Blog ShowUp.tv

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Blog ShowUp.tv
19 maja 2017, 09:30
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
19 maja 2017, 09:58
Marta zmartwychwstała.
dobre info.
Fapka, Ty to wszystko wygrzebiesz.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Blog showup.tv
19 maja 2017, 10:01
msn pisze:Marta zmartwychwstała.
dobre info.
Fapka, Ty to wszystko wygrzebiesz.

Ktoś na mini-czacie to wygrzebał jak przeglądałem... napisał, że przypadkiem myszka mu skoczyła i na "blog" się nacisnęło. A był to JonSnow
I tam nigdzie nie jest napisane, że to Marta ;)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
19 maja 2017, 10:07
Na końcu zdania jest napisane: 'będę się starała' (czyli kobieta) i zapewne Marta.
no ale nieważne, ważne, że Blog się odrodził.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Blog showup.tv
19 maja 2017, 10:57
O, a już myślałem, że blog już nigdy się nie zreaktywuje :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Blog showup.tv
21 maja 2017, 21:36
Ja tam wolę blogi niezależne o ShowUp.tv a było ich trochę ;)

www.blogSU.pl
www.blogShowUp.pl



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Blog showup.tv
24 maja 2017, 00:43
Ciekawe kiedy te zmiany,może wyrobią się do wakacji heh
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Blog showup.tv
27 maja 2017, 19:58
Co zrobić, aby się nie wypalić?
Każda rzecz ma jakiś początek i jakiś koniec. Czy wyobrażacie sobie siebie na ShowUp za 10 lub 15 lat? ;) Pewnie nie, ale myślicie o tym, że zajrzycie tu jutro, może za tydzień. Jeśli jesteś widzem ten wpis pewnie nie będzie Cię zbyt wiele obchodził, ale jeśli jesteś transmitującym zachęcam do tego żebyś go przeczytał.

Transmisje na ShowUp na początku są dość stresujące, bo nie wiecie co się stanie, nie wiecie kogo spotkacie. Potem zaczynacie mieć stałych widzów, fanów i czujecie się coraz lepiej. Świetnie jeśli Wasza transmisja znajduje się wysoko w rankingu, wtedy wzrasta ochota na eksperymenty. Teraz dochodzimy do tego, że fajnie byłoby zarabiać, bo dlaczego nie, skoro lubicie być na SU, a widzom się podobacie. Pieniądze zarobione na portalu to jednak nie wszystko i warto o tym pamiętać.

Choć nikt pewnie nie ma zbyt wiele pieniędzy, nie wolno Wam myśleć tylko o kasie, bo to pierwszy krok na drodze do wypalenia się. Najlepiej zarabia ten, kto potrafi się dobrze bawić, bo dzięki niemu bawią się też widzowie. Czy łatwo jest dobrze się bawić codziennie? Czy zawsze macie dobry humor? Chyba to tak nie działa. Jeśli więc macie gorszy dzień, nie wchodźcie na transmisję, gdzie macie zrobić show. Lepiej posiedzieć na czacie i pogadać. Szołapa nie można przedawkować, ale można się do niego zniechęcić, jeśli sami zmuszacie się do wejścia na transmisję tylko dla kasy.

Widzowie, którzy przychodzą, chcą Was widzieć w dobrej formie, nikt też nie lubi narzekania, ani obrażania go. Nie sprowokujecie widza do tego, by Wam dał żetony, jeśli powiecie, że i tak go nie stać. Tylko dobry show sprawia, że zarabiacie, a jeśli tego show nie będzie możecie nie tylko zniechęcić do siebie nowego widza, ale też fana. Jeśli nie czujecie się na siłach, by dać show codziennie, nie zmuszajcie się do tego.

Koniec pogadanki ;)
Miłego szołapowania ;)

Źródło: https://blog.showup24.tv/co-zrobic-aby-sie-nie-wypalic/

Marta chce nas usidlić, twierdząc, że nie przedawkowujemy Szołapa :sarcastic:
Szołapa nie można przedawkować
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
27 maja 2017, 22:07
Z zabawkami czy bez?
Zabawki erotyczne to całkiem fajna sprawa choć pewnie niewiele z Was wie, że wymyślono je całe wieki temu, a teraz tylko je udoskonalamy. Od zabawek łatwo się uzależnić, dlatego trochę dziwi fakt, że niektórzy z Was tak bardzo ich nie lubią, albo nie widzą potrzeby by kupić choć jedną.

Zabawki chciałabym polecić szczególnie tym z Was, którzy mają problemy z odwagą lub jeśli wolicie z akceptacją swoich potrzeb ;) Zabawki to nic złego, więc zanim skrytykujecie spróbujcie sami, żeby przynajmniej wiedzieć co krytykujecie.

Jeśli jednak nie zależy Wam na dobrej zabawie, to na SU jest druga strona zabawek, ta bardziej materialna. Dzięki nim po prostu możecie więcej zarabiać, a żadne warzywo nie ucierpi ;) Osobiście jestem wielką fanką wszelkich nowości, ale u nas jeśli już pojawiają się zabawki to zwykle te najprostsze, a przecież jest tyle innych możliwości.

Nie myślcie w tej chwili o tym ile trzeba za zabawki zapłacić, bo jestem gotowa założyć się z Wami, że zebranie funduszy na fajną zabawkę nie zajmie Wam za dużo czasu ;) Tak naprawdę każdy wolałby się dorzucić do zabawki lub bielizny niż do piwka lub wina. Jakby nie było przygoda z zabawką trawa znacznie dłużej niż przygoda ze skrzynką piwa ;)

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do eksperymentów i ci którzy zabawek nie lubią zaczną na nie patrzeć trochę inaczej.

Bawcie się i showu up ;)
Miłego szołapowania ;)

Źródło: https://blog.showup24.tv/z-zabawkami-czy-bez/

Kolejny nudnawy tekst. Powierzchowny na maksa... też tak uważacie?
I jeszcze literówka na samym końcu...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 02:28
Człowieku!!!!!!!!! Opanuj się, jak sobie ktos chce przeczytać bloga to na niego wejdzie nie musisz go tu kopiować, tak samo jak ktos chce oglądac czyjas transmisje to nie musisz o niej tu informować, bo sobie wejdzie a nie ze cholera jasna laska nadaje co drugi dzien a tu k bele mać pan Fapka musi to obwiescic złotymi literami na forum. Ja chrzanie koles daj życ a nie zasmiecaj forum
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 06:43
Hue hue...później się dziwić, że dziewczyny odchodzą...
No jak czują się osaczane i szpiegowane na każdym kroku, ludzie stąd tylko wyczekują by dać jakieś info o nich, nawet, że właśnie się pojawiła, no to ja wcale im się nie dziwię, podejmują słuszną decyzję uciekając.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 15:57
Fapka pisze:
tomcio_paluszek pisze:Hue hue...później się dziwić, że dziewczyny odchodzą...
No jak czują się osaczane i szpiegowane na każdym kroku, ludzie stąd tylko wyczekują by dać jakieś info o nich, nawet, że właśnie się pojawiła, no to ja wcale im się nie dziwię, podejmują słuszną decyzję uciekając.
Wunderbaum pisze:Człowieku!!!!!!!!! Opanuj się, jak sobie ktos chce przeczytać bloga to na niego wejdzie nie musisz go tu kopiować, tak samo jak ktos chce oglądac czyjas transmisje to nie musisz o niej tu informować, bo sobie wejdzie a nie ze cholera jasna laska nadaje co drugi dzien a tu k bele mać pan Fapka musi to obwiescic złotymi literami na forum. Ja chrzanie koles daj życ a nie zasmiecaj forum
Sami tego chcieliście... debile.


Oj Spamko xD
Bo te linki co minutę do trans dziewczyn to w jakim celu są wstawianie to nie wiem:P Przecież zanim ktoś wejdzie na forum to i tak już tej trans nie zobaczy:P Zlituj się trochę nad nami:P
No ale luzik, 2zł z żetonów drogą nie chodzi, prawda?:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 16:03
tomcio_paluszek pisze:Oj Spamko xD
Bo te linki co minutę do trans dziewczyn to w jakim celu są wstawianie to nie wiem:P Przecież zanim ktoś wejdzie na forum to i tak już tej trans nie zobaczy:P Zlituj się trochę nad nami:P
No ale luzik, 2zł z żetonów drogą nie chodzi, prawda?:P


Widać dopadł go jakiś spamerski szał i zaśmieca forum, aż się odechciewa wchodzić na nowe wiadomości,
bo gdzie się nie spojrzy spamka i jego nic niewnoszące pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej treści posty.
Mano_Negra


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 16:09
tomcio_paluszek pisze:Oj Spamko xD
Bo te linki co minutę do trans dziewczyn to w jakim celu są wstawianie to nie wiem:P Przecież zanim ktoś wejdzie na forum to i tak już tej trans nie zobaczy:P Zlituj się trochę nad nami:P
No ale luzik, 2zł z żetonów drogą nie chodzi, prawda?:P

2 zł trzeba mieć, co by na priva wejść. A na priva chcę wejść, bo mnie te wpisy z bloga zainspirowały.

@Mano jeb się, twoja obecność prawie nic nie wnosi. Tylko śmiech i mieszane uczucia na czacie. I wkurwianie, jeżeli jest się "twoją ofiarą".
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
28 maja 2017, 16:48
#jeżelipoprzedniepostytjprzedmówcąbędąusuniętetotenmójpostwyżejteż / a jak nie to połączyć z tym wyżej.

Stary lepszy niż nowy?
Każdego z nas pewnego dnia zaczyna ogarniać zniechęcenie ogólne i w takim zniechęceniu mówi się zwykle „znam już wszystkich, których warto poznać”. Czy to jest jednak prawda? Jak w takim miejscu jak SU poznać „wszystkich, których warto poznać”, zamknąć i zapieczętować listę ulubionych?

Każdego dnia na ShowUp rejestruje się wiele nowych osób, nie wszyscy z nich zaczynają transmitować, a niektórzy nie będą nigdy robić transmisji, będą jedynie widzami. Będą poszukiwać ciekawych transmisji i ciekawych osób. Czy jeśli jesteś na ShowUp dłuższy czas to możesz powiedzieć na 100%, że wśród tych wszystkich nowych ludzi, którzy pojawiają się na naszym portalu nie znajdziesz nikogo, kogo warto poznać? Chyba nikt nie może tak powiedzieć.

Będąc zupełnie sprawną na ciele i umyśle osobą nie mogę powiedzieć, że poznałam wszystkich których warto poznać, wręcz przeciwnie, chcę poznawać nowych ludzi, bo nie wiem kim są, a chcę się dowiedzieć. Kto wie co się stanie jeśli odwiedzicie transmisję kogoś nowego? Może to będzie ktoś wyjątkowy? Może będziecie żałować, że zamykacie się jedynie wśród „ulubionych” na Waszych listach? Może pomyślicie ile straciliście szans na poznanie kogoś ciekawego?

Każda nowa osoba, która pojawia się na transmisjach zasługuje na uwagę. Zajrzyjcie do niej, poznajcie ją, może nawet pomóżcie jeśli sobie nie radzi za dobrze. Początki dla każdego są trudne, nawet u nas ;)

Czasem zastanawiam się nad tymi którzy mówią, że „poznali już wszystkich, których warto poznać”. A gdzie ciekawość? A gdzie chęć przeżycia przygody? Nawet małej. Z takim podejściem szybko dopada ludzi nuda, a nuda to nic dobrego ;)

Bawcie się i zwiedzajcie ShowUp
Pozdrawiam ;)

Źródło: https://blog.showup24.tv/stary-lepszy-niz-nowy/

Tekst w klasycznym stylu, bez większych przemyśleń.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog showup.tv
30 maja 2017, 01:06
Fapka pisze:Ciekawa wiadomość ze strony Marty, ale jak zwykle "więcej wkrótce"... co mnie wkurza fest, bo tak robią od długiego czasu. DirectLink
Zdzisiu Maj 20, 2017 @ 22:54:50
Nie ma już dziennych nagród za największą liczbę widzów w danym dniu? W ogóle czemu zrezygnowaliście z tego? Moim zdaniem dzięki temu ShowUp.tv żyło, bo teraz lekko umarło.

Marta Maj 26, 2017 @ 13:57:31
Mamy pewne plany w tej kwestii, jeśli będą wdrażane to po wprowadzeniu nowej wersji strony ;)


Lipa,że tak przeciągają większość spraw ;)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Blog showup.tv
03 cze 2017, 22:16
Gra o dobrą pozycję?
Podejrzliwość to wstrętna wada ale kto jej nie ma? ;) Dziś opowiem Wam o najpopularniejszej teorii spiskowej na SU.

Dawno dawno temu… a konkretnie pewnej mroźnej zimy kiedy wszyscy siedzieliśmy po 24 godziny na SU, bo nie było gdzie wyjść, a klasyczna telewizja jest nudna i od 1960 roku nie pokazał się tam nikt atrakcyjny fizycznie, narodziła się teoria „gry o dobrą pozycję”.

Na czym polega taka gra? Na promowaniu konkretnego „słabego” Transmitującego i ustawiania go na pierwszych miejscach transmisji. Jakby głębiej rozważyć sprawę to doszlibyśmy do wniosku, że nie jest możliwa gra o lepszą pozycję kogoś, kto zwykle znajduje się w połowie rankingu, ale co tam. Załóżmy, że ten ktoś mało popularny, ma kilku wyjątkowo wiernych fanów, a wszyscy oni pracują w magazynach Media Marktu i po synchronizacji zegarków, w tym samym czasie odpalają komputery i transmisję ich ulubionego Transmitującego. Wyobrażacie sobie takie oszustwo? Taką manipulację? ;) No i jak bardzo wierni muszą być ci fani, żeby odpalić ponad 2000 komputerów, które najpierw muszą rozpakować, a potem spakować ;)

Kiedy jednak mija mroźna zima rozsądek zaczyna wracać i trzeba dać sobie spokój z teoriami spiskowymi. Prawda jest taka, że jeśli ktoś nagle mocno awansuje w rankingu transmisji to znaczy, że jego transmisja jest inna od tych, które robi zazwyczaj. To nie jest żadna gra, ani magiczna sztuczka, to po prostu ciekawość. Nikt nie odpali kilku tysięcy komputerów, by poprawić komuś ranking. Ale jeśli chcecie sprawdzić czy jest to możliwe, zawsze można się zaczaić przed magazynami Media Marktu i pozyskać fana ;)

Pozdrawiam
Bawcie się i show up ;)

Źródło: https://blog.showup24.tv/gra-o-dobra-pozycje/

CHUJOWY TEKST... CO JA PRZECZYTAŁEM :(
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog ShowUp.tv
03 cze 2017, 23:40
https://blog.showup24.tv/naciagacze-vs-sepy/
Na ShowUp bardzo popularnym słowem jest słowo „sęp” ;) Wszyscy wiemy co znaczy to słowo.
„Sęp” to taki ktoś, kto zawsze przychodzi oglądać za free, nigdy nie rzuci żetona, zwykle też nie chce mu się nic pisać.
Kim jest naciągacz? Naciągacz to znaczne ulepszona wersja „sępa”, bo często nie wiecie, że ktoś taki Wam się trafił.

Naciągacze zaczynają zwykle od pozycji „sępa”, obserwują i uczą się co należy mówić i robić, żeby dostać to czego chcą, jak najmniejszym kosztem, a najlepiej za free. Każdy ma swoją słabą stronę i naciągacz dobrze o tym wie. Nie zawsze zachowuje się tak samo. Może wzbudzić współczucie lub wyśmiewać, może obrażać lub rzucać komplementy, może być kobietą lub mężczyzną, zmienia też dowolnie orientację seksualną, w zależności od tego jakie korzyści będzie z tego mieć.

Czy naciągacze mogą być groźni? Mogą, jeśli trafią na kogoś kto zbyt wiele im o sobie powie, a potem nie będzie chciał dawać się naciągać dalej. Najtrudniejsze w rozpoznaniu naciągacza jest to, że on dobrze poznaje tych, których zamierza oszukać. Zna ich na tyle, że choć to co robi nie różni się znacząco od tego co robi „sęp”, jest on znacznie milej widziany na transmisjach.

Obiektywnie patrząc na „sępa” i naciągacza, ten pierwszy jest mniej szkodliwy, a może zamienić się w kogoś, kto będzie fanem. Naciągacz zawsze będzie chciał czerpać korzyści, on nie tylko nie płaci za nic, on będzie chciał, by jemu płacono.
Zastanówcie się teraz, czy naprawdę warto mieć takie spięcie na „sępy”? Praktycznie każdy kto przychodzi na SU na początku tylko się przygląda, a część widzów zastanawia się nawet czy Wy też ich widzicie ;) Bardzo często taki „sęp” jest zbyt stremowany, by rozmawiać, czy kupić żetony. Nie ma więc sensu dodatkowo go dołować lub obrażać.
Jak się w sobie zbierze, to zacznie się bawić.

Pozdrawiam
Bawcie się i show up ;)

Źródło: https://blog.showup24.tv/naciagacze-vs-sepy/

CHUJOWY TEKST... CO JA PRZECZYTAŁEM :(



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog ShowUp.tv
19 lip 2017, 05:01
2 nowe artykuły są (1,5 miesiąca przerwy, brawo...)
Nie czytałem jeszcze, więc się nie wypowiadam.
Jak wyglądać dobrze na kamerce?
6 powodów dla których warto zainwestować w gadżety erotyczne
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Blog ShowUp.tv
21 lip 2017, 00:39
Dosyć przydatne porady-wskazówki ;)



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Regulamin i Komunikaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości