Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

o "upadku systemu" też się z YouTuba dowiedziałeś?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:lol: Globalista Oskar Bednarski :lol: gość zajmujący się głównie sprzedażą planszówek i mapek. Nawet bym jego twórczość szanował gdyby w każdym filmie zaznaczał ze to materiał odpowiedni na lekcje WOS w podstawówce. Spora wada filmów Bednarskiego to ze chyba jeszcze żadna z jego „przepowiedni” filmowych się nie spełniła. Równie dobrze można obejrzeć filmy Jackowskiego.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


nawet zepsuty zegar raz czy dwa razy na dobe wskazuje dobra godzine.

jesli chodzi o wiedze nie ma znaczenia z jakiego zrodla pochodzi jesli sie zgadza.

to ze gosc monetyzuje sobie dodatkowo swoja prace nie ujmuje mu ze czesto robi dobra robote. skoro wiekszosc spoleczenstwa nie mysli samodzielnie wnet mozna by rzec ze sa debilami jesli uzyc tego okreslenia zgdnie z jego formula to jego materialy sa wlasnie odpowiednie dla ogolu.

ja swoje wiedze czerpie z roznych zrodel i sam ja przetwarzam w odroznieniu do takich jednostek jak wy co jedynie pierdola farmazony i sie sami w sumie oraja. i zdajcie sobie sprawe ze poza wami na tym forum sa tez inni i ja nie wrzucilem tu tego dla was bo wy mnie interesujecie tyle co nic.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Świetna wypowiedź, brzmi jakby ją pisały dwie różne osoby lub ktoś z rozdwojeniem jaźni.... W każdym razie jest to przerażające jak przetwarzasz tzw wiedzę, gdzie słowo wiedza powinno zostać zastąpione słowem hipoteza.
Jest takie powiedzenie: Jeśli jedna osoba mówi, że jesteś pijany to możesz olać sprawę, jeśli dwie osoby mówią, że jesteś pijany to coś może być na rzeczy, jeśli słyszysz podobne zdanie wiele razy to znaczy że powinieneś już odpuścić. Zwróć uwagę, że nie znalazłeś nawet jednej osoby, która zgodzi się z tymi bredniami o których tworzysz historyjki i wszyscy krytykują te bzdety(Hard stara sie być neutralny wobec sprzymierzeńca partyjnego)

Hard, powiedz mi czy ciągle masz ceny paliw takie jak podczas kampanii? :P

Komin, jeśli kolega "Globalista" znalazł swoją niszę, jeśli potrafi na tym zarobić to czemu nie? Natomiast zgodzę się, że problemem jest to, że ktoś staje się pewnego rodzaju wyrocznią dla oglądających. Nie jest to w żadnym stopniu wiedza naukowa i tego rodzaju filmy powinny mieć obostrzenie przed lub w trakcie jego trwania. Takie adnotacje mają np leki/suplementy, które mogą szkodzić lub doradcy finansowi mówiący o możliwości utraty pieniędzy etc
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Hard, powiedz mi czy ciągle masz ceny paliw takie jak podczas kampanii?

Jakieś groszowe różnice ale ciągle czekam na 15 zl :P
Ps wiem przewidziałeś to,wojnę na bliskim wschodzie pewno też.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3125
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer, a może zle zabrzmiało… nic nie mam do Bednarskiego ze sobie planszowki sprzedaje, nawet nic nie mam do jego twórczości na YT, płytkie to, często naciągane i „po łebkach” ale lepsze takie niż bycie jakimś patoinfluencerem.

Hardaszian, Nie wiem czy ktoś przewidział te wojnę, ale na bank ktoś zaplanował… whatever… po której stronie się opowiadasz?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: po której stronie się opowiadasz?

Jakoś nie darzę sympatią żydów ale rozumiem ze mają prawo się bronić.
Jakbym powiedział ze stoję po stronie Palestyny to ktoś mógłby mi zarzucić ze popieram terroryzm.
Wiec jestem neutralny.
Swoją droga tam nigdy nie będzie spokoju.
Tylko debile mogli umieścić dwa od wieków zwaśnione ze sobą narody blisko siebie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3125
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




to macie lepsze jak wiedza dla ogolu nie zadowala hejterow a co gorsze ci jeszcze mysla ze sa jakas wyrocznia dla mojej osoby bo sie lizac po koncowkach swoje zale i farmazony sieja :D

btw gdybym wylozyl wam bardziej szczegolowa wiedze to byscie plakali ze fikcja bo byscie jej poprostu nie rozumieli...bo jak macie cos zrozumiec bardziej zawilego skoro nawet nie rozumiecie w jakim systemie przyszlo wam egzystowac i nie myslicie samodzielnie.

wy nie rozumiecie i nie chcecie ani zrozumiec ani zaakceptowac ze jestesmy na innym lvl jesli chodzi o myslenie i zrozumienie.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


dla mnie ta cala polityka to kabaret i mam na nia wywalone aczkolwiek nie zmienia to ze zyloby sie bezpieczniej w polsce za rzadow pis niz po a to co pisze czy wrzucam ma sluzyc do otwarcia oczu ludziom a nie dla jakiegos zgreda jednego z drugim.

zeby zmienil sie system na inny niz nam planuja potrzebna jest swiadomosc ogolu i to ogol musi sie przebudzic i zaczac myslec samodzielnie a bez checi kazdego z osobna to sie nie uda tak samo jak nie uda sie nikogo przymusic do tego wiec niestety potrzeba na to czasu ale kazdy kto przyklada sie do poszerzenia swiadomosci ogolu robi cos dobrego.

to ze zawsze znajda sie przeciwnicy czy hejterzy nic nie zmienia ani nie zatrzyma ludzi ktorzy robia to w imie wyzszego dobra.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:btw gdybym wylozyl wam bardziej szczegolowa wiedze to byscie plakali ze fikcja bo byscie jej poprostu nie rozumieli...

Wykladaj :ok: obiecuje ze nie będę płakał :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


semt3x pisze:wy nie rozumiecie i nie chcecie ani zrozumiec ani zaakceptowac ze jestesmy na innym lvl jesli chodzi o myslenie i zrozumienie.

Już dawno temu zrozumieliśmy, że jesteś na zupełnie innym poziomie myślenia i rozumienia czytanych i oglądanych treści.

komin,
jak to powiedział klasyk, " historii tego swetra i tak nie zrozumiesz "

Hardaszian,
Nic nie pisałem i nie słyszałem o 15 pln za litr. Stwierdziłem, że max miesiąc po wyborach cena zmieni się i nie będzie już 5 z przodu a 7.
Wojny oczywiście nie przewidziałem natomiast cena baryłki ropy rosła, dolar po decyzjach Glapcia również rósł a ceny na stacjach spadały. Logicznie wyjaśnić się tego nie dało, tzn była jedna wymówka...WYBORY.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mowisz i masz.

wykladam w przystepnej formie na wesolo. "wyzszy" byt spotyka komina typera i im podobnych...

Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


tu troche bardziej powaznie





kazdemu kogo interesuje co nadchodzi radze sledzic co sie dzieje i co mowia na swiatowym forum ekonomicznym w davos.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Typer pisze:Wojny oczywiście nie przewidziałem natomiast cena baryłki ropy rosła, dolar po decyzjach Glapcia również rósł a ceny na stacjach spadały. Logicznie wyjaśnić się tego nie dało, tzn była jedna wymówka...WYBORY.

No tak benzyna nie może ulegać wahaniom ceny.
Jest sporo przyczyn które mogą to powodować tobie akurat pasują wybory.
Bardziej racjonalnym powodem tych wahaniom moim zdaniem jest konflikt na bliskim wschodzie.
I niestabilna sytuacja w regionie miała wpływ na wyższe ceny na światowych rynkach paliw.
Wybory już się skończyły i możesz ''logiczny'' opozycyjny przekaz dnia schować do kieszeni
Typer pisze:Nic nie pisałem i nie słyszałem o 15 pln za litr.

https://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci ... felek.html
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3125
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Jakoś nie darzę sympatią żydów ale rozumiem ze mają prawo się bronić.

ciekawa forme obrony stosuja teraz... swoja droga, mnie najbardziej zastanawia jak to mozliwe ze chyba najpilniej strzezona granica na swiecie, doskonale technologie, swietna armia i wywiad w tym Izraelu, a Hamas sobie tak na luziku tam wlecial i robil co chcial przez niemal 6 godzin... nawet Breivika na Utøyi dopuszczam, bo w Norwegii nikomu taka akcja sie nie byla w stanie przysnic... ale tam w Izraelu??

Hardaszian pisze:Jakbym powiedział ze stoję po stronie Palestyny to ktoś mógłby mi zarzucić ze popieram terroryzm.

a ja stoję... i choć rowniez nie popieram terroryzmu to znajduje dla niego wytłumaczenie w tym wypadku...
Polecam jesli ktos nie widzial, jeden z najbardziej viralowych filmow w tym temacie:




semt3x, obejrzalem to "Zabiorą ci wszystko"... i ja "przetwarzam" jako maslo maslane... dziwne pomieszanie systemow abonamentowych z Ff55, prawem wlasnosci i naukami KK... zrobione mocno "pod teze". Za dlugo by pisac z czym sie zgadzam a z czym nie.
Z moich wlasnych obserwacji odnosnie klasy sredniej, to poki co w Polsce nadal jest coraz wieksza i bogatsza.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


dla ciebie i tego drugiego byl ten pierwszy filmik...odniesiesz sie?

zabiora ci wszystko to filmik dla ogolu ze wskazaniem kierunku co moze nadejsc i ze mozna czerpac wiedze inna niz z tv czy najpopularniejszych mass medii.

dla kazdego za to jest informacja na temat swiatowego forum ekonomicznego gdzie elity w davos pluja nam w twarz i mowia wprost co nam zrobia jesli na to pozwolimy. wystarczy sie zainteresowac.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


semt3x pisze:dla ciebie i tego drugiego byl ten pierwszy filmik...odniesiesz sie?

skoro prosisz... slabe, widywalem lepsze dzieła... nie utozsamiam sie z nikim z tego filmidla

semt3x pisze:zabiora ci wszystko to filmik dla ogolu ze wskazaniem kierunku co moze nadejsc i ze mozna czerpac wiedze inna niz z tv czy najpopularniejszych mass medii.

rozne rzeczy moga nadejsc... Ty sobie wybrales ze chcesz sluchac Ziemkiewicza&Co oraz Koniecznego, czy ich przepowiednie sie sprawdza to sie okaze....


semt3x pisze:dla kazdego za to jest informacja na temat swiatowego forum ekonomicznego gdzie elity w davos pluja nam w twarz i mowia wprost co nam zrobia jesli na to pozwolimy. wystarczy sie zainteresowac.

ok.. zainteresowales sie, napluli ci... i co teraz? co zamierzasz z tym zrobić?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


no tak czego moglem sie spodziewac po farmazonie :D

przeciez twoja narracja jest taka sama jak tych ludzi a moja jak tego bytu...

ja co zamierzam zrobic heh ja juz to robie a oprocz mnie tysiace ludzi

ja slucham duzo bardziej zaawansowanych przekazow i wykladow najczesciej nie opartych na polityce ale to nie jest temat dla ciebie na obecnym etapie swiadomosci zeby ze mna dyskutowac o tym. filmiki co tu wrzucilem i czesc narracji to jest kierunek dla ogolu a nie moja wiedza ale ty tego zwyczajnie nie rozumiesz i nawet nie mam ci tego za zle.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


chłopie, nie chcę mi się tego teraz oglądać...miałem pracowity dzień i dopiero teraz widzę nowe posty ;) w każdym razie jesteś na tak zajebiście wysokim poziomie, ze nawet nie rozróżniasz terminów związanych z zadłużeniem... dla Ciebie wszystko to tzw kredyt... Otóż jest wiele możliwości brania kredytów i każdy ma swoją nazwę...nie mam ochoty pisać tego po raz enty, wiem ze i tak tego nie ogarniasz.

Hard, tak, benzyna, ropa, gaz i inne rzeczy podlegają wahaniom. Napisałem, że Dolar miał skok wartości, ropa miała skok wartości a u nas...jakimś dziwnym trafem były spadki. Serio uważasz ze to nie była gra polityczna? Tu nie chodzi o wojnę, która jest teraz, podczas kampanii już mieliśmy decyzję Glapcia i stałe działania Arabów ze zmniejszeniem wydobycia(nie tylko ich ale oni głównie za tym byli)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x, no tak... znowu zero konkretu, za to kolejny wysryw o swojej zajebistosci, posiadaniu "wiedzy tajemnej" i "etapach swiadomosci"...
i to ja farmazonie... :facepalm: :roll:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości