Ban bo dostaje dużo płatnych wiadomości..

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam,robiłam na Swoim koncie pokazy od paru miesięcy,pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem,privy wykonywałam rzetelnie i sumiennie..na koncie miałam już 18 poleconych,dostawałam dziennie kilkadziesiąt wiadomości prywatnych(płatnych), na które zawsze odpisywałam.Pokazy zawsze były na żywo nie jakieś próby puszczania filmików.W sieci jest masa moich zdjęć z tych pokazów.Moderator w łatwy sposób może odtworzyć transmisję albo privka w celu weryfikacji czy nie jestem ,,fejk kontem,, Mimo tego dzisiaj moje konto zostało zbanowane uwaga za- Nie zamierzamy współpracować z oszustami zakładającymi fałszywe konta kobiece w celu naciągania użytkowników na płatne wiadomości prywatne ... Wniosek taki,nie odpisywać na prywatne wiadomości bo to naciąganie użytkowników na żetony.Wkrótce pewnie polecą bany za prowadzenie transmisji w celu wykonywania płatnych privów (rozumianych przez moderatora jako naciąganie użytkowników na wejście na prywatną transmisje) Szacunek dla wyobraźni moderatora :good3: nina252
Princessa




Re: Ban na ShowUp.tv
17 paź 2016, 17:41


Czy te konto https://showup24.tv/profile/ninka252 należy do Ciebie ?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BasiazLodzikowa pisze:Czy te konto https://showup24.tv/profile/ninka252 należy do Ciebie ?


Nina252 nie jakaś ninka Basiu,podałam nazwę konta dokładnie
Princessa






Hmm na samym forum podajesz dwa konta ("Princeska" i "nina252") a nas pytasz się czemu dostałaś bana za multikonto... Ktoś prawdopodobnie zgłosił Cię, że wyłudasz PW (pewnie wypowiadalaś się u konkurencji na czacie i ktoś użył "!" przy wypowiedzi) a moderator z rozpędu zablokował konto bo nie chciało mu się czytać co i jak a zobaczył że są dwa te same IP. Jeżeli masz czyste sumienie to pisz odwołanie i wytłumacz im co i jak a jeżeli nie... cóż trzeba szukać innego zajęcia :) A następnym razem, jeżeli Cię odbanują i jeżeli chcesz być uczciwa i poza wszelkim podejrzeniem; to używaj JEDNEGO konta (posiadanie więcej niż jednego jest trudne do wytłumaczenia i korupcjogenne, można dzięki temu robić wiele negatywnych rzeczy min. "czyścić" panel wpłat, wystawiać negatywne komentarze, śledzić panie anonimowo etc. a pozytywnych korzyści, z punktu widzenia moderacji i widza, nie ma)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Princessa pisze:dzisiaj moje konto zostało zbanowane uwaga za- Nie zamierzamy współpracować z oszustami zakładającymi fałszywe konta kobiece w celu naciągania użytkowników na płatne wiadomości prywatne


wg mnie to by się zgadzało - proszę zobaczyć na poniższy screen
https://showup24.tv/profile/napalonypo30

Obrazek
https://s13.postimg.cc/iyfgd9dt3/2016_10_17_18_56_18.png
Awatar użytkownika
xvideos
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wcześniej na tym nicku https://showup24.tv/profile/ninka252? .Widniał jakiś konkurs za 5 żetonów .Twierdzisz ,że te konto nie należy do Ciebie ,więc do kogo ono należy ?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Założyłam dzisiaj 2 konto bo tamto mi zbanowali...i bedę na nim robiła też pokazy...dużo osób z Showup Tv może potwierdzić ze nie jestem fejk kontem
Princessa




BasiazLodzikowa pisze:Wcześniej na tym nicku https://showup24.tv/profile/ninka252? .Widniał jakiś konkurs za 5 żetonów .Twierdzisz ,że te konto nie należy do Ciebie ,więc do kogo one należy ?


Więc powoli wszystko układa się w całość i staje się jasne.
Obrazek za to, że jeszcze sama się podyebała na forum.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj






Te konto https://showup24.tv/profile/napalonypo30 do kogo ono należy ? Napiwki od niny 252 oraz Ninki 252 .Pewnie to konto słup pomiędzy twoimi dwoma kontami .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Princessa pisze:Czy wy rozumiecie wątek sprawy????????


Tak 50/50
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Princessa pisze:Czy wy rozumiecie wątek sprawy????????


Z tego co widzę po screenach to Ty nie zrozumiałaś za co dostałaś bana od moderacji :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




a ja mysle ze laska przelewala sobie zetonki z konta na konto i sprawa sie rypla,i juz nie czas zwalac wine na to ze ktos Ci dawal w wiadmosciach zetony bo tu takich bogaczy nie ma zeby sypali po 100 za jedna wiadomosc :biggrin:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pomijając screeny i te kilka kont, może i o to chodzić również, ale oczywiście za wiadomości bana można dostać, to normalne. Wystarczyło, że spamowałaś czaty innych dziewczyn i np. zachęcałaś jak wariatka niezrównoważona np. na spotkanie czy coś by tylko pisali do Ciebie. Za przelewanie sobie kasy ciężko dostać bana, a już na pewno to raczej niemożliwe dzięki normalnie zarobionej kasie na SU. Samo multikonto nie jest specjalnie "karalne" czy przepływ kasy, od tego przecież nic się nie dzieje portalowi, a np. ktoś zmienia nick i chce by na drugim była kasa, no ale dobra mniejsza o to:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Showup nie polega tylko na dawaniu napiwków kobietom,znajdziecie dużo kont na którym widnieje napiwek dany przeze mnie,i odwrotnie..są tam też okienka z panami,pamietajcie i nie raz wchodziłam odwiedzałam i sądze że większośc pań też tam była..Temat banowania na Showup Tv jest szeroki...Tylko chodzi przede wszysytkim o brak wytłumaczenia przez moderatora dlaczego jest ten ban..Ban jest,konta nie ma,ale za 5 minut zakladasz nowe i normalnie nadajesz...O co w tym chodzi???
Princessa




:)
P
Awatar użytkownika
Kutaka12
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2020, 13:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witamy
Awatar użytkownika
Sasha444
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 gru 2021, 15:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sasha
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sasha



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przywitaj się



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości