Forum - Propozycje

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Forum - Propozycje
23 lut 2016, 14:27


Tak, pytanie było do Ciebie:)

U mnie forum też fajnie się dostosowuje do ekranu. A nie masz włączonych jakichś ustawień w przeglądarce, które wszystko mocno kompresują?
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


Re: Propozycje
23 lut 2016, 17:52


Cracoviak pisze:zmiana koloru forum, z panelu użytkownika [smilie=beach.gif]


No, ta "lepsza kolorystyka" w porównaniu do dawnego zamkniętego forum jest do bani :) jak w tanim klubie go-go.
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Forum - Propozycje
23 lut 2016, 19:06


Ostatnio zauważyłem, że jakby spada aktywność na czacie i użytkowników w miarę ogarniętych chcących podyskutować, pobić pianę jest coraz mnie...z jakichś dziwnych powodów wielu użytkowników sporo udzielających się na czaci nie odwiedza już forum, lub odwiedza coraz rzadziej. Może można by pomyśleć nad jakimś konkursem, który ożywiłby trochę to miejsce a także nadał mu pewną jakość. Sam nie wiem jakby to miało wyglądać...ot taka luźna sugestia.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
27 lut 2016, 22:40


Widzę, że jest strona w wyszukiwarce w tapatalku, ale coś nie łączy z forum. Muszę wklepać cały adres showsu.pl i dopiero wyszukuje ale wyskakuje 9 odnośników, a powinno być jakoś wypozycjonowane w wyszukiwarce, być w kategoriach, pokazywać się po wpisaniu samego słowa showsu, itd.
Może trzeba się zarejestrować, zarejestrować stronę tutaj https://siteowners.tapatalk.com/landing/register
Chyba, że coś z samą konfiguracją wtyczki w panelu administracyjnym nie gra.
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
03 mar 2016, 03:02


Moje propozycje:

1. Ukrycie czatu dla niezalogowanych użytkowników. Admin, pisałeś, że jak coś prywatnego to na PW, albo gdzieś poza forum w mniejszej grupie. Pytanie tylko po co? Bawić się w wiadomości prywatne pewnie nie będzie się chciało większości jak będzie trzeba wysyłać do kilkorga osób to będą się frustrować. A jak porobią się grupki do dyskusji poza forum, to ono umrze w końcu bo ludzie będą woleli skupić się w jednym miejscu zamiast korzystać z kilku ;)

2. Oznaczanie użytkowników w postach, poprzez @nick_uzytkownika, tak żeby dostawać powiadomienie na PW o tym, że ktoś odpowiedział na naszą opinię. Bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza dla tych, którzy piszą w wielu tematach na forum, a nie chce im się sprawdzać czy ktoś odpowiedział.

3. Cytowanie selektywne. W końcu po co rozciągać niepotrzebnie stronę danego tematu, ciągle cytując cały post, skoro można zacytować fragment, na który chcemy odpowiedzieć. Wiem, że można sobie poradzić z tym samemu, ale komu chce się w to bawić?

4. Zmiana kolorystyki forum przez użytkowników. Ale w sumie to tylko takie narzekanie z mojej strony :D

Wiadomo, że nie każdy będzie korzystał z tych zmian, ale jestem pewien, że zdecydowana większość z tych najbardziej zaangażowanych użytkowników (w tym i ja) się bardzo ucieszy kiedy zostaną one wprowadzone.


EDIT: Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to dam znać.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Forum - Propozycje
03 mar 2016, 03:24


sadistik pisze:Ukrycie czatu dla niezalogowanych użytkowników.


Ten wątek też już kiedyś poruszałem, że to forum jest dość za bardzo 'otwarte' a różne rzeczy się tu jednak pisze, no ale chyba takie opcje jak przeglądanie tematów czy czatu bez konieczności logowania się, raczej nie przejdą z tego co Admin informował.

sadistik pisze:Cytowanie selektywne.


można by to w końcu wprowadzić na to forum :yes4:

sadistik pisze:Oznaczanie użytkowników w postach, poprzez @nick_uzytkownika, tak żeby dostawać powiadomienie na PW o tym, że ktoś odpowiedział na naszą opinię. Bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza dla tych, którzy piszą w wielu tematach na forum, a nie chce im się sprawdzać czy ktoś odpowiedział.


też bardzo przydatna opcja, coś na zasadzie 'reputacji'. I też o tym pisałem wcześniej.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Forum - Propozycje
03 mar 2016, 03:44


msn pisze:też bardzo przydatna opcja, coś na zasadzie 'reputacji'. I też o tym pisałem wcześniej.


Nie do końca rozumiem tę zasadę reputacji, o której piszesz. Mi chodzi o coś takiego, jak ma miejsce na forum DarkWarez, kiedy ktoś Cię tam oznaczy w w swoim poście to dostajesz takie powiadomienie na PW: Obrazek


EDIT: Przypomniało mi się co jeszcze miałem dopisać. Szybka odpowiedź, czyli bez przekierowania na stronę z miejscem do wprowadzania treści wypowiedzi. Kolejna mała zmiana, a jakże ułatwiająca życie na forum. Znów jako przykład podam forum DW: Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Forum - Propozycje
04 mar 2016, 14:32


Piszę to jako propozycję, ale jest to moim zdaniem błąd/problem.
W oknie wysyłania prywatnych wiadomości trzeba się naszukać przycisku Wyślij gdyż znajduje się on za nisko i trzeba przewinąć stronę w dół. Powodują to uśmieszki, których jest za dużo najebane. Można część z nich schować w opcji: Pokaż więcej uśmieszków
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
05 mar 2016, 10:10


sadistik pisze:2. Oznaczanie użytkowników w postach, poprzez @nick_uzytkownika, tak żeby dostawać powiadomienie na PW o tym, że ktoś odpowiedział na naszą opinię. Bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza dla tych, którzy piszą w wielu tematach na forum, a nie chce im się sprawdzać czy ktoś odpowiedział.

Może to rozszerzenie? https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2294096
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
05 mar 2016, 10:57


--== lukkki ==-- pisze:Piszę to jako propozycję, ale jest to moim zdaniem błąd/problem.
W oknie wysyłania prywatnych wiadomości trzeba się naszukać przycisku Wyślij gdyż znajduje się on za nisko i trzeba przewinąć stronę w dół. Powodują to uśmieszki, których jest za dużo najebane. Można część z nich schować w opcji: Pokaż więcej uśmieszków


Potwierdzam, tak samo jest przy pisaniu nowych postów.

--== lukkki ==-- pisze:Może to rozszerzenie? https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2294096


Nie do końca o to mi chodziło, ale w sumie to jest nawet lepsze rozwiązanie bo zamiast zapychać skrzynkę wiadomościami, będą wyświetlać się tylko powiadomienia.

Przepraszam za post jeden pod drugim, ale nie mogę już edytować, a przypomniałem sobie o jeszcze jednej przydatnej funkcji. Przycisk "spojler", można byłoby wrzucać pod niego przykładowo zdjęcia w różnych tematach. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Forum - Propozycje
02 maja 2016, 07:50


Można by pomyśleć nad tym, żeby w okienku przeglądarki na pasku pojawiało się "(1)" kiedy ma się nową wiadomość (+ przydałby się dźwięk) tak jak na SU, bo na forum mało kto pisze PW i czasami napisze do nas i musi się upominać na czacie o odpowiedź bo to "Prywatne wiadomości: 0" się nie odświeża co chwile tylko trzeba ręcznie odświeżyć przeglądarkę zeby się pojawiło "Prywatne wiadomości: 1" Chodzi mi o coś takiego Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Forum - Propozycje
02 maja 2016, 16:07


Jak jestem na smartku, i jak ktoś mi napisze PW, to po kilkunastu sekundach przychodzi mi powiadomienie na gmail.
a na kompie z reguły trzeba odświeżyć stronę. No dzwięk nawet byłby dobry z możliwością włączenia i wyłączenia go w panelu użytkownia.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Forum - Propozycje
04 maja 2016, 18:35


ruger44 pisze:Można by pomyśleć nad tym, żeby w okienku przeglądarki na pasku pojawiało się "(1)" kiedy ma się nową wiadomość (+ przydałby się dźwięk) tak jak na ShowUp.tv, bo na forum mało kto pisze PW i czasami napisze do nas i musi się upominać na czacie o odpowiedź bo to "Prywatne wiadomości: 0" się nie odświeża co chwile tylko trzeba ręcznie odświeżyć przeglądarkę zeby się pojawiło "Prywatne wiadomości: 1"


Bardzo dobra propozycja i myślę, że Admin powinien ją rozważyć i jak najszybciej wprowadzić :yes4:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Forum - Propozycje
12 maja 2016, 16:47


ja proponuje włączyć zliczanie postów w dziale Przywitaj się :D
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
13 maja 2016, 20:14


To nowe logo z ręką jest dość obleśne... :shock2:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Forum - Propozycje
30 paź 2016, 23:30


Proponuje bany za autoplay na czacie :D Jest to dość irytujące :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
31 paź 2016, 07:16


Autoplay rzzeczywiście jest dość irytujący ale można go łatwo ogarnąć klikająć "wycisz okno" (jest w większości nowoczesnych przeglądarek taka opcja) a ban to trochę zbyt ostra kara, myślę że większości osób wystrczy ostrzeżenie. Z drugiej strony - proponowałbym całkowicie wyłączyć autoplay bo nie wiem jakie jest sensowne wytłumaczenie jego bytności, jak ktos chce sobie obejrzeć filmik czy posłuchać muzyki to sobie kliknie sam "play" a w 99 przypadkach na 100 służy on wyłącznie do chamskiego trollingu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Forum - Propozycje
31 paź 2016, 13:43


ruger44 pisze:Autoplay rzzeczywiście jest dość irytujący ale można go łatwo ogarnąć klikająć "wycisz okno" (jest w większości nowoczesnych przeglądarek taka opcja) a ban to trochę zbyt ostra kara, myślę że większości osób wystrczy ostrzeżenie. Z drugiej strony - proponowałbym całkowicie wyłączyć autoplay bo nie wiem jakie jest sensowne wytłumaczenie jego bytności, jak ktos chce sobie obejrzeć filmik czy posłuchać muzyki to sobie kliknie sam "play" a w 99 przypadkach na 100 służy on wyłącznie do chamskiego trollingu


Oczywiście z tym banem to był żart :D Najlepszym wyjściem byłoby całkowite wyłączenie tego cuda... myślę że 100 przypadków na 100 to trolling xD
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Forum - Propozycje
31 paź 2016, 13:46


Ja nie używam ałtopleja w celu trollowania... Tylko chcę się z wami dzielić świetną muzyką i mieć pewność, że choć przez chwilę jej posłuchacie :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Forum - Propozycje
31 paź 2016, 14:40


Autoplay jest fajny i zabawny do pewnego czasu AŻ nie zacznie wkur.... nieraz jestem gdzieś w tle, robie coś innego, 20 kart otwartych a tu nagle jakaś pioseneczka mi się włącza i nie wiem gdzie to leci.

Ruger44 podbijam. :ok:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości