Dziewczyna z tatuażem sowy na udzie - orianaakazoooosia.pl

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx pisze:Ale tu nikogo Twoje wydatki nie interesują, możesz mieć i 5 milionów i nikomu nic do tego. Nie o to chodziło.

Mnie interesuje 2 sprawa, czy ty zbierasz po 50 dych na telegramie żeby potem udostępniać tam ściągane zdjęcia czy filmy z showup , OF itp?

Napisane masz wyraźnie po co to jest. Wrzucałem wszystko za free na kanał główny, ale materiały za które płaciłem 300zł+/- zaczęły wyciekać na takie serwisy np jak reddit, a potem latało po discordach.
To nie był jeden taki przypadek tylko było ich kilka. Dzień po wykupieniu przeze mnie pakietu PPV materiały wlatywały na różne portale. Żeby ograniczyć ilość tzw. "darmozjadów" powstała grupa V2 - do której aby się dostać trzeba wpłacić 50zł na dostęp. Większość dzieciaków i osób, które wchodzą tu tylko pobrać i przekazać dalej, nie wpłaci nawet tak niskiej kwoty. Nawet jeśli zdarzy się, że treść wycieknie, to wpisowe pokryją straty chociaż w części tego co ja zakupię i tam wrzucę. Gdyby nie było takich incydentów, to dalej bym wrzucał wszystko na bezpłatny kanał, ale ludzie zaczęli się tam wkurzać, że są tu takie osoby.
Dostawałem wiadomości pw, że ktoś ma coś unikalnego np. ale nie udostępni tutaj, bo boi się że wycieknie to dalej. W pewnym momencie po prostu zrobił się burdel i chaos, bo były osoby, które chciały coś wrzucić, a nie mogły i te osoby, które chciały mieć wszystko za free i nie obchodziło ich to, że sprawa tak wygląda.

Jumpsuits pisze:Oczywiście że tak po to mu tylko jest ten telegram potrzebny i po to bierze kasę ,A później zal dupy , labidzenie i epopeja bo ktoś mu nie zrobił priva z listy która opisal co ma być

Weź idź lepiej rób transmisję, bo to Ci lepiej wychodzi niż racjonalne myślenie.
Musisz zawsze wtrącić swoje trzy grosze, kompletnie nie mając pojęcia o tym jak to wygląda?
Jak masz problemy z rozumieniem treści to czytaj dotąd aż zrozumiesz, albo za szybko szkołę rzuciłaś i poszłaś na SU.
Jak twierdzisz, że ta cała afera jest tylko przez priva, to przestaje odpowiadać na Twoje posty, bo po prostu jesteś tępa :shock2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, ty chory socjopatyczny osobniku idź ty lepiej tam gdzie poszedł krążownik rakietowy Moskwa!
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jesteś chorym pojebem i nie życze nikomu takiej osoby na transmisji. Dalej walisz na te pseudo srone materialy o orianie. Skad wiesz czy laska jeszcze wogole zyje skoro kazda po takim zjebie jak ty by sie zachlastala.
Awatar użytkownika
Kriisj29
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2022, 20:29
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kriisj29 pisze:Jesteś chorym pojebem i nie życze nikomu takiej osoby na transmisji. Dalej walisz na te pseudo srone materialy o orianie. Skad wiesz czy laska jeszcze wogole zyje skoro kazda po takim zjebie jak ty by sie zachlastala.

To idź się zachlastaj, bo będziesz następna :rofl: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Przynajmniej już nie udajesz że chodzi o coś więcej, niż nagrywanie i wrzucanie filmów do sieci.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Admin!!!! Ten gość i temat nadaje się do kosza :P
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Klasyczny przykład socjopaty
Awatar użytkownika
marker
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2022, 22:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


masakra chłopie, przecież ty się kwalifikujesz do izolacji
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będziesz siedział, zniszczyłeś taka ładna dziewczynę
Awatar użytkownika
whiteman88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwie 2019, 01:45
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 19whiteman888


kotquee pisze:To idź się zachlastaj, bo będziesz następna


Żarty żartami ale jak w ten sposób żartuje przyszły właściciel portalu z kamerkami erotycznymi, człowiek, który będzie miał pełny dostęp do danych osobowych nadających dziewczyn, to przestaje to być śmieszne. I nawet ta emotka ( :rofl: ) na końcu nie zmienia wydźwięku tego co napisałeś.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślisz, że go w jakimś stopniu to obchodzi, jeśli sobie jakaś dziewczyna coś zrobi? Po jego wypowiedzi widać, że mentalnie, to jeszcze podstawówka. Ważne, żeby dziewczyny tańczyły jak im zagra, to będzie szczęśliwy, chyba, że znowu priva nie dostanie, to lepiej mieć się na baczności.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gratuluję odkopu :lol2: . Na debilne wypowiedzi, odpowiadam na tym samym poziomie - proste :yes4:. To już przeszłość co było. Obrońcy tej camgirl dajcie sobie spokój. Jakby była w porządku to, by się nic nie działo bez przyczyny. Skończył się cyrk i to na dobre. Ja mam spokój, ona też, a Ci co mieli wiedzieć co zrobiła - wiedzą. Koniec tematu :blink:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, chciałbyś, ale to tak nie działa że temat zamknięty bo Ty se życzysz… niech laski wiedzą kto i z jaką historią stoi za nowym portalem…
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kotquee pisze:Gratuluję odkopu :lol2: . Na debilne wypowiedzi, odpowiadam na tym samym poziomie - proste :yes4:. To już przeszłość co było. Obrońcy tej camgirl dajcie sobie spokój. Jakby była w porządku to, by się nic nie działo bez przyczyny. Skończył się cyrk i to na dobre. Ja mam spokój, ona też, a Ci co mieli wiedzieć co zrobiła - wiedzą. Koniec tematu :blink:.


Napisał o odkopach ten, który temat z SU odkopał po ponad roku. Za takie coś należy się zdecydowanie nagroda Złotej Łopaty 2023. Odnośnie przeszłości, to te akcje będą się za tobą ciągnąć jeszcze długi czas. Myślisz, że jak dziewczyny rozmawiają z tobą bez żadnych problemów, to nie mają w tyłu głowy, twoich poprzednich akcji. Co mają od przyszłego pracodawcy się odwrócić i powiedzieć, że ma nie równo pod deklem?
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie uciekam od przeszłości, ale pisanie 200 razy tego samego się już zrobiło nudne. Kto będzie chciał to sobie ten temat przeczyta, ewentualnie napisze do mnie prywatnie. Tłumaczyłem już X razy, a jak ktoś nie rozumie - to już jego problem :lol2:. Dla mnie to przeszłość, a wy sobie żyjcie tym tematem jak chcecie :ok:. Co do dziewczyn i rozmów na mój temat - to nie wnikam. Nikogo nie zmuszam do współpracy ze mną :winkextra:. Każdy ma wybór.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości