Wybory parlamentarne 2023 - Ankieta i Dyskusja

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Na kogo będziesz głosował w wyborach do sejmu?

Ankieta wygasła 12 paź 2023, 17:39

KW Koalicja Obywatelska (PO, N, IP, Zieloni)
13
48%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KW Nowa Lewica
1
4%
KW Prawo i Sprawiedliwość
4
15%
KW Trzecia Droga (Polska 2050, PSL)
3
11%
Inny Komitet Wyborczy
1
4%
 
Liczba głosów : 27

tomoxx pisze:ja oczekuje od nowego rzadu, prawa do aborcji, , tolerancji, odzielenie kosciola od panstwa, i otwarcie sie na wspolna europe a nie zamykanie w polskosci


a jakis rozwoj gospodarczy czy militarny? poziom zycia polakow?

tak calkiem serio bo ludzie powtarzaja jak mantre ten kosciol to gdzie w panstwie jesli chodzi o decyzyjnosc byl czy jest ten kosciol? bo jesli chodzi o opodatkowanie to zadna partia tego nie zrobi przeciez...

a tolerancja tzn? bo lgbt jest powiazane de facto glownie z pedofilia i wmawianiem spoleczenstwu klamstw ze istnieje cos ponad plec zenska i meska i nijak ma sie to do tolerancji no chyba ze tolerancja dla wynaturzen.

europa nie dazy do zadnej wspolnoty i to jest propaganda.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:Moja wiara w politykow koalicji jest podobna do wiary w politykow PIS, wiec nie mam wielkich oczekiwan... natomiast, uwazam ze maja mandat do uzycia przeciwko PiSowi tych samych narzędzi jakich przez ostatnie 8 lat uzywal PiS przeciwko dotychczasowej opozycji.
Prawdopodobnie błędne koło, ale fair play.


no ty ze jestes debilem to juz tu nam udowodniles. niech mnie ruchaja byle to nie ruchal mnie pis taka jest twoja narracja xD
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Jeśli chodzi o wybór KRS, polecam zapoznać się, jak robiło się to do czasu, kiedy PiS (a także Kukizowcy) oraz Andrzej Duda postanowili ulokować w niej tylko i wyłącznie swoich nominatów.

"Nowe przepisy, przygotowane przez prezydenta Andrzeja Dudę, niezgodnie z Konstytucją przerwały kadencje 15 członków Rady będących sędziami. Zmieniły też zasady ich wyboru - dotychczas wybierało ich samo środowisko sędziowskie, a ich następców na wspólną czteroletnią kadencję wybrał w marcu 2018 r. Sejm. Nowe przepisy uniemożliwiły też możliwość skutecznego odwoływania się do Sądu Najwyższego od uchwał KRS dotyczących przedstawiania prezydentowi RP wniosków o powołanie nowych sędziów. Na niekonstytucyjność tych zmian wskazywali m.in. RPO, Sąd Najwyższy, sama KRS, liczne środowiska prawnicze i organizacje międzynarodowe."


"Dzięki" tym zmianom płacimy milionowe kary i do dziś nie mamy miliardów z KPO.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:
tomoxx pisze:ja oczekuje od nowego rzadu, prawa do aborcji, , tolerancji, odzielenie kosciola od panstwa, i otwarcie sie na wspolna europe a nie zamykanie w polskosci


a jakis rozwoj gospodarczy czy militarny? poziom zycia polakow?



europa nie dazy do zadnej wspolnoty i to jest propaganda.


nie sadze zeby jakikolwiek rzad zrobil cos dla rozwoju gospodarczego w takim stopniu zebysmy to odczuli w krotkim okresie,

miliarnie to Blaszczak zadbal o kontrakty, nie wiem co masz na mysli, nowe technologie ? czy nowe fabryki , nowe projekty broni ? jak bedziemy placic takie stawki jak obecnie to wiekszosc inzynierow co moga cos rozwinac wyjedzie do USA za duzo wieksze pieniadze.
poziom zycia zalezy od checi, sorry ale nie wierze ze jak ktos ma samozaparcie i chec do pracy i poszerzania swoich kwalifikacji to nie moze osiagnac wykokiego poziomu zycia (tez nie wiem czym dla Ciebie jest zadowalajacy poziom)

do czego Twoim zdaniem dazy Europa ? bo mi model taki jaki jest w USA, jeden prezydent i podzial na automoniczne w pewnym sensie stany pasuje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:do czego Twoim zdaniem dazy Europa ?.


Do bycia memem świata pod względem komunistycznego zamordyzmu i walki o śmieszne ocieplenie. Azja pierdoli ocieplenie, Afryka również, USA również, Australia również, Ameryka Środkowa i Południowa również. Jak komuś się podobają nakazy i zakazy narzucane przez klaunów z Brukseli i mówi, że mu się zajebiście żyje w Europie to gratuluję i powodzenia w takim gównianym życiu. :smoke:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


semt3x pisze:
komin pisze:Moja wiara w politykow koalicji jest podobna do wiary w politykow PIS, wiec nie mam wielkich oczekiwan... natomiast, uwazam ze maja mandat do uzycia przeciwko PiSowi tych samych narzędzi jakich przez ostatnie 8 lat uzywal PiS przeciwko dotychczasowej opozycji.
Prawdopodobnie błędne koło, ale fair play.


no ty ze jestes debilem to juz tu nam udowodniles. niech mnie ruchaja byle to nie ruchal mnie pis taka jest twoja narracja xD

Gostek... ja Ci nie odbieram prawa uznawania mnie za debila... ba! nawet przewrotnie uznaje to za pewnego rodzaju sukces... ale chociaż mów za siebie a nie od razu przechodzisz do liczby mnogiej z tym Twoim "nam", sugerując ze jest Cię więcej :roll: :dontknow:
Pomijając juz moj przydlugi wstep... Po pierwsze, naduzywasz slowa "narracja", znajdz sobie jakis synonim, bedzie mniej nudno.
Po drugie, moze przestan interpretowac cudze slowa jesli z dwoch prostych zdan wyciagasz tak idiotyczne wnioski. Moze po prostu nie umiesz? Przyjmij na razie do wiadomosci ze napisalem tylko i wylacznie to co napisalem, popracuj nad rozumieniem tekstu, ewentualnie zadaj pytanie czy dobrze zrozumiales jesli masz z tym problemy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Brodacz pisze:Jak komuś się podobają nakazy i zakazy narzucane przez klaunów z Brukseli i mówi, że mu się zajebiście żyje w Europie to gratuluję i powodzenia w takim gównianym życiu.

Nie podobają, biurokracja brukselska to juz w zasadzie idiokracja, zgadzam sie. Tylko co moze zwykly obywatel? W jakich krajach zwyklemu obywatelowi(wiekszosci) statystycznie zyje sie lepiej niz w Europie? Jasne, widze ze to zmierza w nieciekawym kierunku, widze ze Unia zawlaszcza coraz wiecej, nie wiem czy ich biurokratyczne zapedy da sie jeszcze powstrzymac, serio nie wiem jak sie to skonczy... ale jakie masz realne propozycje?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


semt3x pisze:gdzie w panstwie jesli chodzi o decyzyjnosc byl czy jest ten kosciol?


Religia w szkole, krzyże w instytucjach państwowych, klauzula sumienia, obraza uczuć religijnych, zaostrzenie prawa antyaborcyjnego (a przez to także spadek badań prenatalnych), utrudnianie zajścia w ciążę metodą in vitro, utrudnianie dostępu do pastylki "dzień po", zdemontowanie komisji ds. pedofilii (by chronić zboczeńców w sutannach), polityczne kazania księży i biskupów (jawne wskazania na kogo należy głosować), milionowe przelewy z ministerstw (głównie sprawiedliwości) na konto Rydzyka, fundusz kościelny - "Rząd w projekcie budżetu państwa na 2024 rok zaplanował rekordową kwotę na Fundusz Kościelny - informuje dziennik "Fakt". W przyszłym roku na wydatki związane z Kościołem zaplanowano aż 257 mln zł. W tym roku ta kwota wynosiła 216 mln zł."
Czy coś zostało pominięte?

semt3x pisze:lgbt jest powiazane de facto glownie z pedofilia i wmawianiem spoleczenstwu klamstw ze istnieje cos ponad plec zenska i meska i nijak ma sie to do tolerancji no chyba ze tolerancja dla wynaturzen.


To tylko twoja narracja, powtarzana za narracją wszelkiej maści homofobów.

Jest ci znany termin OBOJNACTWO albo HERMAFRODYTYZM?
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:
tomoxx pisze:do czego Twoim zdaniem dazy Europa ?.
walki o śmieszne ocieplenie. Azja pierdoli ocieplenie, Afryka również, USA również, Australia również, Ameryka Środkowa i Południowa również.


Lodowce już skończyły się pierdolić (w zasadzie opierdalać) i zaczęły autentycznie w zastraszającym tempie się topić, a "śmiesznie" to dopiero będzie (ja już tego nie dożyję) następnym pokoleniom.

"Odkrycia sugerują, że wraz ze wzrostem globalnych temperatur, które związane są ze zmianą klimatu, coraz bardziej prawdopodobne jest, że wirusy i bakterie uśpione w lodowcach i w wiecznej zmarzlinie przebudzą się i zainfekują lokalną przyrodę. Zdaniem ekspertów proces ten już się rozpoczął. Przykładem tego jest to, że cztery lata temu, gdy na Półwyspie Jamalskim niespodziewanie pojawił się wąglik, okazało się, że jest to uśpiona bakteria, która lata temu dziesiątkowała renifery. Po przebudzeniu się przeniosła się ona na ludzi."


https://klimat.rp.pl/klimat/art37263301 ... j-pandemii
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:ale jakie masz realne propozycje?


Wybrać po prostu kontynent i kraj, który się na nim znajduje gdzie masz więcej wolności jako szary człowiek, nie masz narzucanych kar za używanie auta spalinowego, nie jesteś zmuszanych do życia wedle totalnych odklejek grupy hipokrytów z Brukseli. Innymi słowy - tam, gdzie masz i czujesz się wolnym człowiekiem. Jeśli o mnie chodzi to wartymi rozważenia kierunkami są kraje Ameryki Południowej - chociażby Kolumbia, Panama, Chille, Dominikana. Może nie są to aż tak " BOGATE " kraje ale społeczeństwo jest inne (ten kto chociaż był na wakacjach w tamtych kierunkach to ma rozeznanie). Parę lat wstecz Afryka była ciekawym kierunkiem na zamieszkanie ale ze względu, że czarnuszkom znów konflikty w głowie i się tłuką między sobą to odradzam. Azja? Może polecę odgrzewanym kotletem ale Filipiny nie wydają się takim złym kierunkiem patrząc pod względem życia dla szarego człowieka z Polski. Południe USA jeszcze się trzyma tej wolności ale to chyba każdy z tutejszych orientuje się w tematach wiz, zielonych kart i obywatelstwa.

Oczywiście wypowiadam się tylko za siebie bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość wyjechać z Polski na inny kontynent ze względów rodzinnych czy ogólnie życiowych i takich ludzi mi jest żal, że będą musieli się męczyć w tym pierdolniku przygotowanym przez Unie Europejską. Oczywiście, zostaje jeszcze chociażby Szwajcaria, Norwegia, Islandia( która jest cichym i pięknym krajem samym w sobie) ale to już zależy od danej osoby czy jej taki klimat odpowiada - no ja akurat nie przepadam za zimą więc mi takowe kraje odpadły do życia na stałe. Najważniejsze to aby pozostać wolnym człowiekiem i żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami a nie pod butem zakazów i nakazów bo inaczej to będziemy was "karać" - a w pizdu z takim układem i tyle. Każdy ma wolną wolę i tyle, jednemu będzie się dobrze żyło pod butem Brukselii, innemu nie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Lodowce już skończyły się pierdolić (w zasadzie opierdalać) i zaczęły autentycznie w zastraszającym tempie się topić, a "śmiesznie" to dopiero będzie (ja już tego nie dożyję) następnym pokoleniom.


Odniosłem się do narracji UE i części polityków z Polski, że trzeba walczyć z CO2 i innymi pierdolnikami. Każdy rzetelny naukowiec, który siedzi w temacie już dawno to podkreślił, że gdyby Europa przestała by funkcjonować z dobrodziejstw dzisiejszej technologii to nic by to nie zmieniło...A nie sorry, temperatura w 2100 by spadła o 0,5 stopnia Celsjusza - pod warunkiem gdyby wszystkie kraje w Europie przestałby wypuszczać CO2 do atmosfery. Prawda jest taka, że korporacje wpierdoliły miliony jak nie miliardy w przemysł bycia "eko" pod postacią chociażby elektrycznych samochodów i im się to nie zwraca tak jakby chcieli. Gdyby osobom, które najwięcej ujadają o "globalnym ociepleniu klimatu" zależało na poprawie to by dawno zaprzestali latać na spotkania samolotami prywatnymi czy państwowymi, milionerzy i miliarderzy by nie kupowali sobie jebitnych jachtów, które w kurwę wytwarzają "zbędnych" spalin. Można się tak przerzucać do usranej śmierci, już o wpierdalaniu mięsa nie chce mi się pisać bo to również jest niezła odklejka.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szkoda że nie będzie można za jakiś czas zmartwychwstać choćby na godzinę i zobaczyć w jakiej kondycji będzie człowiek oraz nasza planeta.
Ja osobiście czarno to widzę, nasz gen destrukcji jest zbyt silny, żeby nad nim zapanować.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz, heh :D nie na taka odpowiedz liczyłem, wyjazd prawie 40 milionow Polakow do Panamy rozwiazuje problem w Europie tylko częściowo ;) za to szybko z Panamy zrobiloby sie polskie piekielko ;)
Zdaje sobie sprawe ze jest kilka krajow na swiecie gdzie jeszcze biurokratyczny obłęd nie dotarł, choc pewnie jest to tylko kwestia czasu. Tyle ze, jak sam mowisz, wyjazd to rozwiazanie dla jednostek, nie dla spoleczenstwa. To czy w tych krajach "lepiej sie zyje" niz w Europie to tez bardzo subiektywna sprawa.
W Norwegii akurat mieszkam od wielu, wielu lat i tu sporo sie zmienilo....to juz nie ten kraj co 20 lat temu, biurokratycznie coraz blizej Uni, generalnie nie polecam...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Tu jest chyba idealnie - zero jakiegokolwiek indoktrynowania biurokracją brukselską:

"W 1978 roku w rosyjskiej tajdze odnaleziono rodzinę, która od ponad 40 lat żyła z dala od cywilizacji – w warunkach podobnych do tych, w jakich mieszkały ludy pierwotne. Nie wiedzieli nawet o wybuchu II wojny światowej! Dzisiaj przy życiu pozostaje ostatni członek rodu – 80-letnia Agafia, która nie chciała wrócić do cywilizacji." :sarcastic:
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rynce_opadajo pisze:Szkoda że nie będzie można za jakiś czas zmartwychwstać choćby na godzinę i zobaczyć w jakiej kondycji będzie człowiek oraz nasza planeta.
Ja osobiście czarno to widzę, nasz gen destrukcji jest zbyt silny, żeby nad nim zapanować.

Nie chce sklamac, a szukac tez mi sie nie chce czy to prawda...ale wydaje mi sie ze gdzies kiedys czytalem ze dinozaury na Ziemi mialy dluzsza historie niz dotychczasowa historia ludzkosci. Nikt nie obiecał ze ludzkosc przetrwac musi :dontknow:
Moze nie jestem az takim radykalem jak Brodacz w temacie globalnego ocieplenia, natomiast trudno nie zauwazyc ze generalnie cala ekohisteria nie jest racjonalna, za to mocno polityczno-biznesowa.
Na logike...ludzi coraz wiecej, cywilizacja(podobno) sie rozwija, globalne ocieplenie jesli nawet nam szkodzi, jest nie do powstrzymania. Jestem kompletnym ignorantem w tej dziedzinie, ale zawsze zastanawialo mnie czemu, jesli problem jest nieunikniony, zamiast poswiecac sily i srodki na walke z nim nie poswiecimy ich na nauczenie sie z nim zyc?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


tomoxx pisze:
semt3x pisze:
tomoxx pisze:ja oczekuje od nowego rzadu, prawa do aborcji, , tolerancji, odzielenie kosciola od panstwa, i otwarcie sie na wspolna europe a nie zamykanie w polskosci


a jakis rozwoj gospodarczy czy militarny? poziom zycia polakow?



europa nie dazy do zadnej wspolnoty i to jest propaganda.


nie sadze zeby jakikolwiek rzad zrobil cos dla rozwoju gospodarczego w takim stopniu zebysmy to odczuli w krotkim okresie,

miliarnie to Blaszczak zadbal o kontrakty, nie wiem co masz na mysli, nowe technologie ? czy nowe fabryki , nowe projekty broni ? jak bedziemy placic takie stawki jak obecnie to wiekszosc inzynierow co moga cos rozwinac wyjedzie do USA za duzo wieksze pieniadze.
poziom zycia zalezy od checi, sorry ale nie wierze ze jak ktos ma samozaparcie i chec do pracy i poszerzania swoich kwalifikacji to nie moze osiagnac wykokiego poziomu zycia (tez nie wiem czym dla Ciebie jest zadowalajacy poziom)

do czego Twoim zdaniem dazy Europa ? bo mi model taki jaki jest w USA, jeden prezydent i podzial na automoniczne w pewnym sensie stany pasuje.


czyli klojeny z klanu co w sumie lubi byc ruchany byle to pis nie ruchal xD

zapomniales jeszcze tylko dodac ze w sumie to rozwoj jest niemozliwy albo jeszcze lepiej ze sie nie nalezy polakom i polsce i na nic nie ma pieniedzy.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:
semt3x pisze:
komin pisze:Moja wiara w politykow koalicji jest podobna do wiary w politykow PIS, wiec nie mam wielkich oczekiwan... natomiast, uwazam ze maja mandat do uzycia przeciwko PiSowi tych samych narzędzi jakich przez ostatnie 8 lat uzywal PiS przeciwko dotychczasowej opozycji.
Prawdopodobnie błędne koło, ale fair play.


no ty ze jestes debilem to juz tu nam udowodniles. niech mnie ruchaja byle to nie ruchal mnie pis taka jest twoja narracja xD

Gostek... ja Ci nie odbieram prawa uznawania mnie za debila... ba! nawet przewrotnie uznaje to za pewnego rodzaju sukces... ale chociaż mów za siebie a nie od razu przechodzisz do liczby mnogiej z tym Twoim "nam", sugerując ze jest Cię więcej :roll: :dontknow:
Pomijając juz moj przydlugi wstep... Po pierwsze, naduzywasz slowa "narracja", znajdz sobie jakis synonim, bedzie mniej nudno.
Po drugie, moze przestan interpretowac cudze slowa jesli z dwoch prostych zdan wyciagasz tak idiotyczne wnioski. Moze po prostu nie umiesz? Przyjmij na razie do wiadomosci ze napisalem tylko i wylacznie to co napisalem, popracuj nad rozumieniem tekstu, ewentualnie zadaj pytanie czy dobrze zrozumiales jesli masz z tym problemy.


super ze widzisz sukces w zderzeniu z rzeczywistoscia odnosnie inteligencji. poprostu stwierdzilem fakt nic wiecej. tak samo jak twierdze ze przedstawiasz sie przed nami bo to jest otwarte forum a nie rozmowa na priv i czytaja cie ludzie a nie tylko ja ale widac nie rozumiesz no bo debil :D

po przy dlugim wstapie chcesz mi mowic co i jak mam mowic i robic? :)

ja cie nie interpretuje a jedynie tlumacze to co mowisz bo przeciez chyba masz swiadomosc jaka prowadzisz narracje? skoro prowadziles debate przeciw pis ale mowisz teraz ze ko jest takie same i nie masz zadnych oczekiwan no to trzeba byc debilem zeby prowadzic debate tylko po to zeby zmienila sie partia ktora chcesz zeby cie ruchala bo przeciez sam to napisales i nikt tu ci nie wklada niewypowiedzianych slow do ust ani nie nastepuje zadna nadinterpretacja twojej narracji xD

dam ci rade najpierw mysl pozniej pisz a pozniej jeszcze to przeczytaj co napisales zanim klikasz wyslij
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin, wydaje mi się, że awykonalna będzie nauka życia, bez wystarczającej ilości wody pitnej oraz w temperaturze zagrażającej życiu na skutek hipertermii. No ale mogę się mylić. Zresztą uważam, że człowiek, to największy szkodnik na Ziemi i zasłużył sobie na "karę" ze strony naszej planety.
Awatar użytkownika
rynce_opadajo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2023, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Matrona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


https://www.pap.pl/aktualnosci/historyc ... la-zegluga
Nie wiem czy to jest spowodowane globalnym ociepleniem ale sytuacja nie jest za ciekawa.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3123
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


rynce_opadajo pisze:
semt3x pisze:gdzie w panstwie jesli chodzi o decyzyjnosc byl czy jest ten kosciol?


Religia w szkole, krzyże w instytucjach państwowych, klauzula sumienia, obraza uczuć religijnych, zaostrzenie prawa antyaborcyjnego (a przez to także spadek badań prenatalnych), utrudnianie zajścia w ciążę metodą in vitro, utrudnianie dostępu do pastylki "dzień po", zdemontowanie komisji ds. pedofilii (by chronić zboczeńców w sutannach), polityczne kazania księży i biskupów (jawne wskazania na kogo należy głosować), milionowe przelewy z ministerstw (głównie sprawiedliwości) na konto Rydzyka, fundusz kościelny - "Rząd w projekcie budżetu państwa na 2024 rok zaplanował rekordową kwotę na Fundusz Kościelny - informuje dziennik "Fakt". W przyszłym roku na wydatki związane z Kościołem zaplanowano aż 257 mln zł. W tym roku ta kwota wynosiła 216 mln zł."
Czy coś zostało pominięte?

semt3x pisze:lgbt jest powiazane de facto glownie z pedofilia i wmawianiem spoleczenstwu klamstw ze istnieje cos ponad plec zenska i meska i nijak ma sie to do tolerancji no chyba ze tolerancja dla wynaturzen.


To tylko twoja narracja, powtarzana za narracją wszelkiej maści homofobów.

Jest ci znany termin OBOJNACTWO albo HERMAFRODYTYZM?


dalej pytam jaka decyzyjnosc ma kosciol jesli chodzi o polityke i wladze? bo nic na ten temat nie wniosles mimo dlugiej wypowiedzi.

co do lgbt moja narracja jest zgodna z faktami i tyle. jesli nie wierzysz to zrob sobie research i jesli negujesz to moze jestes powiazany i tyle.

co do obojnactwa to jest to zwyczajnie choroba/defekt a same osoby nie maja problemow z okresleniem swojej plci.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 173
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości