TOP 3 Kłamstewka naszych Pań...............

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
.............byle zapłacić za priw :) :haha:
Kto chcę ten wyłapie aczkolwiek mam wrażenie że ponad 90% tego nie dostrzega :)
Moje TOP 3
1 miejsce zdecydowanie ORGAZM a nawet tryskanie :lol2:
Wszystko rozumiem ale patrząc na przerób większości dziewczyn to jest po prostu niemożliwe :laugh3: ile można :blink:
Nie wspomnę o squirtach które coraz częściej są oferowane.Ostatni poranek dłuższy czas spędziłem u fajnej dupeczki a mianowicie u X_JESSI_X.Wszystko fajnie,cycek mega,tyłek też niczego sobie ale bardziej skupmy się na czacie :) Opis transmisji Jessi TRYSKAMY? i faktycznie dosłownie co chwila przewijają się pytania "Tryśniesz na priw?" "Squirt?"Oczywiście Jessi nie z tych które odmawiają więc zawsze odpowiada że oczywiście,nie ma problemu ale tylko na priw :yes4: i tak nasza Jessi znika na ten squir raz,drugi,trzeci... :laughingnew: Od samej 9 rano kiedy u niej gościłem natryskała się tak dziewczyna dobrych kilka razy w krótkim odstępie czasu.Dobrze że się nie odwodniła od tych squirtów :lol2: Dla mnie zdecydowanie pierwsze miejsce w tym rankingu :good3:

2 miejsce sposób na małolatkę :yes4: Sporo opisów transmisji typu "małolatka,18-tka" i tego typu myków.Najczęściej kiedy wchodzę w taką transmisje widzę mocno przemęczoną pannę która już na pierwszy rzut naście lat miała dobrych kilka lat temu :) O dziwo patrząc na to co piszę zdecydowana większość widać że stosowany myk transmitującej działa :good3:

3 miejsce głownie dotyczące transmitujących parek :) Myk "na sąsiada" Najczęściej cele choć często też bywają priwy.Scenariusz zawsze ten sam :sarcastic: "Obciągne sąsiadowi" "ruchanko z sąsiadem" tutaj wachlarz możliwości jest duży :sarcastic: ale zawsze chodzi o sąsiada :sarcastic: Bajer przypadkowego sexu podnieca chyba 99% oglądających :) Niestety sąsiadem w magicznej licznie 99% okazuje się przydupas transmitującej :) Tutaj podobnie,zagłębiając się w czata widać że opcja "sąsiad" dalej w cenie :laughingnew:

Macie jakieś lepsze typy? :lol:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Opis transmisji '"Twarz i głos na priv", a w opisach priv nic o tym nie ma. Radzę zwracać na to uwagę bo ładnie robią w bambuko.
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


...:::Bobek:::... pisze:Opis transmisji '"Twarz i głos na priv", a w opisach priv nic o tym nie ma. Radzę zwracać na to uwagę bo ładnie robią w bambuko.

aaaaa no faktycznie,nie pomyślałem o tym a mnie samego to spotkało.Na czacie ugadane na gębę że twarz będzie a co do czego to jakąkolwiek podstawą roszczenia jest tylko opis priwa.Trzeba uważać :)
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cóż, ja bym powiedział, że takie zagrania, to raczej blef a nie kłamstwo.
Poczytaj czym się różni blef od kłamstwa.

a tak ogólnie do tematu, to wiadomo, ze czasem dobrze jest podkręcić męską wyobraźnie i dać jakiś niebanalny sprośny opis /nagłówek / cel - dopóki jakaś dziewczyna nie leci w uja to jest to akceptowalne.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Jest taka jedna dziewczyna, która często zmienia nicki kiedys nazywała się chyba Juleczka. Nadaje gdzieś od 3 lat i co roku ma mniej lat w rubryczce ;)
Awatar użytkownika
ravee
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: egzotycznaprzygoda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co do squirtu - nie wiem, nigdy nie miałem przyjemności seksować się z panią która posiada ta umiejętność (tylko około 5% populacji :( ale byłem na kilku privach pań które tryskają (Slodka_Kusząca, Melodia, MMM_Cuks etc) i niemal każda potwierdza, że wbrew pozorom po pierwszym squircie nie "wyczerpuje" się zbiorniczek (jak z jądrami) który musi się przez kolejnych kilka godzin regenerować tylko wręcz przeciwnie, chce się jeszcze bardziej i każdy kolejny wytrysk, nawet wystepujący w krótkich odstępach czasu, jest intensywniejszy, po kilku latach ma się jakaś tam wprawę i można ocenić jak będzie się tryskać. Na temat squirtów jest wiele mitów i niedopowiedzeń, głównie przez to że jest to tak rzadka zdolność i panie, którym nie było dane jej posiąść niejako zazdroszczą squirterkom wytykając że "nie squirtują tylko oszukują sikając" ale jest to temat rzeka na inną okazję...

Wiek - tu niestety prawa rynku są zabójcze, na Roksie ta sama pani, z tymi samymi zdjęciami, mająca wpisane 25 lat dostaje o połowę więcej wiadomości niż pani, która wpisze 29, a znowu magiczne "18", podparte jakimis młodowyglądającymi fotkami też potrafi zdziałać cuda (np. u Pinki Zapinki która ma 22 ale zawsze podaje 18 i każdy facet to łyka jak młody pelikan :)

Partner - tu akurat nie ma co się dziwić, przyznanie się do posiadania stałego partnera zmniejsza zainteresowanie transmisją nawet o 40% (a bywa że i 80 - bo gdyby np. Kotzurkowa przyznała się że ma męza to pies z kulawą nogą by jej żetona nie rzucił za leżenie plackiem przez 4 godziny), wiekszość klientów pań na SU stanowią ludzie w jacyś sposób poszukujący fizycznego i emocjonalnego kontaktu z drugą osobą a nie z "robotem do masturbacji" a jednocześnie z transmisji par jest większa kasa, dlatego wygodniej jest powiedzieć "sąsiad", "kolega" etc bo jest to coś bardziej niezobowiązującego i coś, co "zakochaniec" chcący zaprosić panią na randkę łatwiej przełknie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


w tym wątku - prawdy zostały już dawno odkryte - dziewczyny, kobiety - nigdy nie kłamią, po prostu tylko mówią nie prawdę :D
Awatar użytkownika
sinerek666
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja bym dodał jeszcze chwyt na Ostatni Priw.Tym :biggrin: Tu prym wiodą x_Jessi_x i SkypeViki69.Ta druga ostatnio siedziała z opisem ostatni priw.Tym dobre 3 godzin :biggrin: Wiadomo jak to ma działać :D Każdy chce zdążyć.
Awatar użytkownika
Peja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 27 lis 2015, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyna na ogólne pisze , że priv jest z głosem a potem jak się weszło na priv to się okazało , że mikrofon zepsuty ehh.. :)
Awatar użytkownika
toffik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 05 paź 2015, 19:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dodałbym chwyt na brata, kuzyna czy kogoś tam z rodziny mający na celu spotęgowanie wrażenia "grzechu" :D
Awatar użytkownika
nieklej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2015, 00:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SoNicee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mój TOP:

1 -" jestem tu pierwszy raz" a jak się okazuje jest to tylko inny nick

2 - na priv nr tel za grubą kase ( jest to najczęściej nr jednorazowy)

3 - brat i siostra abo siostry czy bracia (jest to np małżeństwo , parka,koleżanki czy koledzy)

4 - jestem z Kielc a w rzeczywistości z np Sosnowca abo z Psiej Wólki

5 - z dobrego serduszka,na leki, czynsz , rower, buty, majtki, pończochy, wibro,ogórki,sos pomidorowy itp :derisive:
wszyscy wiemy że na SU modelki i żebraczki zarabiają (inie ważne na co)
Awatar użytkownika
Kubus_Fatalista
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 03 sie 2015, 15:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1.Wiek, często bardziej przebity niż licznik w golfie :D
2.Wszelkiej maści samotne mamy,zbieram na rachunki czy leki na dzieci bo jest cyborgiem
3.Nie spotykam się- a na Roksie wiszą ciągłe jej ogłoszenia ;)
Awatar użytkownika
Bombon12
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 10 lis 2015, 01:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Emilka_Sensi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1.Laska ma nick bodajze sweetbella00.7min privek z analem za 100zetow wzbudzil moje podejrzenie ale stwierdzilem,ze tylko 100zet wiec wejde.Oczywiscie anal byl udawany,laska niby wkladala palca ale widac bylo,ze nie wszedl.
showfapowiec


Tymi pisze:.............byle zapłacić za priw :) :haha:
Kto chcę ten wyłapie aczkolwiek mam wrażenie że ponad 90% tego nie dostrzega :)
Moje TOP 3
1 miejsce zdecydowanie ORGAZM a nawet tryskanie :lol2:
Wszystko rozumiem ale patrząc na przerób większości dziewczyn to jest po prostu niemożliwe :laugh3: ile można :blink:
Nie wspomnę o squirtach które coraz częściej są oferowane.Ostatni poranek dłuższy czas spędziłem u fajnej dupeczki a mianowicie u X_JESSI_X.Wszystko fajnie,cycek mega,tyłek też niczego sobie ale bardziej skupmy się na czacie :) Opis transmisji Jessi TRYSKAMY? i faktycznie dosłownie co chwila przewijają się pytania "Tryśniesz na priw?" "Squirt?"Oczywiście Jessi nie z tych które odmawiają więc zawsze odpowiada że oczywiście,nie ma problemu ale tylko na priw :yes4: i tak nasza Jessi znika na ten squir raz,drugi,trzeci... :laughingnew: Od samej 9 rano kiedy u niej gościłem natryskała się tak dziewczyna dobrych kilka razy w krótkim odstępie czasu.Dobrze że się nie odwodniła od tych squirtów :lol2: Dla mnie zdecydowanie pierwsze miejsce w tym rankingu :good3:

2 miejsce sposób na małolatkę :yes4: Sporo opisów transmisji typu "małolatka,18-tka" i tego typu myków.Najczęściej kiedy wchodzę w taką transmisje widzę mocno przemęczoną pannę która już na pierwszy rzut naście lat miała dobrych kilka lat temu :) O dziwo patrząc na to co piszę zdecydowana większość widać że stosowany myk transmitującej działa :good3:

3 miejsce głownie dotyczące transmitujących parek :) Myk "na sąsiada" Najczęściej cele choć często też bywają priwy.Scenariusz zawsze ten sam :sarcastic: "Obciągne sąsiadowi" "ruchanko z sąsiadem" tutaj wachlarz możliwości jest duży :sarcastic: ale zawsze chodzi o sąsiada :sarcastic: Bajer przypadkowego sexu podnieca chyba 99% oglądających :) Niestety sąsiadem w magicznej licznie 99% okazuje się przydupas transmitującej :) Tutaj podobnie,zagłębiając się w czata widać że opcja "sąsiad" dalej w cenie :laughingnew:

Macie jakieś lepsze typy? :lol:

Przeciez to sa zwykle siuski.Sam jak bylem na 12minutowym privku u Jessi to wzialem z analem zamiast squirt i pomimo tego i tak walnela squirta
showfapowiec


19zwwy chetna na spotkanie, mielismy sie zgadac na privie, oczywiscie nic z tego nie wyszlo :P
Awatar użytkownika
dream
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2015, 16:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweety
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


moim zdaniem główne kłamstwa to robienie orgazmu, szczególnie jak trwa 3 min i jest stosunkowo tani chociaż jest to oczywiście możliwe.
2- nieprawdziwe imię ale to normalne, poza tym nie widać twarzy i z głosu ktoś nie chce być kojarzony, stąd za pewne fałszowanie.
3- ogólne zachowanie lasek jest kłamliwe, udają że są zadowolone a czasem na priv mówią, że tam na ogólnym to debile siedzą i nie chce im się słuchać. Oczywiście tam się śmieją itp, a na priv - mówią inaczej
Coooooooooooooooooooooooooooolor
Awatar użytkownika
Coolorek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Już nikt :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: o.O


showfapowiec pisze:1.Laska ma nick bodajze sweetbella00.7min privek z analem za 100zetow wzbudzil moje podejrzenie ale stwierdzilem,ze tylko 100zet wiec wejde.Oczywiscie anal byl udawany,laska niby wkladala palca ale widac bylo,ze nie wszedl.


To samo u mokrej laseczki, jebać .
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiek
Imię
Miasto
Awatar użytkownika
teccanina
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 07 wrz 2015, 14:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Za 1 minute koniec transmisji (a siedzi godzinę)
Awatar użytkownika
rdmtrb
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 sty 2016, 17:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: maua
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na ostatnie priwki to myk coraz bardziej popularny.
Podświadomość działa i nawet nie wiemy jak bardzo.Naukowo udowodnione :)
Każdy chce zdążyć,jeszcze się załapać :) Jak za czasów Prl-u
Szedłeś do sklepu po cukier i stałeś w kolejce godzinę bo rzucili :lol:
Miałeś zamiar kupić 1 kg wchodzisz widzisz ostatnie 3 kg i wracasz do domu z 3 kg :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości