Dziewczyna z tatuażem sowy na udzie - orianaakazoooosia.pl

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kotquee,
Nakręciłeś się z tym blogiem strasznie, wystartuj na bloga roku :) albo załóż koło zranionych przez Oriankę, to są dramy jak z telenoweli wenezuelskiej.
I jak ona mogła Tobie psuć reputacje jak nikogo nie znasz na żywo, a tylko na opiniach takich osób Tobie zależy. Przecież zarabiasz miliony i pracujesz po kilkanaście godzin dziennie. Ja rozumiem że kładzenie instalacji teleinformatycznych czy tam teletechnicznych trochę zajmuje, ale to nie operacja na otwartym mózgu. A firm takich jak ta w której sobie współ-szefujecie jest tysiące
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:kotquee,
Nakręciłeś się z tym blogiem strasznie, wystartuj na bloga roku :) albo załóż koło zranionych przez Oriankę, to są dramy jak z telenoweli wenezuelskiej.
I jak ona mogła Tobie psuć reputacje jak nikogo nie znasz na żywo, a tylko na opiniach takich osób Tobie zależy. Przecież zarabiasz miliony i pracujesz po kilkanaście godzin dziennie. Ja rozumiem że kładzenie instalacji teleinformatycznych czy tam teletechnicznych trochę zajmuje, ale to nie operacja na otwartym mózgu. A firm takich jak ta w której sobie współ-szefujecie jest tysiące

To jest artykuł onepage, a nie blog - polecam google nie boli. Jakbym chciał ją stalkować i cokolwiek robić w tym kierunku, to jaki problem pojechać pod jej dom, albo wysyłać list za listem? Czy tak robię? - Nie. Doręczyłem do skrzynki jeden list z zapytaniem, czy żyje i czemu jej nie ma. Żadnej odpowiedzi zwrotnej nie dostałem, czy to na SU czy gdziekolwiek, a dane moje ma. Skoro ona nie chce tego prostować, to ja nie zamierzam jej wchodzić w życie prywatne. Po prostu dałem sobie spokój. Co do tych firm co zarabiają miliony, to tak nie bardzo. To, że ukończyłem kierunek informatyczny, nie znaczy, że taką firmę prowadzę. Akurat firma nie ma zupełnie związku z moim wykształceniem zawodowym. Co do milionowych zarobków to chyba nie. W sezonie praca jest od pon do nd z dziennym przychodem od 3.5 do 5000zł. Rocznie na swoje "zachcianki" wydaje od 80-100k zł więc czy to dużo sami oceńcie. Dopiero firma, którą będę otwierać we wrześniu zagwarantuje mi bardzo dobre pieniądze. Tak właśnie apropo tych firm, które prowadzę. No i nie prowadzę jej sam, bo napisałem, że jestem współwłaścicielem od jakichś 2.5lat a w tej branży pracuje jakieś 7lat.
Co do psucia reputacji, to mogła ją zepsuć. Nie mówię o opiniach ludzi, którzy coś się wypowiadają na ten temat, tylko ogólnie o siedzenie na SU. Nie zamierzałem każdemu na osobno tłumaczyć dlaczego jest tak czy inaczej, więc po prostu odsyłałem ich do strony, którą jedni pojmują inni nie, no ale cóż. Ja ogółem dużo działam w internecie na innym nicku, więc akurat tam gdzie działam dobra reputacja to podstawa. Zaczęła wyciągać moje prywatne rzeczy na transmisji, co ewidentnie mówiłem, żeby tego nie robiła. Ja w pewnym momencie też wyciągnąłem jedną rzecz przez którą prawdopodobnie urwał jej się długoletni kontakt, ale nie chciała słuchać. Także czekam na kolejne wypowiedzi :lol2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


wszystko juz zostalo powiedziane... teraz przeloguj sie na ten nick na ktorym masz dobra reputacje :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Nie no brak mi słów najwidoczniej jeszcze schizofrenia dwubiegunowa się kłania ten profil ma złą reputację A drugi profil ma dobrą reputację :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


komin pisze:wszystko juz zostalo powiedziane... teraz przeloguj sie na ten nick na ktorym masz dobra reputacje :lol:


Nie no brak mi słów najwidoczniej jeszcze schizofrenia dwubiegunowa się kłania ten profil ma złą reputację A drugi profil ma dobrą reputację :D

Nie no, cały czas go używam jeśli chodzi o SU. To konto znają tylko te osoby z którymi na codzień pisze.
Jak mówiłem o tym innym nicku miałem na myśli kompletnie inne strony niż ta.

Gdyby to forum co chwilę nie wywalało błędu, to bym odpisywał szybciej :blink:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


konri pisze:jak w tytule poszukuje dziewczyny z tatuazem sowy na nodze 2019 miala nick Paulina_ :) dzieki za pomoc

Pewny jesteś, że to była Paulina ta? No zaciekawiło mnie to, bo nie znam drugiej dziewczyny z tatuażem sowy :sad2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Nowy nick, nowe imię. ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


półmetek roku dopiero, a zwycięzca w konkursiwie zjeb roku już poznany :P Mano, tym razem sie nie udało.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Annabell: czesc moderatorze w zbanowaniu na stale uzytkownika Volvo ktory pusje transmisje. pomimo moich banow wraca z innych kont wciaz
begi72VIP: tak jak wujek janusz:blush:
Isgaroth: ten volvo ją dręczy
Isgaroth: to psychofan
Isgaroth: i przychodzi z ciągle nowych kont
Isgaroth: jak ten kotquee Oriane co przestała wchodzić tu
Annabell: moderator?
begi72VIP: volvo to putin jak putin"p
Isgaroth: Moderatorze pomóz nam
Annabell: Da się coś z tym zrobić?
Isgaroth: on zaraz zrobi nowe konto
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


mordini pisze:półmetek roku dopiero, a zwycięzca w konkursiwie zjeb roku już poznany :P Mano, tym razem sie nie udało.

Ty to się tam w ogóle nie powinieneś wypowiadać :lol2:.

XD Nie no ja wiem, że ona taka biedna i pokrzywdzona a ja się na nią uwziąłem no bo jak by inaczej :laugh3: .
Wiadomo, że wszyscy będą ją bronić i tego się spodziewałem, że tak będzie.
Założyć nowe konto to jest 10 sekund, więc banowanie na tamtym portalu mija się z celem.
Gdyby nie była taką egoistką i nie tworzyła sobie jakichś zjebanych przekonań i zasad to nic by nie było.
Ostrzegałem ją, że jak się nie uspokoi to to się źle skończy dla obu stron, ale wolała brnąć w to dalej.
Zrobiła problem, którego nie było, a bynajmniej to się powinno dać inaczej rozwiązać, ale mszczenia się na mnie z jej winy nie będę akceptował.
Za dobrze miała ze mną i tyle. Jak dalej tak będzie podchodzić do życia ignorując małe rzeczy, to takich sytuacji będzie więcej.
Problemów się nie ignoruje tylko rozwiązuje jeśli jest taka opcja i czas na to, a nie potem się robi taki cyrk z tego.
Nigdy bym o niej złego słowa nie powiedział, więc jak daleko to musiało zajść skoro stało się jak się stało.
Każdy jej broni i współczuje, tylko szkoda, że mi nikt nie współczuje, że tyle siebie w to włożyłem a finalnie chuj to warte jest.

Nowy nick, nowe imię.

No wszystko fajnie tylko Oriana nigdy nie miała nicku Paulina i jeszcze w 2019r....
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Gostek... czego nie rozumiesz? jestes zjebem, robisz drame i mscisz sie na lasce bo nie jest taka jakbys TY chcial, nie robi tego co bys TY chcial. Pojebalo Cie? Myslisz ze kim ty kurwa jestes zeby lasce mowic jaka ma byc. W imie czego? bo masz takie zyczenie? bo dales pare zetonow, bo szedles jej na reke? jak sam mowisz robiles wszystko dobrowolnie wiec czemu kurwa nagle masz jakies roszczenia? Chuj cie jej zycie obchodzi, to nie jest twoja sprawa jak ktos zyje, dlaczego jest taki czy inny. Po prostu odpierdol sie od niej i zajmij sie swoim zyciem.
O jakim mszczeniu sie z jej strony ty piszesz??? bo poki co to Ty sie usilujesz zemscic, choc watpie czy przynosi to jakis rezultat.
Ty potrzebujesz badania psychiatrycznego bo moim skromnym zdaniem jestes potencjalnie niebezpiecznym zjebem.


Btw.
kotquee pisze:
Nowy nick, nowe imię.


No wszystko fajnie tylko Oriana nigdy nie miała nicku Paulina i jeszcze w 2019r....

Klania sie czytanie ze zrozumieniem... to bylo o Tobie a nie o jakiejs Paulinie czy Orianie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Gostek... czego nie rozumiesz? jestes zjebem, robisz drame i mscisz sie na lasce bo nie jest taka jakbys TY chcial, nie robi tego co bys TY chcial. Pojebalo Cie? Myslisz ze kim ty kurwa jestes zeby lasce mowic jaka ma byc. W imie czego? bo masz takie zyczenie? bo dales pare zetonow, bo szedles jej na reke? jak sam mowisz robiles wszystko dobrowolnie wiec czemu kurwa nagle masz jakies roszczenia? Chuj cie jej zycie obchodzi, to nie jest twoja sprawa jak ktos zyje, dlaczego jest taki czy inny. Po prostu odpierdol sie od niej i zajmij sie swoim zyciem.
O jakim mszczeniu sie z jej strony ty piszesz??? bo poki co to Ty sie usilujesz zemscic, choc watpie czy przynosi to jakis rezultat.
Ty potrzebujesz badania psychiatrycznego bo moim skromnym zdaniem jestes potencjalnie niebezpiecznym zjebem.


Btw.
kotquee pisze:
Nowy nick, nowe imię.


No wszystko fajnie tylko Oriana nigdy nie miała nicku Paulina i jeszcze w 2019r....

Klania sie czytanie ze zrozumieniem... to bylo o Tobie a nie o jakiejs Paulinie czy Orianie


Ty tak serio, bo ja już nie wiem? Czytałeś w ogóle dlaczego sprawa przybrała taki przebieg wydarzeń?
Jak nie to się nie dziwię, czemu cały czas pijesz do jednego. Wróć do początku i zacznij od nowa.
Mówię już po raz ostatni. Wymagała o de mnie trzymania się czegoś, czemu sama nie potrafiła sprostać.
Robiła mi o to awantury mimo, że sama nie dawała sobie nic zarzucić, a w tym momencie wyszło dokładnie to samo.
Skoro sama nie potrafi dotrzymać swoich obietnic, to dlaczego za każdym razem mi się za to dostaje, tak że się nie mogę pozbierać po tym za każdym razem.
Pomagałem jej i wspierałem ją w każdej możliwej rzeczy. Kiedy popadła w depresje, nie zostawiłem jej i robiłem wszystko, żeby wyszła z tego stanu podejmując różne działania.
Kiedy załatwiałem to czego ona nie mogła to słyszałem same ciepłe słowa, a kiedy coś jest nie po jej myśli to nagle staje się tym najgorszym.
Starałem się jak tylko mogłem, żeby miała jak najmniej problemów i żeby jej ten humor zawsze poprawiać. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy mimo różnicy wiekowej.
Przyszedł pewien moment, że poprosiłem ją o jedną rzecz - priva. Z racji tego, że nie chodzę na nie, to chciałem pójść na niego z nią. Zgodziła się na to.
Zaproponowałem jej cenę i ją zaakceptowała. Później jednak stwierdziła, że to nie może tak być, że ja tyle robię, a on będzie za to kasę brać więc finalnie miał być za free.
Z racji tego, żeby uszanować jej czas i wyciągnąć z tego priva 100% - rozpisałem listę rzeczy po kolei, żeby nie było jakichś nieścisłości. Mijał miesiąc za miesiącem a ja cierpliwie czekałem.
W międzyczasie widziałem, jak inne osoby chodzą na privy i z tym akurat problemu nie miała jeśli chodziło o nich, ale huk tam to były krótkie a nasz był długi.
Więc kolejne miesiące mijały i mimo iż był czas, żeby do tego podejść, to ona twierdziła, że jeszcze nie teraz, że mi powie - no ok. Czekam dalej i czekam. Mija już pół roku.
Co jakiś czas raz albo dwa razy w miesiącu przypominałem się, bo pamięć też miała dobrą ale krótką. Widziałem jak to wygląda, że ten czas ucieka i znając ją już trochę czułem, że coś się wydarzy.
Coś co znowu odciągnie lub uniemozliwi realizacje tego priva. Mówiłem jej jak mi na tym zależy, żeby zrealizować go w 100% i najlepiej z dnia na dzień, bo potem coś jej wypadnie i będzie problem.
Przychodzi jakiś okres czasu, że piszemy na emailu bo coś zrobiła z tel. Po dłużej rozmowie i jej planach powiedziałem jej, że patrząc na to co zamierza, boje się, że to się nie uda i będzie mi w chuj przykro.
Zapewniła mnie, żebym się nie martwił, że wszystko się uda, że nie będzie żadnego problemu tylko musi przyjść na to pora - a ja uwierzyłem. Zbliża się tydzień w którym miała podejść do operacji biustu.
Powiedziała mi, że możemy następnego dnia zrobić tego priva, ale jeszcze przed tym sprawdzi tą listę (mimo, że dostała ją kilka miesięcy do tyłu) i dopiero pójdziemy na priv - no spoko.
Było jakoś południe - zdzwoniliśmy się no i przeglądamy tą listę. W tym momencie słyszę, że połowę tego priva będzie trzeba wywalić, bo coś tam. No i właśnie wiedziałem, że tak będzie.
Z całej listy została połowa a z tej połowy jeszcze mniej. Tylko dlatego, bo się coś zadziało w trakcie co uniemożliwiło 100% tową realizację jego. Z racji tego, że nie robiła już privów, to była jedyna szansa.
Zostałem podstawiony pod ścianą: a) wezmę priv ale nie będzie on kompletny b) nie wezmę i stracę jedyną szansę na realizację jego. Po prostu dostałem wariant. Doszło do tego priva i było spoko, tylko
kwestia tego, że to była tylko jego część, bo reszta podpunktów została wykluczona. Jakoś pod koniec priva, oznajmia mi, że już jest zmęczona i reszty podpunktów nie zrobi. No i zjebał mi się humor.
Nie będę przecież, jej katować ale cały czas gdzieś miałem tą myśl, że przez jej lekceważenie terminu tyle czasu doprowadziła właśnie teraz do takich problemów. Jak się okazało była taka zmęczona, że poszła na SU.
No i nie nie siedziała tam sobie, tylko tańczyła i takie tam. Później wleciały z 2 grupowe i więcej tam musiała się namęczyć niż na tym privie. No więc finalnie zajebiście, ona kosztem priva idzie sobie na SU.
Zmęczenia nagle jakoś też nie było. No wkurwiłem się i było mi w chuj smutno. Następnego dnia męczyło mnie to, że ja tyle się staram dla niej, a ona mnie olała. Napisałem jej wprost, że mnie nie szanuje, że ją prosiłem.
Uprzedzałem, że coś się wydarzy i będzie bardzo nie miło, jeśli przez to odciąganie coś się nie uda. No i traf chciał, że wywróżyłem. Oczywiście w odpowiedzi usłyszałem, że takie jest życie i nic na to nie poradzę.
No kompletne zlanie tematu. W dodatku to ona powinna dopilnować tego, żeby to było tak jak to było planowane prawie rok temu. Wkurzyłem się i przeszukałem wszystkie daty od początku pisania o privie do tego ile razy o tym pisałem jej.
Chciałem ją po prostu uświadomić że zjebała i to po całości. Oczekiwałem jakichś wyjaśnień,przeprosić i rozwiązania - i co dostałem w zamian? - AGRESJE. Napisałą mi, że skoro tak mnie to boli, że nie udało się zrealizować tego priva
tak jak chciałem i to nie jest jej wina, a ja się jej czepiam, to mnie uspokoi i zacznie odbierać mi rzeczy, na które też byliśmy umówieni i nie tylko. Z jakiego powodu? no z takiego, że jej wprost powiedziałem, że mnie olała i podałem jej daty.
Oczywiście jak chciałem porozmawiać - to nagle nie. Chciałem to wyjaśnić - usłyszeć co ma do powiedzenia, ale ona cały czas mówiła, że to nie jej wina i wszystko już mi wyjaśniła i koniec tematu. No właśnie nie koniec, bo dalej był problem,
a to jest właśnie jej rozwiązywanie problemów - olać sprawę i patrzeć co będzie dalej. Pisałem jej później, że nie rozumiem, czemu tak zrobiła, przecież mamy taką fajną relację, a ona mnie po prostu wystawiła - 0 odpowiedzi.
Próbowałem jakość to unormalizować i skłonić ją do jakichś refleksji ale nic z tego. Ona twierdziła swoje i nic nie da sobie powiedzieć. Właśnie przez to, że nie odpisywała dostawała tyle wiadomości bo miała to w dupie.
No rzeczywiście tyle jej krzywdy wyrządziłem, a ona to święta jest. Nic by się nie działo gdyby była normalna...
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


ja pierdole typie nikt nie czyta już tych zasranych monologów, wyjdź i nie wracaj tu nigdy.

płatna grupa na telegramie to chyba nie firma co koleś XDDDD fakt zebrałeś w 2 dni 6-7k zł na farmazonie z dziennikarką, ale nie przeceniaj się jełopie. Wklejam link do tej grupy, tej darmowej, bo za wersje premium woła sobie 50 zł i w chuja leci (jest tam w przypiętych). A teraz rozkminia jeszcze jakieś abonamenty jprdl
https://t.me/+TOII98Qg2Yo3YThk
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mordini pisze:ja pierdole typie nikt nie czyta już tych zasranych monologów, wyjdź i nie wracaj tu nigdy.

płatna grupa na telegramie to chyba nie firma co koleś XDDDD fakt zebrałeś w 2 dni 6-7k zł na farmazonie z dziennikarką, ale nie przeceniaj się jełopie. Wklejam link do tej grupy, tej darmowej, bo za wersje premium woła sobie 50 zł i w chuja leci (jest tam w przypiętych). A teraz rozkminia jeszcze jakieś abonamenty jprdl
https://t.me/+TOII98Qg2Yo3YThk

No właśnie jak się nie umie czytać to potem przychodzą takie osoby jak Ty. Wyraźnie pisałem jak to wygląda, ale widać tego też nie czaisz :haha:. No to na takie przypadki to już nic nie poradzę.
Sam płaciłeś za dostęp więc hipokryzja lvl hard. Po za tym co ma telegram do tematu? No chyba, że chcesz zabłysnąć to spoko :D.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


:suicide:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Gość nie może się pogodzić z tym że Panna go olała. Zmieniła zdanie, trudno, normalny facet się z tym pogodzi i machnie ręką. Tym bardziej że mówimy o pannie z SU. Osiągnąłeś swój cel, nie wchodzi na SU, ma racje na innych portalach jest bezpiecznej, i można blokować lokalizacje tak by nie wchodziły osoby z PL, wiec nie musisz być taki o nią zazdrosny.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jemu to nie ma co odpisywać bo szkoda czasu na jego monolog, kolejny który szuka atencji
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Oj tam,oj tam niech się chłopak wyżali,wypłacze w końcu dostał kosza od modelki z SU a to musi boleć.
Szuka tu zrozumienia, otuchy, pocieszenia... pomożecie bo ja nie :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Oj tam,oj tam niech się chłopak wyżali,wypłacze w końcu dostał kosza od modelki z SU a to musi boleć.
Szuka tu zrozumienia, otuchy, pocieszenia... pomożecie bo ja nie :sarcastic:



Już zapomniałeś jak to z tobą było?
Cytując klasyka: "ani to mądre ani śmieszne było"
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wy to jednak jesteście przyjebani :rofl:.
Tu nie chodzi o to, że mnie odrzuciła.
Serio kurwa, aż tak tępi jesteście xD.
Pomagasz komuś i się troszczysz o tą osobę, a ta w pewnym momencie mówi, że ma gdzieś to co robiłeś i tak bez powodu, zaczyna Cię atakować bo coś jej nie podpasowało. No tak... Czego się można innego spodziewać po tym forum, jak samych specjalistów od takich spraw. Mówisz jedno a oni drugie :lol2:. Dotrze do was, że to chodzi o przyzwoitość i szacunek do drugiej osoby, czy dalej będziecie pierdolić jakieś kocopoły, że tu chodzi o odrzucenie. Tak boli mnie to co zrobiła, ale na własne życzenie sobie to zapewniła. Szkoda mojego czasu na tłumaczenie komuś czegoś, czego on i tak nie pojmie, więc bawcie się dobrze :ok:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości