Dziewczyna z tatuażem sowy na udzie - orianaakazoooosia.pl

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
jak w tytule poszukuje dziewczyny z tatuażem sowy na nodze 2019 miała nick Paulina_ :) dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
konri
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2022, 15:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paulina_? Czyli nie chodzi Ci o osobę o nicku Oriana / Zoooosia? Bo tylko ją kojarzę jeśli chodzi o tatuaż z sowa.Masz jej jakieś zdjęcie?
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, z tą swoja stroną to dojebaleś... siara fchuj... serio myslisz ze ktos to przeczyta??
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Przeczytałem pierwsze kilka akapitów, później kilka minut zajęło mi przewijanie, szkoda czasu na czytanie tej historii.
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:kotquee, z tą swoja stroną to dojebaleś... siara fchuj... serio myslisz ze ktos to przeczyta??

Tak, przeczytało bardzo dużo osób i Ci co mieli zrozumieć to zrozumieli, a reszta która ma jakiś problem do mnie czy ogólnie do tego wszystkiego to niech sobie ma dalej.
Ja nie jestem zabawką, żeby można było się mną bawić. Skoro komuś oferuję swoją pomoc,a ta osoba z niej korzysta, a potem ma mnie w dupie, to to tak nie działa.
Nie macie nawet w 1% pojęcia jak to jest, jak ktoś dla kogo poświęcasz swój czas, zdrowie i psychikę, nagle mówi Ci, że ma gdzieś to co dla niej zrobiłeś.
Nic więcej nie oczekiwałem jak normalności i szacunku. Na początku tak było, ale od kiedy mnie zlekceważyła wiedząc ile dana głupia rzecz dla mnie znaczy, to stałem się jej wrogiem NR1.
Czemu? No temu, że miałem do niej pretensje o to, że ja zawsze o każdej porze, cokolwiek by się nie działo oferuje jej swoją pomoc z której korzysta, a jak ja ją o coś proszę to sobie lekceważy.
To już nie o to chodzi. Jak można się na kimś wyżywać będąc świadomym, że się popełniło błąd, a komuś wmawiać, że to jego wina. Jak się nie rozwiązuje problemu od razu to potem są takie cyrki.
To fajnie, że ja dbałem zawsze o to, by nawet w najgorszych dniach jej uśmiech z twarzy nie znikał i wyciągam ją z depresji, a ta w takim momencie mnie wpierdala w depresje i zaczyna mieć mnie w dupie.
Normalność to jest dużo tak? Nic więcej od niej nie oczekiwałem, odrzuciła osobę która jej pomagała i zawsze ją wspierała, tylko dlatego, żeby nie przeprosić i przyznać się do błędu - bo taka już jest...

Strona powstała tylko dlatego, bo mnie oczerniała na transmisjach. Ja znam swoją wartość i nikt mi nie będzie próbował wmówić, że jest tak czy inaczej.
Jak dochodzi do momentu kiedy jednej osobie zaczyna być obojętna druga osoba, to to jest po prostu koniec. Moje 1.5r budowania fajnej relacji poszło się jebać z hukiem.
Pogadamy jak ktoś będzie na takim dnie jak ja byłem i zobaczymy czy będzie taki obiektywny. Przez nią dopiero w tym miesiącu odchodzę od brania silnych antydepresantów,
bo to co zrobiła mi rozpierdoliło psychikę, do tego stopnia, że sam sobie nie mogłem poradzić. Za dużą wartość dla mnie miała jako osoba i za dużo siebie włożyłem, żeby mi teraz ktoś coś zarzucał.

Chcesz pogadać? Zapraszam TS3/DC nie obowiązują mnie już żadne obietnice więc jeśli masz jakiś zarzut do mnie to zapraszam do rozmowy, a nie bezpodstawne oczernianie mnie na podstawie słów jednej osoby.

Już jeden taki temat istnieje: forum.showup.tv/viewtopic.php?f ... 534#p65534

Akurat nie wiem czy autorowi chodziło o Orianę ;d - raczej wątpię bo ona nigdy nie miała nicku Paulina , więc nie będę offtopu robić ale odpowiadam na wiadomość 2 panów.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Ty tak na serio kolejna osoba która coś ma z głową nic od niej nie oczekiwałam ale jednak oczekiwałem taki morał tej historii
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Quzwa nalatujecie na Kotka ale i ona nie pozostaje bez winy :blink:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee, uszy do gory,przejdzie Ci stan zakochania.
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kotquee, mnie w sumie interesuje tylko jedna rzecz... wpadłeś kiedyś na pomysł ze to z Toba jest cos nie tak?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:kotquee, mnie w sumie interesuje tylko jedna rzecz... wpadłeś kiedyś na pomysł ze to z Toba jest cos nie tak?

bierz pod uwage stan zakochania :geek: mlody jest i malo jeszcze przeszedl w zyciu :mrgreen:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica, nom :P w koncu napisal ze nawet w 1% nie mamy pojecia :biggrin:
btw...mnie juz Alzheimer lekki lapie ale to chyba ten sam kolega ktory najpierw chcial budowac relacje z Malvina, pozniej "ratowal" niejaka Dzazzi czy tam Dzezi... Orianka po prostu miala ciut mniej skrupułów... ale czy to jakis odosobniony przypadek to watpie, kasa jak na poltora roku tez niezbyt imponujaca.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kotquee, moim zdaniem powinieneś być jej wdzięczny za tego kopa. W pewnym sensie uratowała cię przed całkowitym zatraceniem. Młody jesteś, te 18k czy ile tam dałeś, jakoś sobie odrobisz a tak dawałbyś jej dalej prezenty, a to kota, a to AGD. Brałbyś kredyty, a nawet byś nie potupał nóżką. Uwierz, forum zna takie przypadki. Nie jesteś jakimś wyjątkiem.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nic nie rozumiecie, bo widzę że mimo obszernego rozpisania się i wytłumaczenia w dwóch tematach dalej idzie to w złą stronę.
Jeszcze raz powtórze po raz 3. To, że się po jakimś tam czasie zakochałem nie ma nic do tego. Ona od dawna wiedziała jak to wygląda i sobie jasno ustaliliśmy, że z tego nic nie będzie.
Nie narzucałem się jej jakkolwiek to nazwać, nawet tego tematu nie poruszałem. Oboje wiedzieliśmy jak to wygląda. Ja nie oczekiwałem nic więcej od niej jak normalności i jakiegoś szacunku.
Było tak, ale przez pierwszy rok powiedzmy, im bardziej ją zacząłem poznawać prywatnie tym bardziej się z nią zżyłem i każdy jej brak humoru powodował to samo u mnie.
Chodzi o to, że poznajesz kogoś. Budujesz z nim relacje przez tyle czasu, tak po prostu rozmawiając i pisząc o wszystkim. Znacie swoje tajemnice, nie wiem adres zamieszkania itd... bo sobie ufacie na tyle.
Oferujesz komuś pomoc i kiedy tej osobie pomagasz, to słyszysz miłe słowa i dziękuje Ci, że Cię ma, a gdy coś jej wypomnisz, że zrobiła coś źle to zaczyna się agresja.
Nigdy z nikim nie wchodziłem w żadną relację, bo nie widziałem nawet szansy, żebyśmy się jakkolwiek dogadywali patrząc na dziewczyny na SU, ale ona była kompletnie inna.
Kiedy jednak spędzasz z kimś dużo czasu i zaczyna być to jakiś duży procent tej osoby, to nie sposób w jedną chwilę wszystko rzucić. Ja się do ludzi przywiązuje i zawsze daje z siebie 200% nawet własnym kosztem.
Od 2020r bodajże od czerwca wyglądało to tak, że od 22:30 do końca transmisji siedziałem u niej każdego dnia, a transmisja kończyła się często o 3:00/4:00, później od 5:30 albo od 9:00 praca zapierdol do wieczora i znowu SU.
W międzyczasie dosłownie w każdej możliwej chwili w ciągu dnia pisaliśmy ze sobą o wszystkim, więc jak ktoś nagle pokazuje Ci, że ma w dupie to jaką pomoc ta osoba otrzymała to, jest to bardzo bolesne.
Zwłaszcza jeśli ta osoba ma dla Ciebie jakąś wartość i dopóki nie zaczęła się na mnie wyżywać, cały czas ją miała. Potem stałem się jej wrogiem NR1 bo chciałem to wyjaśnić a ona nie i nie odpisywała na żadną wiadomość.
Później się zrobił taki cyrk na SU, że na każdej transmisji byłem banowany gdy tylko coś napisałem, albo była wielce obrażona i mnie ignorowała. Nie no po prostu zajebiście.
Ona zniknęła z SU, ja zdążyłem wyjść jakoś na prostą i na pewno jej nigdy nie zapomnę, bo to boli cały czas i się nie da, ale już nic nie jestem w stanie z tym zrobić.
Rozmawialiśmy dzień w dzień, a teraz nawet nie mam z nią żadnego kontaktu i nie wiem czy żyje czy nie. Finalnie prawie 2lata w plecy, bo ktoś nie umie się przyznać, że popełnił błąd i stąd cała afera :to_take_umbrage: .

Tak kiedyś pisałem o Malwinie, ale nigdy nie planowałem wchodzić w nią w jakąś relacje, a raczej z żadną dziewczyną.
Pieniądze akurat nie mają nic tutaj do znaczenia w tej kwestii. Prezenty czy inne dostawała bez niczego i nic w zamian nie oczekiwałem jak tylko tego żeby się nie smuciła.
Zabawki to tam na SU, ale z tego korzystali wszyscy, a z sympatii do niej nie widziałem, żadnego problemu w tym, żeby czasem coś kupić żeby nudno nie było.
Pieniądze nie zastąpią człowieka, charakteru i wszystkich innych wartości. Co z tego, że mam pieniądze, jak relacja którą chciałem umocnić się rozsypała jednego dnia ;/.
Łącznie tak jak pisałem wyszło jakieś 18k zł, ale to bez znaczenia. Lubię uszczęśliwiać ludzi, a zwłaszcza dziewczyny, więc po prostu taki już jestem.
Tylko w kiedy ktoś nagle mnie zrównuje z ziemią to pieniądze mają znaczenie w tym sensie, że po prostu były zmarnowane na niewłaściwą osobę i to jest smutne :(.
Kasa tu nie miała nic do rzeczy. Przelewy z SU przez pewien czas odbierałem ja na konto, więc możecie sobie pomyśleć jak duże zaufanie miałem.
Ja bym tylko chciał, żeby po prostu było normalnie - czy to aż tak dużo? Serio ludzie nie potrafią być normalnie wobec tej drugiej osoby, tylko ciągle mają jakieś ale...
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jumpsuits pisze:Ty tak na serio kolejna osoba która coś ma z głową nic od niej nie oczekiwałam ale jednak oczekiwałem taki morał tej historii

To się nazywa umiejętność czytania między wierszami, ale chyba nie wiesz jaki jest cel mojej wypowiedzi.
Nic od niej nie oczekiwałem mam na myśli jakiegoś związku czy coś.
No jak dla Ciebie oczekiwanie od kogoś, żeby był normalny i nie olewał drugiej osoby, to coś dziwnego to nie mam pytań.
Ja przez prawie 1.5r robiłem wszystko, żeby ta Pani miała lepiej, a co zrobiłem nie będę mówił bo to już jest bardziej prywatne jeśli chodzi o nią.
Na każdym kroku, w każdej sprawie mogła na mnie liczyć i z tej pomocy korzystała, a jak ja ją o coś poprosiłem na co się zgodziła to przez rok nie mogła znaleźć 1 wieczoru wolnego.
Wiesz jakie to uczucie, jak osoby których kompletnie nie zna i tylko ich widzi na SU mają większą wartość, niż osoba która jest przy niej dzień w dzień - Nawet nie masz pojęcia jak to boli.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, pierwszym błędem było to że oczekiwałeś od kogoś żeby był jak to określiłeś „normalny”, jak się siedzi na SU to z niektórym się gada bardziej prywatnie z innymi widzi, a są też takie nadające które z założenia mają widzów za bankomaty i jakbyś nie był wspaniały i jakbyś nie pomagał to zawsze zostaniesz tylko nic nie znaczących jednym z wielu, trafiłeś na taką.

Kiedyś o tym pisałem, SU to królestwo obłudy i iluzji, dałeś się zwieść, blednie zakładając że znajdziesz na SU znajomą czy koleżankę.

Przejdzie Ci, 18K to drobne w porównaniu z tym co mogła z Ciebie wyciągnąć, może tym że Cię olała zrobiła Tobie przysługę, i trochę Cię szanowała skoro mając okazje i wiernego fana nie ciągnęła Cię za jaja tylko pogoniła.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Z tego jak to piszesz to dalej uważam że coś z tobą nie tak
niby chodzi o jedną rzecz ze coś tam nie zrobiła dla ciebie A teraz kwestia co to było ze aż taka afera , a po drugie piszesz ze odeszła z SU to znaczy że nie mam ochoty i ja to zmęczyło znaczy ty ja zmęczyłeś ja bym to nazwała zaglaskaniem na śmierć ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


tomoxx pisze:kotquee, pierwszym błędem było to że oczekiwałeś od kogoś żeby był jak to określiłeś „normalny”, jak się siedzi na SU to z niektórym się gada bardziej prywatnie z innymi widzi, a są też takie nadające które z założenia mają widzów za bankomaty i jakbyś nie był wspaniały i jakbyś nie pomagał to zawsze zostaniesz tylko nic nie znaczących jednym z wielu, trafiłeś na taką.

Kiedyś o tym pisałem, SU to królestwo obłudy i iluzji, dałeś się zwieść, blednie zakładając że znajdziesz na SU znajomą czy koleżankę.

Przejdzie Ci, 18K to drobne w porównaniu z tym co mogła z Ciebie wyciągnąć, może tym że Cię olała zrobiła Tobie przysługę, i trochę Cię szanowała skoro mając okazje i wiernego fana nie ciągnęła Cię za jaja tylko pogoniła.


Ona była normalna do pewnego czasu. Nie wiem co znowu mają do tego pieniądze, jak ona przez długi okres czasu nic nie robiła. Nie wchodziła tu po to tylko by zarobić. Przy jej możliwościach wyciągała by dużo więcej, ale nie chciała być taka jak inne. Tutaj żeby coś zobaczyć trzeba było czekać na tą konkretną chwilę. Mniejsza o to. Na początku nie dostawała nic, siedziałem sobie normalnie jak na SU i tyle. Nie ogarniam o co chodzi wam z tą kasą znowu bo akurat o to nie chodziło. Nawet zanim zaczęła wypłacać środki na moje konto, najpierw zapytała się mnie czy na pewno może, czy nie będę miał problemów. Nie chciała się narzucać. Nie wiem jak to wygląda u reszty, ale nie chciała, żebym miał później jakieś nieprzyjemności z tego powodu. Zostawcie ten temat kasy w spokoju. Żadnych kredytów bym nie brał i czego tam piszecie. To nie tak wyglądało. Ta relacja nie opierała się na pieniądzach, jakby tak było od samego początku to bym nie bawił się w to lekko mówiąc.

Opisałeś ogólnie SU jako portal. Weź pod uwagę to, że każda osoba jest inna, a Ty patrzysz jednakowo na wszystkich z tego co napisałeś. Ja tak nie mam. Każdą osobę postrzegam inaczej i nie ważne czy to jest SU czy co innego. Ja dalej nie wiem czy wy czytaliście chociaż mały % tej mojej historii bo wygląda na to, że nie. Normalnie było, póki nie zaczęły się obietnice i nie byłoby tego cyrku gdyby nie robiła mi ciągle afery o coś idiotycznego co dla mnie jest norma, a dla niej tematem tabu to raz. Dwa, że w pewnym momencie mnie olała mimo tego jaką mieliśmy fajna relacje co mnie zabolało. Nie spodziewałem się tylko tego, że będzie w to brnąć i zwalać winę na mnie. Rzeczywiście 1.5r do 1 wieczoru w roku to straszne poświęcenie : d.

Ciekawy jestem czy udałoby się wam nawiązać kontakt poza SU z nią. Ja, musiałem poświęcić 3 miesiące żeby mi zaufała i dowiedział się coś z jej życia prywatnego. Nie ufa ludziom. Musisz się postarać, żeby być "bliżej" niej, bo inaczej to zapomnij. Raczej nie byłem takim typowym widzem i widziała to cała reszta która przebywała tam, kiedy jeszcze było normalnie.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jumpsuits pisze:Z tego jak to piszesz to dalej uważam że coś z tobą nie tak
niby chodzi o jedną rzecz ze coś tam nie zrobiła dla ciebie A teraz kwestia co to było ze aż taka afera , a po drugie piszesz ze odeszła z SU to znaczy że nie mam ochoty i ja to zmęczyło znaczy ty ja zmęczyłeś ja bym to nazwała zaglaskaniem na śmierć ....


Przecież napisałem Ci o co poszło. Chodziło o to, że ja się zawsze starałem dawać z siebie wszystko. Ona nie mogła na nic narzekać. Zawsze miała gdzie szukać pomocy, pogadać, popisać o życiu prywatnym i nie tylko. Korzystała z tego. Może nie w 100% ale w dużej części. Niestety z problemami mierzyła się sama i nie byłem w stanie jej pomóc, bo wolała się uporać sama. Cóż. No właśnie afera jest o to, że kiedyś ją poprosiłem o zrobienie priva. Zgodziła się, że mi go zrobi i finalnie czekałem i czekałem, aż wynikły pewne komplikacje i to co mówiłem dużo wcześniej, że coś jej wypadnie i priv nie będzie taki jak miał być - się potwierdziły. Powiedziałem jej wprost, że mnie olała w tej kwestii bo chociaż prosiłem i mi to obiecała to finalnie chuj z tego wyszło. Zapytałem się jej wprost, dlaczego przez cały rok nie mogła mi poświęcić jednego wieczoru, żeby nie było komplikacji tylko tak długo odciągała, aż wyszło tak jak mówiłem, że będzie. Usłyszałem, że takie jest życie i nic na to nie poradzę. Kompletne zlanie tematu. Podałem jej daty ile miesięcy i kiedy jej pisałem o tym żeby podejść do tego. Wkurzyła się i stwierdziła, że zabierze mi kilka kolejnych rzeczy, żebym przestał się jej czepiać. Tak po prostu, tylko dlatego, że wprost powiedziałem, że się na niej zawiodłem. Chciałem pogadać - ona nie chciała. Ignorowała moje wiadomosci, twierdziła że to nie jej wina, więc nie musi się z niczego tłumaczyć. Zależało mi na tej jednej rzeczy, akurat to miałbyć priv, ale chodzi o sam fakt, że mimo tak bliskiej relacji wszyscy mieli większy priorytet. Rozmawiałem z nią kilka razy na ten temat i cały czas jakoś mi to próbowała tłumaczyć, że tak nie jest. Jednak ja widziałem jak to wygląda. Później zrobił się z tego cyrk bo się wkurwiłem i jej napisałem co myślę o jej zachowaniu, że tego nie docenia. Chuj akurat, że to chodziło akurat o priva. Najgorsze jest to, że jak ona coś zrobiła to nic jej nie możesz powiedzieć, ale jak ja coś zrobię a raczej napisze o niej choćby nawet wspomnę to mam taką aferę, że hej. Nawet pytania kogoś o to ile się znają podciąga pod pisanie o niej, także bez komentarza.
Skoro sama nie potrafi dotrzymać własnych obietnic, to czemu zawsze mi się dostaje jak coś komuś napisze nawet ze swojej perspektywy, to później ja mam doła, po tym wszystkim, bo słyszę tylko "obiecałeś"... Nie próbuj jej bronić bo na nic Ci to. Ja się nikogo bez powodu nie czepiam. Tylko, że jeśli on zaczyna wbijać mi nóż, a potem kolejny, to ja nie będę na to patrzeć i klaskać mu.

Nie wiem jaki jest jej powód zniknięcia z SU.
Do ostatniego dnia pisalismy normalnie.
Podejrzewam, że jakieś prywatne sprawy wyszły i tyle. Albo stwierdziła, że jak wróci to to będzie trwać dalej i tak by było, póki by się w końcu nie ogarnęła i przestała tworzyć jakiś wyimaginowany cyrk z tego.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Nie wiem jak długo jesteś na SU, ja teoche. Kiedyś bardzo często, teraz mniej, nieistotne. Z niektórymi osobami znam się po kilka lat, i o niektórych wiem dużo o innych nikt. Ale nigdy się nie starałem żeby mi ktoś zaufał, bo tez sam mam ograniczone zachowanie.
Nie wnikam w Wasze relacje. Ale jeśli ona się rozbierała na SU, to tego priva po postu trzeba było wykupić. Bo mam wrażenie ( może mylne) że chciałeś aby ten priv był jak randka, żeby ona Ci się poświęciła w tym privie, zapominając o tym że może ona tego tak nie traktuje i dla niej priv to czysto techniczne podejście żeby zrobić pare złotych.

Nie chcę Tobie światopoglądu rujnować, ale równie prawodopodobne jak to że odeszła bo przestało się jej podobać jest to że z kimś jest, lub była tez wcześniej.

Opisałem portal SU jakim jest, bo tylko z takim podejściem do niego nie wpadniesz w sidła szolapowej miłości :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


koleś jest jebnięty bardziej niż mano

zobaczcie tego jego bloga czy whatever co ma w stópce

dziwie się tylko Orianie, że tak długo go tolerowała
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość