Prywatne Wiadomości na Forum

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Niestety, ale zostałem zmuszony do wyłączenia PW na forum, przez które było wiele problemów.

Uważam, że forumowy czat jest wystarczający, a prywatne wiadomości można wysyłać na ShowUp.tv.

Kontakt ze mną: e-mail podany w stopce oraz profil "showsu".
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Popieram.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie, to i tak bez różnicy, bo nigdy nie służyły mi do knucia intryg, naganiania sobie "fanów" i wymiany komunikatorami. Ci, którzy to robili, nadal będą robić swoje, ale już poza prywatnymi wiadomościami na forum, czyli i tak nic się nie zmieni.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No cóż... nie to, żeby mnie to jakoś bolało szczególnie, ale nie popieram :-)
czasem wysyła się zdjęcia, których nie chce pokazać się na czacie albo chce pogadać trochę bardziej prywatnie - i nie myślę tu o snuciu jakichkolwiek intryg.
No ale jak mus to mus - jak to mówią, w takich miejscach demokracji nie ma.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:No cóż... nie to, żeby mnie to jakoś bolało szczególnie, ale nie popieram :-)
czasem wysyła się zdjęcia, których nie chce pokazać się na czacie albo chce pogadać trochę bardziej prywatnie - i nie myślę tu o snuciu jakichkolwiek intryg.
No ale jak mus to mus - jak to mówią, w takich miejscach demokracji nie ma.


Demokracja to była ponoć dawno, dawno temu w czasach wspólnoty pierwotnej ale czy to prawda, tego się nigdy nie dowiemy.
Mano_Negra


I dobrze forum jest od pisania a nie jakieś pw, jak ktoś chce sobie popisać świństewka lub tajne/poufne to są inne sposoby. Pozdrawiam.
_boss_


_boss_ pisze:I dobrze forum jest od pisania a nie jakieś pw, jak ktoś chce sobie popisać świństewka lub tajne/poufne to są inne sposoby. Pozdrawiam.

Równie dobrze można uznać czat za niepotrzebny w końcu forum to jest a nie klub dyskusyjny.
Idąc dalej w tym absurdzie można dojść do wniosku , że w ogóle forum jest zbędne bo są setki innych miejsc gdzie można pisać.

A przechodząc do meritum sprawy moim zdaniem wyłączenie prywatnych wiadomości absolutnie nie wpłynie na zmniejszenie się ilości kłótni na czacie.
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:
_boss_ pisze:I dobrze forum jest od pisania a nie jakieś pw, jak ktoś chce sobie popisać świństewka lub tajne/poufne to są inne sposoby. Pozdrawiam.

Równie dobrze można uznać czat za niepotrzebny w końcu forum to jest a nie klub dyskusyjny.
Idąc dalej w tym absurdzie można dojść do wniosku , że w ogóle forum jest zbędne bo są setki innych miejsc gdzie można pisać.

A przechodząc do meritum sprawy moim zdaniem wyłączenie prywatnych wiadomości absolutnie nie wpłynie na zmniejszenie się ilości kłótni na czacie.



Dokładnie. Moim zdaniem to bezsens i głupota.
Wyłączanie prywatnych wiadomości całemu forum z powodu problemu króry ma ze sobą kilku użytkowników.

Jeśli chcę zadać pytanie niezalogowanej osobie, powiedzieć jej o czymś bardziej dla mnie osobistym, czy serio mam robić to na forum (bo każdy pewnie czyta całe archiwum czatu)
albo speclajnie zakładać temat z loginem danej osoby i czekać, aż go znajdzie i dostanę odpowiedź angażując wszystkich w sprawę która ich nie dotyczy?
Nie każdy ma tutaj taki sam login jak na showup.tv. Nie każdy chce mieć ten sam login jak na showup.tv,
właśnie po to, żeby móc swobodnie wyrażać opinie.


Jeżeli ktoś nie potrafi z opcji prywatnych wiadomości korzystać, to jego problem.
Afery zawsze były i będą, niespecjalnie mnie to interesuje.

Osobiście czuję się poszkodowana, że ja niczego nie zrobiłam i jest to bezpodstawne ograniczanie swobód.
Poza tym uważam, że co najwyżej wygeneruje nam to większy śmietnik na czacie ogólnym.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na starym forume nie było PW, pojawiały się wtedy częstokroć prośby, by je utworzyć, którym tamtejszy administrator był zawsze przeciwny.
Gdy powstało to forum jedną z jego zalet była właśnie możliwość komunikacji poprzez PW, poniekąd rewolucja, dobra zmiana.
Mnie, szaremu użytkownikowi (nie mylić z zacnym Szarym Pusi) owo PW w zasadzie potrzebne nie jest, bo prawie nie używam, a miejscem, które uznaję za centrum forumowego wszechświata jest czat, bez niego w ogóle bym tu pewnie nie zglądał.
Jednakże brak możliwości tej formy komunikacji uważam za krok w tył, choć rozumiem, że skoro Administrator podjął taką decyzję (miejmy nadzieję chwilowo) miał ku temu ważne powody.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Jak tak bardzo brakuje Wam PW to może wprowadzić w takim razie limity miesięczne i wtedy tylko w sprawach naprawdę istotnych będą się ludzie kontaktowali.
_boss_


_boss_ pisze:Jak tak bardzo brakuje Wam PW to może wprowadzić w takim razie limity miesięczne i wtedy tylko w sprawach naprawdę istotnych będą się ludzie kontaktowali.



Z tymi limitami no nawet fajny pomysł.
Trzy wiadomości na miesiąc :lol: :ok:
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Całkiem fajny, jak reglamentacja i kartki za czasów PRL-u.
Śmiać się czy płakać ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:Całkiem fajny, jak reglamentacja i kartki za czasów PRL-u.
Śmiać się czy płakać ?

Dokładnie wraca "nowe" nawet w necie.
Po tym co napiszę teraz być może zostanę zbanowany przez admina ale muszę to napisać.
Wyłączenie prywatnych wiadomości przez administratora w celu ograniczenia intryg i kłótni przypomina nieco dekret autorytarnego
władcy który w celu zmniejszenia liczby morderstw nakazuje odebrać wszystkie noże w państwie zamiast złapać i ukarać morderców.
Mano_Negra


Zrypaliście mnie jak psa więc zamykam się w sobie :P Co nie zmienia faktu ze te PW nie są mi do niczego potrzebne.
_boss_


Witam Adminie! Czemu wyłączyłeś PW - przez spiski ******, ******* i ****** czy przez coś innego? To chyba bez sensu, może włącz je z powrotem bo tylko utrudniają życie większości niewinnych ludzi a spiskowcy i tak będą spiskować :( Pozdrawiam

OK, tym razem dam Wam jeszcze ostatnią szansę :)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Rzadko korzystam, ale :good3:
Jesteś WIELKI :good3:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy mozna uzyskac dostep do wiadomosci prywatnych bez nabijania postow? :)
Awatar użytkownika
HrabiaC
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2018, 02:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MniszkaKiszka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hrabia_Cristo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Regulamin i Komunikaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości