Feromony

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Feromony
17 sty 2024, 14:09
Kupiłem sobie feromony. Zdecydowałem sie na Love Desire i tutaj mam pytanie dotych którzy używali feromonów ( niekoniecznie tych mogą być również inne). Mianowicie jak je dozować? Bo nie było napisane ile. Zacząć od tego że się psiknę w szyję czy użyć więcej?///
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Feromony
17 sty 2024, 17:29
Najlepiej wymoczyć w nich kutasa i zanurzyć jaja. Osobiście nie próbowałem, ale Hard mówił ze działa i ja mu wierze.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Feromony
24 sty 2024, 11:19
Jedno czy dwa psiknięcia. Miałem Love Desire i w sumie to nie zwracałem uwagi na to ile używam ale po prostu używałem jak zwykłych perfum. Zapach jest dosyć mocny tak wiec warto jest nie przesadzić aby nie męczyć otoczenia (osobiście mnie denerwuje jak ktoś obok wyleje na siebie pół butelki perfum bez znaczenia czy zapach mi się podoba). Pytanie czy są to premium czy te zwykłe w niebieskiej butelce?
Awatar użytkownika
Pitr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, 10:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Feromony
25 sty 2024, 12:09
Premium. W matowej ciemnej butelce. Postanowiłem przetestować sobie feromony, będzie to w sumie mój pierwszy raz i jednak postanowiłem sobie kupić porządniejsze. Bo naczytałem się ( równeiż tutaj(, że te za 50 zł nie działaja.
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Feromony
25 sty 2024, 15:15
Nie wiem, nie próbowałem szczerze powiedziawszy takich tanich feromonów. Najtańsze to była wersja love desire zwykle i pamiętam,że miałem całkiem dobre doświadczenia. Jednak dobrze że wybrałeś bo Love Desire premium nie dość,ze moim zdaniem ładniej pachnie to jeszcze maja o wiele większe ilości feromonów w składzie i tym samym mają o wiele lepsze działanie. Obserwuj otoczenie jak będziesz się nimi psikał. Swój stan emocjonalny, reakcje innych. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dobrać ilość feromonów jakie na siebie nakładasz. Najlepiej to widać wśród kobiet. Wybierz się na jakieś balety (sam pierwszy raz działanie feromonów zauważyłem właśnie na baletach jak pierwszy raz dziewczyny same do mnie podchodziły aby potańczyć i same do mnie zagadywały).
Awatar użytkownika
Pitr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, 10:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości