Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
20 kwie 2019, 19:20


https://nczas.com/2019/04/20/obrzydliwa ... zne-video/

Obejrzałam klip i lekko ;) mnie zemdliło.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
21 kwie 2019, 20:19


To jest bliżej standardu marionetkowych rządów państw Trzeciego Świata niż standardów demokratycznych Europy i zachodu ale cóż... Nikt nie będzie na to narzekał bo dostali 500+ i 13stkę dla emerytów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
21 kwie 2019, 20:48


Ja rozumiem, propaganda - propagandą, ale żeby już przy okazji świąt taką partyjną sieczkę ludziom serwować, to trzeba albo samemu być niespełna rozumu, albo wszystkich innych uważać za debili. To przykre, że premier mojego kraju (podobno obyty i wykształcony człowiek), nie ma za grosz poczucia obciachu i nie czuje granic żenady, której nie wypada mu przekraczać.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
22 kwie 2019, 05:29


Nie liczy się obciach - liczy się czy słupki przed wyborami rosną
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
23 kwie 2019, 21:47


Znowu pan historyk strzelił sobie samobójczego gola, porównując polskich sędziów, których średnia wieku wynosi 41 lat, do nazistowskich kolaborantów z Vichy odpowiedzialnych za śmierć i deportację siedemdziesięciu tysięcy Żydów.

Paradoks tej sytuacji polega na tym, że premier i cały PiS jednocześnie zawzięcie walczą o to, by nie kojarzyć Polski z nazistowskim terrorem w żadnym aspekcie. "Naród polski nigdy nie poszedł na kolaborację z Niemcami hitlerowskimi" - pisał premier w internecie, dyskutując z izraelskim ministrem. A tu nagle sam porównuje swoich rodaków do kolaborantów z Vichy.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
26 kwie 2019, 09:21


Obrazek
Obrazek
Tak im widocznie zależy na poprawie sytuacji w edukacji.
Ale co najważniejsze ten cały żałosny cyrk (czytaj strajk) dobiegł już do końca.
Taaaaa strajk został zawieszony.. dobre sobie.
No tak przecież musiał coś powiedzieć żeby wyjść z całej tej beznadziejnej sytuacji z twarzą.
Pewno ZNP znowu da o sobie znać przed wyborami do sejmu i senatu :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
26 kwie 2019, 14:55


Typowa PiSowska partyjna ustawka. Zwykła ściema dla ciemniego ludu (z wyselekcjonowanymi ludźmi i unijnymi flagami) - miał być okrągły, był prostokątny, miał być na stadionie, był na zapleczu. Kolejny agitacyjny materiał, który po odpowiedniej obróbce, będzie można serwować typowemu wyborcy PiS, łaknącemu propagandowej sieczki w TVP.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
26 kwie 2019, 16:42


No, chyba dobrze zażarło, bo szykują się już kolejne sesje (prawdopodobnie pod patronatem prezydenta). Formuła smoleńskich miesięcznic się wyczerpała, to trzeba było znaleźć co innego, by móc cyklicznie kręcić partyjne lody.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
27 kwie 2019, 08:30


pussycat pisze: łaknącemu propagandowej sieczki w TVP


Zawsze można przełączyć na TVN tam od rana do wieczora prawda i tylko prawda :laugh3:
Widzę że Tobie to sporo przeszkadza :shock2:
Nie ten stół nie to miejsce nie te zasłony nie ci ludzie.
Nie ważne są szczegóły ważne chyba jest to żeby tak coś z tej paplaniny dobrego dla polskiej oświaty wynikło :!:
No tak ale najlepiej to wychodzi narzekanie i krytykanctwo :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
28 kwie 2019, 00:44


Ależ bardzo ważne są szczegóły (składają się na całość), bo jeśli premierowi Polski, myli się - najpierw okrąg, a później kwadrat, z prostokątem, to coś z nim jest nie tak i ja się tego boję.
O wynikach wspominasz, owszem dało się zauważyć - bylejakość, fikcję polityczną dla mediów, ustawkę propagandową, brak jakichkolwiek konkretnych ustaleń oraz brak otwarcia autentycznej dyskusji o zmianach w oświacie i o zatrzymaniu skutków deformy pani minister Zalewskiej.
Zresztą co ja się tu będę wymądrzała, dowiedz się więcej, co na temat tego tzw. okrągłego stołu myśli Krystyna Starczewska - polonistka, filozofka, etyczka i pedagog, odznaczona przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Będziesz miał wtedy pełną jasność.
W związku z tymi faktami, radziłabym odrobinę sceptycyzmu, bo twój hurraoptymizm jest niczym nieusprawiedliwiony.
W obliczu tak trudnej sytuacji w szkolnictwie, ogromnym problemem dla prezesa Polski, na sobotniej konwencji PiS, okazał się skład proszków do prania. A tak przy okazji, to ciekawa jestem, kiedy pan Kaczyński robił ostatnio jakieś pranie (oprócz prania mózgów).
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
29 kwie 2019, 21:07


pussycat pisze:Ależ bardzo ważne są szczegóły

Taa ciekawe.
Te szczegóły chyba są tylko po to żeby tak mieć się do czego przypierdolić i nic poza tym.\ :!:
Panowie z totalnej obstkurcji sooryy opozycji to samo pierdolą.
Oni chyba podobnie jak i ty potrafią nic tylko narzekać i wszystko negować :shock2:
No tak skoro się nie ma żadnych mądrych pomysłów dobre i to.
Może komuś ta ich pojebana narracja się spodoba.
Idiotów w naszym kraju przecież nie brakuje :!:
pussycat pisze:brak jakichkolwiek konkretnych ustaleń

Kuswa o czym ty piszesz :?:
To było dopiero pierwsze spotkanie a Ty już byś chciała jakiś konkretów.
Nie od razu Kraków zbudowano.. na konkrety przyjdzie jeszcze czas.
pussycat pisze: bo twój hurraoptymizm

Gdzie TY go widzisz.
Masz chyba skłonności do widzenia rzeczy których nie ma.
pussycat pisze: skład proszków do prania

A co Tobie nie przeszkadza ze w Polsce sprzedawany jest gorszy jakościowo proszek do prania.
No tak pewno pierzesz ręcznie szarym mydłem ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 kwie 2019, 04:00


HardRockCaffe666 pisze:przypierdolić

HardRockCaffe666 pisze:pierdolą

HardRockCaffe666 pisze:pojebana


Nie rozumiem, po co te wulgaryzmy, przecież grzecznie z tobą piszę. Ciągle apelujesz o większą kulturę (zwłaszcza w temacie swojej ulubienicy), a sam się do tych apeli nie stosujesz, pisząc do mnie knajackim językiem. Nie ma problemu, znam ten język i jeśli chcesz, mogę się dostosować, ale nie wiem, komu wtedy będzie bardziej niemiło.

HardRockCaffe666 pisze:Idiotów w naszym kraju przecież nie brakuje


Ty masz - albo problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo nie wszystko czytasz, albo celowo pomijasz niewygodne dla siebie fakty (prawdopodobnie te trzy problemy razem). Pisałam ci o Krystynie Starczewskiej, no ale skoro ty, taki autorytet, jakim jest ta Pani, zaliczasz do grona... aż nie chce mi to słowo przejść przez palce, to musisz mieć niewiarygodny tupet i daj ci, o losie(!), zdrowie.

HardRockCaffe666 pisze:To było dopiero pierwsze spotkanie a Ty już byś chciała jakiś konkretów.Nie od razu Kraków zbudowano.. na konkrety przyjdzie jeszcze czas.


Skoro się robi propagandowy cyrk i celowo używa pewnych określeń, skojarzeń i zabiegów, to trzeba być skrupulatnym, a nie odwalać niechlujną i byle jaką populistyczną manianę. Przypomnę ci tylko, że negocjacje tamtego okrągłego stołu, odbywały się na przestrzeni zaledwie dwóch miesięcy i doprowadziły do rozpoczęcia głębokich zmian ustrojowych w Polsce.

HardRockCaffe666 pisze:Masz chyba skłonności do widzenia rzeczy których nie ma.


Zawsze, po jakimś tego typu PiSowskim wydarzeniu, wklejasz tu triumfalnie, dokumentujące to materiały, z odpowiednim swoim komentarzem. Ja odczytuję to jednoznacznie.

HardRockCaffe666 pisze:A co Tobie nie przeszkadza ze w Polsce sprzedawany jest gorszy jakościowo proszek do prania.No tak pewno pierzesz ręcznie szarym mydłem


Pan Jarosław i niemiecki proszek do prania?! Aaa - feeeee! Nie uchodzi. Ja, jako wzorowa Polka, piorę wyłącznie w polskim, patriotycznym proszku! Biel po nim nie szarzeje, a czerwień nigdy nie blaknie i nie płowieje. Czego i panu prezesowi Polski życzę!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
30 kwie 2019, 08:56


pussycat,
Aleś Ty wyszczekana.
Ale to dobrze bo coś się dzieję w moim temacie :good3:
No tak najpierw zaczęłaś się czepiać krztałtów stołu teraz przyszedł czas na moją pisownie.
Aż się boję co będzie następnym razem.
Mozę to że jak pisze z tobą to zębów nie umyłem lub że śmierdzą mi stopy ;)
Nie jesteśmy na sympozjum naukowymi mogę tutaj pisać jak chcę..... pozwolisz.
pussycat pisze:Ty masz - albo problemy z czytaniem ze zrozumieniem

Taaaaaa no masz jak zawsze racje.
Tylko że ja się nie odnosiłem w żadnym razie do słów tej pani a ogólnie do tych wszystkich którzy to popierają opozycję.
No tak ale TY wiesz lepiej co autor miał na myśli.
pussycat pisze:wklejasz tu triumfalnie

Nie przesadzajmy.Po prostu jest to ważny temat i dla tego go umieściłem.
pussycat pisze:proszku! Biel po nim nie szarzeje

To Ty jednak masz pralkę soryy nie wiedziałem ;)
To tyle :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 kwie 2019, 09:04


Pussycat z tym debilem nie ma co wchodzić w dyskusje,bo i tak nic nie zrozumie.
Sasiedzi


Re: Polska i świat!!!
30 kwie 2019, 09:11


Sasiedzi pisze:Pussycat z tym debilem nie ma co wchodzić w dyskusje,bo i tak nic nie zrozumie.

A może tak coś na temat.
Sorry zapomniałem że ty skupiasz się na ratowaniu całego świata przed Paula :laugh3:
I jak nie masz nic mądrego żeby tutaj umieszczać to lepiej zamilcz :!:
Idź syf robić gdzie indziej :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 kwie 2019, 11:05


No widzisz hard polska i świat i dokładnie moje tezy idealnie tutaj pasują. Lepiej chronić niż każdy miał popełniać błędy życiowe.
Moze prawdy nie mówię ze jest oszustka i wyłudzaczko. A widzisz jak szybkiego potraktowała wyłudziła tez i co
Sasiedzi


Re: Polska i świat!!!
02 maja 2019, 17:29


HardRockCaffe666 pisze:
pussycat pisze: skład proszków do prania

A co Tobie nie przeszkadza ze w Polsce sprzedawany jest gorszy jakościowo proszek do prania.
No tak pewno pierzesz ręcznie szarym mydłem ;)


Hard, tylko w tym problem, że w tym kraju są problemy znacznie większe niż jakość proszku do prania.
Weźmy np. taki niemedialną sprawę jaką są weterani misji poza granicami państwa.
Spora ich cześć cierpi na PTSD, spora też nie ma podstawowych środków do życia bo twój ukochany PiS (czytaj pan M) sobie wziął i prawie całą starą kadrę wypierdolił z roboty bo była mu nie na rękę i potrzebował miejsca dla WOT.
To samo zrobił kilka lat temu z WSI i nawet mi nie wyjeżdżaj z propagandą że te służby były szkolone w Moskwie przez GRU. I dobrze że były bo to jeden z najlepszych wywiadów wojskowych na świecie.
Z tym że po tym jak pan M rozpierdolił w drobny mak polski wywiad wojskowy przestaliśmy się dnia na dzień liczyć jako jakikolwiek gracz na świecie.
Brawo.
To samo tyczy się przetargu na śmigłowce wielozadaniowe. Naprawdę pominę to milczeniem.
Koniec końców dalej latamy na przedpotopowych M-8 (ja na nich służyłem w Kosowie a było to 15 lat temu) maszynie oblatanej w 1961 roku...
No ale jest WOT (Ostatnio miałem z nimi okazje się spotkać na poligonie w Bielsku Białej i pominę tych "harcerzy" milczeniem. Jedna połowa myśli że jest niezniszczalna a druga że to ASG...)
Wiec uwierz że jakość proszku do prania jest akurat w tym kraju najmniejszym problemem.

Ja nie popieram żadnej partii politycznej na dzień dzisiejszy w tym kraju bo żadna nie odzwierciedla moich przekonań, ale PiS jest partią szkodliwą.
Działa na zasadzie skłócania ze sobą obywateli. Stosuje przekupstwo (patrz 500+), żeruje na niewiedzy swojego elektoratu (patrz 500+ i brak jakiegokolwiek wykształcenia obywateli Polski z elementarnych zasad ekonomii), wykorzystuje brak umiejętności myślenia obywateli (patrz pomoc dla frankowiczów która dla mnie to szczyt kpiny) i wiele innych spraw.
Nie bronię nikogo ale język polityczny PiS to zbiór frazesów, półprawd i szukania na siłę sensacji (jakoś te defraudacje PO do dnia dzisiejszego nie są wyjaśnione i jak wraku nie było tak nie ma).
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
03 maja 2019, 11:37


jakim,
To smutne co tutaj piszesz zwłaszcza o tych weteranach.
Ci ludzie niezależne od opcji politycznej która to obecnie rządzi w naszym kraju powinni być pod szczególna opieką bo przecież narażali swoje życie na tych wszystkich misjach nie tylko przecież pokojowych.
Odnśnei tych śmigłowców to pewno ci chodzi o te niszczęsne które to mieliśmy zakupić od żabojadów.
Nie jestem w tej dziedzinie fachowcem ale z tego co czytałem to one nie nadawały się dla polskiej armii no i te z były za drogie.
Ale jaka jest prawda tego niestety do końca nie wiem bo zdania jak zawsze są podzielone.
Fakt,faktem sporo mam brakuje by stwierdzić że mamy nowoczesną i silna armie.
Ale mam tylko nadziej że to że dajemy ponad 2 % polskiego PKB na armie ten fakt zmieni.
Na to wszystko potrzeba niestety czasu i dobrego ministra obrony.
A co do WOT to moim zdaniem jest o trochę chybiony pomysł ale pan Macierewicz skutecznie go forsował i mam to co mamy.
To tyle :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 maja 2019, 17:47


Akurat wybór francuskiego Airbusa był najbardziej logiczny.
Śmigłowiec spełniał wszystkie wymagania wojsk powietrzno-desantowych.
Ani Blackhawk ani ten drugi śmigłowiec nie spełniał np. warunku załadunku, który mówił że musi być przedział na 8 żołnierzy.
Blackhawk to jest smigłowiec dla sił specjalnych. Taką pełni role w siłach zbrojnych USA. Do transportu wojsk mają V-22 które się świetnie do tego nadają.
U nas chodziło o to żeby przewieźć pełną drużynę.
Niestety przy przetargu ktoś postanowił ugrać sobie pewne rzeczy polityczne.
Najłatwiej oskarżyć zdających władze o malwersacje blokując tym samy dobrze rokujący kontrakt (polecam ci poczytać co Francuzi chcieli zbudować w Polsce i na jakich zasadach funkcjonują fabryki Sikorskiego w Polsce).
Wyszło jak zawsze. Polska na szarym końcu.

A co do weteranów, mam z nimi kontakt prawie codziennie. Sam jestem weteranem i angażuje się w instytucje pomagające takim jak ja.
Nasze środowisko boli bardzo że rząd o nas zapomina. Nie jesteśmy medialni.
Żaden były żołnierz nie wyjdzie na ulice. Nie będzie palił opon. Nie będzie okupował sejmu.
Bo dla nas to jest nie do pomyślenia i poniżej godności.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
05 maja 2019, 10:25


jakim,
Wiesz co Ci napiszę że bardziej przez ten twój post zainteresowałem się sprawa weteranów i ich losem po misjach.
I też poczytałem więcej o tym całym zespole stresu pourazowego.
To co przeczytałem tam jest smutne i mało optymistyczne na przyszłość.
Przebieg PTSD ma charakter zmienny,ale w większości przypadków można oczekiwać ustąpienia objawów. U niektórych osób objawy PTSD mogą utrzymywać się przez wiele lat i przejść w trwałą zmianę osobowość.
Chwała bogu jak te objawy po mam nadzieje krótkich czasu mina ale sprawa robi się całkiem poważna gdy ten uraz spowoduje trwalsze zmiany w ludzkiej osobowości.
Moim zdaniem tacy ludzie jak weterani powinni chyba w każdym kraju nie tylko w naszym mieć do swojej dyspozycji szoroką gamę pomocy i specjalistów aby nie zostać samemu ze swoim problemami.
Ale jest jak jest.
A co tego że przez wasze nierozwiązane problemy nie będzieci sejm okupować ja to potrafię doskonale zrozumieć.
Ale skoro jest wam aż tak trudno to można by było chociaż nagłośnić wasze sutuację choćby w mediach.
Bo jestem przekonany że masę osób w naszym kraju was problem by poruszył.
Podejrzewam że ta sytuacje nie tylko dotyczy czasów rzadów PIS-u.
I to niestety ciągnie się latami.
A tutaj strona która przeczytałem o tym nieskutecznym systemie pomocy....
https://www.prawo.pl/kadry/nieskuteczny ... 90748.html
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości