Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

Papaj, a mozna z tym zyc ze Niemcy rowniez czasem kupuja cos w Polsce? a nie przeszkadzalo gdy PiS kupowal niemieckie limuzyny?
Paranoja...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Papaj pisze:
Hardaszian pisze:Ale czas miesiąca miodowego szybko się skończy i zacznie się wypełnianie poleceń z Berlina.


https://www.wprost.pl/kraj/11471659/warszawa-kupila-drzewa-z-niemiec-za-14-tys-zl-decyzja-budzi-kontrowersje.html

Już zaczynają kupować drzewa z Niemiec...


https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8567589,rzad-155-nowych-samochodow-cena-przetarg-skoda-superb.html
"Rząd (PiSu) kupuje nowe limuzyny. Na 155 samochodów wyda fortunę"

https://motoklub.pl/limuzyny-rzadowe
"Limuzyny rządowe to samochody, które muszą być wyjątkowo przygotowane na każdą okoliczność. Rządowe auta to zazwyczaj samochody niemieckich marek, które znane są ze swojej długowieczności i sprawności. Zobacz, z jakich aut korzystają polscy ministrowie!"

Nie do wiary!!! - PiSowiec bez odrazy wożący swoją dupę w niemieckiej limuzynie!

Właśnie zepsuła mi się moja stara polska pralka AMICA, pędzę ją wymienić na nowiutkiego BOSCHA (FUJ! :mocking:).
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Wczoraj w sejmie opozycja pokazała jak teraz będzie wyglądać DUPOKRACJA.
To oni będą wybierać innym partiom kto ma być ich marszałkiem w sejmie.
Niech spierdalają z taką demokracją.
Płaczuś (Hołownia) pierdolił coś o standardach nowych w sejmie a jak to wyglądało widzieliśmy.
Puste słowa i obietnice.
Słowa Hołowni o standardach w Sejmie wytrzymały kilkanaście minut

Szymon Hołownia wychodzi i mówi tak: będą nowe standardy w Sejmie, po czym nie jest przegłosowany wicemarszałek, na którego partię głosowało ponad 7 mln ludzi – podkreślił.

Buta, arogancja i pokazanie że to oni teraz dorwali się do koryta.
Ale nie po pustych słowach ich poznacie ale po czynach.
ŻENADA !!!!


Wczoraj w pałacu prezydenckim, prezydent Duda, pokazał jak traktuje demokratyczne wybory prawie 12 milionów Polek i Polaków. Na drzewo z taką DUDOkracją.
Płaczusie z PiSu stękają coś o sejmowych standardach, a jak one wyglądały w ciągu ostatnich 8 lat, to widzieli wszyscy.
Nie będzie prezes narzucał (idąc na zwarcie), sejmowej większości, swojej ulubienicy od reasumpcji i łamania wszelkich reguł. Buta, arogancja i brak pokory, wobec wyboru prawie 12 milionów obywatelek i obywateli, którzy w demokratycznych wyborach, pokazali tej pani czerwoną kartkę.
ŻENADA!!!

W senacie to samo, kandydat, który zarzucał politycznym oponentom prorosyjskość, nie uzyskał ich aprobaty. Cóż za rażąca niesprawiedliwość! ;)
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Czy ktoś jeszcze pamięta co oni obiecywali :sarcastic:


Ja pamiętam i z niecierpliwością czekam - na kary za zbrodnie (w nawiązaniu do tytułu pewnej powieści). :sarcastic:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze: nie przeszkadzalo gdy PiS kupowal niemieckie limuzyny?

Nie słyszałem że możemy kupować nasze auta, a chyba polskich drzew nam nie brakuje.
No chyba ze te ich rosną szybciej i są ładniejsze :lol:
rynce_opadajo,
O już myślałem że ze szczęścia się zapiłeś.
Tęskniłem za twoimi linkami :sarcastic:
Może też tak było za rządów pisu, ale co przeszkadza dać lepszy przykład a nie tylko pierdolić o nowych standardach.
Ale rozumiem że to to samo gówno tylko inne gęby :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Może też tak było za rządów pisu, ale co przeszkadza dać lepszy przykład a nie tylko pierdolić o nowych standardach.


Dadzą kandydaturę kogoś, kto nie łamał sejmowych reguł, to z pewnością ją przegłosują. Ty też, mam nadzieję, nie oddałbyś pod opiekę swojego psiaka, sadyście znęcającemu się nad zwierzętami.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo,
Jakoś nie było obstrukcji ani wniosków za jej odwołaniem jak sprawowała ten urząd.
Chyba opozycja chciała wszystkich odwoływać z ich stanowisk. :sarcastic:
Akurat tera sobie bidule o tym przypomnieli jakim to była złym marszałkiem.
Zwykły cyrk i chęć odpłacenie pięknym za nadobne.
Ale szambo to szambo nie ważne kto nim kieruje.
Mam nadzieje że nie tylko o tym pamiętasz...
rynce_opadajo pisze:Ja pamiętam i z niecierpliwością czekam - na kary za zbrodnie

Za 4 lata będziemy was rozliczać.
A ciebie chyba rodzice nie nauczyli że nie warto być mściwym bo to może kiedyś obrócić się przeciwko tobie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Traktuję te zastrzeżenia nie do końca jako uczciwe i rzetelne - powiedział marszałek senior, krytycznie oceniając opinię całej nowej koalicji w sprawie kandydatury Elżbiety Witek na stanowisko wicemarszałka Sejmu. - Prowadzenie Sejmu też wymaga czasami zachowań niestandardowych, czasami też wprowadzania pewnej dyscypliny - uściślił Marek Sawicki z PSL, po czym dodał, że wydaje mu się, iż "pani marszałek Witek granic nie przekraczała". Stwierdził też, że on zagłosowałby za przedstawicielką PiS i ujawnił, że namawiał do tego inne formacje. Ostatecznie Sawicki, jak cała jego partia, był przeciw, a Witek wicemarszałkiem w X kadencji Sejmu nie została.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... gn=firefox
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:rynce_opadajo,
Jakoś nie było obstrukcji ani wniosków za jej odwołaniem jak sprawowała ten urząd.

Mam nadzieje że nie tylko o tym pamiętasz...


Poszły zawiadomienia do ziobrowej prokuratury, a jak ona wybiórczo działa, to też widzą wszyscy.

Pamiętam, pamiętam...

Hardaszian pisze:Za 4 lata będziemy was rozliczać.
A ciebie chyba rodzice nie nauczyli że nie warto być mściwym bo to może kiedyś obrócić się przeciwko tobie.


Za co ty mnie chcesz rozliczać? Chyba ci się coś pomyliło.
Kara za zbrodnie, to nie jest zemsta. Bezkarność rozzuchwala i produkuje potencjalnych naśladowców.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:
Traktuję te zastrzeżenia nie do końca jako uczciwe i rzetelne - powiedział marszałek senior, krytycznie oceniając opinię całej nowej koalicji w sprawie kandydatury Elżbiety Witek na stanowisko wicemarszałka Sejmu. - Prowadzenie Sejmu też wymaga czasami zachowań niestandardowych, czasami też wprowadzania pewnej dyscypliny - uściślił Marek Sawicki z PSL, po czym dodał, że wydaje mu się, iż "pani marszałek Witek granic nie przekraczała". Stwierdził też, że on zagłosowałby za przedstawicielką PiS i ujawnił, że namawiał do tego inne formacje. Ostatecznie Sawicki, jak cała jego partia, był przeciw, a Witek wicemarszałkiem w X kadencji Sejmu nie została.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... gn=firefox


https://oko.press/nielegalna-reasumpcja ... zestepstwa

„Marszałek Elżbieta Witek – co przejdzie do niechlubnej historii polskiego parlamentaryzmu i będzie z pewnością nauczane jako modelowy przykład «gwałcenia» Sejmu RP jako świątyni prawa – zarządziła reasumpcję głosowania posługując się publicznie kłamstwem na «oczach» widzów”.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Za co ty mnie chcesz rozliczać?

Ciebie jedyne za co można rozliczać to za głupoty które tu piszesz ;)
Ale rozumiem że jesteś młodym człowiekiem i jedyne czego chcesz to rozliczeń i ciepłej wody w kranie :sarcastic:
Zbrodnią to było rozbrajanie armii, wysokie bezrobocie, ubóstwo, wyprzedaż majątku, obrona na linii Wisły, oddanie śledztwa w ręce Rosjan, uzależnienie od dostaw surowców z Rosji, niekorzystne umowy.. mam dalej wymieniać.
rynce_opadajo,
Po chuja wklejasz tu ten zjebany link.
Dla mnie już bardziej miarodajnym są słowa Marka Sawickiego (opozycja)...
iż "pani marszałek Witek granic nie przekraczała

Szkoda tylko że nie głosował jak uważa ale dyscyplina partyjna obowiązuje.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




podstawy rzeklbym
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze:Za co ty mnie chcesz rozliczać?

Ciebie jedyne za co można rozliczać to za głupoty które tu piszesz ;)
Ale rozumiem że jesteś młodym człowiekiem i jedyne czego chcesz to rozliczeń i ciepłej wody w kranie :sarcastic:
Zbrodnią to było rozbrajanie armii, wysokie bezrobocie, ubóstwo, wyprzedaż majątku, obrona na linii Wisły, oddanie śledztwa w ręce Rosjan, uzależnienie od dostaw surowców z Rosji, niekorzystne umowy.. mam dalej wymieniać.
rynce_opadajo,
Po chuja wklejasz tu ten zjebany link.
Dla mnie już bardziej miarodajnym są słowa Marka Sawickiego (opozycja)...
iż "pani marszałek Witek granic nie przekraczała

Szkoda tylko że nie głosował jak uważa ale dyscyplina partyjna obowiązuje.


Gdyby ciebie rozliczyć za głupoty, które wypisujesz u Pauliny na czacie, to już od dawna miałbyś sądowy zakaz używania klawiatury.

Zbyt dużo się uzbierało, żeby przymykać oczy. Zamiłowanie do elementarnej sprawiedliwości i ciepłej wody płynącej w kranie, nie ma nic wspólnego z wiekiem. Spróbuj wykąpać niemowlę w zimnej wodzie, albo sam skorzystaj z lodowatej kąpieli.

Na temat rozbrajania, bezrobocia, ubóstwa itd. dość już tu było pisane. Nie mam zamiaru się powtarzać. Jedno jest pewne, zasadniczo się z tobą nie zgadzam.

Tobie się wydaje, że jako jedyny masz tu licencję na wklejanie linków?

Mogę ci wkleić kolejny: https://www.newsweek.pl/polska/trzeba-t ... ie/l477eqn
"„Trzeba to anulować, bo my przegramy”. Marszałkini Sejmu, Elżbieta Witek kłamała w sprawie głosowania nad KRS."

I kolejny: https://wyborcza.pl/7,75968,27623137,o- ... nikow.html
"Marszałek Sejmu najpierw twierdziła, że w sprawie reasumpcji głosowania zasięgnęła opinii pięciu prawników. Potem dowiedzieliśmy się, że opinii było jednak dziesięć: pięć starych na piśmie i pięć nowych ustnych, ale nie wiadomo czyich konkretnie."

Nie interesuje mnie zdanie Marka Sawickiego. Nie jest moim autorytetem w tej sprawie.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Nie słyszałem że możemy kupować nasze auta, a chyba polskich drzew nam nie brakuje.
No chyba ze te ich rosną szybciej i są ładniejsze

Niestety polskich aut pomimo obietnic pisowskich nadal nie ma, ale są producenci poza tymi złymi Niemcami przeciez...
Co do drzew...wystarczylo przeczytac artykul zebys zrozumial ze faktycznie nie mogli zdobyc takich drzew w Polsce...i to nie kwestia ich ladnosci... zreszta niewazne... nie czaje generalnie tej gownoburzy... przetarg na nasadzenie, rozumiem ze wygrala prywatna firma i sie z niego wywiązała... to czy kupili drzewa w Niemczech czy w Polsce nie powinno nikogo interesowac...prywatna firma kupila je prawdopodobnie tam gdzie im sie bardziej oplacalo. Robienie z tego sprawy politycznej to juz objawy mocnej paranoi.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


rynce_opadajo pisze:Nie interesuje mnie zdanie Marka Sawickiego. Nie jest moim autorytetem w tej sprawie.

Aż strach pomyśleć jakie masz autorytety.
Pewno te które zgadzają się z twoim tokiem myślenia.
Na pewno znajdujesz ich w takich szmatławcach jak gw.
Tylko brakuje żebyś ich szukał na tik-toku :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze:Nie interesuje mnie zdanie Marka Sawickiego. Nie jest moim autorytetem w tej sprawie.

Aż strach pomyśleć jakie masz autorytety.
Pewno te które zgadzają się z twoim tokiem myślenia.
Na pewno znajdujesz ich w takich szmatławcach jak gw.
Tylko brakuje żebyś ich szukał na tik-toku :sarcastic:


Wyobraź sobie, że autorytety buduje się na zasadzie intelektualnych, mentalnych, światopoglądowych i moralnych podobieństw, a nie różnic. Pewnie dlatego nie korzystam z tik-toków, prawicowych szmatławców, TVP-szczujnia, TV TRWAM, RADIA MARYJA i innych tego typu wynalazków.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim autorytetem w tym temacie jest człowiek który przepracował w sejmie 30 lat.
I nie ważne dla mnie jest czy jest on z opozycji czy nie.
Piastował w polityce rożne funkcje w tym marszałka sejmu wiec chyba wie co mówi.
Ale rozumiem jakby pierdolił to samo co w gw, newsweeku to zostałby twoim autorytetem :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Moim autorytetem w tym temacie jest człowiek który przepracował w sejmie 30 lat.
I nie ważne dla mnie jest czy jest on z opozycji czy nie.
Piastował w polityce rożne funkcje w tym marszałka sejmu wiec chyba wie co mówi.
Ale rozumiem jakby pierdolił to samo co w gw, newsweeku to zostałby twoim autorytetem :lol:


Marek Wacław Sawicki (ur. 8 kwietnia 1958 w Sawicach-Dworze) – polski polityk i inżynier rolnik.

Andrzej Stanisław Zoll (ur. 27 maja 1942 w Sieniawie[1]) – polski prawnik i nauczyciel akademicki, profesor nauk prawnych, profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego, w latach 1991–1993 przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, w latach 1989–1997 sędzia, a w latach 1993–1997 prezes Trybunału Konstytucyjnego, w latach 2000–2006 rzecznik praw obywatelskich.

Jeśli chodzi o mnie, to bardziej skłaniam się w kierunku opinii prof. dr hab. nauk prawnych Andrzeja Zolla, niż zdania Marka Sawickiego.

https://wiadomosci.wp.pl/prof-zoll-mars ... 415747232a
"W przypadku reasumpcji głosowania w Sejmie mamy do czynienia z poważnym występkiem, niegodnym marszałka Sejmu. Konsekwencje prawne wobec marszałek Witek są bardzo prawdopodobne. Mowa o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 231 Kodeksu karnego, czyli nadużyciu uprawnień jako funkcjonariusza publicznego - mówi Wirtualnej Polsce prof. Andrzej Zoll, były prezes Trybunału Konstytucyjnego."

A propos pierdolenia, to według mnie, ty robisz to nieustannie, a jednak ci tego (do teraz) nie wypominam.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Konsekwencje prawne,podejrzenie popełnienia przestępstwa, nadużyciu uprawnień jako funkcjonariusza publicznego.
Mocne słowa a jakoś opozycja nie złożyła wniosku o jej odwołaniu.
To najdłużej urzędujący marszałek.
Chyba nie było podstaw do jej odwołania ale obsmarować błotem sobie można.
Zwykłe bezpodstawne pieniactwo.
Sprytne posuniecie znalazłeś kogoś kto zgadza się z twoim tokiem myślowym i nagle stał się twoim autorytetem :sarcastic_blum:
Mam nadzieje ze znasz przyczyny reasumpcji głosowania o którym tu piszesz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Konsekwencje prawne,podejrzenie popełnienia przestępstwa, nadużyciu uprawnień jako funkcjonariusza publicznego.
Mocne słowa a jakoś opozycja nie złożyła wniosku o jej odwołaniu.
To najdłużej urzędujący marszałek.
Chyba nie było podstaw do jej odwołania ale obsmarować błotem sobie można.
Zwykłe bezpodstawne pieniactwo.
Sprytne posuniecie znalazłeś kogoś kto zgadza się z twoim tokiem myślowym i nagle stał się twoim autorytetem :sarcastic_blum:
Mam nadzieje ze znasz przyczyny reasumpcji głosowania o którym tu piszesz.


Opozycja nie złożyła wniosku, bo i tak byłby odrzucony. Nawet gdyby poszedł do rozpatrzenia, to większość miało PiS i pani marszałek reasumpcja nie byłaby odwołana. Jeżeli nawet jakimś cudem udało się ją odwołać, to zarządziłaby reasumpcję głosowania... i tak aż do skutku, aż by wyszło na Pisowskie.

Najdłużej urzędującym, bo była cynglem prezesa. Usłużnie robiła to, co prezes jej nakazał.

Człowieku, jakie "znalazłeś kogoś", ten ktoś, to prawniczy autorytet. Wiem, wiem... nie twój.

Znam przyczyny - prikazy szły z góry:
"Jest prośba szefa", "Trzeba anulować, bo przegramy"

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27 ... rzeba.html

https://konkret24.tvn24.pl/polityka/chy ... -ls5790239
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości