Pół żartem-pół serio o rządzacych !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie wiedziałem że ty prowadzisz ze mną jakąś dyskusje że maiłbym używać jakiś argumentów.
Zresztą o czym można z tobą dyskutować.
Stałeś się męczący wiec zmieniłem temat.
Najlepiej nic nie pisz bo ode mnie już nie otrzymasz atencji.
Na ra.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Banderowiec krwi i kości. Co dla niego zabicie 150 osób nic znaczy. Nie masz kurwo godności. Rydzyk i Kaczor wyprali tobie mózg do zera. Ratuj lepiej auto
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


A propos zamachu....

Ciekawa teoria.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://wydarzenia.interia.pl/malopolsk ... Id,7409607
Hardziu łowy nocne się udały widzę. Już nawet metali nie rozróżniasz
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,7408130
Uśmiechnięta Polska polega najwyraźniej na tym, że biznesmen z 50 tys zł przychodu miesięcznie będzie płacił NIŻSZĄ składkę zdrowotną niż kasjerka z pensją 5 tys zł brutto. I to się nazywa konkret.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,7409644
- Gdyby jakakolwiek przesłanka świadczyła o tym, że rosyjska rakieta zmierzała w kierunku celu znajdującego się w Polsce, zostałaby zestrzelona - oświadczył minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz

Czyli bez celu mogą latać :laughingnew:
Czy TVN24, GW i Koalicja Obywatelska wezwały już do natychmiastowej dymisji Ministra Obrony, Władysława Kosiniaka-Kamysza?.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


to jest wrecz niesamowite ze w polsce ludzie sami prosza sie o ruchanie i znaczenie ma tylko zeby odpowiednie ugrupowanie ich ruchalo...
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Ty kurwo stara oglądnęłes materiał do końca co wrzuciłeś. Twoja zjebana partia nawet jednego pocisku nie zakupiła przez lata rządów więc zamknij kurwo ryj stara
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Spajk pisze: Twoja zjebana partia nawet jednego pocisku nie zakupiła przez lata rządów więc zamknij kurwo ryj stara

Nawet nie wiesz co pierdolisz.....
https://zbiam.pl/miliony-sztuk-amunicji ... polskiego/
https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosc ... upach.html
To tylko dwa linki resztą znajdziesz w necie.
Po chuja piszesz na temat o którym nie masz zielonego pojęcia :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Poćwiartowałeś moje wypowiedzi w taki sposób, że traci to jakikolwiek sens.
We wcześniejszych i prawdopodobnie obecnych postach krytykujesz i stwierdzasz co złego zrobił rząd Tuska. Kłopot w tym, że jeśli jakieś podwyżki mają wejść w życie to muszą zostać przegłosowane przez sejm, senat a na końcu zostać podpisane przez prezydenta. To co wymieniałeś nie zostało podpisane przez prezydenta i nie było poddawane pod głosowania, przynajmniej nie w kadencji obecnego rządu. Tak więc miło, że dostrzegasz co zostawił PiS po sobie.
Czy mogli zrobić więcej? Pewnie tak ale Szydło po 100 dniach swojego rządu stwierdziła, że ma umowę z Polakami na 4 lata a nie na 100 dni. Oczywiście też jedna jak i druga partia odziedziczyła kraj w ruinie. Między obiema partiami stawiam znak równości. Zamienili się miejscami i mówią DOKŁADNIE to samo na swój temat.

Nie mam czasu czytać każdego postu i dołączonego artykuł do niego. Zrobiłeś tu dość duży spam i ciągle zmieniasz temat na coś innego więc ciężko się odnosić do wszystkiego. Tu nie chodzi o żadną "wygodę", wręcz przeciwnie, sam starasz się zabić dyskusje.

Czy powrót stawki VAT na żywność po 2 latach to szybko? Dyskonty i tak to upchną w promocje, największe zmartwienie mają małe sklepiki osiedlowe.
Kiedyś napisałeś, że akceptujesz podwyżki podatków, jeśli pójdzie to na armie. Przypominam, że rząd PiS chciał zakupić np 500 Himarsów, ponad 1k czołgów, X rakiet etc... Umówmy się, że Koreańczycy o ile zgodzą się na tak olbrzymi kredyt to będą oczekiwać spłaty. USA też nie odda nam sprzętu za free.
Dalej się zgadzasz z podnoszeniem podatków czy będziesz krytykował ewentualne wprowadzenia nowych?

Ceny węglowodorów tanieją co nie oznacza, że cena prądu będzie jak dawniej. Dlatego odczujesz podwyżkę przy uwolnieniu cen, mimo, że węglowodory poleciały w dół.

Głosowanie posłów w UE nie ma znaczenia jeśli wszystkie kraje członkowskie się pod danym dokumentem nie podpiszą. Morawiecki ze swoim rządem ratyfikowali Zielony Ład a zasłanianie się tym, kto jak głosował nie ma większego sensu. Przed protestami rolników byli dumni z tego, co zaproponowali rolnictwu.

Narodowy port lotniczy był pomysłem zaczerpniętym jeszcze przez komunistów. Były partie, które wracały do tematu zmieniając nazwę, lokalizację etc. Czy CPK by się przydało podczas ewentualnej wojny? Wtedy nawet 10. Największym problemem jest to, że wypowiadają się na ten temat politycy czyli osoby najbardziej zakłamane i zmieniające zdanie w zależności od tego co im się bardziej opłaca. Gdy powiększali lotnisko w Radomiu, uznali, że Polacy będą mieli z niego bliżej do Afryki niz z Warszawy(...). Obecnie uważają, że z każdego miejsca lepiej jest dojechać pociągiem aby lecieć z centrum Polski.

Błaszczak to mitoman, który powie wszystko, sprzedałby własną matkę aby uzyskać głos wyborczy więc nie martw się, Kosiniak będzie lepszym ministrem.

Puste obietnice Kaczyńskiego(3 PLN) i Tuska(5 PLN) to już legendy. Ja w żadną z tych obietnic nie wierzyłem ale pewnie jakiś frajer się znalazł. Pisanie o jednym bez drugiego to hipokryzja

Co jest złego w ewentualnym ratowaniu Siemensa? Oczywiście, że wolę offset od Niemców niż Chińczyków a import i eksport z Niemcami jest dla nas bardziej opłacalny np ze względu na sąsiedztwo. Możesz też uprawiać politykę putina, która ma na celu skłócenia nas z Niemcami.

Nie jeździłem do Niemiec na szparagi, do innych miejsc również. Tutaj też nie widzę nic złego i powodów do śmiechu. Kapitalizm polega na tym aby zarobić kasę i ją rozmnażać. Śmiać lub współczuć należy tym, którzy są "przekaźnikami pieniędzy" czyli zarabiają i wszystko przepieprzają bez żadnej wizji czy możliwości dalszego zwiększania tego co juz mają.

Nie oglądam wieców PiS..tam jest pompowana jakaś dziwna propaganda, że Nimcy mogą nas zaatakować zbrojnie? Nie kumam tej nienawiści

Glapiński...hahaha Padłem jak przeczytałem to co napisałeś...
Glapiński dbał o poziom inflacji... bycie na podium... od końca
Glapiński dbał o stabilność waluty... nawet bez wojny PLN był rozchwiany
Glapiński dał spory zysk...pomylił 6 miliardów wpływów z... 17 miliardami straty
Finansista, który myli plus z minusem to trochę marna rekomendacja, warto też dodać jak pięknie wpieprzył ludzi w kredyty obiecując stabilność stóp procentowych(również bez wojny).
Inną kwestią jest TS, tylko ze względu na ewentualne reperkusje dla kraju bym go oszczędził

Więcej czytać mi się już nie chce, może kiedyś

Na koniec zadam pytanie, chciałbyś aby Tusk zrealizował WSZYSTKIE swoje obietnice? Chodzi mi o koszt, nie o ideologie, warto też dodać obietnice poprzedniej ekipy, które również kosztują.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gadasz z betonem
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Poćwiartowałeś moje wypowiedzi w taki sposób, że traci to jakikolwiek sens.

Co pogubiłeś się ;)
Typer pisze:Kłopot w tym, że jeśli jakieś podwyżki

Typer pisze:Tak więc miło, że dostrzegasz co zostawił PiS po sobie.

To pis obniżył rachunki za prąd,za żywność.
Zastanawiam się czy ty wiesz o czym piszesz :sarcastic:
Typer pisze:Oczywiście też jedna jak i druga partia odziedziczyła kraj w ruinie

Serio obie ??
Typer pisze: sam starasz się zabić dyskusje

A co mam czekać tydzień albo dwa jak ktoś łaskawie odpisze hmmmm
Tak mało osób się tu udziela wiec.....
Poza tym nie wymagam żebyście odnosili się do każdego postu.
Wybierasz ten do którego możesz się przyczepić to proste.
Typer pisze:największe zmartwienie mają małe sklepiki osiedlowe.

Co nie warto o nich pomyśleć hmmm.
Sklepy wielkopowierzchniowe z obcym kapitałem sobie poradzą.
Typer pisze:Dalej się zgadzasz z podnoszeniem podatków czy będziesz krytykował ewentualne wprowadzenia nowych?

Taa trzeba jakoś wytłumaczyć podnoszeni podatków.Tylko czy to aby pójdzie na wojsko.. już wydatki zostały okrojone.
Typer pisze:Ceny węglowodorów tanieją co nie oznacza, że cena prądu będzie jak dawniej

Czyli dla Ciebie to logiczne rosnące ceny prądu przy malejących cenach na światowych rynkach.
Chuj z tym trzeba jakoś mieć kasę dla esbeków na nagrody na większa ilość limuzyn dla pękającego w szwach rządu :laugh3:
Typer pisze:Czy CPK by się przydało podczas ewentualnej wojny? Wtedy nawet 10.

Czyli widzisz jego sensowność tylko w wypadku wojny, a co z kwestiami czysto biznesowymi ????
Typer pisze:Kosiniak będzie lepszym ministrem.

Już jest lepszym bo jest z trzeciej nogi.
Kto huczał w mediach jak była afera z rakietą.
Rozumiem że jak on jest ministrem Mon-u to rakiety ruskie mogą sobie swobodnie latać bo latają beż celu nad naszym terytorium :biggrin:
Typer pisze:Co jest złego w ewentualnym ratowaniu Siemensa? Oczywiście, że wolę offset od Niemców niż Chińczyków a import i eksport z Niemcami jest dla nas bardziej opłacalny np ze względu na sąsiedztwo. Możesz też uprawiać politykę putina, która ma na celu skłócenia nas z Niemcami

No tak .. aless fur deutchlaadddd :sarcastic:
Tak trzeba ich ratować,zakłamywać historię, rezygnować z przyszłościowych inwestycji dla Polski żeby tylko niemiaszków nie urazić.
Może tusk powinien olafowi loda jeszcze zrobić tak w celu pogłębiania relacji dobrosąsiedzkich :laughingnew:
Typer pisze:Nie jeździłem do Niemiec na szparagi, do innych miejsc również. Tutaj też nie widzę nic złego i powodów do śmiechu.

Rozumiem że tobie nie przeszkadzało że młodzi Polacy żeby coś zarobić jeździli na szparagi bo w Polsce nie było dla nich pracy.
Zastanów się co piszesz ręce opadają.
Typer pisze:Nie oglądam wieców PiS..tam jest pompowana jakaś dziwna propaganda, że Nimcy mogą nas zaatakować zbrojnie?

Nie wiem skąd bierzesz takie info może krasko tak gadał :sarcastic:
Typer pisze:Glapiński...hahaha Padłem jak przeczytałem to co napisałeś...
Glapiński dbał o poziom inflacji... bycie na podium... od końca
Glapiński dbał o stabilność waluty... nawet bez wojny PLN był rozchwiany
Glapiński dał spory zysk...pomylił 6 miliardów wpływów z... 17 miliardami straty
Finansista, który myli plus z minusem to trochę marna rekomendacja, warto też dodać jak pięknie wpieprzył ludzi w kredyty obiecując stabilność stóp procentowych(również bez wojny).
Inną kwestią jest TS, tylko ze względu na ewentualne reperkusje dla kraju bym go oszczędził

Nawet tusk chwali się niska inflacją.
Widzę że dla Ciebie jest jak Obajtek.
Jest kojarzony z pisem wiec nic dobrego nie zrobi.
Jak tam korzystasz już z toalet na Orlenie ???
Typer pisze:Na koniec zadam pytanie, chciałbyś aby Tusk zrealizował WSZYSTKIE swoje obietnice? Chodzi mi o koszt, nie o ideologie, warto też dodać obietnice poprzedniej ekipy, które również kosztują.

Jakby nie podnosił przy tym podatkowi nie zadłużał państwa to czemu nie.
Kilka ''konkretów'' było całkiem dobrym pomysłem.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Jakiś komentarz........ktoś,coś.....
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


to jest cyrk nic wiecej.

nie wiem w ktora strone ale za chwile to co sie dzieje na swiecie to pierdolnie( i nie mam na mysli wojny)

hard nie pisz mi pw bo jak juz pisalem, forumowy ciec zabral mi dostep pewnie dozywotnio.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Rozwinę trochę Twoją myśl o cyrku ;)
Wkroczenie służb specjalnych do domu byłego Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego, posła Zbigniewa Ziobro pod jego nieobecność to zagrywka rodem ze wschodnich satrapii.
Przeszukanie to czynność procesowa która może być przeprowadzona wobec każdego.
Ulubieniec władzy prof chmaj twierdzi że wobec posła ma zastosowanie w tej sytuacji immunitet.
Do tego można było to przeprowadzić w bardziej cywilizowany sposób a nie pod publiczkę i głodnych wrażeń jebaćpisów.
Na dodatek postanowienie o przeszukaniu wydała nielegalnie awansowana w ostatnim czasie prokurator kowalska.
Bezprawnie posługuje się ona tytułem prokuratora prokuratury krajowej.
Ciekawe jest też że to wtargniecie było poprzedzone materiałem dzień wcześniej w całej prawdzie cała dobę.
Przypadek........
Widać jak na dłoni że w środowisku rządzących olbrzymią chęć „dorżnięcia watahy”.
Kreowane są rzekome afery jak sprawa pegasusa kopertowa wizowa itp.
To na tej zasadzie wymyślili siłowe wejście z wyważaniem drzwi zaklejaniem kamer itp.
Wielu z was może się cieszy z takiego obrotu spraw.
Tylko pomyślcie skoro oni tak traktują posłów na sejm ta jak mogą potraktować zwykłego Kowalskiego.
Ale chuja tam cyrk jest obietnice niespełnione jebaćpisy się cieszą!!
Idą święta więc Wesołych Świąt........
Obrazek
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Żeby jebacpisom nie było za wesoło kilka dobrych info.....
Krakowski oddział Octopus Energy Group rozpoczął grupowe zwolnienie pracowników. Z 300 zatrudnionych prac. zostaje 270 zwolnionych. Pozostałe osoby pracują tylko do jesieni.

A teraz na drugą nóżkę.....
MAN w Niepołomicach zwalnia 500 pracowników. Z danych krak. Urzędu Pracy wynika, że w okresie 01-03. 2024 w Krakowie pracę straciło już ponad 1000 osób

Ktoś przypomni jak to leciało Po =......... :sarcastic:
https://twitter.com/i/status/1771483368879763676
Tu bodnar de facto podważył jakikolwiek sens dalszego funkcjonowania komisji śledczej ds.pegasusa. Wszystkie działania z wykorzystaniem oprogramowania były zgodne z prawem za zgodą sądu.
Filmek dla @tomoxxa.....
https://twitter.com/i/status/1772610030606426597
Kilka słów prawdy o Nbp dla @ Typerka........
https://twitter.com/i/status/1772641342000144865
Już na sam koniec dla @Typerka cytat o jego idolu .. tygrysku
Mam nadzieję że znowu się nie pogubisz...
Skandaliczna decyzja ministra Kosiniaka-Kamysza. Jego główny wojskowy doradca rodem z PRL, gen. Gocuł likwiduje w Akademii Sztuki Wojennej trzy think tanki. 50 osób otrzymuje od dziś wypowiedzenia w ramach grupowych zwolnień. Są wśród nich osoby z tytułami naukowymi nowocześnie patrzący na kwestie bezpieczeństwa i współpracujący z zachodnimi instytucjami. Teraz znów – podobnie jak przed 2015 rokiem - w uczelni unosi się zapach naftaliny.

:bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ehh
Napisałem kilka zdań na jakiś temat a Ty wyciągasz z tego kilka wyrazów. Nie pogubiłem sie, to Ty wypaczasz sens wypowiedzi. Nie można tego nawet nazwać "wyrwanym zdaniem z kontekstu" bo cytujesz kilka wyrazów, nie są to zdania a co dopiero o całości wypowiedzi.

Na co wydatki w zbrojeniówce zostały okrojone? Nawet nie masz pojęcia ile zostało kupionych rakiet do poszczególnych "urządzeń"(czołgów, myśliwców, wozów bojowych etc). Mało tego, większość naszych zakupów nawet nie obejmowało zakupu amunicji. Himarsów nie ma na świecie tylu ile rząd PiS chciał kupić a potrafią gadać jakbyśmy ten sprzęt już teraz mieli. Błaszczak potrafił dumnie ogłosić ile sprzętu kupimy od Korei tylko zapomniał dodać, że Koreańczycy nie mogą zrealizować tego zamówienia... Co tam, są wybory, można powiedzieć wszystko. Czysto hipotetycznie, jak byś zareagował gdyby przed upływem kadencji, lekko przed wyborami ogłoszono zakup kolejnej olbrzymiej ilości uzbrojenia, wybudowanie 5 kolejnych elektrowni atomowych i coś jeszcze? Włącza się lampka i myślenie skąd na to wziąć pieniądze?
Jeśli chcemy finalizować te przedsięwzięcia to MUSIMY podnosić podatki. Na co pójdą podwyżki? Najprościej rzecz ujmując na obietnice wyborcze PiS i obecnie rządzących(w tym również uzbrojenie)

Za Błaszczaka rakieta przeleciała przez prawie cały kraj ale Ty większy problem widzisz w rakiecie manewrójącej, która pojawiła się na 40 sec. Można oczywiście dyskutować czy należało ją zestrzelić czy pozwolić samodzielnie odlecieć. Z perspektywy czasu została podjęta dobra decyzja(oczywiście nie Błaszczaka, który wytarł swój ryj o generałów).

Ciągle nie wytłumaczyłeś co masz do firmy Simens pomijając wrogie nastawienie do Niemiec, które narzuca Ci partia na którą głosujesz.

Nie przeszkadzało i nie przeszkadza mi gdy ktoś jedzie do innego kraju aby zarobić kasę. Mamy kapitalizm, komunizm został obalony. To w jaki sposób ktoś się bogaci, to jego prywatna sprawa, najważniejsze aby pomnażał kapitał zamiast być "przekaźnikiem pieniędzy". Tak jak napisałem wcześniej, Ci drudzy nic nie mogą osiągnąć a myślenie, że to Państwo powinno o nich zadbać idealnie pasuje do poprzedniego systemu.

Rozmowa z Tobą o Glapińskim jest jak kłótnia o to czy Fiat 126p jest szybszy od Ferrari. Finansista który myli dodatni bilans z ujemnym. Wrzucenie Polaków w wir zadłużenia i pompowanie inflacji...

Jeśli chodzi o moje pytanie na które odpowiedziałeś
Jakby nie podnosił przy tym podatkowi nie zadłużał państwa to czemu nie.
Kilka ''konkretów'' było całkiem dobrym pomysłem.

Wiesz, że pieniądze nie lecą z nieba? Zadłużasz się lub podnosisz podatki, możesz też dodrukować pieniądze i podnieść inflacje. Jednocześnie przypomnę, że za PiS chciałeś płacić większe podatki bo względy bezpieczeństwa były tego warte. Obecnie przeszkadza Ci 5% podatku na VAT i nie widzisz nic złego w podnoszeniu kosztów pracy, które zostało wprowadzone przez PiS

Wtargnięcie do domu Ziobry w celu przeszukania...Nie wiem jak to sobie wyobrażasz, służby mają zadzwonić i umówić się na termin odpowiadający osobie podejrzanej? Chyba nie tędy droga... Inną kwestią jest immunitet, który raczej chroni przed tego typu zdarzeniami. Nie pochwalam czegoś takiego, jest to powrót a raczej kontynuacja standardów Ziobry. Przypominam, że za jego czasów przesłuchiwano nawet kobietę podczas porodu...

Po raz kolejny, nie da się krytykować jednych bez drugich.

W poprzednich postach masz odpowiedzi na resztę zarzutów
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Napisałem kilka zdań na jakiś temat a Ty wyciągasz z tego kilka wyrazów. Nie pogubiłem sie, to Ty wypaczasz sens wypowiedzi. Nie można tego nawet nazwać "wyrwanym zdaniem z kontekstu" bo cytujesz kilka wyrazów, nie są to zdania a co dopiero o całości wypowiedzi.

Oki teraz będę wstawiał całe zdania cobyś przestał już marudzić.
Nie wiem jaką następną wymyślisz wymówkę żeby unikać odpowiedzi na tematy trudne i niewygodne.
Typer pisze:Nawet nie masz pojęcia ile zostało kupionych rakiet do poszczególnych "urządzeń"(czołgów, myśliwców, wozów bojowych etc). Mało tego, większość naszych zakupów nawet nie obejmowało zakupu amunicji.

Wyobraź sobie że nie pracuje w Monie i nie mam wglądu do szczegółowych danych ale uwierz mi na słowo że żołnierze ćwiczący na poligonie strzelanie z nowo zakupionego sprzętu nie strzelają GROCHEM a amunicją :sarcastic:
Typer pisze:Błaszczak potrafił dumnie ogłosić ile sprzętu kupimy od Korei tylko zapomniał dodać, że Koreańczycy nie mogą zrealizować tego zamówienia...

Po chuja podpisywać coś czego nie mogą zrealizować.
Czyżbyś widział tu pomocna dłoń w celu odgwizdania sukcesu ;)
Typer pisze:Co tam, są wybory, można powiedzieć wszystko

Tak wszyscy słyszeliśmy rozmowę tnx USA z panem piniendzy nie ma i nie będzie :laugh3:
Typer pisze: Czysto hipotetycznie, jak byś zareagował gdyby przed upływem kadencji, lekko przed wyborami ogłoszono zakup kolejnej olbrzymiej ilości uzbrojenia, wybudowanie 5 kolejnych elektrowni atomowych i coś jeszcze?

Jakbym mieszkał na Jagodnie uwierzyłbym w wszystko :sarcastic:
Typer pisze:Za Błaszczaka rakieta przeleciała przez prawie cały kraj ale Ty większy problem widzisz w rakiecie manewrójącej, która pojawiła się na 40 sec.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile km może w 40 sek przelecieć rakieta manewrująca z napędem hipersonicznym.......
Typer pisze:Ciągle nie wytłumaczyłeś co masz do firmy Simens pomijając wrogie nastawienie do Niemiec, które narzuca Ci partia na którą głosujesz.

No tak długi za pomoc w powrocie ryżego do władzy trzeba spłacać.
Nikt mi nic nie narzuca mam oczy i widzę powrót na kolana do roli petentów w stosunku do niemców.
Typer pisze:Nie przeszkadzało i nie przeszkadza mi gdy ktoś jedzie do innego kraju aby zarobić kasę. Mamy kapitalizm, komunizm został obalony. To w jaki sposób ktoś się bogaci, to jego prywatna sprawa, najważniejsze aby pomnażał kapitał zamiast być "przekaźnikiem pieniędzy". Tak jak napisałem wcześniej, Ci drudzy nic nie mogą osiągnąć a myślenie, że to Państwo powinno o nich zadbać idealnie pasuje do poprzedniego systemu.

Strasz się sprytnie rozmydlić wątek.
Nadal uważasz że jazda za chlebem do innego kraju bo u nas szlaje bezrobocie to normalna sytuacja.
Chyba jesteś młody i nie pamiętasz kolejek w urzędach pracy i braku ofert.
I co na do tego komunizm.
Każde państwo powinno umożliwiać poprzez niskie obciążenia, ułatwienia dla firm żeby ludzie mieli gdzie pracować a nie praca u helmuta albo na zmywaku w Anglii.
Typer pisze: Finansista który myli dodatni bilans z ujemnym. Wrzucenie Polaków w wir zadłużenia i pompowanie inflacji...

Serio ???
Nie masz innych ''sensownych'' przesłanek za odwołaniem jego ze stanowiska.
Jedyne czego można się przyczepić to że w jakiś tam sposób jest był powiązany z pisem.
Ale czy można powiedzieć że Walcowa była nie związana z Po jak była prezesem NBP hmmmm ......
Typer pisze:Wtargnięcie do domu Ziobry w celu przeszukania...Nie wiem jak to sobie wyobrażasz, służby mają zadzwonić i umówić się na termin odpowiadający osobie podejrzanej? Chyba nie tędy droga... Inną kwestią jest immunitet, który raczej chroni przed tego typu zdarzeniami

Chyba nie wiesz jak wygląda przeszukanie wiec krótka lekcja.....
Obrazek
A tak to wyglądało za czasów pisu......
Obrazek
Widzisz różnicę.....
Do tego dochodzi jeszcze kwestia immunitetu o którym napisałeś żę chyba obowiązuje oraz to że nakaz wydała osoba do tego nieuprawniona.
Typer pisze:Przypominam, że za jego czasów przesłuchiwano nawet kobietę podczas porodu...

I co się urodziło chłopak czy dziewczynka krasko pewno to wie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Klasyczne ZAORANIE :laughingnew:
Wrzucenie Polaków w wir zadłużenia i pompowanie inflacji...

Jeszcze coś mądrego napiszesz :laughingnew:
https://www.money.pl/gospodarka/inflacj ... 3696a.html
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


przeczytalem dwa pierwsze zdania Typera i na tym przestalem. zapomnial chyba jak ze mna probowal podejamowac dyskusje i robil dokladnie to samo co zarzuca Hardowi xD
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Hindusi lecę w kosmos Chińczycy budują mosty nad morzem a my mamy KŁADKĘ.
Tak wygląda ten CUD TECHNIKI....
Obrazek
Mało kto zauważył że kuattttkkaa dupiarza nie została ukończona przed otwarciem.
Tu jakość wykonania....
Obrazek
Prawda że robi wrażenie :laughingnew:
Wykonanie to jedno.
Większym problemem jest mentalność rozwoju - oni swój limit osiągają na kładce.
Dalej już nie uciągną bo cokolwiek większego może być jedynie w Berlinie :sarcastic:
Ciekawe czy @tomoxxx ma już fotkę z mostu ;)
Warto przeczytać....
https://portalwarszawski.com.pl/2024/03 ... ypominamy/
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości