Nadchodzi...NOWE? [temat polityczny]

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:Osobiscie chcialbym zeby czytali cokolwiek, nawet tego Harry Pottera zamiast Zeromskiego

Nie wiem jak mógłby ten gniot przybliżyć rożne epoki w literaturze bo o tym mówimy.
Czy czytanie czegokolwiek tylko dla samego czytania coś wnosi do wychowania młodego człowieka.
Rozumiem że w erze tick -toka i innych głupstw które są bezwartościowe trudno żeby wszystkie lektury były lekko przyswajalne ale czy to wystarczy żeby je usuwać i zastąpić czymś miałkim.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, no nie do końca o tym...
Jak juz pisalem wczesniej... jesli kazdy polski uczen konczac liceum bedzie RZECZYWISCIE umial wszystko czego wymagaja od niego PODSTAWY programowe to bedzie niemal geniuszem...realia sa niestety zupelnie inne... sam Hard wklejales filmiki z cyklu Matura to bzdura...
Ja uwazam ze czytanie, nawet gniotow, jest dobre, cwiczy mozg, wyobraznie... naukowo udowodnione ze osoby duzo czytajace maja wyzsze IQ i kilka innych zalet.
Ty chcesz Hard zeby kazdy uczen poznawal rozne epoki w literaturze i koniecznie czytal lektury z tych epok. Rownoczesnie powinien znac budowe pantofelka, ameby i innych stworzen, do tego dochodzi znajomosc procesow chemicznych, na fizyce tez sie musi znac nie wpominajac o calkowaniu i geometrii wykreslnej.
Ja sie pytam po co?
Efekt tego typu edukacji jest w teorii świetny, zaś w praktyce jak jest to kazdy widzi. W teorii mamy jedno z najlepiej wyedukowanych spoleczenstw na swiecie, a w praktyce "polska nauka" w tym samym swiecie praktycznie nie istnieje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Może jeszcze napiszesz że czytając gnioty człowiek robi się bardziej mądrzejszy niż ten który czyta coś wartościowego.
Już widzę to wysokie IQ po czytaniu Potera bądź innego chłamu.
Widzę że nie dojdziemy do konsensusu ty swoje a ja swoje.
W innych państwach też są lektury obowiązkowe i nikt jakoś w nich nie robi rewolucji tylko u nas grupa lewacki idiotów mysłi że robi coś dobrego.
Ciekawe jak by a Anglii ktoś chciałby usunąć makbeta też miałby zwolenników tego pomysłu.
A przecież to też jest ciężkostrawna pozycja.
A pozycje typu poter można sobie czytać w czasie wolnym.
Szkoła powinna uczyć a nie ogłupiać.
Po co ma to wiedzieć.. żeby nie musiał goglować jak czegoś nie wie.
Nie wolisz czegoś wiedzieć niż nie.
Ale rozumiem że według ciebie młodzi ludzie powinni liczyć do tysiąca i umieć coś wyszukać w necie jak czegoś nie wiedzą :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:a w praktyce "polska nauka" w tym samym swiecie praktycznie nie istnieje.

Ach te głupie polaczki...
https://geekweek.interia.pl/technologia ... Id,7031308
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:W innych państwach też są lektury obowiązkowe

Hardaszian pisze:Ciekawe jak by a Anglii ktoś chciałby usunąć makbeta też miałby zwolenników tego pomysłu.

No widzisz Hard, znow piszesz cos o czym nie masz pojecia...
Ja tylko zacytuje:
W USA, Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, we Włoszech czy Francji lista lektur obowiązkowych to pojęcie nieznane.


A ja tylko mowie ze wspolczesna polska szkola zatrzymala sie w rozwoju gdzies tam z 50 lat temu i jest niedopasowana do wspolczesnego swiata.


Hardaszian pisze:Szkoła powinna uczyć a nie ogłupiać.

No zgoda... i? robi to? Mozesz to potwierdzic jakimis spektakularnymi sukcesami polskiej mysli edukacyjnej? Poza tymi filmikami "Matura to
bzdura". Bo moim zdaniem szkola to teraz "realizuje program" ale czy uczy to juz mam watpliwosci.


Hardaszian pisze:Może jeszcze napiszesz że czytając gnioty człowiek robi się bardziej mądrzejszy niż ten który czyta coś wartościowego.
Ale rozumiem że według ciebie młodzi ludzie powinni liczyć do tysiąca i umieć coś wyszukać w necie jak czegoś nie wiedzą :sarcastic:

Wiesz Hardziu ze wciskanie mi slow ktorych nie wypowiedziałem to raczej nie przejdzie... No chyba ze rzeczywiście takie wnioski wyciagnales po tym co napisalem? Tyle ze... to by źle świadczyło o Twojej edukacji... :biggrin:



Hardaszian pisze:Ach te głupie polaczki...
https://geekweek.interia.pl/technologia ... Id,7031308

Gratuluje chlopakom... tyle ze jakis jeden drobny sukcesik nie zmienia calego obrazu... to jakbys powiedzial ze sam fakt wyslania Hermaszewskiego w kosmos czyni z nas potege kosmiczna.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:No widzisz Hard, znow piszesz cos o czym nie masz pojecia...

Woooow co za wpadka tylko że nie zmienia to faktu że są pozycje których nikt nawet nie śmie ruszyć.
Widzę że cala reszta twojego postu jest prześmiewcza wiec szkoda mi czasu żeby się do niej odnosić.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Woooow co za wpadka tylko że nie zmienia to faktu że są pozycje których nikt nawet nie śmie ruszyć.

wlasnie ci udowodnilem ze w wielu krajach niema ZADNYCH pozycji a Ty nadal twierdzisz ze jakieś sa... :dontknow:

Hardaszian pisze:Widzę że cala reszta twojego postu jest prześmiewcza wiec szkoda mi czasu żeby się do niej odnosić.

nie jest ani troche... ale tradycyjnie, jak juz nie wiesz co powiedziec to albo robisz z siebie ofiare albo palisz glupa :P
ale luzik... przywyklem, nie zaskoczyles mnie :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian pisze:Ale jak to mówił ktoś od nich obietnice obowiązują tylko tych którzy w nie wierzą i dwa razy obiecać to jak raz dać.
To już świadczy dobitnie o nich jaki mają lekceważące podejście do wyborców.
Głupcy i tak uwierzą a po wyborach się zobaczy :laughingnew:

No to proszę bardzo, minęło 8 pełnych lat w których rządziło PiS.
W 2011 r. Jarosław Kaczyński chciał, by Donald Tusk obniżył akcyzę - a co za tym idzie - obniżył ceny paliw na stacjach. Za popularną "95" płaciło się wówczas 5,26 zł. Dziś płacimy 5,38 zł/l, ale światowe ceny ropy są o ponad 1/3 niższe niż w 2011 r.
Obrazek
pytanie retoryczne brzmi, ile podatków związanych z ceną paliw zostało obniżonych lub całkowicie zniesionych za rządów PiS? Na wszelki wypadek odpowiem... 0 i dołożyli jeden nowy ;)
napisałeś: "głupcy i tak uwierzą" a jak było z Tobą? Uwierzyłeś i masz się za głupca? ;)
Hardaszian pisze:Nie wiedziałem że Żeromski, Prus i inni są archaiczni i pisali staropolszczyzną.
Chyba opuściłeś lekcje kiedy były one omawiane :lol:
No chyba że wolisz żeby czytano Harrego Pottera i inego tego typu mało wartościowe książki.

Nigdzie nie napisałem, że 100% lektur to staropolszczyzna ale takie też były.
Wolałbym czytać w dzieciństwie Harrego Pottera, serio. Książki do których ja i moje pokolenie byliśmy zmuszani to NUUUDA.
Hardaszian pisze:A co mają wspólnego czasy w których teraz żyjemy do kanonu lektur na których wychowały się już kilka pokoleń młodych ludzi.
To w niczym nikomu nie przeszkadza no może oprócz Ciebie i kilku głupawym lewakom którzy myślą że pojedli wszystkie rozumy :sarcastic: .

Czas nie stoi w miejscu tylko idzie do przodu. Jeśli nie rozumiesz tej prostej zależności to ciężko będzie o jakiekolwiek porozumienie. Oddzielmy historie od teraźniejszości i przyszłości.
Hardaszian pisze:Skoro uważasz że to patologia to pewno ktoś kto doprowadził Lot na skraj bankructwa uzdrowi sytuację.
Ale rozumiem że gdzieś znajomych ''fachowców'' musieli wsadzić.

Kolejny raz czuć hipokryzje. Przypomnij ilu tzw fachowców z politycznego nadania było w ostatnich 8 latach i co musieli robić z częścią wypłaty lub premii


Nawalny...czy ja gdzieś napisałem, ze to był człowiek, który chciał cokolwiek dobrego czy złego dla naszego kraju? Nie nic takiego nie napisałem, nie znam nawet jego stosunku do Polski.
To co chciałem przekazać to to w jaki sposób kraj autorytarny traktuje przeciwników politycznych. Nawalny był więźniem politycznym, był torturowany, był poniżany i wielokrotnie się nad nim znęcano w taki lub inny sposób. Wąsik i Kamiński to zwykłe cwaniaczki, które chciały zbić kapitał polityczny pięknymi słowami. Jeszcze większej żenady dodaje fakt, że zrobili zbiórki na której życzyli sobie 32 tysiące miesięcznie bo ich żony...NIE MIAŁY ZA CO ŻYĆ
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:wlasnie ci udowodnilem ze w wielu krajach niema ZADNYCH pozycji a Ty nadal twierdzisz ze jakieś sa...

Lektury obowiązkowe to tylko nazwa.
Niczego mi ni udowodniłeś.
Nadal twierdzę że są pozycje nawet i w tych wymienionych przez Ciebie krajach które to żaden lewak czy inny debil nie wykreśli z listy tylko dlatego że ma takie widzimisię .
Śmiałeś się że jeden drobny sukcesik nie robi z nas potęgi kosmicznej.
Kilka linków dla Ciebie bo chyba jesteś niedoinformowany :sarcastic:
https://forsal.pl/lifestyle/technologie ... a-wie.html
https://wyborcza.biz/biznes/7,182270,28 ... rects=true
https://jedynka.polskieradio.pl/artykul ... zowa%C5%82




Nie jesteśmy takim kopciuszkiem jak to sugerujesz.
Zamiast się z czegoś wyśmiewać dowiedz się najpierw o czym piszesz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer pisze:Nigdzie nie napisałem, że 100% lektur to staropolszczyzna ale takie też były.
Wolałbym czytać w dzieciństwie Harrego Pottera, serio. Książki do których ja i moje pokolenie byliśmy zmuszani to NUUUDA.

Tak, może byś się nauczył czarów i latania na miotle.
To pewno przydałoby ci się w dorosłym życiu :sarcastic:
Dla mnie np Lalka Prusa była ciekawa pozycja dla ciebie pewno nie.
Był tam wątek miłosny z piękną kobietą, postacie Wokulskiego,Rzeckiego, opisano barwny świat, jak dochodziło się ciężką pracą do majątku, jakie panowały zwyczaje jak ludzie się ubierali jak spędzali wolny czas itp
To kształci i wychowuje a nie bzdety o czarach.
Powiedz mi co lubisz czytać a powiem ci kim jesteś albo pustakiem albo kimś kto che się rozwijać poznawać świat itp.
Powiedz mi jakie wartości ma czytanie o lataniu na miotle hmmmm
Typer pisze:Czas nie stoi w miejscu tylko idzie do przodu.

Dalej nie widzę logicznego wniosku mającego mieć wpływ na lektury w określonym czasie w literaturze.
No chyba czytanie o czarach i hogwarcie oraz innych bzdetów niewiele ma z tym wspólnego.
Typer pisze:Wąsik i Kamiński to zwykłe cwaniaczki, które chciały zbić kapitał polityczny pięknymi słowami.

A jak można nazwać kogoś kto robi kapitał polityczny na śmierci Adamowicza.. kanalią... cwaniaczkiem......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer pisze:Jeszcze większej żenady dodaje fakt, że zrobili zbiórki na której życzyli sobie 32 tysiące miesięcznie bo ich żony...NIE MIAŁY ZA CO ŻYĆ

Zbiórka dla Brauna pewno Ciebie tak nie bulwersowała.
No tak przecież nie jest z ****** ***
Powinieneś się cieszyć bo nie są utrzymywani z twoich podatków :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Niczego mi ni udowodniłeś.
Nadal twierdzę że są pozycje nawet i w tych wymienionych przez Ciebie krajach które to żaden lewak czy inny debil nie wykreśli z listy tylko dlatego że ma takie widzimisię .

Hard.... ale wytlumacz mi jak jakis lewak czy inny debil moze wykreslic cokolwiek z listy jesli kurwa ZADNA lista nie istnieje :shock2: :dontknow:


Hardaszian pisze:Nie jesteśmy takim kopciuszkiem jak to sugerujesz.
Zamiast się z czegoś wyśmiewać dowiedz się najpierw o czym piszesz.

Hard...tak sie sklada ze akurat cos tam wiem, bo czysto hobbystycznie sie troche tym tematem interesuje. Natomiast Ty za każdym razem, w panice szukasz na wariata jakichs malo istotnych artykulow w google... Zebys chociaz cos ciekawego znalazl a nie artykuly o gosciach ktorzy edukacje zakończyli przed wojna i wyemigrowali do USA.
Tak.... Uznanski bedzie drugim Polakiem w kosmosie...poleci na ISS... znaczy fajnie fchuj... w koncu chyba w Europejskiej Agencji Kosmicznej posluchali Harda i jego teorii ze "Polska potęga kosmiczna jest" i po 25 latach istnienia stacji kosmicznej wysylaja tam Polaka. No sukces fchuj... przeciez do tej bylo tam zaledwie kilkaset osób...


Hardaszian pisze:Tak, może byś się nauczył czarów i latania na miotle.
To pewno przydałoby ci się w dorosłym życiu
Dla mnie np Lalka Prusa była ciekawa pozycja dla ciebie pewno nie.
Był tam wątek miłosny z piękną kobietą, postacie Wokulskiego,Rzeckiego, opisano barwny świat, jak dochodziło się ciężką pracą do majątku, jakie panowały zwyczaje jak ludzie się ubierali jak spędzali wolny czas itp
To kształci i wychowuje a nie bzdety o czarach.
Powiedz mi co lubisz czytać a powiem ci kim jesteś albo pustakiem albo kimś kto che się rozwijać poznawać świat itp.
Powiedz mi jakie wartości ma czytanie o lataniu na miotle hmmmm

Ja akurat Pottera nie czytalem, ale gdyby byl wylacznie "o lataniu na miotle" to prawdopodobnie kilka tomow z tej serii nie odniosloby takiego sukcesu. Po filmie na podstawie Pottera wnosze ze, tak jak w Lalce, musial byc tam opisany barwny swiat, watek milosny tez chyba byl, rola przyjazni w zyciu, czy walka dobra ze zlem.... No ale Hard czytal i dostrzegl tylko instrukcje lotow na miotle.... coz za braki w edukacji...
BTW Hard...wiesz ze w spisie lektur jest tez Tolkien? i Dukaj? jak to mozliwe idac Twoim tokiem myslenia?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Hard.... ale wytlumacz mi jak jakis lewak czy inny debil moze wykreslic cokolwiek z listy jesli kurwa ZADNA lista nie istnieje

Jpdl już mnie irytujesz.
Obowiązkowe, lista może napiszę pozycje to się odpierdolisz.
Czepiłeś się słówek jakby to było istotne.
komin pisze: Zebys chociaz cos ciekawego znalazl a nie artykuly o gosciach ktorzy edukacje zakończyli przed wojna i wyemigrowali do USA.

Nie wszystko dotyczyło tego jak piszesz ale rozumiem że musisz jakoś sie odgryźć.
To że robisz to nieudolnie to już inna sprawa.
komin pisze:Tak.... Uznanski bedzie drugim Polakiem w kosmosie...poleci na ISS... znaczy fajnie fchuj... w koncu chyba w Europejskiej Agencji Kosmicznej posluchali Harda i jego teorii ze "Polska potęga kosmiczna jest" i po 25 latach istnienia stacji kosmicznej wysylaja tam Polaka. No sukces fchuj... przeciez do tej bylo tam zaledwie kilkaset osób...

To jak fajne fchuj czy przecież było tam przed nim kilkaset osób.
Dla ciebie jakby był w pierwszej setce to może tak to tylko mało istotny fakty.
Co może masz jakąś listę rankingowa powyżej której już ten fakt się nie liczy :sarcastic:
Dla mnie ważne żę będzie tam Polak a nie ty czy będzie tam 126 czy 234
.quote="komin"]koncu chyba w Europejskiej Agencji Kosmicznej posluchali Harda i jego teorii ze "Polska potęga kosmiczna jest"[/quote]
Po co te głupie podśmiechujki :facepalm:
komin pisze:BTW Hard...wiesz ze w spisie lektur jest tez Tolkien? i Dukaj? jak to mozliwe idac Twoim tokiem myslenia?

Co może są umieszczone w romantyzmie albo pozytywizmie.
I dobrze że są tylko tam gdzie powinny być czyli w czasach obecnych.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, z żalem przyznaje, ze jesteś idealna definicją słowa BOOMER...
ciekawy jestem jak porównasz HP do akademii Pana kleksa, jedni latali na miotle a drudzy na..żelazku
Pytasz jaką książkę ostatnio czytałem? Finansowa forteca, napisz mi kim jestem i czemu PiS sprowadził nas na niziny finansów..jestem ciekaw co masz do powiedzenia na ten temat.

Braunem, Kamińskim i Wasikiem nawet buta bym nie przetarł, aż tak gównem nigdy nie będą ubrudzone...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:Jpdl już mnie irytujesz.

wiem :D
Hardaszian pisze:Obowiązkowe, lista może napiszę pozycje to się odpierdolisz.

No chyba bedziesz musial napisac... Skoro juz ustalone ze w wielu krajach nie istnieje cos takiego jak wykaz lektur obowiazkowych to nie masz wyjscia...
Przynajmniej rozwiazalem Twoja zagadke czemu zaden angielski lewak nie moze skreslic Makbeta z listy lektur obowiazkowych... bo takowej nie ma :dontknow: :biggrin:


Hardaszian pisze:Nie wszystko dotyczyło tego jak piszesz ale rozumiem że musisz jakoś sie odgryźć.
To że robisz to nieudolnie to już inna sprawa.

Nic nie musze...ale moge... Watek dotyczy pozycji polskiej nauki i zjebanego systemu edukacji ktory prowadzi do tego ze polska nauka jest w dupie...
Realia sa takie:
Wśród tysiąca najlepszych uczelni na świecie znalazło się dziewięć polskich. Najwyżej w rankingu są Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i Uniwersytet Warszawski, które znalazły się w piątej setce

i takie:
Najnowsze dane Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO). W ub.r. do tego organu wpłynęło 539 zgłoszeń patentowych złożonych przez polskie przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe i instytuty badawcze. Prym wiodą podmioty z innych regionów świata – z USA (46,5 tys. patentów w 2021 r. w EPO), Japonii (21,7 tys.), Korei Płd. (9,4 tys.) czy Chin (16,7 tys.).

i takie:
W listopadzie 2021 roku został opublikowany ranking TOP200 Stanford University & Elsevier, który wskazuje 200 tys. najlepszych naukowców na świecie reprezentujących wszystkie dziedziny i dyscypliny badawcze. W grupie tej znalazło się 1027 uczonych pracujących Polsce


Wiec nadal zmuszajmy do czytania Lalki, wrocilbym jeszcze do Nad Niemnem i obowiazkowo dorzucil wszyskie dziela JPII... jak widac taka edukacja przynosi spektakularne rezultaty.
A i zebys nie zrobil z tego kolejbej spinki POPIS to dodam tylko ze o ile Czarnek byl zjebem to nie licze ze Nowacka zrobi cos lepszego. Drobne zmiany i politycznie umotywowane kreslenie podstaw programowych to droga do nikąd.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Drobne zmiany i politycznie umotywowane kreslenie podstaw programowych to droga do nikąd.

No wreszcie muszę się z Tobą zgodzić.
Trochę na to czekałem ale się doczekałem :P
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
:good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Interia nadal mnie bawi.....
Obrazek
Człowiek na którym ciążą zarzuty prokuratorskie, mdlejący na widok policji, uciekający do Włoch przed przesłuchaniem a teraz ukrywający się za immunitetem będzie postrachem na aferzystów z Pisu.
Po kilku komisjach śledczych kolejny kabaret.
Szkoda że tylko my wszyscy musimy za to płacić.
Ale głupi lud lubi igrzyska wiec klaszczmy i cieszmy się.
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Po kilku komisjach śledczych kolejny kabaret.
Szkoda że tylko my wszyscy musimy za to płacić.
Ale głupi lud lubi igrzyska wiec klaszczmy i cieszmy się.

No dobra Hard... niech będzie... tylko czym się w sumie różnią rządy i taktyka obecnej koalicji od rzadow PISu? Tu i tu jakies malo istotne komisje śledcze, tematy zastepcze i tego typu bzdety "dla ludu i igrzysk" a pod parasolem tych pseudo działań wszyscy sa zajeci moszczeniem jak najwygodniejszych gniazdek dla siebie...
Ale generalnie jest fajnie bo poslanki tancza, choc nie potrafia najwyrazniej :biggrin:
https://www.youtube.com/shorts/DBSt15xKgoI
Osobiscie chyba wole Brauna z gasnica niz tanczaca Jachire...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Obrazek
WWWOOWW kolejny spektakularny sukces władzy.
Powinni jeszcze sprzątaczki prześwietlić bo któraś może sprzątała u kogoś z Pisu :laughingnew:
W przepływie braku innych sukcesów to i byle co cieszy.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości