snapchat :)

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
snapchat :)
19 wrz 2021, 10:22
Jest jakaś chętna na zabawy na snapku? proponuję co miesiąc 800 zł za miłe pisanie i w miarę możliwości zabawy :) jak jakaś chętna to proszę pisać na pw i się dogadamy :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
19 wrz 2021, 21:29
MarceL_ pisze:Jest jakaś chętna na zabawy na snapku? proponuję co miesiąc 800 zł za miłe pisanie i w miarę możliwości zabawy :) jak jakaś chętna to proszę pisać na pw i się dogadamy :) pozdrawiam

Ty szukasz GFE?

Bo jest pierdyliard dziewczyn co robi płatne Snapy (np. na WatchMeMore)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: snapchat :)
20 wrz 2021, 16:48
Fapka pisze:
MarceL_ pisze:Jest jakaś chętna na zabawy na snapku? proponuję co miesiąc 800 zł za miłe pisanie i w miarę możliwości zabawy :) jak jakaś chętna to proszę pisać na pw i się dogadamy :) pozdrawiam

Ty szukasz GFE?

Bo jest pierdyliard dziewczyn co robi płatne Snapy (np. na WatchMeMore)

Dzięki Fapka
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
04 paź 2021, 16:55
Jejku, niestety nie Polacam użytkownika:)
Umówiliśmy się na GFE. Niemal natychmiast zaczęły się wymagania....bez żadnej opłaty. Bez niczego dosłownie. Przelew na początku miał być "natychmiastowy" umówiliśmy się "po weekendzie". W między czasie od piątku do niedzieli proponował już wspólne zabawy...gdzie wyraźnie umówiliśmy się PO WEEKENDZIE. Codziennie pisał, że musi iść się "pobawić".
Nadszedł poniedziałek. I co? "Wyślij numer konta przelew będzie od rana jutro". na pytanie czemu tak skoro umówiliśmy się na natychmiastowy...napisał, że od tygodnie nie może zrobić natychmiastowego (gdzie dwa dni wcześniej sam pisał, że zrobi natychmiastowy) zapytałam o potwierdzenie czy mógłby chociaż wysłać...dziewczyny...zachował gorzej jak baba. W między czasie nalegał na rozmowy telefoniczne. Co uczyniłam....I co się okazało we wtorek? Ze przelewu nie zrobi bo jest w delegacji. No ok myślę. Zaoferował się na piątek...luzik zdarza się . W piątek zero odzewu. W końcu zadzwoniłam...I również nic. Jeszcze wczoraj (niedziela) napisałam pytając się co z układem...."ja z niczego nie zrezygnowalem" spytałam cY może gadać...."zadzwonię wieczorem" I niestety oczywiście tel nie było. Poirytowana napisalam ze jestem na SU....."idę do pracy o 4". Może winno być zrobione na forum coś o oszustach forumowych?

Mam screnny z whatsapp. Niestety człowiek nie do dogadania. Przestrzegam bo to typowy naciagacz i bajko pisarz. Łatwo jest go znaleźć w necie....:) Więc dziewczyny uważajcie!!!! Buziaki
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
04 paź 2021, 17:05
Malutkaapupunia pisze:Jejku, niestety nie Polacam użytkownika:)
Umówiliśmy się na GFE. Niemal natychmiast zaczęły się wymagania....bez żadnej opłaty. Bez niczego dosłownie. Przelew na początku miał być "natychmiastowy" umówiliśmy się "po weekendzie". W między czasie od piątku do niedzieli proponował już wspólne zabawy...gdzie wyraźnie umówiliśmy się PO WEEKENDZIE. Codziennie pisał, że musi iść się "pobawić".
Nadszedł poniedziałek. I co? "Wyślij numer konta przelew będzie od rana jutro". na pytanie czemu tak skoro umówiliśmy się na natychmiastowy...napisał, że od tygodnie nie może zrobić natychmiastowego (gdzie dwa dni wcześniej sam pisał, że zrobi natychmiastowy) zapytałam o potwierdzenie czy mógłby chociaż wysłać...dziewczyny...zachował gorzej jak baba. W między czasie nalegał na rozmowy telefoniczne. Co uczyniłam....I co się okazało we wtorek? Ze przelewu nie zrobi bo jest w delegacji. No ok myślę. Zaoferował się na piątek...luzik zdarza się . W piątek zero odzewu. W końcu zadzwoniłam...I również nic. Jeszcze wczoraj (niedziela) napisałam pytając się co z układem...."ja z niczego nie zrezygnowalem" spytałam cY może gadać...."zadzwonię wieczorem" I niestety oczywiście tel nie było. Poirytowana napisalam ze jestem na SU....."idę do pracy o 4". Może winno być zrobione na forum coś o oszustach forumowych?

Mam screnny z whatsapp. Niestety człowiek nie do dogadania. Przestrzegam bo to typowy naciagacz i bajko pisarz. Łatwo jest go znaleźć w necie....:) Więc dziewczyny uważajcie!!!! Buziaki

Nie zgadzam się z tym że oszukuje bo napisałem wprost że mam sprawy i że nie rezygnuję...
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
04 paź 2021, 17:18
Nie zgadzam się z tym że oszukuje bo napisałem wprost że mam sprawy i że nie rezygnuję...


Piękny przykład jak prawdziwe jest powiedzenie "uderz w stół A nożyczek się odezwa"
Pozdrowionka M.....arcel:) :heart:
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
17 paź 2021, 21:51
Rok, Pan marcelinio lub Marcino jak kto woli okazuje się typowym stulejarzem. Niestety mimo codziennych zapewnień (gdzie już to olalam tylko chciałam pociągnąć korespondencje) cały czas kłamie. Niestety wysyła swoje prawdziwe zdjęcia co nie idzie mu na plus. @admin czy wklejać pod tym postem korespondencje bez danych newralgicznych? Czy może podać końcówkę nr tel? Korespondencja jest z jego strony bardzo...No typowy napaleniec. Czy ktoś chce to wszystko zobaczyć? Na,deser dodam że straszy ciągle policja, :sorry: może być git historia która tu opisze. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 17:29
Witam po dość długiej nieobecności oraz konsultacjami z wiadoma osoba. Postanowiłam sprawę załatwić prywatnie. Nie będzie upubliczniania zdjęć screenów itp (i tak zdjęcia Pana Marcina vel Marcela są przekłamane) sytuacja/sprawa w toku. Czekamy na oficjalny odzew. I dziewczyny jeszcze raz przestrzegan przed tego typu ogłoszeniami. Byłam głupia dałam się nabrać. O ewentualnym rozwiązaniu dowiecie się tutaj.
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:14
Malutkaapupunia, ale co tu rozwiązywać? rasowe kurwy z roksy kase "po" to biora wylacznie od sprawdzonych klientow, na SU tez za usluge placi sie z gory.
Ty sie ciutke sfrajerzylas, a Marcelek tez srednio... wysyłając swoje zdjęcia lasce którą potencjalnie wkurwi...chyba ze to nie jego i jedyne co masz to numer telefonu zarejestrowany na jakiegos zula. Jesli tak, to Cie "wydymal" w gratisie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:28
komin pisze:Malutkaapupunia, ale co tu rozwiązywać? rasowe kurwy z roksy kase "po" to biora wylacznie od sprawdzonych klientow, na SU tez za usluge placi sie z gory.
Ty sie ciutke sfrajerzylas, a Marcelek tez srednio... wysyłając swoje zdjęcia lasce którą potencjalnie wkurwi...chyba ze to nie jego i jedyne co masz to numer telefonu zarejestrowany na jakiegos zula. Jesli tak, to Cie "wydymal" w gratisie.

Najpierw naucz się znaczenia słów których używasz. Ale spoko. Nie byłam na tyle głupia by co kokwiek zrobić. Jednak chodzi mi o to że sam pod sobą nakopal dołki. Rozwiązanie będzie takie....sam zobaczysz co tu będzie :) na pewno pod tym postem.
Nie rozumiem po co się udzielasz, nie znając dokładnie sytuacji (na nawet nie chcąc jej poznać). A mogłam wszystko tutaj udostępnić bo konsultacje już robiłam :)
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:30
Jejku następna co robiła konsultacje...
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:38
Proponuję panowie nie robić gownoburzy. Zobaczycie sami rozwiązanie. A konsultacje....były z administratorem. Czy w ogóle mogę udostępnić rozmowy itp. nie zrobiłam tego. Dlatego czekam na dalszy ciąg prywaty.
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:46
Malutkaapupunia, no ok...to znaczenia których słów nie rozumiem? bo sie doksztalcic chcialem...

Malutkaapupunia pisze:Nie rozumiem po co się udzielasz, nie znając dokładnie sytuacji (na nawet nie chcąc jej poznać).

Po pierwsze, bo mogę. Po drugie, po co Ty sie udzielasz nie opisujac dokladnie sytuacji? I jeszcze masz pretensje ze w zwiazku z tym jej nie znam? Albo kręcisz dramcie, wrzucasz screeny i co tam masz na goscia to sie z kogos posmiejemy, albo... posłuchaj bajki o wężu.

Edit:
BTW nawet Marcel sie zalogowal :cool:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 18:48
komin pisze:Malutkaapupunia, no ok...to znaczenia których słów nie rozumiem? bo sie doksztalcic chcialem...

Malutkaapupunia pisze:Nie rozumiem po co się udzielasz, nie znając dokładnie sytuacji (na nawet nie chcąc jej poznać).

Po pierwsze, bo mogę. Po drugie, po co Ty sie udzielasz nie opisujac dokladnie sytuacji? I jeszcze masz pretensje ze w zwiazku z tym jej nie znam? Albo kręcisz dramcie, wrzucasz screeny i co tam masz na goscia to sie z kogos posmiejemy, albo... posłuchaj bajki o wężu.



"Sfrajerzylas"-kto to jest frajer? I to adekwatne słowo do danej sytuacji?


Możesz, pewnie. A sytuacja opisana chyba dość szczegółowo w poprzednich postach. Prawda?


Sprawdź pw. Zaraz Ci napisze o co dokładnie mi chodzi.
Awatar użytkownika
Malutkaapupunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2021, 06:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 19:10
Malutkaapupunia, no dobra...po wyjasnieniach na PW :D lekko wnosze ze frajerem jest ktos inny w tej historii..nawet nie frajerem a debilem :biggrin:
Fajna gownoburza by byla z tego na ogole :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: snapchat :)
06 sty 2022, 22:34
Malutkaapupunia pisze:(gdzie już to olalam tylko chciałam pociągnąć korespondencje)

A po co chciałas pociagnąć korespondencję? Nie zorientowałas się, ze z tej mąki nie będzię nawet podpłomyka?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: snapchat :)
07 sty 2022, 05:27
no i to sie szanuje, przeprosił kurwa, z podwórka jest

#soroko
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: snapchat :)
07 sty 2022, 21:41
Malutkaapupunia, jak już na pw wysyłasz o co dokładnie chodziło, to już na ogóle mogła być to wyjaśnić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post
  • Wyświetl pierwszy nieprzeczytany post Snapchat
    autor: eve667 » 07 kwie 2020, 13:26 w Szukam
    8
    2849
    autor: Klaudia
    02 mar 2023, 19:04
  • Wyświetl pierwszy nieprzeczytany post Chętna na snapchat ?
    autor: student96 » 24 kwie 2021, 14:52 w Szukam
    2
    522
    autor: student96
    13 lip 2021, 15:28

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości