Pół żartem-pół serio o rządzacych !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
anowidziszba, CPK? Prędzej Wiedeń będzie miał rozbudowane lotnisko niż my jakieś CPK. Gdyby chcieli to by już dawno zaczęli zapierdalać na polu a tak gówno, spekulacje czy się to opłaca czy nie etc.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:anowidziszba, CPK? Prędzej Wiedeń będzie miał rozbudowane lotnisko niż my jakieś CPK. Gdyby chcieli to by już dawno zaczęli zapierdalać na polu a tak gówno, spekulacje czy się to opłaca czy nie etc.


ja wierze ze opinia publiczna wywarla wystarczajacy nacisk zeby dac do myslenia wladzy czy aby na pewno chca isc sciezka przeciw budowie tego portu bo nawet jednostki z ich srodowiska wyrazaja sie publicznie ze CPK powinno powstac. spammujac gdzie sie da przy kazdej okazji wywalczymy to, wystarczy nie odpuszczac i wywalczymy rozwoj dla polski. moze nie uda sie utrzymac wszystkich inwestycji bo jednak komputer kwantowy juz uwalili ale tez trzeba miec swiadomosc ze pis nie byl idealnym rzadem i to moze byc prawda ze na wszystko nie zabezpieczyli finansowania.

obecnie piorytety to utrzymac kontrakty na zakupy wojskowe a przede wszystkim zeby nasza zelazna kopula na drugim poziomie byla oparta o rakiety z uk bo budujemy kopule sredniego zasiegu pierwszy poziom jest polski drugi budujemy z uk trzeci z usa.
problem jest taki ze europejska zezalna kopula na drugim poziomie ma sie opierac o niemieckie rakiety i to byloby bardzo zle gdybysmy byli zalezni od niemiec wiec miejmy nadzieje ze drugi poziom zostanie utrzymany u nas w budowie z uk. musimy byc jak najbardziej niezalezni wiec zroznicowani jesli chodzi o prudcentow i zaleznosci miedzy panstwowe i jak najmniej zalezni od niemiec.
po zbrojeniach obecnie najwazniejszy jest ten port bo on dlugofalowo zapewni inwestycje z odleglych krain z ktorymi nie mamy obecnie bezposrednich polaczen lotniczych, dalej rozbudowa portow morskich (gdzies ostatnio widzialem naglowek ze jest zgoda zeby ten w swinoujsciu rozbudowywac) a nastepnie atom i wydaje mi sie ze o czyms jeszcze zapomnialem co ma strategiczne znaczenie dla naszego rozwoju ale tak to mniej wiecej wyglada. o szybka kolej nie ma co sie martwic bo to jest cos so sama unia chce zeby kraje budowaly taka kolej aczkolwiek tam pare zmian tez by sie przydalo bo plan nie ujmuje chocby torunia i bydgoszczy pod ta kolej a to jest centralna polska i dziwne zeby ten rejon byl wylaczony.

ostatecznie tez jak pokazuje wojna na ukrainie musimy zbudowac produkcje amunicji u siebie ale o tym politycy milcza tzn politycy koalicji i jedynie znow konfederacja mowi o rzeczach tych najistotniejszych zreszta nie pierwszy raz tylko oni mowia glosem rozsadku bo jest wiele plaszczyzn jak chocby podatki w naszym kraju gdzie tylko oni tez mowia ze potrzeba zmian.
Awatar użytkownika
anowidziszba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2024, 00:50
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: swinie dobre sa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Widzisz różnice.. danke Adidas.
Przecież nie możemy wyglądać lepiej niż Niemcy :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Czepianie się marki/znaku sponsora na ciuchach reprezentacji jest srakie. To znaczy, każdy ma to w dupie - równie dobrze VW mógłby być sponsorem naszej reprezentacji, co nie zmienia faktu, że jeśli byłbym klaunem patrzącym na markę to bym wybrał adidasa bo 4F dla mnie ma takie se ciuchy chociaż to jeden chuj, i tak większość robione w Chinach czy innym batustanie
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znak sponsora w tym przypadku to najmniejszy problem. :sarcastic:
Popatrz jak to wygląda :laughingnew:
To tylko jeden z cytatów z sieci...
Pociągi i tramwaje kupujemy za granicą, chociaż cały Świat chcę Polską PESĘ. Olimpijczyków ubier szwabski Adidas zamiast Polskiego 4F. Wszystko po to żeby Polacy nie zarabiali a olimpijczycy mają wyglądać jak ekipa sprzątająca.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek Europa zbawcą globu, ktoś musi się poświęcać w imię społeczności.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak dla jasnosci zeby zobrazowac sobie jaki to wal na tym co2 niech kazdy zainteresowany sobie wygoogluje ile procent co2 jest w atmosferze i zastanowi sie jak to niby ma szkodzic
Awatar użytkownika
anowidziszba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2024, 00:50
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: swinie dobre sa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kolejny specjalista od klimatu.......
https://twitter.com/i/status/1781731547558580573
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Podpisaliśmy umowę z Bankiem Światowym na 250 milionów euro na sfinansowanie programu Czyste Powietrze.
Teraz zadłużanie Polski jest już uśmiechnięte :sarcastic:
https://twitter.com/i/status/1782658120373895471
To jak było z tymi straganami :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, Było tak, że czarnuchy w afryce ci bardziej zaradni życiowo (na ogół są to spoko ludzie, często o konserwatywnych poglądach) - sam mam takiego czarnucha sąsiada, żona polka, dwoje dzieci, od lat tu mieszka, pracuje, dzieci w tym roku do I komunii świętej idą. Chuj o nim, więc te bardziej zaradne czarnuchy w Afryce, które odłożyły kasę, płaciły za wizy czy inne gówna ambasadzie i tak się dostawali do Polski. Część z nich z jakimś wykształceniem/zawodem chciała wypierdolić do Polski bo lepsze życie, część wyjebała do Polski bo w Afryce gówno ich czekało ale też przybyli tacy co myśleli, że w Polsce klimat i socjal jak na zachodzie a tu sraka.

Ja tam nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, jak chcą tu żyć, pracować, asymilować się to niech sobie będą - jak nie chcą, to pakować walizę i wypierdalać, krótka piłka. Zasada międzynarodowa jest taka, że jeśli udajesz się do innego kraju z zamiarem osiedlenia się tj. założyć rodzinę, zdobyć pracę oraz obywatelstwo to twoim zasranym obowiązkiem w 1 kolejności jest asymilacja z tym krajem i społeczeństwem przez NAUKĘ JĘZYKA oraz kultury kraju. Nawet nie musisz wypierdalać w celu osiedlenia się ale jak jedziesz za granicę to ze zwykłej grzeczności wypadałoby chociaż znać podstawowe zwroty danego kraju, do którego się udajesz. W Polsce też ludzie lepiej reagują jak obcokrajowiec coś tam stara się powiedzieć po polsku mimo, że za chuja mu nie wychodzi ale przynajmniej próbuje porozumieć się w naszym języku.

Tak samo ma wejść ta nauka języka ukraińskiego dla ukraińskich dzieci w szkołach polskich - CO TO KURWA MA BYĆ ZA ASYMILACJA? To jest gówno a nie asymilacja, jakoś w innych krajach polskie dzieci muszą się uczyć niemieckiego, angielskiego, francuskiego aby funkcjonować i zdawać do następnych klas. W większości państw to funkcjonuje, że dziecko obcokrajowców zapisane do szkoły ma się uczyć i asymilować z rówieśnikami przez naukę ich języka. Już widzę jak Niemcy specjalnie zatrudniają do niemieckich szkół nauczycielki polskiego aby uczyć polskich dzieci, które wyjechały z rodzicami do Niemiec xDDDDD. Skoro MEN chce to wprowadzić to niech nie będzie zdziwienia, że te ukraińce co sa w polskich szkołach to za 10 lat będą miały wyjebane totalnie na Polske i będzie podział w społeczeństwie (w sumie ten podział już zaczyna być widoczny) na polskie społeczeństwo i ukraińskie społeczeństwo, któremu nie po drodze w większości asymilować się z polakami.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale nie było ich kilkaset tysięcy tylko coś ponad 600 i nie były kupowane na bazarze.
Śledztwo w tej sprawie było już za pisu.
Piszę o tych nielegalnych.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Paweł Poncyljusz, polityk KO, objął stanowisko prezesa firmy MindMade należącej do Grupy WB. Zastąpi on Jana Szczyrka, fachowca z wieloletnim doświadczeniem, który zasłynął ze stworzenia pierwszego polskiego systemu operacyjnego czasu rzeczywistego opracowanego dla systemów bezpieczeństwa. - Kolesiostwo PO i koalicji 13 grudnia rośnie wprost proporcjonalnie do tempa zwijania Polski

Lizał,lizał i się dolizał.
Wywalają fachowca żeby zastąpiła go nieprofesjonalna miernota :facepalm:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, to jest obsesja czy przeklikiwanie z forum dla trolli?
Odzież w których będą występować sportowcy na igrzyskach jest taka sama dla każdej reprezentacji o ile sponsor jest ten sam. Jedyna różnica to kolorystyka, która ma odpowiadać barwom reprezentacji.
Jeśli chodzi o moją ocenę to zarówno 4f jak i Adidas zrobiły beznadziejne stroje ale to kwestia gustu.

Resztę wpisów postaram się nadrobić podczas majówki jak będę miał więcej wolnego czasu ;)

Hard, czy gdybyś miał taką opcję, to zagłosowałbyś na Kurskiego czy szukałbyś innego kandydata? Pytam z ciekawości, nie ma tutaj żadnego dołka w który ewentualnie możesz wpaść. Wszyscy wiemy lub podejrzewamy jakie są Twoje poglądy polityczne, ciekawi mnie jak oceniasz tą postać. W mojej ocenie o ile odpowiesz szczerze jesteś w 100% wiarygodną osobą w sondażu, dlatego pytam jak ta osoba jest odbierana.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Hard, to jest obsesja czy przeklikiwanie z forum dla trolli?

Ani jedno ani drugie.
Wyraziłem tylko swoją opinie że Polska ekipa na wielkim wydarzeniu sportowym który będzie oglądał prawie cały świat będzie wyglądać jak ekipa sprzątająca.
Typer pisze:Jeśli chodzi o moją ocenę to zarówno 4f jak i Adidas zrobiły beznadziejne stroje ale to kwestia gustu.

Widzę że chyba masz problem w chwaleniu naszych firm.
Rozumiem że nie możemy robić lepszych rzeczy niż Niemcy
Ale to kwestia gustu i wole nie wiedzieć jaki on jest w Twoim przypadku ;)
Tyle dobrze że stroje Adidasa tez uważasz że są beznadziejne :good3:
Brawa za odwagę.
W dzisiejszych lepszych i bardziej uśmiechniętych czasach krytyka wszystkiego co niemieckie źle wpływa na nasze relacje dobrosąsiedzkie :laughingnew:
Typer pisze:Hard, czy gdybyś miał taką opcję, to zagłosowałbyś na Kurskiego czy szukałbyś innego kandydata?

Wszystko zależy od wyboru miedzy kim a kim.
I nie chodzi mi tu o dwóch wieśmaków :laughingnew:
Typer,
Powiedz mi co się dzieje nie ma wojny a żołnierze giną.
Napisałem interpelacje poselska do tygryska ale coś milczy :sarcastic:
Aż strach pomyśleć jaka by była nagonka na Błaszczaka.
A tak to sprawy nie ma. Tak właśnie wyglądają teraz podwójne standardy w uśmiechniętej Polsce
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek mmmm
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Hard, to jest obsesja czy przeklikiwanie z forum dla trolli?
Odzież w których będą występować sportowcy na igrzyskach jest taka sama dla każdej reprezentacji o ile sponsor jest ten sam. Jedyna różnica to kolorystyka, która ma odpowiadać barwom reprezentacji.
Jeśli chodzi o moją ocenę to zarówno 4f jak i Adidas zrobiły beznadziejne stroje ale to kwestia gustu.

Resztę wpisów postaram się nadrobić podczas majówki jak będę miał więcej wolnego czasu ;)

Hard, czy gdybyś miał taką opcję, to zagłosowałbyś na Kurskiego czy szukałbyś innego kandydata? Pytam z ciekawości, nie ma tutaj żadnego dołka w który ewentualnie możesz wpaść. Wszyscy wiemy lub podejrzewamy jakie są Twoje poglądy polityczne, ciekawi mnie jak oceniasz tą postać. W mojej ocenie o ile odpowiesz szczerze jesteś w 100% wiarygodną osobą w sondażu, dlatego pytam jak ta osoba jest odbierana.



bylbys w stanie stwierdzic co dobrego nastapilo od przyjscia nowej wladzy ale z wykluczeniem odnoszenia sie i nawiazywania do poprzedniej wladzy? czyli takie podsumowanie co zrobila nowa wladza dla narodu polskiego a nie psioczenie co poprzednia wladza robila czy robila zle?
Awatar użytkownika
anowidziszba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2024, 00:50
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: swinie dobre sa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


anowidziszba, Obrazek Obrazek Obrazek

Nowa władza nic dobrego nie zrobiła - rozjebała TVP, tera to TVN v2, z tą różnicą iż jest mniej propagandy i Konfę zapraszają, o kurwa. CPK nie ma i nie będzie, koniec tematu. Ceny paliw to aż żal dupe ściska. Szkoła? Również rozjebana, na chuj im zadania domowe? Ogółem wprowadzić system szkolnictwa z przed setek lat - kogo stać niech śle potomostwo, plebs ma zapierdalać ze starymi do usranej śmierci. Najwięcej ministerstw, urzędasów - jest. Włażenie w dupe Ukrainie, Izraelowi, UE? Jest. NFZ i ZUS to kpina. Banki i developerka? Syf i sraka ale ten problem nie dotyczy tylko Polski jeśli chodzi o ceny domów i mieszkań. Chujowata dzietność, mniej związków/małżeństw? Jest. Więcej firm bankrutujących, zwalniających ludzi, oraz samobójstwa wśród nieletnich? Są jak najbardziej. Patologia związana z dyrektywami UE oraz wojskiem? Na miejscu. Jak coś pominąłem to chuj w to bo na odpierdol to robiłem. Aha, SĄDY I PROKURATURA ORAZ MILICJA - BEZ ZMIAN. Pies jebał obie strony, naród jeszcze tak źle nie ma bo na wybory do UE zagłosują na uśmiechniętych i uśmiechnięte fajno-polki i fajno-polaków z Wiejskiej. Byle kurwa kredyt spłacać i mieć na leasing, najwyżej się pierdolnie na otomoto, że się odsprzeda leasing hehe, a no i jeszcze jak starszy to może na jakieś wakacje się pojedzie. Nie żal mi ludzi, sami sobie bata kręcita to nie skomleć mi tu. Aha kurwa bym zapomniał - przecież Tusk i przydupasy podtrzymują programy socjalne dla społeczeństwa, zmiana po chuju ;D. Może i to przy DOBRYCH wiatrach to może od 2100 roku coś się zmieni w Polsce bo przy takim podejściu społeczeństwa to żywot polaków jest następujący:
Zdobyć wykształcenie/zawód oraz pracę ======> Zarabiać i odkładać w kurwę czasu pieniądze, jak się uda to rodzinę założyć ======> Zapewnić byt swemu potomstwu ======> Tyrać na emeryturze albo nawet jej nie doczekać bo się zdechnie
=======> Po zdobyciu jakiegoś doświadczenia zawodowego i odłożeniu pieniądza, wypierdala się z Polski i się w jakimś stopniu lepiej żyje
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 244
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MOJE ŻYCIE.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
:laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


anowidziszba pisze:bylbys w stanie stwierdzic co dobrego nastapilo od przyjscia nowej wladzy ale z wykluczeniem odnoszenia sie i nawiazywania do poprzedniej wladzy? czyli takie podsumowanie co zrobila nowa wladza dla narodu polskiego a nie psioczenie co poprzednia wladza robila czy robila zle?

Z tym może być ciężko.
Mała podpowiedz dla Typer, tabletka dzień po :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


freedom not exist
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


PoprzedniaNastępna

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości