Szukam dziewczyny do dłuższej relacji sponsorowanej

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Szukam dziewczyny do dłuższej relacji sponsorowanej. Mam 28 lat, mieszkam pod Warszawą, ale chce się przeprowadzić.
Jeśli jesteś z drugiego końca Polski a na spotkaniu zapoznawczym złapiemy wspólny język to chętnie wybiorę Twoje miasto.
Relacja opierałaby się na seksie, ale warunkiem koniecznym jest jakaś chemia. Mechaniczny sex dla samego sexu nie jest sexem. Musisz mnie kręcić.
Wcześniej nie byłem w takiej relacji, wiec moje pojęcie na temat zakresu cen bierze się z forów. Oferuje 3500 zł miesięcznie.
Przed spotkaniem zapoznawczym mogę wysłać fotki albo umówić się na kamerkę, żebyś Ty też mogła podjąć decyzję, czy chcesz takiej relacji na wyłączność i z pewnym zaangażowaniem.
Jeśli masz jakieś pytania, uwagi albo propozycje to napisz na:
Awatar użytkownika
trzecianoga69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2021, 17:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Karoline(Arianna)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: trzecianoga69


Hehe :D a skad pomysl zeby dac takie ogloszenie wlasnie na forum SU? w sensie skad pomysl ze tutaj znajdzie sie kandydatka? bo wiesz... 3500zl miesiecznie to podejrzewam ze w miare na luzie wyciaga z kamerek niejaka Nefretti... a to kobita w wieku przedgrobowcowym :D
Moze byc tak ze Twoje "pojęcie na temat zakresu cen wzięte z forów" jest lekko zdezaktualizowane... no chyba ze w obecnej sytuacji liczysz na jakąś desperatke ze wschodu...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Może miało być tygodniowo a nie miesięcznie ? Albo chce uprawiać sex 1 na miesiąc ? To wtedy by to się jeszcze trzymało kupy
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze:Hehe :D a skad pomysl zeby dac takie ogloszenie wlasnie na forum SU? w sensie skad pomysl ze tutaj znajdzie sie kandydatka? bo wiesz... 3500zl miesiecznie to podejrzewam ze w miare na luzie wyciaga z kamerek niejaka Nefretti... a to kobita w wieku przedgrobowcowym :D
Moze byc tak ze Twoje "pojęcie na temat zakresu cen wzięte z forów" jest lekko zdezaktualizowane... no chyba ze w obecnej sytuacji liczysz na jakąś desperatke ze wschodu...


Bo nie wiem, gdzie można jeszcze dodać takie ogłoszenie. Co do cen to właśnie gość niby obeznany w temacie twierdzi, że kwoty z kosmosu oczekują najgorsze ze sposobu bycia typy lasek. Przyjdzie napuszona wystawi dupe i pójdzie. A jeśli dziewczyna nie zajmuje sie tym zawodowo tylko gdzies pracuje, jest otwarta na dyskretne poznanie przyjaciela do ruchania i jakiejs chemii a przy tym dostanie kolejne 3500 netto to jej standard zycia podniesie się i finansowo i erotycznie. Poza tym na goldbikiniclub też kwoty są średnio od 2,5k do 8k. Są też wyższe, ale liczę, że znajdę dziewczynę w tym zakresie.
Awatar użytkownika
trzecianoga69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2021, 17:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Karoline(Arianna)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: trzecianoga69



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości