Intensywne zapachy męskie

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Intensywne zapachy męskie
17 sty 2024, 14:05
Jakie intensywne zapachy męskie tutaj polecicie? Sam mam z tym duży problem. Kupię sobie jakies perfumy ale one szybko wietrzeją i to w sumie mnie wkurza ( jak po 2 godzinach niczego nie czuję). Ostatnio zawiodłem się na Gucci pour homme ii. Drogie jak cholera, spodobały mi się to nie poczytałem przed kupnem o nich i co? Ano w dwie godziny ich juz nie ma. Trochę dlużej się trzymają na ubraniu ale to i tak nie wystarcza
Awatar użytkownika
jamie80
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Eau de sandau by Hardaszian
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A nie jest przypadkiem tak,ze wszyscy inni wokół Ciebie je czują a Ty ich nie czujesz? Bo nos potrafi się do zapachu przyzwyczaić i możesz ich po prostu sam nie czuć. Pomimo,że wokól są wyczuwalne.
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie, na pewno tak nie jest. Pytałem się już kilku osob czy coś czują pomimo,ze wylałem na siebe dość sporo perfum i nic. Zero reakcji. Tak więc coś z nimi jest na pewno nie tak.
Awatar użytkownika
jamie80
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W takim razie wymień je. Sam również miałem kilka zapachów na których się zawiodłem. Może być również tak,że na kimś będzie się ten zapach dobrze trzymał ale na Tobie po prostu się nie trzyma.No i jest ryzyko,że kupiłeś podróbkę. mocnych zapachów polecam Love Desire premium. Mega.
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Co do love desire to mam wersję jasno niebieską i jest niezła faktycznie ( szczególnie,że podoba się kobietom chociaż nie wiem czy jest to zasługa feromonów czy tego,że zapach sam w sobie się podoba). Czarnej nie miałem.
Awatar użytkownika
Pitr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, 10:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To polecam kupić ponieważ wersja premium jest moim skromnym zdaniem jeszcze lepsza od wersji podstawowej niebieskiej. Po pierwsze zapach jest nieco inny. Nadal świeży ale trochę mocniejszy bardziej korzenny. Po drugie trwałość super, trzyma się na ciele do kąpieli, na ubraniach to nawet kilka dni. Po trzecie zawartość feromonów jest duża, tak wiec jak do tej pory jest to zapach, który najbardziej podobał się płci przeciwnej ze wszystkich jakie przetestowałem. Cenowo ok tanie nie są ale butla jest spora tak wiec cena moim zdaniem bardzo przyzwoita.
Awatar użytkownika
Sawardy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2023, 13:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość