Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 19:53


jay pisze:jeśli SU nie upadnie i wszystko zakończy się wesołym oberkiem to proponuję żebyście napisały do włodarzy showupa jaką głupotę zrobili nie podając odpowiednio wcześnie informacji o przestojach płacowych i nie wyznaczając terminów od kiedy do kiedy będą wypłaty
przecież przez taką amatorszczyznę stracili trochę kasy, gdyby było wszystko jasne to na SU nie było by żadnych strajków czy większych sprzedaży żetonów na lewo i wszystko by grało i buczało :smoke:


Tą amatorszczyzną i olewactwem pokazują, że jest im wszystko jedno czy laski czekają z żetonem na oficjalne wypłaty czy może sprzedają na lewo, do tego żadna laska bana za lewiznę nie dostała czyli że im nie zależy. A skoro nie zależy to znaczy, że portal upada
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 20:04


jay, SU nie upadnie, absolutnie w to nie wierzę, showup showupem... wiadomo, że mogą się zawinąć w każdej chwili i nikt im nic nie zrobi, ale wątpię żeby byli aż tak chłodni uczuciowio wobec dziewczyn z kam.
Jakby splajtowali to na pewno by o tym poinformowali.
A z tymi przelewami, to jest pewnie tak, że znowu coś tam modernizują od kuchni i po prostu znowu im to w chuj oporowo idzie... tak jak wprowadzali nową szatę graficzną przez prawie kilka lat (ale jednak się doczekaliśmy xD)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 20:08


Zaczyna mi brakować tego co robiłam na Showup,dla większości to kurestwo itd ale mi bardzo tego brakuje. Zaraz pewnie ktoś napisze że nikt mi nie broni transmitować itd. z tym że ja nie akceptuje tego że ktoś robi mnie w ch...
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 20:15


komin,A co mi tam, miłość ponad żeton, obnize do 76, tak by zostało Ci jeszcze na jedno pw;) I wybieram w takim razie prawy przedsionek :heart:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 20:54


fajna--po30 pisze:Zaczyna mi brakować tego co robiłam na Showup,dla większości to kurestwo itd ale mi bardzo tego brakuje. Zaraz pewnie ktoś napisze że nikt mi nie broni transmitować itd. z tym że ja nie akceptuje tego że ktoś robi mnie w ch...


Chłopaki na SU potrafią zaczarować atmosferę haha, ja mam tak samo, nie ma mnie tydzień bo mnie wkurwili z tymi wypłatami xd
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 21:10


fajna--po30 pisze:Zaczyna mi brakować tego co robiłam na Showup,dla większości to kurestwo itd ale mi bardzo tego brakuje. Zaraz pewnie ktoś napisze że nikt mi nie broni transmitować itd. z tym że ja nie akceptuje tego że ktoś robi mnie w ch...

Tak jak pewnie nam by brakowalo GDYBY faktycznie ten interes upadl, cos w tym jest co piszesz... Szkoda jeszcze ze niektore lachony mysla ze w tym wszystkim to my(z forum) przeciwko nim...

cipkozaurka,deal ;) tylko wiesz... zrob cos z tym: "Nick na ShowUp.tv: Nie powiem" mam takie ladne PW.... :winkextra:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
13 kwie 2019, 21:39


Malamala000 pisze:ceniam wtrąca się gościu w forum a w głupie z nim dyskutujecie a się tylko z was nabija
większość z nas nabija się z nim. Trochę dystansu w życiu się przydaje.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 02:49


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 07:31


Firma przestała wypłacać żetony, ma ogromny dług wobec użytkowników ale na szczęście to legalnie działająca w Polsce spółka więc ogarnięta papuga może im wytoczyć pozew zbiorowy i bedą mieli komornika... a nie, czekaj... sory www.krs-online.com.pl/msig-4911-28809.html
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 07:38


Się zrobił offtop czy komin, jest dobry czy zły ? czy szowinista czy nie? Malamala000, tu poza paroma wyjątkami ( :hi: witaj w klubie wyjątków :hi: ) nikt nikomu do portfela nie zagląda, stali bywalcy na forum to są bardzo różni ludzie, nie musimy się wszyscy lubić, wystarczy że się szanujemy i umiemy ze sobą dyskutować. A co do komin, to akurat jego wypowiedzi bolą przeważnie tych których dotyczy jego argumentacja w danym temacie.

No dobra jak już mam Wasze zainteresowanie bo wstawiłem kolorowe nicki do posta, to co do żetonów, jak ktoś kupuje anonimowo to przez bluemedia to raz. Dwa kupujący też niech uważają, bo lepiej kupić od kogoś znanego na SU, choćby po nicku , niż od kogoś kto założył konto parę dni temu żeby sprzedać .

On tylko dla kobiet pisze:[

Jeśli mnie oczy nie mylą najwięcej kont udzielajacych się w tym temacie jest zarejestrowane w kwietniu bieżącego roku więc nie jestem jedynym. Śmiało jak atakujecie mnie atakujecie każdą jedną osobę zarejestrowaną na dniach.
Pozdrawiam


udzielam się dosyć mocno w skupowaniu żetonów więc poczułem się wywołany do tablicy, po awarii moje konto zostało wykasowane, jestem tu już jakiś czas, i kilkaset postów zdążyłem napisać w najróżniejszych tematach, to że teraz mogę sobie zaryzykować i pospekulować to już inna kwestia.

ruger44 pisze:Firma przestała wypłacać żetony, ma ogromny dług wobec użytkowników ale na szczęście to legalnie działająca w Polsce spółka więc ogarnięta papuga może im wytoczyć pozew zbiorowy i bedą mieli komornika... a nie, czekaj... sory www.krs-online.com.pl/msig-4911-28809.html


ta upadłość jest starsza od węgla :), musieli upaść, jak przenieśli całość na inny podmiot, to nie przedstawiali żadnej wartości, i nie mogli się utrzymać, po to się zakłada sp. z o.o. żeby ja potem zdejmować, przezes odpowiada do 5000 tyś, (chyba że działa świadomie na szkodę spółki, wtedy swoim majątkiem) a tak to sprzedajesz dobra intelektualne, wyciągasz kasę, i mówisz że spółka nie może działać bo nie ma na czym zarabiać (zakładasz nową stronę której nie reklamujesz więc nie idzie) i w ten sposób omijasz podatki , zadłużenia itp. Nie było logicznie rzecz biorąc innej możliwości na zamknięcie spółki niż upadłość.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:09


To już 3 taka grubsza akcja show upa i po drodze kilka krótszych :) także tan...
Przy okazji jak pięknie użytkownicy się jednoczą :D sama jako syn marnotrawny wracam po latach zobaczyć co się tu zmieniło i trochę się zmieniło jedynie Henry, Komin, Roger, msn ten sam :biggrin:
PS randka z 20-latkiem KATASTROFA i NIGDY WIĘCEJ!!! chyba zacznę szukać faceta na SU tam chociaż na starcie mogę zobaczyć jego szabelke wymagań nie mam dużych ale powyżej 10cm i wytrzymałość :) niebawem będę się czuć jak dziewica :cray:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:31


Mam przypuszczenia co do tego jak będzie wyglądać nowy komunikat - "aa sorry chodziło nam o przyszlym tydzień" :laughingnew:
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:34


XaXa pisze:Mam przypuszczenia co do tego jak będzie wyglądać nowy komunikat - "aa sorry chodziło nam o przyszlym tydzień" :laughingnew:


Myślisz, ze nasz kochany pracodawca zostawi nas na święta z gołą dupą?
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:45


Przyjazna pisze:
XaXa pisze:Mam przypuszczenia co do tego jak będzie wyglądać nowy komunikat - "aa sorry chodziło nam o przyszlym tydzień" :laughingnew:


Myślisz, ze nasz kochany pracodawca zostawi nas na święta z gołą dupą?


Myślę, że mało co go obchodzimy ;p
W tych trudnych czasach każda musi sobie sama poradzić niestety...
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:46


Pozostaje się modlić o ładną pogodę, wtedy to i z gołą dupą można polatać. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 08:53


Bo randka z dwudziestolatkiem zasadniczo rózni się z randki z dwudziestolatką..hue, hue
choc ja ostatnio zwątpiłem, jak mi dziewczyna (ponad 20 lat) powiedziała, tzn wyszło w ustaleniach, ze jej matka jest ode mnie starsza o 3 miesiące :(
od tej pory wybrałem zycie kameduły bosego
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 09:23


Żetonie Drogi! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił,
Dziś wartość twą w całej ozdobie widzą i opisują osoby nie mające cię przy sobie... :lol:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 09:27


HenryChinaski1 pisze:Bo randka z dwudziestolatkiem zasadniczo rózni się z randki z dwudziestolatką..hue, hue
choc ja ostatnio zwątpiłem, jak mi dziewczyna (ponad 20 lat) powiedziała, tzn wyszło w ustaleniach, ze jej matka jest ode mnie starsza o 3 miesiące :(
od tej pory wybrałem zycie kameduły bosego

Och z 20latkiem nigdy więcej... podnosze przedział wiekowy z 20-40 na 25-41. Szkoda mi jedynie poświęconego czasu już lepiej było usiąść do PC lepsze doznania
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 09:30


cipkozaurka pisze:Żetonie Drogi! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił,
Dziś wartość twą w całej ozdobie widzą i opisują osoby nie mające cię przy sobie... :lol:


smutne, ale prawdziwe ;)
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
14 kwie 2019, 09:36


HenryChinaski1 pisze:Bo randka z dwudziestolatkiem zasadniczo rózni się z randki z dwudziestolatką..hue, hue
choc ja ostatnio zwątpiłem, jak mi dziewczyna (ponad 20 lat) powiedziała, tzn wyszło w ustaleniach, ze jej matka jest ode mnie starsza o 3 miesiące :(
od tej pory wybrałem zycie kameduły bosego


Ach tyle starań na darmo :( kupiłam sexy strój ponczoszki w dobie kryzysu to poświęcenie ale myślę chuj zawsze strój na transmisję wykorzystam a kogucik będzie zachwycony i był przez 2minuty nawet do niczego nie doszło :cray: :cray: :cray:
HISTORIA PRAWDZIWA
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości