Halo? Słychać mnie?

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Halo? Słychać mnie?
23 lis 2021, 23:34
Dzień dobry albo dobry wieczór. Witam i o zdrowie pytam :P Mam przy okazji przywitania pytanko do panów. Jakie są wasze oczekiwania wobec transmisji? Co byście doradzili początkującej kamerkującej dziewczynie :D ? Co was najbardziej kręci? A co najbardziej wkurza?
Mam 25 lat i dopiero kilkanaście transmisji za mną. Chodzi mi o kreatywne odpowiedzi bez chamstwa ;) pozdrawiam gorąco i...

...do zobaczenia :D :heart:
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Halo? Słychać mnie?
24 lis 2021, 00:37
Nadawaj z twarzą jak jesteś ładna i bez jak jesteś brzydka. ( to nie jest chamstwo, pare dobrze zarabiających korpusek straciło jak pokazało buzie na priv) choć osobiście uważam ze powinien być zakaz korpusologi tak jak na innych kam.
Znajdź swoją nisze, każdego kręci coś innego, i bądź zadbana. Tło tez robi swoje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Halo? Słychać mnie?
24 lis 2021, 00:42
Dziękuje za odpowiedź. Właśnie tak się zastanawiam czy zrobiłam porządny rachunek sumienia co do pokazywania buzi. W sensie nie jestem jakaś mega popularna ale jeszcze chyba trochę się krępuję :D. Mam taki plan przełamać pierwsze lody na jakimś priv. Chociaż czasem jak mignie moja buzia to dostaje komentarze, że jestem atraktycja. Ciężko mi samej sobie stwierdzić czy przypadam większości do gustu. Potem to już droga bez odwrotu :D
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Halo? Słychać mnie?
24 lis 2021, 10:42
Wyślij tu na pw userom to dostaniesz najszczersze komentarze jakie możesz dostać, a nie od napalencow co pannie w rozmiarze XXL powiedzą, boska figura
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Halo? Słychać mnie?
24 lis 2021, 20:40
tomoxx pisze:Wyślij tu na pw userom to dostaniesz najszczersze komentarze jakie możesz dostać

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :good3: :good3:

Halo Policjaa, jedyna rada to postaraj się nie zarazić tzw. "żetonawirozą". To dość trudne, ale wykonalne ;) Poza tym życzę twardej dupy i powodzenia na tym zdychającym portalu. ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



Wróć do Przywitaj się



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości