Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

rynce_opadajo pisze:Ja tylko w kwestii formalnej...

rynce_opadajo pisze:metafora

rynce_opadajo pisze:O, jaki to językowy środek stylistyczny masz na myśli?

Widzę olśnienie .. tylko po co udawałeś że nie wiesz o czym piszę :scratch_one-s_head:
rynce_opadajo pisze:Po prostu wydawało ci się, że ze zbuka może się cokolwiek wykluć. Po moim uświadamiająco-inteligentnym poście już wiesz, że NIC.

Dobrze że z tego zbuka wykluł się twój jakże uświadamiająco - inteligentny post :sarcastic:
Na ra Fasola !!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Gdybyś napisał, że "z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia", wtedy miałoby to sens.
Tłumaczę ci, że zgniłe jajo, to zbuk, z którego NIC się nie wykluwa.
Domyślam się, że wtedy chciałeś i teraz też próbujesz błysnąć złośliwą metaforą. Nic z tego, bo to twoje jajo, zapłodnione głupotą, wydało na świat absurd.
Nara Sandał!!!
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ostatni mój post w temacie zgniłych jaj :sarcastic:
Czego ty nie rozumiesz.
Uważaj czytaj powoli ze zrozumieniem.
Specjalnie użyłem to dwóch skrajnie rożnych zwrotów .. zgniłe jajo i piękny łabędź.
Bo jestem przekonany że z tego nic nie będzie.
Jakbym użył zwrotu z brzydkim kaczątkiem to mogłoby sugerować ze może coś z tego będzie a tak to ....
Mam nadzieję że dotarło !!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ciebie nie rozumiem, bo piszesz absurdy, a kiedy ktoś ci zwróci uwagę, to idziesz w zaparte. :scratch_one-s_head:

Uważaj, czytaj powoli i ze zrozumieniem: jajo - zapłodnione jajo - zarodek - pisklę - dorosły ptak. Z niezapłodnionego jaja i ze zgniłego jaja NIC ci się nie wykluje.
Chcesz używać przenośni, to się naucz. Chcąc wychwalać urodę Pauli nie powiesz, że jest zjawiskowa jak pokrzywa, a raczej porównasz ją do pięknego kwiatu. Nie napiszesz, że pachnie jak durian, a np. jak mandarynka.
Już lepiej, gdybyś w tamtym zdaniu użył sformułowania: "czy ta żaba zamieni się w księcia, czas pokaże...". Wtedy miałoby ono sens, a tak jest niedorzeczne.
Mam nadzieję, że dotarło!!!
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo,
A ty co nauczyciel że będziesz mnie tu pouczał jak mam używać MOJEJ metafory.
To śmieszne że będziesz mi pisał jak powinienem pisać.
I to ty idziesz w zaparte zamiast mi pozwolić pisać co chce.
Ale rozumiem że jako zwolennik opozycji lubisz pouczać innych że źle robią,źle piszą, źle myślą.
Przypominam ci że skończyła się już kampania wyborcza i nie musisz odpisywać na każdy mój post broniąc swoich teorii o zgniłym jaju :laughingnew:
No tak złe nawyki zostają panie '' nauczyciel''
Specjalnie użyłem tu absurdalnej metafory żeby zaznaczyć ze moim zdaniem to porozumienie opozycji jest absurdalne.
Jak tym razem nie dotrze to się poddaję :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jeszcze niedawno politycy Zjednoczonej Prawicy, zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim, straszyli nas tym, że Unia Europejska każe nam jeść robaki, a zakaże jedzenia mięsa, albo wprowadzi na nie kartki. Tymczasem, gdy w Parlamencie Europejskim poddano głosowaniu "Europejską strategię w zakresie białka", przedstawiciele polskiej prawicy zagłosowali za... wykorzystaniem potencjału białka robaków. Już Jakiemu białko z robaków smakuje :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Chuj tam z robakami teraz ważą się losy patku imigracyjnego i prawo veta.
A na naszym podwórku już słyszymy....

Jest ponoć duża dziura budżetowa wiec chuj z obietnicami wyborczymi.
A miało być tak.....co dane nie zostanie odebrane.
Głupi lud uwierzył po raz kolejny :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jeszcze nie rządzą a......
Jedną z pierwszych decyzji nowej koalicji rządzącej ma być rewolucja w TVP. Nie będzie to jednak proste. Wszelkie zmiany może bowiem zablokować prezydent. Politycy, którzy za chwilę będą współtworzyć rząd, szukają więc sposobu, jak obejść prezydenckie weto i przeprowadzić zmiany bez konieczności uchwalania ustaw
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raport-wy ... gn=firefox

Znowu będzie....

No i skończą się już NIEWYGODNE pytania :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian,

Specjalnie użyłem to dwóch skrajnie rożnych zwrotów .. zgniłe jajo i piękny łabędź.
Bo jestem przekonany że z tego nic nie będzie.

Ty napisałeś dokładnie tak:
Czas pokaże czy z tego zgniłego jaja wykluje się piękny łabędź

To tak jakbyś napisał, że czas pokaże czy martwy kopciuszek przeistoczy się w piękną dziewczynę. Nonsens.

Teraz już wiem skąd ten cytat w stopce u komina:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Wszystko jasne!

Przypominam ci że skończyła się już kampania wyborcza i nie musisz odpisywać na każdy mój post broniąc swoich teorii o zgniłym jaju.

A ja ci przypominam, że to nie ja się z tobą żegnam co chwilę i nie ja piszę, że to już ostatni raz o zgniłym jaju. No tak, złe nawyki panie niesłowny.

Jak tym razem nie dotrze to się poddaję

Wątpię.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Jest ponoć duża dziura budżetowa wiec chuj z obietnicami wyborczymi.
A miało być tak.....co dane nie zostanie odebrane.
Głupi lud uwierzył po raz kolejny :sarcastic:


Jest na pewno dziura budżetowa, ciekawe, kto ją po sobie pozostawił.
Ekonomiści wskazują, że trzeba zrobić audyt finansów publicznych, a w rozmowie z money.pl Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych, podkreśla, że stan finansów naszego kraju to "ogromne zgniłe jajo dla przyszłego rządu".

O, i tu jest użyte zgniłe jajo w odpowiednim kontekście.

Nikt mi nic nie odbierze, bo nikt mi nic nie dał.

Kogo nazywasz głupim ludem? Młodzi ludzie w większości poparli opozycję, która niezbyt wiele im oferuje.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard, rozumiem, że ty wolisz tego rodzaju juble.

Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian,
spokojnie, na tą chwile władze ciągle trzyma PiS, kupują niszczarki do ministerstw, ceny na stacjach benzynowych idą w górę i jak się okazuje złe wyniki budżetowe były zatajane przed opinią publiczną. Poszczególne instytucje rozdają sobie nagrody, licza odprawy i szukają pracy. Zobaczymy co będzie dalej i czy prezydent faktycznie odpowiada przed Bogiem i ojczyzną czy ciągle przed...prezesem
Jeśli chodzi o tvp to zawsze był to szmatławiec, który miał na celu propagandę rządową. Myślę, ze tutaj nic się nie zmieni...ciągle będzie wspaniały rząd, tylko inny

P.S
mam nadzieje, że teraz premier(ktokolwiek nim będzie) zacznie w UE walczyć o Polskę zamiast walczyć z UE. Jeśli zostanie klepnięty pakiet migracyjny to mam nadzieję, że skapną nam pieniążki za Ukraińców.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ziobro rzutem na taśmę chce rozdać 15 milionów z Funduszu Sprawiedliwości.

"Fundusz Sprawiedliwości, który nadzoruje minister Zbigniew Ziobro, ogłosił nowy konkurs. Do wzięcia jest 15 mln złotych. Można je wydać m.in. na prace budowlane oraz zakup nieruchomości i wyposażenia. Wśród chętnych po dotacje są m.in. ludzie Dariusza Mateckiego i były egzorcysta."

https://oko.press/fundusz-sprawiedliwos ... ki-profeto
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziura budżetowa jest gigantyczna, co do „co dane nie będzie zabrane” to KO to potwierdziła. Mam nadzieje ze szybko odblokują pieniądze UE. PiS nie może być w dobrych stosunkach z UE bo ciągle myśli My Polska. A trzeba zacząć myśleć my jako cześć Europy.
Myślę ze taka prawicowa władza to ma jeszcze max 8 lat racji bytu. Tylko jej wyborców przejmie pewnie konfederacji podobne coś. Patrząc na to ze ponoć kilkanaście procent wiernych ubyło w 10 lat. To za 8 nie będzie już przełożenia kościoła na kraj. A tak to Rydzyk mobilizował i 350 milionów w 8 lat od PiS dostał.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Typer pisze:spokojnie, na tą chwile władze ciągle trzyma PiS, kupują niszczarki do ministerstw, ceny na stacjach benzynowych idą w górę i jak się okazuje złe wyniki budżetowe były zatajane przed opinią publiczną. Poszczególne instytucje rozdają sobie nagrody, licza odprawy i szukają pracy. Zobaczymy co będzie dalej i czy prezydent faktycznie odpowiada przed Bogiem i ojczyzną czy ciągle przed...prezesem

tomoxx pisze:Dziura budżetowa jest gigantyczna

Gdzieś już to słyszałem.
Ciekawe że w ministerstwach nie maja niszczarek.
Nie wiem gdzie ty kupujesz paliwo w krk ceny bez zmian.
Może tankowałeś w Niemczech stąd ta pomyłka :sarcastic:
Przypominam że kampania wyborcza już się skończyła i nie musicie dalej powielać tych bredni.
Na tle UE nasza sytuacja budżetowa nie wygląda najgorzej i trudno mówić o ruinie.

Nie strasz bo się zesrasz :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, nie chce mi sie specjalnie dyskutowac z Twoimi dogmatami wiary w PIS... sprawdz chociaz fakty... ktory rzad po 89r zadluzyl Polske bardziej niz PiS?
Osobiscie jestem przeciwnikiem tej deklaracji ze "co zostalo dane, nie zostanie odebrane"...ja bym zabral, ale to moze dlatego ze ja nie lubie "dostawac".... wole sam zarobic tyle co mi potrzebne a nawet niepotrzebne. Jak dla mnie to ze wszystkich deklaracji, na poczatek wystarczy zeby zwiekszyli kwote wolna...a 13, 14 i wszystkie programy "plus" zlikwidowac...
Jak emeryt chce 13, 14 a nawet 15 i 16 to niech idzie do banku po karte kredytowa, wypłaci sobie te ekstra emerytury po czym rachunki z karty niech przekaze wnukom do splaty... bo generalnie niczym sie ta opcja nie rozni od tej obecnej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:ktory rzad po 89r zadluzyl Polske bardziej niz PiS?

Może i masz racje ale pamiętajmy o covidzie,kryzysie energetycznym, wojnie na Ukrainie.
Pis nie twierdził że w Zakopanem nie ma pieniędzy tylko reagował na zaistniałą sytuacje.
Rozumiem że liberałowie z tym by nie nie robili no może by kupowali bzdurne tablice i pierdolili ze piniedzy ni mo i nie będzie.
A sporo ludziom pomoc rządowa pomogła ratować firmy,obniżać rachunki za prąd, gaz itp.
komin pisze:Osobiscie jestem przeciwnikiem tej deklaracji ze "co zostalo dane, nie zostanie odebrane"...ja bym zabral, ale to moze dlatego ze ja nie lubie "dostawac".... wole sam zarobic tyle co mi potrzebne a nawet niepotrzebne.

Egoistyczne podejście to sprawy.
Rozumiem ze ty jako jeszcze dosyć młody człowiek chyba nieźle zarabiający nie potrzebujesz żadnej pomocy.
Ale nie wszyscy maja tak dobrze jak ty i o nich dobre państwo też powinno zadbać.
Podwyższenie kwoty wolnej od podatku miało miejsce 1 stycznia 2022 roku.
Aktualnie kwota wolna od podatku wynosi 30 000 zł.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin,
Ale nie przejmuj się już kombinują pierdoląc o gigantycznej dziurze budżetowej wiec pewno część tego co dawał pis odbiora mimo swoich obietnic.
Ludzie poczują się oszukani ale chuj z tym przecież jest już po wyborach.
Nikt ci tyle nie da co opozycja obieca :sarcastic:
Biedny TYPER już tankuje drożej :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie rozumiem jednego...czemu młodzi ludzie tyk chętnie głosowali na opozycje.
Przecież oni dla nich jak rządzili nic nie robili.
Chyba maja krótka pamięć (ACTA )
Z tego też pewno nie korzystają...
Ulgą objęte są przychody z pracy oraz z umów zlecenia oraz od 2021 r. z tytułu odbywania praktyki absolwenckiej i stażu uczniowskiego do wysokości 85 528 zł w roku podatkowym. Do tego limitu przychody młodego podatnika są zwolnione z PIT.

Ale chyba głosowanie na pis w ich środowisku nie jest modne przecież to partia moherowych beretów i ludzi którzy chleją bija swoje żony i patusów którzy czekają na 800 +
A co ze zwiększającą się liczba żłobków, przedszkoli, niskim kredytem mieszkaniowym.
Ale chuj z tym byle nie pis!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Nie rozumiem jednego...czemu młodzi ludzie tyk chętnie głosowali na opozycje.

mają dosyć PiS, podwyżek, zadłużania, bylejakości i wszelkiego rodzaju machlojek. To nie jest kwestia mody, zupełnie inaczej wygląda świat realny i zupełnie inaczej gdy opowiada o nim ktoś oglądający TVP

Hardaszian pisze:Biedny TYPER już tankuje drożej :laughingnew:

wydaje mi się, ze już nigdzie w Polsce nie kupi się benzyny czy ropy poniżej 6PLN, nie zdziwię się, jeśli za miesiąc ceny będą zaczynały się od 7PLN. Zazdroszczę, jeśli ciągle masz ceny jak podczas kampanii.

Pisałeś o kryzysie energetycznym, pytanie brzmi czy PiS COKOLWIEK zrobił aby taka sytuacja nie miała miejsca? Było głupie pieprzenie, że węgla mamy na 200 lat! ŻADEN KRYZYS ENERGETYCZNY NAM NIE GROZI! Temat OZE czy atomu został poruszony rok przed wyborami...

COVID i wojna to rzeczy niezależne od nas ale czy dobrze został wykorzystany ten czas i problemy z nimi związane? Olbrzymi wzrost inflacji, ratowanie kapitału zagranicznego zamiast własnego, brak KPO, brak pieniędzy za imigrantów wojennych itp. itd.

Zgodnie z nowelizacją ustawy budżetowej, jaką przygotował rząd PiS w czerwcu tego roku, wydatki państwa mają być aż o 92 mld zł wyższe niż dochody. To rekordowo wysoka kwota, a wszystko wskazuje na to, że niestety zostanie ona zrealizowana, co będzie swoistego rodzaju spadkiem rządu PiS dla nowej władzy.

https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art39293581-spadek-pis-dla-nowego-rzadu-budzet-panstwa-z-rekordowa-dziura-morawieckiego

Hardaszian pisze:Egoistyczne podejście to sprawy.
Rozumiem ze ty jako jeszcze dosyć młody człowiek chyba nieźle zarabiający nie potrzebujesz żadnej pomocy.

No i tutaj zaczyna się problem. Można powiedzieć, że pieniędzy nie ma lub powiedzieć, że są i wziąć kredyt. Osobiście uważam, ze to co robił PiS to działanie chwilowe a nie systemowe. Czy osoba biorąca kredyt jest bogata czy zadłużona?
komin pisze:Jak emeryt chce 13, 14 a nawet 15 i 16 to niech idzie do banku po karte kredytowa, wypłaci sobie te ekstra emerytury po czym rachunki z karty niech przekaze wnukom do splaty... bo generalnie niczym sie ta opcja nie rozni od tej obecnej.

Zgadzam się z tymi słowami ale istnieje też propaganda i to jak się przedstawi daną sytuację. Prawdopodobnie NIGDY w tvp nie wypowiedziano słów : Prawo i Sprawiedliwość ZADŁUŻYŁO Polaków na kilka pokoleń. Zamiast tego woleli mówić " wielomiliardowe inwestycje"
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość