Nadchodzi...NOWE? [temat polityczny]

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hardaszian, zapewniam Cie ze, gdyby PO po przegranych wyborach w 2015, tak naciagnelo prawo i zabetonowalo sie w niektorych instytucjach jak zrobil to teraz PIS, to bylbys pierwszy ktory by tu krzyczal o skandalu, hucpie itd...

Hardaszian pisze:Tylko czekać na to żeby rządzący dobrali sie do TK,KRS i odwołali prezydenta na drodze uchwał albo referendum

No ja czekam i licze ze tak bedzie :yes4: Adriana mogą zostawić... nieszkodliwy jest, a akurat w te półtora roku sie jakis kandydat moze wyklaruje...

Hardaszian pisze:Jak tam nowy budżet jest oki... jest większa dziura o 20 mld .. problem znikł.

No ale ochuj ci chodzi? budzet praktycznie skopiowany od Mateuszka... nawet "wincyj bedom dawac" niz PIS... powinienes sie cieszyc.

Mowisz Hard ze teraz TV Republika twym oknem na swiat? :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Mowisz Hard ze teraz TV Republika twym oknem na swiat?

Staram się jakoś wypełnić PUSTKĘ po utracie szczujni.
Na szczęście wszystkiego nie zawłaszczyli i jest parę mniej upolitycznionych źródeł info jak tvn i tvn19.30.
Jak tam widziałeś tą lepszą nieupolitycznioną telewizje.
Ale to już nie TVP PIS więc pewno ci odpowiada :laughingnew:
Typerek pewno się cieszy będzie mieć na pilocie dodatkowy kanał gdzie będzie mógł pogłębiać cała prawdę całą dobę no i te znajome gęby :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard przejęcie TVP na takich zasadach jak się odbyło to zasługa PiS to oni dali taką furtkę. W momencie kiedy Duda chciał odwołania Kurskieg. Mimo sprzeciwu Jarosława Kaczyńskiego, PiS na to przystał (dzięki czemu Andrzej Duda podpisał ustawę dofinansowującą media publiczne). Ale Kurski szybko na fotel prezesa wrócił - co prezydent uznał za przejaw rażącego lekceważenia go przez PiS i samego Kaczyńskiego. Wówczas politycy PiS nie kryli satysfakcji. A Duda - potężnej irytacji. Współpracownicy głowy państwa zwracają też uwagę na to, że to samo PiS na przełomie 2015 i 2016 roku doprowadziło do sytuacji, w której konstytucyjnie umocowana Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji straciła wpływ na obsadę szefów mediów publicznych (na rzecz Rady Mediów Narodowych). Stracił go tym samym również prezydent. Gdyby PiS nie chciało obejść systemu żeby Kurski wrócił na stanowisko prezesa dziś KO nie mogła by wykorzystać tego samego sposobu na powołanie sowitego Przezesa. Tylko wtedy wszystko było wewnątrz PiS a teraz tracą władzę to się buntują. Dostali swoją własną bronią.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Obrazek
Żałosne.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://www.salon24.pl/newsroom/1347470 ... -telewizji
Oni też szczuli , dokąd to zmierza, to już jakiś absurd...

BRAWO :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Taaa może jakby ten jebany osiłek wpakowałby jej noż w brzuch to byś trochę się oburzył tak to nie ma sprawy.
A poza tym to pisorzyca wiec pewno kłamie.
Przecież przy wręczaniu kwiatków nic złego nie mogło się stać.
Słyszałeś może o czymś takim jak nietykalność cielesna.
Jaki kwik był ze strony opozycji jak używano siły w ich kierunku.
Teraz cisza i oskarżenia że udaje.
Jak to się nazywa hi......

Dobrze się czujesz? Skąd pomysł z nożem?
Wprowadźmy tu trochę logiki. Pomyśl na własnym przykładzie jaką musiałbyś mieć dźwignie i jak długo trzymaną aby mieć rękę unieruchomiona na 2 tygodnie. Jak mocno ktoś musiałby uderzyć abyś miał rękę unieruchomiona na 2 tygodnie. Jak mocno ktoś musiałby Cię popchnąć abyś nawet nieszczęśliwie udając miał rękę... no wtedy to gips więc odpada.
Każdy poseł gdy ktoś go dotknie krzyczy, że został "POBITY". Nie raz i nie dwa widziałem fotki biednych skundlonych posłów np Budka czy Karczewski. Gwarantuje Ci, że mocniej sam siebie uderzyłeś/zrobiłeś krzywdę niż jej się stała kilka dni temu.

Hardaszian pisze:Tylko czekać na to żeby rządzący dobrali sie do TK,KRS i odwołali prezydenta na drodze uchwał albo referendum bo też już były takie niedorzeczne pomysły.
Chuj tam prawo, konstytucja teraz my rządzimy.
Jak tak dalej pójdzie to zapanuje anarchia i wolna amerykanka, prawo silniejszego.
Rozumiem że nadszedł czas vendetty, igrzysk dla plebsu i twardego elektoratu ale prawo w Polsce nadal obowiązuje.
Jak tam nowy budżet jest oki... jest większa dziura o 20 mld .. problem znikł.
Ale to nowy lepszy bo nasz wiec problemu ni mo :laughingnew:

przez ostatnie 8 lat były dokładnie te same zarzuty wobec PiS, wtedy jakoś nie miałeś nic przeciwko łamaniu konstytucji, prawa i umieszczaniu tzw swoich ludzi w różnych instytucjach.
Tydzień czy dwa tygodnie temu chciałeś aby spełniali wyborcze obietnice, no to masz większy deficyt. Czemu się dziwisz? Każda obietnica wyborcza niesie za sobą dodatkowe obciążenie dla budżetu dlatego powtarzałem, że im mniej obiecują tym lepiej.

Hardaszian pisze:Typer szykuj mieszkanie dla niechcianych imigrantów.
Ale chuj tam Polska jest duża i może nawet przyjąć 50 tysi
Przecież jesteśmy gotowi na każda ilość, kim są sprawdzi się później :sarcastic:

Teraz pytanie na inteligencje: Czy gdyby Morawiecki ciągle był premierem to relokacja zostałaby zablokowana?
Czy masz jakieś informacje o tym, że my jako Polska kogokolwiek dostaniemy? Nie masz, wolisz siać propagandę.

Hardaszian pisze:Typerek pewno się cieszy będzie mieć na pilocie dodatkowy kanał gdzie będzie mógł pogłębiać cała prawdę całą dobę no i te znajome gęby :sarcastic:

Nie mam czasu na oglądanie TV, nawet na forum zaglądam sporadycznie. Wypowiadałem się wiele razy na temat TVP i myślę, że nie masz aż tak słabej pamięci aby zapomnieć co o tym sądzę. Proponuję Ci zająć się czymś innym niż oglądaniem ogłupiających polityków. Zapewne też zgodzisz się, że PiSowcy nie walczą o wolne media. Kaczyński powiedział, że obecnie rządzący mają TVN więc dla równowagi prawica powinna mieć TVP...

Są jeszcze na świecie ludzie, którzy patrzą w lustro i nie chcą w nim widzieć twarzy kurwy, która się sprzedała. Tak podsumuje tą fotkę którą wkleiłeś.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Czy masz jakieś informacje o tym, że my jako Polska kogokolwiek dostaniemy? Nie masz, wolisz siać propagandę

Teraz może jeszcze nie bo trwa wojna i mamy już wielu uchodźców wojennych ale woja nie będzie trwała w nieskończoność.
I co wtedy umiesz myśleć przyszłościowo.
Czy wtedy będzie coś stało na przeszkodzie aby wepchnąć do naszego kraju tych wszystkich adwokatów,lekarzy skoro teraz nie było naszego sprzeciwu.
Nie możemy cały czas zasłaniać się wojną.
Typer pisze: Zapewne też zgodzisz się, że PiSowcy nie walczą o wolne media.

Nie ale walczą o pluralizm o wolność wyboru.
To Ty masz prawo wyboru co chcesz oglądać a nie politycy będą mówić co możesz a czego nie.
Likwidując tvp info odebrano ponad 7 mln ludzi dostępu do tych informacji które oni uważali za wiarygodne i rzetelne.
Przy okazji zostało też wykasowane całe archiwum.
W wolnym kraju rządzący nie powinni bać się trudnych pytań oraz tego że ktoś patrzy im na ręce.
Typer pisze:Wprowadźmy tu trochę logiki. Pomyśl na własnym przykładzie jaką musiałbyś mieć dźwignie i jak długo trzymaną aby mieć rękę unieruchomiona na 2 tygodnie. Jak mocno ktoś musiałby uderzyć abyś miał rękę unieruchomiona na 2 tygodnie.

Jesteś strasznym niedowiarkiem....może zdjęcie rentgenowskie,obdukcja,konsylium lekarskie złożone z kilku apolitycznych lekarzy rzuciłoby więcej wiary w jej słowa ..tak to ŁŻE !!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Ludzie nie są tacy głupi jak uważa władza i zdają sobie sprawę że coś tu nie gra.
Nie chcą przykładać raki do bezprawnych czynów za które władza prędzej czy później poniesie karę.
Śmiać się będę jak nikogo nie znajdą.
Może sam pułkownik będzie musiał zmienić rejestry.
Chuj tam jedno przestępstwo więcej różnicy nie robi.
Tak wygląda praworządność w ich wydaniu.
Nie ważne jak aby tylko osiągnąć swój cel.
Pierwszą komisje śledcza mają już jak w banku i nie skończy się tylko na gadaniu ale niektórzy odpowiedzą za to karnie !!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,7233925
Decyzja ministra jest kolejnym rympałem, spółek mediów publicznych nie można zlikwidować bez zmiany ustaw: o radiofonii i telewizji oraz o PAP

Co może kolejny krok to delegalizacja pisu oczywiście uchwałą abo samodzielną decyzja pułkownika.
Po chuja ta cała opozycja,te media zadające trudne pytania.
Liczy się tyko jeden przekaz NASZ przekaz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Po chuja ta cała opozycja,te media zadające trudne pytania.
Liczy się tyko jeden przekaz NASZ przekaz.

To cytat z Kurskiego? Mateuszka? czy wprost od Jaroslawa? :biggrin:


Hardaszian pisze:Co może kolejny krok to delegalizacja pisu oczywiście uchwałą abo samodzielną decyzja pułkownika.

Tak szczerze to bylbym za. Pod jednym warunkiem.... zeby przy okazji zdelegalizowali pozostale partie i wszyscy, jak jeden, dostali dozywotni zakaz kandydowania...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Będę pisał szybko bo mam mało czasu, więc:
1. Jeśli myślisz przyszłościowo to wojna nie skończy się w 2024 a nawet jeśli to Ukraińcy zostaną u nas na długie lata. Część z nich dla wygody, ktoś ze strachu i z innych pobudek, których nie chce mi się teraz wymyślać. Tak więc jeśli będziemy mieć mądrzejszy rząd od poprzedniego to powiniśmy zyskać a nie stracić. Nawiasem pisząc gdyby Morawiecki był dalej premierem to byłaby taka sama sytuacja.

2. Pluralizm według słownika PiS to TVP które nadaje treści pasujące tej partii. To nie ma nic wspólnego z pluralizmem a jedynie dbaniem o własną dupe i darmową reklamą partii w nośniku o masowym przekazie. Krzyk "wolne media" to hipokryzja najczystszej wody...
Powołujesz się na 7 milionów, które głosowało na PiS i według Ciebie każdy z nich oglądał TVP i chce/chciałby aby pozostało tak jak było. Idąc tym tokiem myślenia przeciwnym jest prawie dwa razy tyle Polaków.

3. Nawet Pisowcy nie wierzą, że doznała takiego urazu.

4. Komentarze, których zacząłeś używać są w 100% kopią tego, co pisali sympatycy PO jeszcze kilka miesięcy temu ;)

5. Każda spółka czy firma musi być rentowna. TVP przez ostatnie lata "potrzebowało" zasilenia swojego budżetu gdyż była fatalnie zarządzana przez niewłaściwe osoby. Prezydent zawetował wsparcie czym(być może) sprawił, że TVP nie udźwignie obciążeń finansowych jakie generuje. Jeśli tak jest to stan likwidacji jest jedyną sensowną możliwością. Inną jest upadłość i wjazd komornika.
Pisząc bardziej obrazowo: Rząd chciał wydymać prezydenta przesyłając mu prezent w postaci dużego czarnego dildosa. Prezydent się zaśmiał i powiedział "nikt nie będzie mnie dymał!" Chcąc zwrócić podarek pośliznął się i niefortunnie upadając wsadził sobie całego w dupę aż po same kule.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer,
Chyba nie oglądałeś filmiku z tik toka bo byś zrozumiał o co mi chodzi.
Jak chcesz oglądać tylko bełkot jednej strony politycznej to jesteś ograniczony.
Ludzie maja prawo oglądać co chcą.
Jak tam z dobrowolnym zusem ??? :lol:
Obrazek
PS mógłbym Cię jeszcze trochę wypunktować że głupoty piszesz ale mi się nie chce :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie mam czasu na oglądanie TikToków i innych tego typu mediów. Pisałem też wielokrotnie, że nie oglądam TVP, TVN i nie czytam gazety wyborczej. Ostatnia gazeta jaką kupiłem to był przegląd sportowy i miało to miejsce 15 lat temu lub jeszcze później. Jeśli nie chcesz być ograniczony to sam wyciągaj wnioski zamiast liczyć na komentarze ludzi z TikToka, czy innych źródeł masowego przekazu.
Pisałem wielokrotnie, nie chcę NIC dostawać od żadnej partii rządzącej, CHCĘ ABY PRZESTALI MI ZABIERAĆ. Nie jestem minimalistą, po prostu mam dosyć obietnic dla plebsu które sprawiają, że nasze zadłużenie rośnie. Pracuję po to aby mieć a niektórzy żyją po to aby dostać.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Pisałem wielokrotnie, nie chcę NIC dostawać od żadnej partii rządzącej

Nie bój się nic Ci nie dadzą a nawet zabiorą.. dobrowolny zus kosztować będzie 250 zl :lol:
Czasami warto oglądać rożne rzeczy bo ludzie mogą dobrze gadać.
Ale rozumiem że wolisz tkwić przy swoim zamiast innym przyznać rację.
Możesz skomentować słowa tuska.. '' będziemy przestrzegać prawa jak MY je rozumiemy''
Prawo to prawo a nie jak ktoś je rozumie !!!!
Jak tam ze składką zdrowotną :lol:
Reset oraz inne materiały obciążające tuska zostały wykasowane.. czyżby CENZURA.. kiedyś już tak było.
Cenzura,likwidacja nieprzychylnych mediów,brak akredytacji dla redaktorów mogących zadawać niewygodne pytania,mówienie kto jest dziennikarzem a kto nie to jest ten nowy lepszy porządek hmmm...
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


"Na gruncie Konstytucji niedopuszczalny jest mechanizm zakładający powoływanie członków zarządów i rad nadzorczych spółek RTV bezpośrednio przez rząd czy członków rządu" - ocenia Rzecznik Praw Obywatelskich w piśmie do ministra. Według prof. Marcina Wiącka nie ma przy tym znaczenia, czy ma to podstawę w przepisach prawa spółek handlowych.Prawnik cytuje także wyrok Trybunału Konstytucyjnego, przypominając, że w obsadzie zarządów i rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia musi uczestniczyć Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Te uprawnienia na gruncie nowej ustawy medialnej przejęła Rada Mediów Narodowych, a orzeczenie TK wskazywało na jej niekonstytucyjne umocowanie.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,7235911
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zapomniałeś dodać jaka partia zapisała w budżecie podwyżki składek ZUS. Zresztą o tym jakie będą, było wiadomo od kilku miesięcy czym zresztą chwalił sie cały PiS... tak więc kto tu tkwi w błędzie pozostawię bez komentarza. Oczywiście możesz napisać, że to wina Tuska.. wszyscy przywykliśmy do tej gadki.
Reszta Twojego wpisu brzmi jak żale większości społeczeństwa przez ostatnie 8 lat. Cenzura, likwidacja TVNów(próba), wykupywanie niewygodnych mediów, brak odpowiedzi na pytania poszczególnych dziennikarzy, interpretowanie prawa według własnego widzimisię, łamanie konstytucji, olewanie sądów gdy nie zgadzają sie z wyrokami etc...
Nię będę na to odpowiadał, przypomnę, ze wcześniej pisałeś coś o hipokryzji ;)

Według danych które dziś widziałem wynika że na rok 2024 jest planowany deficyt:
-Polskie Radio 240 mln PLN
-TVP 2,5 mld PLN
-rozgłośnie regionalne 216 mln PLN

Tak więc jak jasno wynika z liczb(nie mam tabeli rozchodów i przychodów), że Prezydent wyciągnął pomocną dłoń do rządzących, którzy chcą przejąć publiczne media. Postawienie spółki skarbu państwa w stan likwidacji jest "zasadne" a dokładniej rzecz ujmując możliwe do przeprowadzenia co daje pole manewru na przejęcie i wrzuceniu swoich ludzi bez łamania/naciągania prawa lub innych wątpliwości. Jest to tak samo polityczna zagrywka jak powołanie rady mediów publicznych...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Miał być dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców a jest skokowa podwyżka składki o 250 zł.
Rządząca większość zapomina o obietnicach.
Jpdl Ty nawet nie wiesz o czym pisze :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Tak jak pisałem, podwyżka ZUS to projekt rządu Morawieckiego.
Dobrowolny ZUS będzie oznaczał, że jakieś 70% przedsiębiorców przestanie go płacić a to spowoduje zapaść w gospodarce. Teraz pytanie co rozumiesz przez postulaty wyborcze, bo ja nie pamiętam aby ktoś obiecywał dosłownie "nie chcesz? TO NIE PŁAĆ"
W przeciwieństwie do 90% wyborców partii słusznie minionej wiem czym są finanse. Wiem jak działa gospodarka i wiem skąd biorą się pieniądze. Jako ciekawostkę dodam, ze raptem 3% Polaków korzysta z IKE... i weź tu napisz coś o emeryturach skoro świadomość naszego społeczeństwa jest na tak żałosnym poziomie.

Osobiście nie wierzę, że dostanę emeryturę za którą będzie mnie stać na jedzenie...i wiem, że zawdzięczam to Kaczyńskiemu, który bardziej ceni władze, niż dobro obywateli. Obniżenie wieku emerytalnego jest cegłą, która została wyjęta z podstaw...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Tak jak pisałem, podwyżka ZUS to projekt rządu Morawieckiego.

Typer pisze:postulaty wyborcze

Czyli to dobry projekt bo też go powielają.
O widzę już postulaty wyborcze a nie obietnice.
Może napisz że to były przenośnie.
Dobrowolny to dobrowolny płacisz jak chcesz.
Ale widocznie nie wszyscy tak to rozumieją.
Pułapka językowa na która wielu pewno się nabrało.
Typer pisze:i wiem, że zawdzięczam to Kaczyńskiemu, który bardziej ceni władze, niż dobro obywateli

Taa ciekawe co ceni tusk może dobre cygara i drogie wina bo na pewno nie dobro Polski i Polaków.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


MA SA KRA :lol2:
coś jest ok bo Kaczyński powiedział... Coś jest złe bo to Tusk wypowiedział.
to jest tzw pluralizm, którego oczekujesz.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość