Nie zam nicka, ktoś pamieta?

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Laska z Białegostoku, bawili się na parkingu z jakimś typem. Potem jacyś goście co widzieli ich na SU podjechali pogadać. Pamiętam była rekordowa oglądalność, laska młoda i gościu którego widziałem jeszcze na SU.
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


radu78 pisze:Laska z Białegostoku, bawili się na parkingu z jakimś typem. Potem jacyś goście co widzieli ich na ShowUp.tv podjechali pogadać. Pamiętam była rekordowa oglądalność, laska młoda i gościu którego widziałem jeszcze na ShowUp.tv.


Pamiętam ich :biggrin:
Nicku niestety nie znam, wiem, że ten mężczyzna robił transmisję na męskich, często jeździł w Polskę i takie tam, każdej dziewczynie która przychodziła i pisała u niego na trans proponował spotkanie, a ta akcja z tą dziewczyną działa się na Krywlanach w Białymstoku. Podobno jakiś kolega nakręcił ta akcje i pokazał jej facetowi oraz ludziom z jej szkoły, dziewczyna ogólnie była młoda, 18 lat, maturę wtedy chyba pisała, po tej akcji więcej na SU się nie pokazała. Nawet ktoś jej fb podawał na transmisji, po transmisji i profil na fb znikł.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Czy ona nie miała w nicku "soxos"?
Awatar użytkownika
lares
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KoKo21 pisze:
radu78 pisze:Laska z Białegostoku, bawili się na parkingu z jakimś typem. Potem jacyś goście co widzieli ich na ShowUp.tv podjechali pogadać. Pamiętam była rekordowa oglądalność, laska młoda i gościu którego widziałem jeszcze na ShowUp.tv.


Pamiętam ich :biggrin:
Nicku niestety nie znam, wiem, że ten mężczyzna robił transmisję na męskich, często jeździł w Polskę i takie tam, każdej dziewczynie która przychodziła i pisała u niego na trans proponował spotkanie, a ta akcja z tą dziewczyną działa się na Krywlanach w Białymstoku. Podobno jakiś kolega nakręcił ta akcje i pokazał jej facetowi oraz ludziom z jej szkoły, dziewczyna ogólnie była młoda, 18 lat, maturę wtedy chyba pisała, po tej akcji więcej na ShowUp.tv się nie pokazała. Nawet ktoś jej fb podawał na transmisji, po transmisji i profil na fb znikł.

No to niezła akcja, a dawno to było ? :) Człowiek tyle siedzi na SU i nawet nie wie że coś takiego się dzieje :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


To było minimum dwa, trzy lata temu. Ogólnie jakby ciekawsze akcje wtedy się działy :D
Awatar użytkownika
lares
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 04 lis 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Teraz nuda
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pozwólcie, że podłączę się do tematu:

Parę lat temu (chyba w 2013) nadawały 2 młode dziewczyny z woj. dolnośląskiego, o ile pamiętam z Opola, brunetki. Ktoś tu kiedyś pisał (lub na drugim, starym forum), że jedną z nich można było znaleźć na Roksie czy podobnym portalu. Dziewczyny nadawały chyba u babci. Coś mi się kojarzy, że jedna z nich miała na imię Ola, bądź miała nick związany z tym imieniem. Tego akurat nie jestem pewien. Kojarzy ktoś?

Był tu temat o użytkowniczkach, które można znaleźć na Roksie itd., nie mogę go znaleźć. Pomożecie?
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość