Nadchodzi...NOWE? [temat polityczny]

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hard, jeśli nie zrozumiałeś na zapałkach jak się liczy zysk to po co mamy rozmawiać o dużych korporacjach? Nie pokazałeś rozchodów, nie pokazałeś nic o innych "wchłoniętych" firmach ale znalazłeś artykuł w którym jest przychód. No i fajnie...znalazłeś część prawdy ale według Ciebie to cała prawda. Tak mniej więcej działa też luka VATowska, też część danych masz pokazanych :P
(oczywiście nie odbierz tego, że Orlen działa na luce VATowskiej... użyłem duzego uproszczenia całej sytuacji)

Czy Tusk odpolityczni TVP to nawet nie będę sprawdzał, pisałem wielokrotnie, ze tego szmatławca nie oglądam i oglądać nie będę bez względu na to jaka partia wygra wybory, teraz i w przyszłości.

Odpowiedz na pytanie którego kraju Tusk jest agentem, Niemiec, rosji, obojga czy może jeszcze jakiegoś innego? ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Czy Tusk odpolityczni TVP to nawet nie będę sprawdzał, pisałem wielokrotnie, ze tego szmatławca nie oglądam i oglądać nie będę bez względu na to jaka partia wygra wybory, teraz i w przyszłości.

Zamiast przyznać racje że odpolitycznienie tvp jest niemożliwe wolałeś napisać że nie będziesz tego sprawdzał.
Tylko po chuja pisać coś o odpolitycznianiu skoro ma się wyjebane czy to się uda czy nie hmmmm.
Co do agenturalnej działalności tuska to brał nagrody i prezenty od jednych i od drugich wiec kto wie..... ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Odpolitycznianie... wielkie i ostatnio popularne słowo.
Po każdej zmianie rządów następuje odpolitycznianie polegające na zastąpieniu obcych swoimi.
To tylko puste słowo mające usprawiedliwić swoje działania.
Takie hasełka dobrze brzmią w telewizji bądź na wiecach politycznych gdzie może są ludzie którzy uwierzą że to jest możliwe.
Odpolitycznianie tvp polegałoby na tym że pan krasko czy inny aparatczyk będzie kłamał na innym kanale :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, teoretycznie TVP daloby sie "odpolitycznic".... ze to sie stanie jest faktycznie malo prawdopodobne. Masz racje... zastąpią ich "swoimi". Tyle ze ja po cichu licze ze wrocimy co najmniej do czasow TVP przedPISowskich i dyktatury Kurskiego. Bo ze w obecnym systemie TVP zawsze bedzie sprzyjala swojemu pracodawcy niezbyt mnie dziwi. Tyle ze sa pewne granice, ktore Kaczor z Kurskim mocno przekroczyli, nie tyle "upolityczniając" TVP, co jest zrozumiale, ale robiac z TVP tube propagandowa jedynej slusznej partii. Przypominalo to PRL-owskie czasy w 100%... tylko PZPR, a kto nie z nami ten wrog narodu...
Watpie wiec ze ktos naprawde liczy na pelne odpolitycznienie, ale wystarczy minimum przyzwoitosci...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ktoś, kto pierwszy raz będzie miał styczność z tym działem będzie mógł pomyśleć, że Hard przez ostatnie 8 lat walczył z propagandowym przekazem TVP ;)
Niezliczoną ilość razy pisałem o partyjnej misji mediów publicznych i zdania nie zmieniłem. To co działo się w ostatnich latach przebijało poprzedników czyli np. nominacja partyjna skopiowana z czasów PRL czy wrzucenie za stery członka własnej partii niczym PZPR. Efekt był taki, że przekaz był spaczony, wyjątkowo polityczny a instytucja TVP zadłużana na potęgę. Dotacje na kilka miliardów potwierdzają fatalne zarządzanie a w nagrodę były już prezes dostał ciepłą i dobrze opłacaną posadkę w USA. Syn też ma robotę, chyba w Orlenie...

Tak jak pisałem wyżej, TVP nie oglądałem, nie oglądam i oglądać nie będę. Słyszałem wypowiedzi polityków wszystkich partii opozycyjnych, którzy żalili się, że w TVP nawet wystąpić nie mogli. Oczywiście mam na myśli występy na żywo takie jak np. konferencje czy spotkania wyborcze.

Wierzę, że będzie lepiej bo gorzej się nie da...


Dobrze zrozumiałem przekaz, który przedstawiłeś? Tusk dostał czy dostawał prezenty w krajach gdzie był więc jest agentem danego kraju?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Premier Donald Tusk i jego ministrowie Bartłomiej Sienkiewicz oraz Adam Bodnar dokonali politycznego wyboru. Weszli na drogę siły i przemocy. Tak fizycznej - co pokazało wczorajsze przejęcie budynków TVP za co odpowiedzialność spada na ministra Sienkiewicza (nie pierwszy to zresztą taki przypadek, a kto pamięta wejście służb do redakcji tygodnika "Wprost", ten niech sobie przypomni, kto był wtedy ich zwierzchnikiem). Jak i przemocy prawnej - to domena ministra Bodnara twierdzącego, że można zmieniać ład prawny uchwałami i aplauzem zaprzyjaźnionych autorytetów prawniczych.  
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/felietony ... gn=firefox

:shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardzik widziałem ciebie jak stałeś i broniłeś wolnych mediów.Jak tak dalej pójdzie do dostaniesz nominację na prezydenta Krakowa w najbliższy wyborach samorządowych.

Ps. Teraz główna siedziba PiS ma przenieś się na krowodyrza :D
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardaszian, artykuł który cytujesz mówi również o tym ze przez ostatnie 8 lat PIS stosował metody które dziś, po zmianie władzy, tak bardzo ich oburzają...
Realia są takie ze obydwie partie przez lata budowały system który teraz się na nich mści.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Może jeszcze napiszesz że pis stosował ze same metody przejmowania telewizji co teraz.
Brutalne wtargniecie wyłączenie sygnału zmiany zarządów na podstawie uchwał.
To nic nie ma wspólnego z demokracja i praworządnością.
To bardziej przypomina zamach stanu niż legalne działania.
Dziś nawet barykady spod sejmu zostały przeniesione do TVP.
Jak tak ma wyglądać nowe to..........
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Przez 8lat takie kurwy Hardzislaw jak ty pluły na konstytucję więc zamknij kurwa mordę
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


RMN w swoim komunikacie podkreśla, że legalnie powołanymi zarządami i radami nadzorczymi są te powołane przez Radę, a nie ministra kultury. RMN zapowiada też wystąpienie do Prokuratora Krajowego "o podjęcie pilnych działań prawnych, mających na celu ochronę praworządności oraz interesu społecznego w mediach publicznych".
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... gn=firefox
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Może jeszcze napiszesz że pis stosował ze same metody przejmowania telewizji co teraz.
Brutalne wtargniecie wyłączenie sygnału zmiany zarządów na podstawie uchwał.
To nic nie ma wspólnego z demokracja i praworządnością.
To bardziej przypomina zamach stanu niż legalne działania.

Nie napisze... ale powiedz mi Hard czy wypierdolenie z telewizji publicznych WSZYSTKICH dziennikarzy ktorzy nie chcieli zostac propangadzistami PISu mialo cos wspolnego z demokracja i praworządnością?
Czy fakt ze PIS tworzyl prawo ktorego ideą bylo WYLACZNIE zabetonowanie swoich partyjnych pozycji miedzy innymi w TVP, mial cos wspolnego z demokracja i praworządnością?
Fakt, teoretycznie cos takiego co dzieje sie od wczoraj na Woronicza, w cywilizowanym, demokratycznym kraju, nie powinno miec miejsca... problem jest w tym ze "złe" prawo zaczelo byc tworzone juz dawno, PIS tworzenie "złego" prawa rozwinal jeszcze bardziej... teraz po przegranych wyborach, koalicji nie pozostawiono ZADNEJ w 100% legalnej drogi aby mogli skutecznie sprawowac wladze nad takim TVP... a przypominam ze mandat do tej wladzy dal koalicji tak uwielbiany przez PIS "suweren".
Wiesz co PIS boli najbardziej w tej wojnie o TVP? Ze suweren, nawet ten PISowski wiedzial czym bylo TVP, i suweren, choc widzi to "brutalne wtargniecie" to niespecjalnie ma cos przeciwko, ba! suweren w zasadzie sankcjonuje nawet nielegalne dzialanie... Kilka moherow na protesciku niczego nie zmieni.
Btw... zabawne jak juz dzisiaj w sejmie kilka razy poslowie PIS zapomnieli sie i mowili o zamachu na "ICH" telewizje...ICH!
Mnie nie interesuje JAK publiczna zostanie przejeta... bardziej jak bedzie wygladala po tym przejeciu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Brutalne wtargnięcie, maczety, gwałty, wymachiwanie odbezpieczoną bronią. Dantejskie sceny na Woronicza. Już są porównania do stanu wojennego, zapewne były też czołgi tylko kamery złego TVN24 nie uchwyciły(pewnie specjalnie) a TVP Info zostało wyłączone aby nikt się o tym nie dowiedział!
Przecież to jest jakaś kpina i robienie z ludzi jeszcze większych debili niż są... Serio ktoś wierzy, że ta posłanka doznała takiej krzywdy, że trzeba jej unieruchomić rękę na 2 tygodnie?
Podpisuję się pod tym co napisał Komin, nie tak dawno PiSowcy chcieli za wszelką cenę zablokować nadawanie TVN24. Jakie były okrzyki w sejmie? "WOLNE MEDIA!", co krzyczą obecnie?
Jako ciekawostkę dodam, że wtedy nawet wzywano ambasadora USA na dywanik

tutaj jeszcze inna ciekawostka odkopana gdy Duda był jeszcze posłem
- Ułaskawia się osoby uznane przez sądy za winne. Ułaskawienie nie jest uniewinnieniem. Akt łaski nie zmienia wyroku sądu i nie podważa winy skazanego - mówił w 2011 roku Andrzej Duda, wówczas poseł PiS. Wypowiedź przypomniano w sieci w czwartek, w kontekście jego decyzji w sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika - ułaskawienia w 2015 roku. Prawomocny wyrok posłowie usłyszeli w środę.

jak znam życie siedzieć nie pójdą ale mandat posła stracili dożywotnio bo jak powiedział sam obecnie urzędujący prezydent "Akt łaski nie zmienia wyroku sądu i nie podważa winy skazanego" a osoby prawnie skazane nie mogą pełnić funkcji publicznych.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Przecież to jest jakaś kpina i robienie z ludzi jeszcze większych debili niż są... Serio ktoś wierzy, że ta posłanka doznała takiej krzywdy, że trzeba jej unieruchomić rękę na 2 tygodnie?

Taaa może jakby ten jebany osiłek wpakowałby jej noż w brzuch to byś trochę się oburzył tak to nie ma sprawy.
A poza tym to pisorzyca wiec pewno kłamie.
Przecież przy wręczaniu kwiatków nic złego nie mogło się stać.
Słyszałeś może o czymś takim jak nietykalność cielesna.
Jaki kwik był ze strony opozycji jak używano siły w ich kierunku.
Teraz cisza i oskarżenia że udaje.
Jak to się nazywa hi......
Kto najwięcej krzyczy Wąsik i Kamiński do pierdla , pan mecenas giertych któremu to prokuratura postawiła kolejne zarzuty.
Przecież to kabaret :sarcastic:
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zarzuty to jeszcze nie skazany, ( sam gdzieś też taką narrację dałeś o ile dobrze kojarzę) co innego skazany, nawet jak ułaskawiony, to nie znaczy że nie winny. Tylko tyle że winny i zwolniony z odbycia kary.

A co do TVP to jakby PiS oddał TVP tak jak 8 lat temu PO to by było normalnie, a PiS po wyborach chciał zabetonować tak TVP żeby nie można było wprowadzić zmian, tylko w tym pośpiechu Przezes złożył w wniosek na złym dokumencie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:A co do TVP to jakby PiS oddał TVP tak jak 8 lat temu PO to by było normalnie, a PiS po wyborach chciał zabetonować tak TVP żeby nie można było wprowadzić zmian, tylko w tym pośpiechu Przezes złożył w wniosek na złym dokumencie

Kolejny który usprawiedliwia łamanie prawa byle tylko przejąc drugie tvn
Tylko czekać na to żeby rządzący dobrali sie do TK,KRS i odwołali prezydenta na drodze uchwał albo referendum bo też już były takie niedorzeczne pomysły.
Chuj tam prawo, konstytucja teraz my rządzimy.
Jak tak dalej pójdzie to zapanuje anarchia i wolna amerykanka, prawo silniejszego.
Rozumiem że nadszedł czas vendetty, igrzysk dla plebsu i twardego elektoratu ale prawo w Polsce nadal obowiązuje.
Jak tam nowy budżet jest oki... jest większa dziura o 20 mld .. problem znikł.
Ale to nowy lepszy bo nasz wiec problemu ni mo :laughingnew:
Jak tak giertych jest niewinny to czemu nie stawia się na przesłuchania do prokuratury a teraz ukrywa się za immunitetem.
Kolejny grodzki hmmmmm
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://wydarzenia.interia.pl/felietony ... Id,7225677
WOLNE ŻARTY :sarcastic:
Soorki za te posty pod postem ale sporo się dzieje ;)
Ale chyba to oprócz grubasa nikomu nie przeszkadza wiec ...... :P
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Papaj,
Taaa o tym to w nowych lepszych wiadomościach coś cichutko.
Zaczęło się spłacanie długów.
Typer szykuj mieszkanie dla niechcianych imigrantów.
Ale chuj tam Polska jest duża i może nawet przyjąć 50 tysi
Przecież jesteśmy gotowi na każda ilość, kim są sprawdzi się później :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości