chcial badz nawet nie mowil czasem :D strzelal jedynie w pis i klapka jarka wiec tez sie nic nie dowiedzialem co oferuje po

co do debaty w innej stacji byloby to strzelanie do "kaczek" a nie debata i to oczywiste.

i skoro tusk przychodzi do telewizji pis i i tak nie bierze udzialu w debacie tylko chce przepychanek z pisem to jaki argument mialby przemowic za tym zeby ktos z pis poszedl to telewizji po i po co?

debata w naszym kraju nie ma sensu i tyle chybe ze byliby sami ludzie pokroju maja bo cala reszta wiecej stracila niz zyskala patrzac obiektywnie co nie jest oczywiscie rownoznaczne z straconym/zyskanym poparciem.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:no wiec bylo tak samo z obu stron. tusk nie odpowiadal na pytania mowil co chcial badz nawet nie mowil czasem :D strzelal jedynie w pis i klapka jarka wiec tez sie nic nie dowiedzialem co oferuje po

co do debaty w innej stacji byloby to strzelanie do "kaczek" a nie debata i to oczywiste.

i skoro tusk przychodzi do telewizji pis i i tak nie bierze udzialu w debacie tylko chce przepychanek z pisem to jaki argument mialby przemowic za tym zeby ktos z pis poszedl to telewizji po i po co?

debata w naszym kraju nie ma sensu i tyle chybe ze byliby sami ludzie pokroju maja bo cala reszta wiecej stracila niz zyskala patrzac obiektywnie co nie jest oczywiscie rownoznaczne z straconym/zyskanym poparciem.


Wiem co oferuje każda z partii, nawet bez debat.

Nie strzelanie do kaczek, a próba uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania, na które PiSowcy w ogóle nie odpowiadają, odwracając się do suwerena plecami/dupami. Nawet ich tzw. konferencje prasowe, to jakieś parakonferencje - gadają co chcą (czytaj - same kłamstwa), a na koniec ignorując pytania dziennikarzy, odwracają się na pięcie i odchodzą.

Rozmowa z tobą nie ma sensu, bo jesteś forumowym trollem i tyle. Już lepiej przekomarzać się z Hardem, bo chociaż całkowicie się z nim nie zgadzam, to on przynajmniej wierzy w tę całą ideę PiSowskiego państwa.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Rozmowa z tobą nie ma sensu, bo jesteś forumowym trollem i tyle. Już lepiej przekomarzać się z Hardem, bo chociaż całkowicie się z nim nie zgadzam, to on przynajmniej wierzy w tę całą ideę PiSowskiego państwa.

Owszem... zgodze sie ze rozmowa z semt3x na tematy polityczne jest dosc uciazliwa... natomiast kto tu jest trollem to dosc dyskusyjne... bo semt3x byc moze "wyznawca" PiSu, ale jest na forum dla koniojebcow od ladnych 8 lat i popelnial posty zwiazane z tematyka tego forum.
Za to rynce_opadajo... popatrzmy... zarejestrowany tuz przed wyborami, ledwo miesiac niecaly... WSZYSTKIE, absolutnie 100% postow sa w temacie polityki i sa agitacja wyborcza... to kto tu jest trollem? :dontknow: :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:no wiec bylo tak samo z obu stron. tusk nie odpowiadal na pytania mowil co chcial badz nawet nie mowil czasem :D strzelal jedynie w pis i klapka jarka wiec tez sie nic nie dowiedzialem co oferuje po

co do debaty w innej stacji byloby to strzelanie do "kaczek" a nie debata i to oczywiste.

i skoro tusk przychodzi do telewizji pis i i tak nie bierze udzialu w debacie tylko chce przepychanek z pisem to jaki argument mialby przemowic za tym zeby ktos z pis poszedl to telewizji po i po co?

debata w naszym kraju nie ma sensu i tyle chybe ze byliby sami ludzie pokroju maja bo cala reszta wiecej stracila niz zyskala patrzac obiektywnie co nie jest oczywiscie rownoznaczne z straconym/zyskanym poparciem.


Wiem co oferuje każda z partii, nawet bez debat.

Nie strzelanie do kaczek, a próba uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania, na które PiSowcy w ogóle nie odpowiadają, odwracając się do suwerena plecami/dupami. Nawet ich tzw. konferencje prasowe, to jakieś parakonferencje - gadają co chcą (czytaj - same kłamstwa), a na koniec ignorując pytania dziennikarzy, odwracają się na pięcie i odchodzą.

Rozmowa z tobą nie ma sensu, bo jesteś forumowym trollem i tyle. Już lepiej przekomarzać się z Hardem, bo chociaż całkowicie się z nim nie zgadzam, to on przynajmniej wierzy w tę całą ideę PiSowskiego państwa.


rozmowa ze mna jest trudna bo wynika z tego ze ja nie jestem zwolennikiem polityki pisu czy innego ugrupowania a jedynie w obecnej chwili uwazam ze trzeba zablokowac tuska.

ba ja nawet uwazam ze po z odpowiednim liderem ukierunkowanym na polske a nie niemcy to bylby lepszy wybor ale obecnie na czele po jest tusk ktory sprzedal sie niemcom i ruskom..idac dalej uwazam tez ze 3 droga z innym liderem anizeli gosc z tv z morda ministranta tez moglaby osiagnac duzo wiecej (i kiedys dojda do wladzy). ludzi czesto zdradza ich twarz i niestety ani tusk ani holownia twarza nie zyskuja a jedynie traca.

problem z takimi ludzmi jak ty jest taki ze jak jest ktos kogo wyznajesz i ma w dupie debate czy nie odpowiada na pytania on i cala jego partia to jest okej ale od tej "drugiej" partii oczekujesz ze bedzie udzielac odpowiedzi na niewygodne pytania.

do czasu az zwykli ludzie nie zmienia podejscia do siebie i nie narzuca politykom kultury takie gowno jakie jest obecnie w polityce bedziemy ogladac bez konca. tylko maj wyroznil sie na tle innych i coz tego? no wlasnie nic. nic sie w stosunku do jego partii i tak nie zmieni mimo ze zachowal sie tak jak ludzie niby tego oczekuja.

problem w naszym kraju to mentalnosc narodu z bazaru i niechec do drugiego czlowieka wola szkodzic zamiast starac sie miec lepiej.
i jak tu razem cos budowac?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:problem w naszym kraju to mentalnosc narodu z bazaru i niechec do drugiego czlowieka wola szkodzic zamiast starac sie miec lepiej.
i jak tu razem cos budowac?

o nie! ja tam uwazam ze Polacy sa generalnie calkiem spoko narodem na tle tych ktore dano mi bylo w zyciu zobaczyc tak bardziej z bliska...
Problemem jest to ze to politycy i media(TVN jest dla KO tym samym czym TVP dla PIS) sprowadzilo dyskurs polityczny do zerojedynkowej wojny Tusk-Kaczynski. Nikogo nie interesuja programy i obietnice, ludzie dobrze juz wiedza zeby nie jesc kielbasy wyborczej.
To dwie partie i dwoch przywodcow ktorzy sa odpowiedzialni w rownym stopniu za ekstremalna polaryzacje Polakow powinni zostac skazani na dozywotnia banicje z zycia politycznego.
Jak juz kiedys pisalem, coraz bardziej wierze ze koncepcja JOWow to wcale nie byl glupi pomysł...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Owszem... zgodze sie ze rozmowa z semt3x na tematy polityczne jest dosc uciazliwa... natomiast kto tu jest trollem to dosc dyskusyjne... bo semt3x byc moze "wyznawca" PiSu, ale jest na forum dla koniojebcow od ladnych 8 lat i popelnial posty zwiazane z tematyka tego forum.
Za to rynce_opadajo... popatrzmy... zarejestrowany tuz przed wyborami, ledwo miesiac niecaly... WSZYSTKIE, absolutnie 100% postow sa w temacie polityki i sa agitacja wyborcza... to kto tu jest trollem? :dontknow: :scratch_one-s_head:


Wydaje mi się, że semt3x nie potrzebuje adwokata.
Rejestracja nie wyklucza wcześniejszej lektury. Poza tym 100% postów, jak wynika z moich statystyk, jest poświęcone Paulinie.
Liczba postów:
Najaktywniejszy w dziale:
Kobiety - Pokazy 18+
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Jeśli mowa o agitacji, to raczej trudno przekonywać w miejscu, gdzie jest dosłownie kilku użytkowników biorących udział w dyskusji, a każdy z nich ma już wyraźnie sprecyzowane poglądy i dokładnie wie na kogo będzie głosował.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x, Jarosław też do pięknych mężczyzn nie należy, a mimo to rządzi już 8 lat. Jak widać twarz ma tu niewiele do rzeczy.

Problem z takimi ludźmi jak ty jest taki, że chyba nie rozumiesz na czym polega sprawowanie władzy. Powinnością rządzących jest odpowiadać na każde pytanie suwerena, bo suweren jest ich pracodawcą.
Nikogo nie wyznaję, wiem tylko kto bardziej mi pasuje. I to nie ze względu na to czy coś mi da, ale ze względu na światopogląd, który jest bardziej zbieżny z moim.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Rejestracja nie wyklucza wcześniejszej lektury.

Nie zaprzeczam.

rynce_opadajo pisze:Poza tym 100% postów, jak wynika z moich statystyk, jest poświęcone Paulinie.
Liczba postów:
Najaktywniejszy w dziale:
Kobiety - Pokazy 18+
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Hah :D to swiadczy jedynie o tym ze statystyki na foro sa zjebane... jak rowniez o tym ze dosc latwo manipulować statystykami.
No chyba ze faktycznie wydaje Ci sie ze napisales tylko jednego posta?
Pominmy juz ze nawet ten Twój jedyny post w temacie Pauliny to taki ciut medyczny, choc i w nim wyczuwam delikatnie lewostronna satysfakcje ;)

rynce_opadajo pisze:Jeśli mowa o agitacji, to raczej trudno przekonywać w miejscu, gdzie jest dosłownie kilku użytkowników biorących udział w dyskusji, a każdy z nich ma już wyraźnie sprecyzowane poglądy i dokładnie wie na kogo będzie głosował.

Sam wybrales miejsce w ktorym agitujesz... wiec po co narzekasz na zbyt male zasiegi i to ze uzytkownicy niereformowalni :D Nikt nie mowil ze bedzie latwo, no i ponoc każdy glos sie liczy :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
semt3x pisze:problem w naszym kraju to mentalnosc narodu z bazaru i niechec do drugiego czlowieka wola szkodzic zamiast starac sie miec lepiej.
i jak tu razem cos budowac?

o nie! ja tam uwazam ze Polacy sa generalnie calkiem spoko narodem na tle tych ktore dano mi bylo w zyciu zobaczyc tak bardziej z bliska...
Problemem jest to ze to politycy i media(TVN jest dla KO tym samym czym TVP dla PIS) sprowadzilo dyskurs polityczny do zerojedynkowej wojny Tusk-Kaczynski. Nikogo nie interesuja programy i obietnice, ludzie dobrze juz wiedza zeby nie jesc kielbasy wyborczej.
To dwie partie i dwoch przywodcow ktorzy sa odpowiedzialni w rownym stopniu za ekstremalna polaryzacje Polakow powinni zostac skazani na dozywotnia banicje z zycia politycznego.
Jak juz kiedys pisalem, coraz bardziej wierze ze koncepcja JOWow to wcale nie byl glupi pomysł...


nie lubie licytacji bo to do niczego nie prowadzi ale bywalem w de pomieszkiwalem w uk i dk a odwiedzilem duzo krajow europejskich i ja mam odczucie takie jakie mam nic nie poradze. pomijam podejscie rodowitych do imigrantow a jedynie mowie o podjesciu rodowitych do rodowitych i u nas jest z tym problem. kto przezyl lata 90 ten sie nie smieje jak to czyta :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


rynce_opadajo pisze:semt3x, Jarosław też do pięknych mężczyzn nie należy, a mimo to rządzi już 8 lat. Jak widać twarz ma tu niewiele do rzeczy.

Problem z takimi ludźmi jak ty jest taki, że chyba nie rozumiesz na czym polega sprawowanie władzy. Powinnością rządzących jest odpowiadać na każde pytanie suwerena, bo suweren jest ich pracodawcą.
Nikogo nie wyznaję, wiem tylko kto bardziej mi pasuje. I to nie ze względu na to czy coś mi da, ale ze względu na światopogląd, który jest bardziej zbieżny z moim.


twarz ma wiele do rzeczy. jesli wziac pod uwage na kogo twarzy jest wiecej wrogosci i falszu no to sorry jarek>tusk,holownia mowa ciala tez swoje robi ale to juz sa aspekty psychologiczne i trzeba to choc troche kumac zeby czytac. wiekszosc nie potrafi i tak ani z oczu czy twarzy czytac a co dopiero z ciala.

sprawowanie wladzy polega na tym by rzadzic dla swojego narodu a nie obcego to przede wszystkim. jedni i drudzy sa siebie warci jesli chodzi o odnoszenie sie do pytan.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:mowie o podjesciu rodowitych do rodowitych i u nas jest z tym problem

kto nam to zafundował?

semt3x pisze:kto przezyl lata 90 ten sie nie smieje jak to czyta

co masz na mysli? bo przezylem ale niezbyt rozumiem z czego mam sie smiac badz nie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Pominmy juz ze nawet ten Twój jedyny post w temacie Pauliny to taki ciut medyczny, choc i w nim wyczuwam delikatnie lewostronna satysfakcje ;)

Sam wybrales miejsce w ktorym agitujesz... wiec po co narzekasz na zbyt male zasiegi i to ze uzytkownicy niereformowalni :D Nikt nie mowil ze bedzie latwo, no i ponoc każdy glos sie liczy :D


Lepszy jedyny "taki ciut medyczny" niż setki prawie tych samych "estetyczno-modowych".

Miejsce dobre jak każde inne, w końcu to administrator umożliwił tę dyskusję. Zabrzmiało jak narzekanie? E, to była zwyczajna informacja. Zresztą jutro z wybiciem północy będzie już po ptokach. ;)
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:twarz ma wiele do rzeczy. jesli wziac pod uwage na kogo twarzy jest wiecej wrogosci i falszu no to sorry jarek>tusk,holownia mowa ciala tez swoje robi ale to juz sa aspekty psychologiczne i trzeba to choc troche kumac zeby czytac. wiekszosc nie potrafi i tak ani z oczu czy twarzy czytac a co dopiero z ciala.

sprawowanie wladzy polega na tym by rzadzic dla swojego narodu a nie obcego to przede wszystkim. jedni i drudzy sa siebie warci jesli chodzi o odnoszenie sie do pytan.


Wielu psychopatów, zanim zostało zdemaskowanych, w swoim otoczeniu uchodziło za całkiem spoko facetów. Nieskromnie powiem, że znam się trochę na mowie ciała. Nieźle też odczytuję intencje, fałsz i zakłamanie.

Sprawowanie władzy polega na tym, by rządzić mądrze. Staram się ufać swojej intuicji, która rzadko mnie zawodzi.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
semt3x pisze:mowie o podjesciu rodowitych do rodowitych i u nas jest z tym problem

kto nam to zafundował?

semt3x pisze:kto przezyl lata 90 ten sie nie smieje jak to czyta

co masz na mysli? bo przezylem ale niezbyt rozumiem z czego mam sie smiac badz nie...


zafundowal? jest to poklosie naszej historii. rzeklbym nawet nastepstwo drugiej wojny swiatwowej wiec kto pytasz? coz rozumie sie to samo przez sie.

co do 90tych mam na mysli wszechobecna wrogosc w spoleczenstwie.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:twarz ma wiele do rzeczy. jesli wziac pod uwage na kogo twarzy jest wiecej wrogosci i falszu no to sorry jarek>tusk,holownia mowa ciala tez swoje robi ale to juz sa aspekty psychologiczne i trzeba to choc troche kumac zeby czytac. wiekszosc nie potrafi i tak ani z oczu czy twarzy czytac a co dopiero z ciala.

sprawowanie wladzy polega na tym by rzadzic dla swojego narodu a nie obcego to przede wszystkim. jedni i drudzy sa siebie warci jesli chodzi o odnoszenie sie do pytan.


Wielu psychopatów, zanim zostało zdemaskowanych, w swoim otoczeniu uchodziło za całkiem spoko facetów. Nieskromnie powiem, że znam się trochę na mowie ciała. Nieźle też odczytuję intencje, fałsz i zakłamanie.

Sprawowanie władzy polega na tym, by rządzić mądrze. Staram się ufać swojej intuicji, która rzadko mnie zawodzi.


hmm to dziwne skoro rzekomo potrafisz to o czym mowisz i szerzysz propagande tuska ale nie wnikam bo dyskusja na temat rzekomych twoich umiejetnosci w tym watku jest bezcelowa. ja moge powiedziec ze bylem na ksiezycu...jest to na tym poziomie dyskusja.

co do psychopatow jasne to oczywiste bo wiekszosc jest inteligetna.

rzadzic madrze ale dla kogo? bo tusk rzadzil madrze dla siebie i niemiec i rosji ale dla polakow nie.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:tusk rzadzil madrze dla siebie i niemiec i rosji ale dla polakow nie.


To jest twoje zdanie, które powtarzasz jak mantrę. Na szczęście ja mam prawo (jeszcze) do własnego punktu widzenia.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:tusk rzadzil madrze dla siebie i niemiec i rosji ale dla polakow nie.


To jest twoje zdanie, które powtarzasz jak mantrę. Na szczęście ja mam prawo (jeszcze) do własnego punktu widzenia.


powtarzam jak mantre bo tak dziala psychologia tlumu.

jesli ktos narracja chce cos zaklamac czy siac propagande to poprostu wyjasniam jakie sa fakty i bede to robil chocbym mial sie powtarzac co chwila.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:powtarzam jak mantre bo tak dziala psychologia tlumu.

jesli ktos narracja chce cos zaklamac czy siac propagande to poprostu wyjasniam jakie sa fakty i bede to robil chocbym mial sie powtarzac co chwila.


Nie kieruję się psychologią tłumu. Kieruję się własną wiedzą oraz intuicją. Nie kupuję twojej zakłamanej propagandy, bo dla mnie fakty są inne. Powtarzać się możesz ile chcesz, ale pamiętaj, żebyś wyłączył tę zdartą płytę jutro o północy.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości