Ban, na ile?

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ban, na ile?
03 sty 2017, 14:13


"Witam
Jesteśmy zmuszeni zablokować Pani konto ponieważ działa Pani niezgodnie z regulaminem naciągając użytkowników na żetony. Skoro ustawia Pani licytację priva i Pani znajomy bierze w niej udział podbijając ofertę żetonami, które Pani mu wcześniej przekazała to jest to zwykłe oszustwo i naruszenie pkt 55 regulaminu"

To sie wkopalam... Gdybym serio z premedytacją chciala wykiwac wszystkich i tak zrobic to nawwet nie byloby mi zal.. No ale kurcze, szkoda mi, bo to po prostu tak wyszlo. Doskonale zdaje sobie sprawe, jak to wyglada i ze nie jest zbyt ciekawie, wiec przyjmuje na klate i pozostaje mi tylko pytac i probowac to odwrocic w jakikolwiek sposob...
Dziwne, bo w tym emailu nie podali na ile mam bana, czy to oznacza, ze dożywotnio? :D Pomocy ludzie :(
Awatar użytkownika
ggg
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban, na ile?
03 sty 2017, 16:27


Ahhhh :D "tak wyszło" :D cóż, peszek... Mam nadzieje ze dożywotnio ten ban, chociaż żadna tajemnica ze wszystko da się obejść.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Ban, na ile?
03 sty 2017, 20:12


ggg pisze:To sie wkopalam... Gdybym serio z premedytacją chciala wykiwac wszystkich i tak zrobic to nawwet nie byloby mi zal.. No ale kurcze, szkoda mi, bo to po prostu tak wyszlo...... [/b]


No czego się oni czepiają skoro nie chciałaś wykiwać wszystkich tylko tych co licytują ? Ci moderatorzy jacyś tacy niewyrozumiali :shock2: :shock2: :shock2:

Faktycznie peszek, a miało być tak "alegancko" i lukratywnie.
Czyżby Łosie bunt podniosły i pisały do moderacji ( bo w to, że sam moderator na to wpadł jakoś nie wierzę).
Swoją drogą ciekawe jaki miałaś nick na SU
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban, na ile?
04 sty 2017, 14:37


Wszystkim tym którzy już sobie narobili nadziei, że OP to słynna Aurelka - niestety, dzisiaj od rana nadaje wiec to nie ona, złego licho nie bierze :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Ban, na ile?
04 sty 2017, 14:55


Niezła komedia xD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Ban, na ile?
04 sty 2017, 17:37


ruger44 pisze:Wszystkim tym którzy już sobie narobili nadziei, że OP to słynna Aurelka - niestety, dzisiaj od rana nadaje wiec to nie ona, złego licho nie bierze :(
już po przeczytaniu można było sie tego domysleć, bo było bez błędów i po polsku :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban, na ile?
04 sty 2017, 18:15


Może to jej alf pisał, on zawsze się do komputera rwał, cyferki chyba bardzo lubi bo zawsze do licytacji pierwszy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 06:02


ggg pisze:Skoro ustawia Pani licytację priva i Pani znajomy bierze w niej udział podbijając ofertę żetonami, które Pani mu wcześniej przekazała to jest to zwykłe oszustwo


jednak ten 'lewy obieg w prymitywnym wydaniu' jeszcze tak do końca nie odszedł do lamusa.
ciekawe która to pani (o jakim nicku) nam odpadła z teleturnieju, już wiemy, że Kjutex i Aurelcia na pewno nie :d
może 'dzikakocica' bo ostatnio jakiś koleś, kilka razy pod rząd, był liderem pokaźnej sumki, a na jego pustym profilu, Tysiooonce żetonów.. tylko i wyłącznie od kocicy. ;-;
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 09:10


Nie wiemy do końca jak było. Podam przykład rzeczywiście nieświadomego obiegu, który po prostu wynikał z nieznajomości regulaminu.
Pani sprzedała na lewo żetony swojemu stałemu fanowi, a on chciał normalnie wygrać u niej konkurs no i już każdy kwiczy, że obieg, no ale tak naprawdę tu celem nie było oszukiwanie innych graczy tylko tańsze kupienie żetonów u niej:P On nie dostał ich za darmo tylko by podbijać stawkę. Często tak bywa.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 09:22


tomcio_paluszek pisze:Nie wiemy do końca jak było. Podam przykład rzeczywiście nieświadomego obiegu, który po prostu wynikał z nieznajomości regulaminu.
Pani sprzedała na lewo żetony swojemu stałemu fanowi, a on chciał normalnie wygrać u niej konkurs no i już każdy kwiczy, że obieg, no ale tak naprawdę tu celem nie było oszukiwanie innych graczy tylko tańsze kupienie żetonów u niej:P On nie dostał ich za darmo tylko by podbijać stawkę. Często tak bywa.


Pewnie, że jest wiele różnych 'knifów'..
ale teraz weź to wytłumacz moderacji ;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 09:49


Jeżeli koleś kupił od niej żetonsy to od razu złamał regulamin i stąd kolejne kłopoty, gdyby postępował zgodnie z regulaminem zamkniętego obiegu by nie było. Większość problemow z moderacją i banami wynika własnie z zaburzenia cyklu: zakup żetonów w sklepie przez Janusza => rzucenie żetonów modelce => zamiana żetonów na złotówki przez modelkę w sklepie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 10:37


Spokojnie można wytłumaczyć, oni wbrew pozorom cenią sobie prawdę:P Do tego jak facet kupował często też u nich normalnie zet to bankowo ściągają bana. Gorzej jak to robił facet z tego samego mieszkania xD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Ban, na ile?
05 sty 2017, 11:49


Zastanawiam się, tak czysto teoretycznie, co trzeba zrobić żeby transmitująca mogla obejść takiego "dożywotniego" bana. Zakładając ze moderacja nie zna jej twarzy, powiedzmy ze konto do przelewów założy na kogoś, bo inne nazwisko pewnie niezbędne. Co od strony technicznej? w sensie wymiana kompa, netu? Na co fizycznie ban jest nakładany? Informatykiem nie jestem, a zastanawiam się czy takie "obchodzenie" bana już samo w sobie może być dotkliwie kosztowne.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Ban, na ile?
07 sty 2017, 14:38


ggg pisze:"Witam
Jesteśmy zmuszeni zablokować Pani konto ponieważ działa Pani niezgodnie z regulaminem naciągając użytkowników na żetony. Skoro ustawia Pani licytację priva i Pani znajomy bierze w niej udział podbijając ofertę żetonami, które Pani mu wcześniej przekazała to jest to zwykłe oszustwo i naruszenie pkt 55 regulaminu"

To sie wkopalam... Gdybym serio z premedytacją chciala wykiwac wszystkich i tak zrobic to nawwet nie byloby mi zal.. No ale kurcze, szkoda mi, bo to po prostu tak wyszlo. Doskonale zdaje sobie sprawe, jak to wyglada i ze nie jest zbyt ciekawie, wiec przyjmuje na klate i pozostaje mi tylko pytac i probowac to odwrocic w jakikolwiek sposob...
Dziwne, bo w tym emailu nie podali na ile mam bana, czy to oznacza, ze dożywotnio? :D Pomocy ludzie :(


Napisz dziecko do administracj ShowUp.tv, wjaśnij sytuację, przeproś, zapytaj czy mogą Ci odblokować konto i kiedy.
No i pilnuj żeby już regulaminu nie łamać :P

Tam też ludzie pracują, wystarczy zagadać normalnie
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban, na ile?
07 sty 2017, 15:49


Nie przejmuj się, załóż sobie nowe konto, niech twój wspólnik często zakłada nowe konta, pamiętaj że żetony można tez wysyłać w postaci licznych wiadomości, często wypłacaj żetony z konta żebyś nie miała tego zablokowanego w razie kolejnego bana, to w sumie tyle raz od Wujka Dobra Rada :) (oczywiście ta wiadomość jest przepełniona ironią, nie namawiam do złego i nie chcę tutaj bana dostać :), jak ktoś oszukuje ludzi i łamie regulamin SU to powinien liczyć się z konsekwencjami)


www.ShowUp24.tv
back



Wróć do Regulamin i Komunikaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości