Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:powtarzam jak mantre bo tak dziala psychologia tlumu.

jesli ktos narracja chce cos zaklamac czy siac propagande to poprostu wyjasniam jakie sa fakty i bede to robil chocbym mial sie powtarzac co chwila.


Nie kieruję się psychologią tłumu. Kieruję się własną wiedzą oraz intuicją. Nie kupuję twojej zakłamanej propagandy, bo dla mnie fakty są inne. Powtarzać się możesz ile chcesz, ale pamiętaj, żebyś wyłączył tę zdartą płytę jutro o północy.


psychologia tlumu to wiedza...ktora mozna posiasc jak kazda inna czyli jest to moja widza na temat ogolu i roznych mechanizmow w spoleczenstwie. intuicji tez mi nie brak ba nawet logiczne myslenie tez jest na przyzowitym poziomie i co z tego?

propagnda to zagadnienie niczym hipokryzja wiec obaj sobie mozemy mowic ze jej nie siejemy i co to zmieni? tyle tylko ze fakty faktom nie sa rowne i ja je przedstawiam niezaleznie od partii na ktora chce zaglosowac czy ktora wspieram w tych wyborach a ty fakty zaklamujesz i to nas rozni.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Wiem czym jest psychologia tłumu. Tak, to jest termin z psychologii społecznej, którego nie zauważam w swoich zachowaniach.

Nie, to ty zakłamujesz i to nas różni. Możemy tak bez końca. Tylko po co?
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:
Typer pisze:Nikt nie chciał wchodzić w tą retorykę i wszyscy olali tego redaktorka i redaktorkę ciepłym moczem. Nawiasem mówiąc redaktorek, który podczas debaty ocenia jednego z kandydatów też daje wiele do myślenia. Debatę wygrał Hołownia i Bosak, najwięcej zyskał Maj, być może Lewica zapunktowała u kobiet.


no nie wszyscy olali bo jednak niemiec sobie pozwolil i temu ten "redaktorek" odbil pileczke.

farsa i tyle z obu stron a trzecia droga byla nie lepsza bo narracja wiele sie nie roznila wiec tak holownia wygral jasne...a bosaka i tak nikt nie traktuje na powaznie. maj jako jedyny stanal na wysokosci zadania.

pisząc Niemiec czy rudy/hyży powtarzasz tylko pisowskie ogłupianie obywateli, ewentualnie masz problem z czytaniem lub rozpoznawaniem kolorów-tylko to mogłoby tłumaczyć takie zachowanie bo myślenia w tym okrągłe zero.

Napisałem redaktorek bo jak sam trafnie zauważyłeś, odbił piłeczkę i stał się częścią debaty a z tego co pamiętam to on nie startuje z żadnej partii i nie reprezentuje żadnej? W debacie osoba prowadząca zadaje pytania i wyjaśnia zasady. Odbijanie piłeczek czy własne tezy zamiast zadawania pytań powinien zostawić na swoje programy publicystyczne. Zwłaszcza naciągane "fakty", które stosuje względem jednych i nie trzymając poziomu odnośnie do kolejnych.
Tak jak pisałem wcześniej, wszyscy olali plan TVP na "debate", trzymali sie jedynie czasu. Hołownia mówił zdecydowanie najlepiej merytorycznie, Bosak potrafił udowodnić swoje tezy. Wszystkie partie pomijając POPiS prawdopodobnie pierwszy raz mogły się pokazać w TVP...Taki Maj mógł nawet o 100% podnieść słupki procentowe, czyli do 2%. Debata to wymiana zdań, opini, dyskusja...Tutaj było klepanie hasełek pod tym względem się zgodzę, że to była farsa

semt3x pisze:
komin pisze:
semt3x pisze:
semt3x pisze:kto przezyl lata 90 ten sie nie smieje jak to czyta

co masz na mysli? bo przezylem ale niezbyt rozumiem z czego mam sie smiac badz nie...


co do 90tych mam na mysli wszechobecna wrogosc w spoleczenstwie.

Mam zupełnie inne podejście do lat 90... Dla mnie to był świetny okres jako dzieciaka a dla przedsiębiorczych polaków którym komuna plątała ręce czas w którym mogli rozwinąć skrzydła. Niestety, ciągle są osoby, które nie poradziły sobie w kapitalizmie i tęsknią za czasami gdzie wszyscy mieli tyle samo a państwo "troszczyło" się o obywateli.

komin pisze:Jak juz kiedys pisalem, coraz bardziej wierze ze koncepcja JOWow to wcale nie byl glupi pomysł...

obecnie mamy ponad 450 posłów...Nawet nie wiem kto jest ministrem finansów, wiem, że poprzedni myślał prawie 2 kadencje nad reformą podatkową i wymyślił "nowy ład". Chwalony przez długie miesiące przez całą zjednoczoną prawice. Efekt był taki że trzeba było wielokrotnie poprawiać ten gniot i wszyscy płacimy wyższe składki zdrowotne nie dostając nic w zamian.
Wracając do meritum, jeśli ktoś jest w stanie wymienić z pamięci 50 posłów to może samego siebie nazwać znawcą. Na mównice wychodzą ciągle te same osoby a bez ważnego głosowania na sali jest może 10-20 osób.
Pisałeś o parytetach, to też jest zabawne zagadnienie, zwłaszcza, że kobity same nie rwą się do tego sportu. Wrzućmy więc je na siłę
semt3x pisze:tyle tylko ze fakty faktom nie sa rowne i ja je przedstawiam.

zajebisty dowcip...zwłaszcza, że nie potrafiłeś ani razu przedstawić jakiegokolwiek dowodu na to co wypisujesz.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Nawet nie wiem kto jest ministrem finansów

Ha! i tu mnie przyznam zastrzeliles ;) bo zazwyczaj wiedziałem takie rzeczy, a tu nagle uswiadomiles mi ze ostatnie nazwisko jakie pamietam to Rostowski :P Ale sprawdzilem i faktycznie jest jakas Magdalena Rzeczkowska... i pierwszy raz widze to nazwisko :P
Moze troche jest tak przez to ze od 8 lat u nas ministrem wszystkiego jest Kaczor i te pozostale stanowiska/nazwiska wydaja sie jakby nieistotne...

Typer pisze:Pisałeś o parytetach, to też jest zabawne zagadnienie, zwłaszcza, że kobity same nie rwą się do tego sportu.

Jak dla mnie to bardzo zabawne. Jedna z idei mocno lansowanych przez szeroko pojeta lewice ktorej kompletnie nie rozumiem i nie podzielam. Zresztą jak bardzo jest idiotyczna, mam przyklady z zycia na co dzien, w kraju gdzie parytety plci zostaly juz doprowadzone do absurdu.
Wracajac do JOWow... jest wiele rozwiazan, w roznych krajach... ale generalnie idea jest wlasnie o tyle nieglupia ze zawezasz liczbe ludzi ktorych musisz "znac", w mniejszy stopniu glosujesz na partie a bardziej na czlowieka ktorego, przynajmniej w teorii, powinienes znac gdzies ze swojego okregu. Dzisiejszy system jest mocno chory jesli w praktyce poslem z np pomorskiego moze zostac ktos na codzien zyjacy w Rzeszowie.
W jakims tam kraju(nie pamietam) masz JOWy gdzie glosujesz na dwoch poslow ktorych chcesz i jednego ktorego absolutnie nie chcesz widziec... z tego sie przy pomocy odpowiedniego algorytmu wybiera parlament... tez ciekawe rozwiazanie...
Szczerze to ja juz sam nie wiem..kiedys byl chaos bo koalicje sklocone wewnetrznie rzadzily glupio bo nikt za nic nie odpowiadal i winy za bledy zwalalo sie na koalicjanta, ew opozycje lub poprzednikow. Przez jakis czas wierzylem ze fajnie jesli do steru dorwie sie jedna silna partia wiekszosciowa... i sie PIS dorwal i moja wiare szlag trafil :lol: :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Typer pisze:
semt3x pisze:
Typer pisze:Nikt nie chciał wchodzić w tą retorykę i wszyscy olali tego redaktorka i redaktorkę ciepłym moczem. Nawiasem mówiąc redaktorek, który podczas debaty ocenia jednego z kandydatów też daje wiele do myślenia. Debatę wygrał Hołownia i Bosak, najwięcej zyskał Maj, być może Lewica zapunktowała u kobiet.


no nie wszyscy olali bo jednak niemiec sobie pozwolil i temu ten "redaktorek" odbil pileczke.

farsa i tyle z obu stron a trzecia droga byla nie lepsza bo narracja wiele sie nie roznila wiec tak holownia wygral jasne...a bosaka i tak nikt nie traktuje na powaznie. maj jako jedyny stanal na wysokosci zadania.

pisząc Niemiec czy rudy/hyży powtarzasz tylko pisowskie ogłupianie obywateli, ewentualnie masz problem z czytaniem lub rozpoznawaniem kolorów-tylko to mogłoby tłumaczyć takie zachowanie bo myślenia w tym okrągłe zero.

Napisałem redaktorek bo jak sam trafnie zauważyłeś, odbił piłeczkę i stał się częścią debaty a z tego co pamiętam to on nie startuje z żadnej partii i nie reprezentuje żadnej? W debacie osoba prowadząca zadaje pytania i wyjaśnia zasady. Odbijanie piłeczek czy własne tezy zamiast zadawania pytań powinien zostawić na swoje programy publicystyczne. Zwłaszcza naciągane "fakty", które stosuje względem jednych i nie trzymając poziomu odnośnie do kolejnych.
Tak jak pisałem wcześniej, wszyscy olali plan TVP na "debate", trzymali sie jedynie czasu. Hołownia mówił zdecydowanie najlepiej merytorycznie, Bosak potrafił udowodnić swoje tezy. Wszystkie partie pomijając POPiS prawdopodobnie pierwszy raz mogły się pokazać w TVP...Taki Maj mógł nawet o 100% podnieść słupki procentowe, czyli do 2%. Debata to wymiana zdań, opini, dyskusja...Tutaj było klepanie hasełek pod tym względem się zgodzę, że to była farsa

semt3x pisze:
komin pisze:
semt3x pisze:
semt3x pisze:kto przezyl lata 90 ten sie nie smieje jak to czyta

co masz na mysli? bo przezylem ale niezbyt rozumiem z czego mam sie smiac badz nie...


co do 90tych mam na mysli wszechobecna wrogosc w spoleczenstwie.

Mam zupełnie inne podejście do lat 90... Dla mnie to był świetny okres jako dzieciaka a dla przedsiębiorczych polaków którym komuna plątała ręce czas w którym mogli rozwinąć skrzydła. Niestety, ciągle są osoby, które nie poradziły sobie w kapitalizmie i tęsknią za czasami gdzie wszyscy mieli tyle samo a państwo "troszczyło" się o obywateli.

komin pisze:Jak juz kiedys pisalem, coraz bardziej wierze ze koncepcja JOWow to wcale nie byl glupi pomysł...

obecnie mamy ponad 450 posłów...Nawet nie wiem kto jest ministrem finansów, wiem, że poprzedni myślał prawie 2 kadencje nad reformą podatkową i wymyślił "nowy ład". Chwalony przez długie miesiące przez całą zjednoczoną prawice. Efekt był taki że trzeba było wielokrotnie poprawiać ten gniot i wszyscy płacimy wyższe składki zdrowotne nie dostając nic w zamian.
Wracając do meritum, jeśli ktoś jest w stanie wymienić z pamięci 50 posłów to może samego siebie nazwać znawcą. Na mównice wychodzą ciągle te same osoby a bez ważnego głosowania na sali jest może 10-20 osób.
Pisałeś o parytetach, to też jest zabawne zagadnienie, zwłaszcza, że kobity same nie rwą się do tego sportu. Wrzućmy więc je na siłę
semt3x pisze:tyle tylko ze fakty faktom nie sa rowne i ja je przedstawiam.

zajebisty dowcip...zwłaszcza, że nie potrafiłeś ani razu przedstawić jakiegokolwiek dowodu na to co wypisujesz.


piszac niemiec pisze to co uwazam a ze jest zbieznosc z narracja pisu mi to lata. mam prawo wyrazac swoje zdanie i to robie. mysle ze moja narracja w pelni jest kompatybilna z tym okresleniem. z kolei zebym nazywal tuska rudym czy hyzym sobie nie przypominam ale nie dziwi mnie twoje zaklamywanie faktow...wiec to ty mozesz miec problem z czytaniem czy mysleniem.

atak byl personalny wiec mial prawo odbic pileczke i tyle a czy bylo to wlasciwe czy nie rownie dobrze mozna zadac pytanie czy wlasciwe bylo uderzenie tuska w redaktora?

co do twojej opini na temat lat 90tych to wynika z niej ze jestes jakims januszem biznesu co wlasnie chcialby wyzyskiwac tylko innych i najlepiej zeby jeszcze wrocily smieciowki i brak placy minimalnej co nie :D


co do komentarza na temat faktow to odnosilem sie do wszystkiego jedynie olalem twoje placze o dokladne odnosniki czy cos tam tylko skoro chcesz zablysnac w ten sposob to moze ty daj dowody zaznaczam dowody a nie jakies losowe artykuly na to wszystko co tutaj glosiles pinokio zaczynajac od tego hiszpanskiego lotniska i liczb ktore tam podawales albo daruj sobie taka narracje :D
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Ale SZAMBO w NIK-u prezes nagrany przez judasza :laughingnew:
https://www.tvp.info/73385621/ujawniamy ... alda-tuska
MARIAN BANAŚ: Będziemy kontynuować, bo ja jeszcze będę miał wysyp takich raportów we wrześniu. Wrzesień, październik. Ja będę działał do ostatniej chwili, bo mnie nie obowiązuje żadna cisza wyborcza. Ja se zostawię na te trzy dni takie smaczki, że w dupę pójdzie, rozumiesz?

Widac jak poszlo w dupe :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


- Chciałbym wyraźnie podkreślić, że podsłuchiwanie prezesa NIK, przedstawiciela jedynej instytucji niezależnej w Polsce, organu konstytucyjnego jest przestępstwem, które powinno być ścigane z urzędu. Jest to skandal w skali europejskiej. W związku z powyższym oczekuje na stosowne działania prokuratury - przekazał szef NIK

Skandalem to jest co na nim slyszymy.
Nik to ponoc organ apolityczny.. widzimy. slyszymy :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, zeby bylo smieszniej to Banas jest z nadania PISu i dla PISu mial robic to co teraz robi dla opozycji :D gdyby nie zmienil druzyny to bys go dzisiaj bronil...
Jak juz pisalem, nie bede sie licytowal... nie on pierwszy nagrany...Morawiecki tez mial swoje tasmy i inni tez... jedno szambo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian pisze:Skandalem to jest co na nim slyszymy.
Nik to ponoc organ apolityczny.. widzimy. slyszymy :shock2:


Skandalem jest to, do czego dokopali się inspektorzy NIK - niegospodarność, złodziejstwo i malwersacje na niespotykaną do tej pory skalę. Przypominam tylko, że miała być praca, pokora i umiar. Miały być nowe standardy w polityce (wystarczy nie kraść - Becia Szydło).

Co cię dziwi, przecież położyli swoje brudne łapy na wszystkich możliwych organach.
Pamiętam jak Marian, którego zresztą sami sobie wybrali, był według nich kryształowy, a szybciutko przestał taki być, kiedy im się znarowił.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bracia Sekielscy w piątek opublikowali w serwisie Youtube swój kolejny film. Tym razem dotyczy głośnych w Polsce afer w SKOK-ach.

https://www.youtube.com/watch?v=jubMQqGOK6g

Miłego seansu. :derisive:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x,
Faktycznie masz prawo na wyrażanie własnej opinii, możesz też pisać, że niebo jest zielone a trawa niebieska. Możesz nazywać Tuska Niemcem, Kaczyńskiego Mongołem, we mnie widzieć nazistę etc. Czy zrozumiesz co autor ma na myśli? Przestałem tego oczekiwać.

Czemu redaktorek nie powinien zareagować napisałem wyżej.

Nie wiesz na czym polega kapitalizm. Może dlatego czujesz się niewolnikiem chodząc do pracy.

Przestałem oczekiwać, że jesteś w stanie coś udowodnić. Nie nazywaj mnie premierem, nie mam takich aspiracji

Hardaszian,
KRYSZTAŁOWY BANAŚ MA BRÓD ZA PAZNOKCIAMI?! :D Zgadzam się z Kominem, gdy ktoś mówi dobrze to jest przyjacielem, gdy robi koło dupy to trzeba się odgryźć. Pamiętam, że po pierwszym zerwaniu sie ze smyczy, PiS zastosował ubeckie metody aresztując mu syna i grożąc wsadzeniem do więzienia.

komin,
Też mam poczucie, że Kaczyński i Morawiecki stali się zderzakami tego rządu. Zapamiętamy jeszcze ministra zdrowia bo był covid. Każdy problem był/jest bagatelizowany lub tłumaczony tzw winą Tuska który 15 lat temu wprowadził jakąś ustawę. Podobnie jest z podatkiem Belki, wszyscy go krytykują a nikt nie chce go usunąć.
Liczyłeś na władze absolutną jednej partii a ja kiedyś myślałem, że wybory w których wszyscy będą mieli podobne poparcie to na zasadzie lizania dupska wyborców będą wprowadzać ustawy mocno przemyślane. Mnie też zweryfikował PiS :laugh3: tzw moherowa koalicja, nawet telewizje podzielili między siebie i tym sposobem we wiadomościach mówiło się dobrze o PiS, w panoramie o LPR a agro biznesy i tvp info wspierało Samoobronę.
JOWy mają plusy i minusy, generalnie zgadzam się z tym co napisałeś ALE trochę to podchodzi pod parytety. Czysto teoretycznie w jednym województwie mogą kandydować świetne osoby z wysokim IQ, myślące przyszłościowo etc a w innym wybryki natury jak np Anna Grodzka, jakiś YouTuber(nie pije teraz do "przyszlego" ministra finansów :P ) i były piłkarz. Nie znam idealnego systemu, umywam ręce i nie wskaże żadnego. Żałuje jedynie, że nie można ocenić tych, którzy skończyli kadencje, więc podoba mi się pomysł z "negatywnym" głosem

rynce_opadajo,
Najpierw trzeba się zapytać naszej władzy, czy dokument o którym wspominasz jest dobry ;) bez rekomendacji Ziobry czy Andrzeja D. nie ma co oglądać
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Skandalem jest to, do czego dokopali się inspektorzy NIK - niegospodarność, złodziejstwo i malwersacje na niespotykaną do tej pory skalę

Moze porządki powinni zaczac od siebie bo niezly CHLEW tam maja.
Bo ryba psuje sie od glowy :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Moze porządki powinni zaczac od siebie bo niezly CHLEW tam maja.
Bo ryba psuje sie od glowy :laughingnew:


Chlew jest wszędzie tam, gdzie wstawili swoje... (sobie sam dopowiedz). :laughingnew:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A tu taka najnowsza ciekawostka.

Rzecznik MSZ odwołany. "W trybie natychmiastowym".

"Drodzy państwo. Rzecznik prasowy to saper, a każdego sapera może wysadzić mina. Kończąc obowiązki Rzecznika MSZ - dziękuję wszystkim. Dobranoc i do usłyszenia" - napisał w serwisie X (dawniej Twitter) Łukasz Jasina.

W piątek rzecznik MSZ pytany był przez dziennikarza RMF FM o komisje wyborcze poza granicami kraju, a dokładnie o to, czy ich członkowie zdążą przeliczyć głosy w ciągu 24 godzin.- Na pewno zdarzą się takie komisje, które nie będą tego w stanie zrobić - odpowiedział Łukasz Jasina. Apelował też o "sprawne głosowanie".

Kolejny ich nominat, który miał czelność wypowiedzieć się nie po myśli PiS, do odstawki. :laughingnew:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tusk uklada sie z konfederacja niezly mariaż.
Ciekaw co na to wyborcy konfy
Do tego przystaweczka w postaci 5 drogi i obiadek gotowy :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer pisze:semt3x,
Faktycznie masz prawo na wyrażanie własnej opinii, możesz też pisać, że niebo jest zielone a trawa niebieska. Możesz nazywać Tuska Niemcem, Kaczyńskiego Mongołem, we mnie widzieć nazistę etc. Czy zrozumiesz co autor ma na myśli? Przestałem tego oczekiwać.

Czemu redaktorek nie powinien zareagować napisałem wyżej.

Nie wiesz na czym polega kapitalizm. Może dlatego czujesz się niewolnikiem chodząc do pracy.

Przestałem oczekiwać, że jesteś w stanie coś udowodnić. Nie nazywaj mnie premierem, nie mam takich aspiracji


ja tez nie oczekuje ze przestniesz klamac mataczyc i wkladac mi w usta slowa niewypowiadziane przeze mnie...ale monogolem bardziej bym nazwal ciebie niz kaczynskiego :D

ja napisalem czemu mogl zareagowac i zapytalem czy wlasciwy byl atak niemca na niego? to byl czy nie byl? :D

wiem na czym polega system. a to jak tam sobie ponazywasz trybiki to nic nie zmienia. czuje sie niewolnikiem systemu w swiecie nakierunkowanym na niskie wibracje a nie poprzez prace bo do pracy to chodze w sumie kiedy mi sie chce...

premierem XD nie wiem co tam jadles dzis ale jakas mocna odklejka...nie schlebiaj sobie. nazywam cie pinokio bo klamiesz.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hardaszian pisze:Tusk uklada sie z konfederacja niezly mariaż.
Ciekaw co na to wyborcy konfy
Do tego przystaweczka w postaci 5 drogi i obiadek gotowy :laughingnew:


Nawet pakt z diabłem byłby lepszy niż kolejna kadencja PiSu. :yes2:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:
Hardaszian pisze:Tusk uklada sie z konfederacja niezly mariaż.
Ciekaw co na to wyborcy konfy
Do tego przystaweczka w postaci 5 drogi i obiadek gotowy :laughingnew:


Nawet pakt z diabłem byłby lepszy niż kolejna kadencja PiSu. :yes2:



zobaczymy jak zaczna sie weglowe lockdowny i gwalty przez imigrantow czy dalej podtrzymasz zdanie.

no chyba ze jestes uprzywilejowany w spoleczenstwie poprzez koneksje to moze tego nie odczujesz...tak szybko.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x,
tak jak pisałem, nie oczekuję, że zrozumiesz co autor miał na myśli. Zaczynając od prostych słów i kończąc na sarkazmie

Hardaszian,
raczej PO, 3cia droga i Lewica
a na kogo liczy PiS? Nie widziałem sondażu w którym mają szanse na wiekszość
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:semt3x,
tak jak pisałem, nie oczekuję, że zrozumiesz co autor miał na myśli. Zaczynając od prostych słów i kończąc na sarkazmie


z powodu braku argumentow poprostu przegyrwasz na slowa...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości