Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

rynce_opadajo pisze:Opozycja nie złożyła wniosku, bo i tak byłby odrzucony. Nawet gdyby poszedł do rozpatrzenia, to większość miało PiS i pani marszałek reasumpcja nie byłaby odwołana

Jakoś przy innych wnioskach brak większości im nie przeszkadzał wiec ten argument to jest z dupy.
rynce_opadajo pisze:Jeżeli nawet jakimś cudem udało się ją odwołać, to zarządziłaby reasumpcję głosowania... i tak aż do skutku, aż by wyszło na Pisowskie.

Serio czy się zgrywasz.
Jak w to wierzysz co piszesz to....
Jednak widzę że nie znasz prawdziwej przyczyny a powielasz bzdury za innymi.
Ale mnie nie zaskoczyłeś nie liczyłem że napiszesz coś innego :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, podstawy byly, mozliwosci juz nie... dobrze wiesz ze przez ostatnie lata PiS mogl robic co chcial... absolutnie bezkarnie...

Przypominam tez ze w glosowaniu na wicemarszałków, PIS zgodnie głosował przeciw WSZYSTKIM pozostałym kandydatom...nikt nie ma do nich o to pretensji...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze:Opozycja nie złożyła wniosku, bo i tak byłby odrzucony. Nawet gdyby poszedł do rozpatrzenia, to większość miało PiS i pani marszałek reasumpcja nie byłaby odwołana

Jakoś przy innych wnioskach brak większości im nie przeszkadzał wiec ten argument to jest z dupy.
rynce_opadajo pisze:Jeżeli nawet jakimś cudem udało się ją odwołać, to zarządziłaby reasumpcję głosowania... i tak aż do skutku, aż by wyszło na Pisowskie.

Serio czy się zgrywasz.
Jak w to wierzysz co piszesz to....
Jednak widzę że nie znasz prawdziwej przyczyny a powielasz bzdury za innymi.
Ale mnie nie zaskoczyłeś nie liczyłem że napiszesz coś innego :sarcastic:


To było grubsze przestępstwo, dlatego jest wniosek w prokuraturze. Pod rządami PiSu w sejmie, pani marszałek reasumpcja, była nietykalna.

Wierzę w to, co było widać podczas relacji z obrad Sejmu na żywo w telewizji. W przeciwieństwie do ciebie kręcą mnie takie wydarzenia. I to nie od wczoraj.
Bzdury to ty wypisujesz, czego niezmiennie można się po tobie spodziewać. Nigdy nie zawodzisz. :sarcastic:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
Przypominam tez ze w glosowaniu na wicemarszałków, PIS zgodnie głosował przeciw WSZYSTKIM pozostałym kandydatom...nikt nie ma do nich o to pretensji...


Bo oni nie zasługują na głosowanie "za" przez PiSowców, bo (parafrazując prezesa) - oni są po prostu z innego świata, z innej kultury, tej niższej, a marszałek Witek i reszta PiSowców - z tej wyższej. Koniec i kropka, co tu więcej gadać. ;)
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:To było grubsze przestępstwo

Przestępstwo to nazwanie tego przestępstwem :lol:
rynce_opadajo pisze:Wierzę w to, co było widać podczas relacji z obrad Sejmu na żywo w telewizji

Ciekawe w której telewizji to oglądałeś bo sprytnie zostało to zmanipulowane.
rynce_opadajo pisze:W przeciwieństwie do ciebie kręcą mnie takie wydarzenia.

Kręcą cie obrady sejmu....zaczynam martwic się o ciebie :laughingnew:
rynce_opadajo pisze:Bzdury to ty wypisujesz, czego niezmiennie można się po tobie spodziewać.

Ciekawe kogo bzdury są bardziej bzdurniejsze ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze:To było grubsze przestępstwo

Przestępstwo to nazwanie tego przestępstwem :lol:
rynce_opadajo pisze:Wierzę w to, co było widać podczas relacji z obrad Sejmu na żywo w telewizji

Ciekawe w której telewizji to oglądałeś bo sprytnie zostało to zmanipulowane.
rynce_opadajo pisze:W przeciwieństwie do ciebie kręcą mnie takie wydarzenia.

Kręcą cie obrady sejmu....zaczynam martwic się o ciebie :laughingnew:
rynce_opadajo pisze:Bzdury to ty wypisujesz, czego niezmiennie można się po tobie spodziewać.

Ciekawe kogo bzdury są bardziej bzdurniejsze ;)


- Tak? To złóż na mnie w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Spiesz się, póki Ziobro ma tam jeszcze wpływy.

- Na żywo w TVN24, całą relację z tego cyrku, którym zawiadywała wtedy osobiście Witek. Wszystkie późniejsze reakcje i komentarze, niezależnych ekspertów, których w TVPszczujni na próżno było szukać.

- Kręcą mnie - baaaaardzoo! :cool3: Jaram się nimi, jak ty transmisjami Pauli. :roll:

- Wystarczy poczytać czat na forum, tam znajdziesz odpowiedź. ;)
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze:To było grubsze przestępstwo

Przestępstwo to nazwanie tego przestępstwem :lol:
rynce_opadajo pisze:Wierzę w to, co było widać podczas relacji z obrad Sejmu na żywo w telewizji

Ciekawe w której telewizji to oglądałeś bo sprytnie zostało to zmanipulowane.
rynce_opadajo pisze:W przeciwieństwie do ciebie kręcą mnie takie wydarzenia.

Kręcą cie obrady sejmu....zaczynam martwic się o ciebie :laughingnew:
rynce_opadajo pisze:Bzdury to ty wypisujesz, czego niezmiennie można się po tobie spodziewać.

Ciekawe kogo bzdury są bardziej bzdurniejsze ;)


Tak czytam te twoje kocopoły i mam dla ciebie propozycję żebyś się rozpędził i walnął z całej siły swoim zabetonowanym łbem o ścianę.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze: Na żywo w TVN24, całą relację z tego cyrku, którym zawiadywała wtedy osobiście Witek. Wszystkie późniejsze reakcje i komentarze, niezależnych ekspertów, których w TVPszczujni na próżno było szukać.

Sprawa jasna.... cała prawda cała dobę.
Tylko pozazdrości im takich obiektywnych, niezależnych ''ekspertów''
Już niedługo będą tylko tacy sami eksperci którzy będą zadawać tylko wygodne pytania i śpiewać tuskowi 100 lat :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:
rynce_opadajo pisze: Na żywo w TVN24, całą relację z tego cyrku, którym zawiadywała wtedy osobiście Witek. Wszystkie późniejsze reakcje i komentarze, niezależnych ekspertów, których w TVPszczujni na próżno było szukać.

Sprawa jasna.... cała prawda cała dobę.
Tylko pozazdrości im takich obiektywnych, niezależnych ''ekspertów''


Chcesz mi powiedzieć, że widzę coś innego niż to co widzę? Nie zdiagnozowano (jeszcze) u mnie schizofrenii. No chyba, że ty uważasz się za eksperta w tej dziedzinie.

Ty plujesz się tylko do mnie dlatego, bo nie traktuję cię tak pogardliwie i obcesowo jak reszta?
Nie widzę, żebyś innym tak chętnie tu odpisywał.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian, Niedojebany, stary komuchu. Pierdolisz te swoje wysrywy tutaj od lat,ni chuja się znasz o sprawach, o których w swych wypocinach wspominasz próbując wypaść na inteligentnego człowieka. Robisz ciągle fikołki intelektualne ale oczywiście ty tego nie widzisz i będziesz do usranej śmierci żył w tej swojej, skurwionej bańce, ba! Często, gęsto przeistaczasz czyjeś słowa pod swój tok rozumowania "bo ty to tak zrozumiałeś co osoba X napisała/powiedziała". I dlatego ten kraj był, jest i będzie w dupie jeszcze przynajmniej przez kilkanaście ładnych pokoleń. Wszystko co jest nie po twojej myśli, światopoglądzie to manipulacja, kłamstwo. Beka jak chuj z Ciebie stary, zawistny przychlaście. Tak jak chuj kładę na polską politykę bo wszystkie partie w tym kraju niczym się nie różnią ale mają jedną, ważną cechę - ludzie z Wiejskiej uwielbiają właśnie ruchać i podawać makaron przez media takiemu plebsowi jak ty Hard. A na koniec odnośnie twojego oponenta życiowego Donalda Tuska - w przeciwieństwie do Ciebie, Donald Tusk potrafił zaruchać, zapłodnić kobietę ,założyć rodzinę - zrobić porządną karierę polityczną na tle "międzynarodowym", coś tam z języków umie w przeciwieństwie do Ciebie i twojego idola życiowego - zoofilia z Żoliborza, cześć.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zbanować tą starą kurwę pisowska bo tego czytać już się nie da. Taki właśnie to elektorat ciemnogród kurwa gdzie nawet nie wychylił nosa poza swój blok i pierwszy śmietnik. Jebać tą starą kurwę pisiorska
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 293
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spokojnie, panowie, nie dajmy się ponosić mowie nienawiści. Tego właśnie oczekują od nas polityczni manipulanci - żebyśmy sobie skakali do oczu i gardeł.
Hard, jak każdy z nas, ma prawo do swoich poglądów. Problem w tym, że on chce być ślepy i głuchy na argumenty. Z jakichś powodów (dla mnie niewyobrażalnych) kocha PiS, a tam każą nienawidzić Tuska oraz każdego, kto się nie zgadza z Jarosławem I łupieżcą (byłym) samozwańczym królem/cesarzem/naczelnikiem/imperatorem (wybierz dowolne) Polski.

Cytując prezesa - "O Jezus Marian, Panie Boże wybacz mi" - moją małostkowość (z tym łupieżem). :mocking:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Wystarczyło, że koalicja KO-Trzeciej Drogi i Lewicy powołała swoich przedstawicieli do Krajowej Rady Sądownictwa, zastępując w niej polityków powołanych przez poprzedni Sejm, by TVN zmienił narrację. Na pasku informacyjnym stacji sformułowanie „neo-KRS” w jednej sekundzie zamieniono na KRS. Czy coś zmieniło się w samej radzie? Nie. Jedyną zmianą są polityczni nominaci.

Tak wygląda cała prawda całą dobę :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, ale czym Ty sie podniecasz? każdy człowiek przy zdrowych zmysłach wie od dawna, ze TVN jest tuba propagandowa PO i generalnie lewej strony. Nic nowego...
Czego spodziewales sie przy wyborach do KRS? przeciez to dopiero poczatek... tyle ze to PIS byl prekursorem takich dzialan... to PIS rozpoczal proces naciagania, tworzenia, a moze i lamania prawa "pod siebie". Problemem PISu jest fakt ze nie dopuszczali mysli o utraceniu wiekszosci sejmowej... zapomnieli ze "bron" ktora stworzyli ktos kiedys moze uzyc przeciwko nim... i to sie wlasnie dzieje.
Teraz zapnij pasy i czekaj az powstanie ten rząd koalicyjny...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


KO, PSL i Polska 2050, Lewica a nawet Konfederacja jasno mówiły ze chca rozliczyc PIS i ich odciac do wladzy, to byl postulat ktory przetaczal sie przy kazdej okazji, ponad polowa glosujacych uznala ze tak chce, wiec teraz maja mandat na odcinanie pisu od wladzy
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


HardSrałek Rotacyjny Dwulicowy,
jak swego czasu nazwała go jego pani, posiada dokładnie takie same maniery jak jego liderzy partyjni,
buta, arogancja, zbieranie i preparowanie haków, oszczerstwa to tylko ułamek jego prawdziwej twarzy.
Wyprany umysł przez notoryczną indoktrynację telewizyjną i walenie szona do monitorka pod upadającą gwiazdę SU,
oraz codzienne pici na umór amareny doprowadziły go do nieodwracalnego stanu, stanu agonii.
HardSrałek musi odejść...
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czy wg tych tutaj wszechwiedzacych wielmoznych panow ktorym ponad wszystko zalezy tylko zeby pis nie rzadzil i nie praktykowal tego co wg nich praktykowal nalezy sie spodziewac ze wobec ko po czy ogolnie nowego rzadu powinnismy miec oczekiwania lepszego rzadzenia czy poprostu zmienila sie partia i praktykowane bedzie to samo tyko juz teraz ze wzgledu na to kto rzadzi nikt juz nie bedzie mial zadnych obiekcji na temat tego jak rzadzi mimo ze rzadzi dokladnie tak samo i zmienila sie tylko nazwa i nazwiska?
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


ja oczekuje od nowego rzadu, prawa do aborcji, , tolerancji, odzielenie kosciola od panstwa, i otwarcie sie na wspolna europe a nie zamykanie w polskosci
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Moja wiara w politykow koalicji jest podobna do wiary w politykow PIS, wiec nie mam wielkich oczekiwan... natomiast, uwazam ze maja mandat do uzycia przeciwko PiSowi tych samych narzędzi jakich przez ostatnie 8 lat uzywal PiS przeciwko dotychczasowej opozycji.
Prawdopodobnie błędne koło, ale fair play.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian pisze:Tak wygląda cała prawda całą dobę :laughingnew:


W rzeczy samej. Jest jednak "małe" ale...

Obrazek

To tylko taki mały przykład z wczoraj:

Obrazek
https://teleshow.wp.pl/wpadka-wiadomosc ... 879768768a

A tu kolejne przykłady:

Obrazek
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości