Cześć.

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć.
27 mar 2016, 10:28
Witam, jakoże jestem nowym użytkownikiem forum chciałbym sie przywitać. Oczywiscie jaki jestem i w ogole ale to profil uzupełnie pewnie w najbliższym czasie albo nawet dzis. Oczywiscie jeśli mielibyscie jakies pytaniam obojetnie jakie dobrze sforumowane, nie ma problemu, postaram sie odpowiedziec. Na chwile obecna oge powiedziec ze mam 26 lat, mam brazowe oczy, 182cm wzrostu, brunet. Upodobania, glownie tak : fetysze, dojrzale kobiety, dominacje. Jestem otwarty dlatego jakikolwiek kompromis WZGLĘDEM udpodobań rownież wchodzi w gre jeśli chodzi o drugą strone. ;) Korzystajac z okazji, wszystkim zycze optymistycznych świat!
interesują mnie dojrzałe kobiety, lubiące dobrą i na poziomie zabawe. Jestem otwarty także wspólnie napewno dojdziemy do konsensusu. Jesli lubisz dominowac, jak najbardziej jestem za, fetysze stopki,szpilki,ponczochy rajstopy również. !
Awatar użytkownika
nieprzecietny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2016, 03:49
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieprzecietny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przywitaj się



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość