Witam z Londynu

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witam z Londynu
11 lis 2017, 15:37


Witam bardzo serdecznie!
Poszukuję dziewczynę z Warszawy, która zna doskonale to miasto i mnie po nim oprowadzi. Ale po kolei...
Trzy lata temu postanowiłem zwiedzić Trójmiasto i jako przewodnika wziąłem sobie dziewczynę z Roksy. Spędziliśmy razem cały tydzień i tak mi się spodobało, że rok później zwiedziłem w ten sposób Kraków a w ubiegłym roku Szczecin. W tym roku padło na stolicę naszego kraju.

Czego oczekuję?
-wybrana dziewczyna zamieszka ze mną w hotelu na siedem dni i nocy,
-spełni moje potrzeby seksualne,
-oprowadzi mnie po Warszawie,
-przez cały ten czas jesteś dla mnie na wyłączność -spędzamy razem każdą chwilę,
-oczywiście, możesz dzwonić do kogo sobie chcesz, ale przez ten tydzień jedynym Twoim klientem jestem ja.


Co daję w zamian?
-płacę za cały tydzień spędzony ze mną kwotę jaką zaproponujesz,
-opłacam hotel, posiłki, napoje, drinki, zakupy, taksówki. Nie ponosisz żadnych kosztów.

Kiedy?
Przylot 24 stycznia około 14, wylot 31 stycznia o 20. Z lotniska kieruję się od razu po Ciebie. Bierzemy Twoją walizkę i udajemy się do hotelu.

Kim jestem?
Nazywam się Maciek i jestem szefem kuchni w jednym z większych hoteli w Londynie. Mam swój pokój hotelowy, posiłki zapewnione, więc praktycznie całą wypłatę odkładam, by raz w roku zwiedzić jedno z miast w Polsce. Mam 33 lata, 177 wzrostu, 80kg. Włosy ciemne, broda, niebieskie oczy i chrapię w nocy (bądź na to gotowa!). Mój stan cywyilny pozna tylko wyłoniona osoba.

Warunki, które nie podlegają negocjacjom:
-Honorarium to uzgodniona wcześniej kwota. W momencie spotkania dostajesz 50% kwoty. Trzeciego dnia 20%. Piątego dnia 20%. Ostatniego dnia 10%. Sposób płatności zależy od Ciebie -gotówka lub przelew.
-Jako, że bedziemy się lizać po wszystkich częściach ciała to najpóźniej dwa tygodnie przed naszym urlopem ;) wysyłasz mi badania na choroby weneryczne, w tym HIV (uwzględnij to w zaproponowanej stawce). Takie same badania z mojej strony Ci udostępnię.
-Weź kalendarz i sprawdź czy między 24 a 31 stycznia nie będziesz miała okresu.
-Nie robimy sobie nazwajem żadnych zdjęć.

Jaki sex?
-Na wstępie zaznaczam, że anal mnie nie interesuje, bo dupa służy do srania i wg mnie ma tylko wylot a nie wlot!
-Wiadomo, że wszyscy lubią sex bez gumy i taki byłby najlepszy, ale to jest do ustalenia.
-Całowanie, mineta, lodzik, sex w każdych pozycjach (również na żyrandolu jak wytrzyma)
-Nie musisz połykać, ale fajnie by było skończyć w Twoich ustach.

Jaka będzie idealna kandydatka?
W tym roku ustaliłem dolną granicę na 25 lat a górna nie istnieje. Musi to być nie tylko kocica w łóżku, ale też kobieta, z którą nie wstyd wyjść na miasto. Musi mieć poczucie humoru i to dość spore. Nie będziemy się non stop bzykać, więc żebyś była inteligantna i można było z Tobą porozmawiać o wszystkim. Kolor włosów nie ma znaczenia -ważne żeby te włosy były. Lubię szpilki, rajstopy, podwiązki itp. Możesz być wyższa ode mnie. Jako, że jestem szefem kuchni to będziemy jadać w przeróżnych miejscach, więc powinnaś się umieć ubrać odpowiednio do okazji. Buty emu definitywnie Cię skreślają. Będziemy też chodzić na imprezy, więc powinnaś lubić alkohol.

Co zrobić żebym wybrał Ciebie?
Po poprzednich trzech latach wiem, że zainteresowanie moją ofertą będzie dość spore, więc przekonaj mnie, że akurat Ty pokażesz mi Warszawę od najlepszej strony. Zaproponuj co możemy zobaczyć ciekawego w Warszawie -od różnych wystaw, ciekawe budynki, muzea aż po kluby nocne kończąc.

W poprzednich latach nigdy nie wybrałem najtańszej oferty -zawsze dziewczyny miały TO COŚ!

Jeżeli moja oferta Cię interesuje wyślj mi email na adres [email protected] podając kwotę jaka Cię interesuje za cały tydzień, napisz coś o sobie, jakie usługi w łóżku oferujesz, dołącz link do swojego konta na roksa.pl lub odloty bądź jeżeli takiego nie masz to wyślij zdjęcia. W razie jakichkolwiek pytań pisz a na każde odpowiem.
Potwierdzę każde otrzymane zgłoszenie, ale tylko najciekawsze przejdą do drugiego etapu, w którym porozmawiamy przez telefon bądź skype.

Warto się zgłosić, bo z ubiegłych lat wiem, że taki zastrzyk gotówki każdej z Was się przyda. Przewodniczka z Krakowa trzy miesiące później wyjechała do Anglii (pomogłem jej ze wszystkim), skończyła z tą branżą, dziś jest zaręczona i mieszka w Londynie.
Awatar użytkownika
MaciekLondyn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2017, 15:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koneffka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przywitaj się



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości