Bielsko-Biała Szukam Partnerki.

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam serdecznie wszystkich czytających ten post. Zanim przejdę do sedna sprawy najpierw kilka słów o sobie...

Mam 24 lata i jestem miłym, kulturalnym, żądnym przygód młodym chłopakiem. Interesuje się muzyką, medytacją, sportem oraz psychologią. Mieszkałem 10 lat za granicą, teraz od kilku lat jestem w Polsce. Zarabiam od 3500 do 4000 miesięcznie, pracując cały tydzień łącznie z weekendem. Nie jest to dużo pieniędzy na dzień dzisiejszy. Jestem osobą ambitną i staram się cały czas ulepszać swoje życie, niezależnie od sposobu liczy się dla mnie efektywność i poziom życiowy.

Od jakiegoś czasu transmisje online wzbudziły moje zainteresowanie. Od gier i innych aż po takie pokazy jak tutaj. I oto jestem. Oglądam stream'y tego typu od dłuższego czasu i widzę, że można tutaj zarobić dobre pieniądze. Dotychczas podchodziłem do większości pokazów naukowo i obserwowałem co sprawia że widzowie są gotowi zapłacić za pokaz i co najbardziej ich do tego motywuje.

Teraz przechodząc do sedna wszyscy dobrze wiemy ze kobiety mają więcej wyświetleń niż panowie... Posiadam dużo ciekawych pomysłów do zrealizowania, celów itp, czegoś czego jeszcze nie było na SU co mogło by przynieść wysokie zainteresowanie pomimo ogromnej konkurencji. Mieszkam w Bielsku-Białej i tutaj szukam chętnej kobiety do współpracy na płaszczyźnie czysto biznesowej. Może prowadzisz już pokazy od jakiegoś czasu i dobrze Ci to idzie, ale chciałabyś jeszcze bardziej się wybić, robisz to a nie wychodzi Ci najlepiej, myślisz dopiero nad tym a nie masz odwagi się za to zabrać albo funduszu na sprzęt Ci brakuje, pomysłów na ciekawy pokaz, to gotów jestem pomóc i zawiązać współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowaną i zdecydowaną kobietą napisz do mnie, bo może Ciebie właśnie szukam. Dogadamy się na prywatnym czacie, może się spotkamy na kawę/herbatę i porozmawiamy o interesach. Oczywiście wymagana jest z góry dyskrecja ale to chyba oczywiste.

Co do moich wymagań względem pań są one proste. Jeśli jesteś otwarta na różne eksperymenty, szczera, lubiącą seks to damy radę :) Myślę że wiek również jest tutaj ważny - ja mam 24 lata wiec 10 lat różnicy w górę to maks. Higienę traktuję bardzo poważnie, więc będę tego również wymagać, aby była na wysokim poziomie.

Przeczytałem i zapoznałem się z regulaminem, jeśli złamałem jakieś zasady to zrobiłem to nieświadomie i przepraszam za to. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Husar901
Awatar użytkownika
Husar901
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Husar901


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości