Blokada pisania, a żetony

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Blokada pisania, a żetony
05 lut 2016, 08:25
Który niemądry człowiek wymyślił tą blokadę żeby rozmawiać na czacie na danej transmisji trzeba dać napiwek to jest chore skoro to czat to normalni użytkownicy żądamy by została ona zniesiona



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
niekochany28
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2016, 10:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: niekochany28


niekochany28 pisze:Który niemądry człowiek wymyślił tą blokadę żeby rozmawiać na czacie na danej transmisji trzeba dać napiwek to jest chore skoro to czat to normalni użytkownicy żądamy by została ona zniesiona


Zapewne to właściciel serwisu wymyślił. Było już o tym na oficjalnym blogu SU. Ma to na celu zmniejszenie hejtu oraz aby osoby bez żetonów "nie sępiły" . Wejdź na transmisje gdzie jest mało widzów 15-20 osób (tam więcej osób może pisać bez dawania żetonów - nie do końca wiadomo jak ten algorytm działa) i zobacz ile osób pisze "pokaż to, zrób tamto itd". Wyobraź sobie co by było na transmisji gdzie jest 1000 widzów i każdy by pisał "pokaz dupę", byłby zamęt i dziewczyna nie nadążała by odpisywać albo co działoby się na transmisji Anka92x gdyby wszyscy mogli pisać bez dania tych 10 zet.

Kiedyś wystarczyło kupić od showupa (nie liczyły się żetony zarobione) jakąś ilość żetonów i można było przez np. miesiąc pisać u wszystkich.
Nie wiem jak to z tym teraz jest, ale nie sądzę aby serwis spełnił Twoje żądanie :) Swoją drogą wystarczy dać 10 zet i możesz pisać przez kilka dni u danej dziewczyny, a 1 zł to raczej nie majątek, aby było trzeba aż tak żałować.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


co działoby się na transmisji Anka92x gdyby wszyscy mogli pisać bez dania tych 10 zet.


Nic specjalnego, to samo, co wtedy, kiedy jest blokada na żetony, bo Anka92x potrafi banować szybciej niż Shelby Super Cars Ultimate Aero. :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:Nic specjalnego, to samo, co wtedy, kiedy jest blokada na żetony, bo Anka92x potrafi banować szybciej niż Shelby Super Cars Ultimate Aero. :girl_haha:



Haha, no mimo wszystko 300 osób które ją hejtują od razu by nie zbanowała :P
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


śmieszne bo ostatnio byłem u znajomej na transmisji gdzie było 5 osób i żeby móc rozmawiać muszę dać napiwek to jest chore
Awatar użytkownika
niekochany28
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2016, 10:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: niekochany28


Haha, no mimo wszystko 300 osób które ją hejtują od razu by nie zbanowała :P


Ha! - Widać, że słabo znasz możliwości Anki. Ja poświęciłam jej troszkę z mojego cennego czasu i widziałam sytuacje, kiedy nie zdążyłam doczytać zdania do końca, a ono znikało. Niekwestionowana królowa w szybkości banowania. No i jeszcze jedna mała uwaga - trudno nazwać hejtem próby zdemaskowania jej procederu, z którego czerpała całkiem spore zyski, kpiąc sobie w żywe oczy ze wszystkich.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


na razie mam dosc mala "grupe badawcza" ale wychodziloby mi ze doladowanie za stowe sciaga blokade na 3 tygodnie...
Szesc zlociszy na tydzien mozna raczej bezproblemowo wyskrobac jesli ktos pospamowac lubi... tak mi sie wydaje przynajmniej ;)
Awatar użytkownika
kawaZpradem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2016, 20:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a bo to jedna?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kawaZpradem


osobiście też uważam to za głupotę. Jakaś opcja dla stałych bywalców do zaakceptowania przez osobę transmitującą czy coś w tym stylu by się przydała.
10 zet to nie jest dużo ale jeśli masz płacić za to żeby się przywitać i wymienić kilka zdań to trochę przesada:P przynajmniej ja nie jestem zwyczajny do płacenia za rozmowę:D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ostatnio na jednym koncie miałem przeszło 300żet i mogłem pisać wszędzie bez dawania napiwków. Skorzystałem z tego błogosławieństwa i gaworzyłem z jedną z nadających. Po chwili zdecydowałem się wejść do niej na priv za 150. 5min później po priv u tej samej nadającej nie mogłem już pisać. Wołało mnie o żetony :)
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niektóre mają ustawione, że czat możliwy dla osób, które mają X żetonów. Widocznie spadłeś zbyt nisko w hierarchii :P
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


malyjohn691 pisze:Niektóre mają ustawione, że czat możliwy dla osób, które mają X żetonów. Widocznie spadłeś zbyt nisko w hierarchii :P

O tym nie słyszałem. Że niby nadająca może zablokować czat wszystkim, którzy mają mniej niż np 500 żetonów? :D Raczej nie ma takiej opcji.
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


exxxtra pisze:
malyjohn691 pisze:Niektóre mają ustawione, że czat możliwy dla osób, które mają X żetonów. Widocznie spadłeś zbyt nisko w hierarchii :P

O tym nie słyszałem. Że niby nadająca może zablokować czat wszystkim, którzy mają mniej niż np 500 żetonów? :D Raczej nie ma takiej opcji.


Dobre :laughingnew:
Transmitujące nie mają takiej opcji.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Od użytkownika może być wymagane przekazanie żetonów transmitującemu w celu pisania na czacie. To czy użytkownik powinien podarować żetony aby pisać dobiera system i jest to zależne od aktywności żetonowej użytkownika przy czym samo działanie oraz algorytmy nie zostaną odtajnione i stanowią tajemnicę portalu" Tajemniczy algorytm stoi za tym wszystkim :D
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


exxxtra pisze:"Od użytkownika może być wymagane przekazanie żetonów transmitującemu w celu pisania na czacie. To czy użytkownik powinien podarować żetony aby pisać dobiera system i jest to zależne od aktywności żetonowej użytkownika przy czym samo działanie oraz algorytmy nie zostaną odtajnione i stanowią tajemnicę portalu" Tajemniczy algorytm stoi za tym wszystkim :D


Masz racje,
Ale nie to że transmitująca ustawia jakiś limit posiadania żetonów by można było pisać.
Źle zaznaczyłem poprzednio bo Twój wpis też a już nie mogłem poprawić.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


exxxtra pisze:
malyjohn691 pisze:Niektóre mają ustawione, że czat możliwy dla osób, które mają X żetonów. Widocznie spadłeś zbyt nisko w hierarchii :P

O tym nie słyszałem. Że niby nadająca może zablokować czat wszystkim, którzy mają mniej niż np 500 żetonów? :D Raczej nie ma takiej opcji.

No jak to nie? Kilka razy widziałem/ słyszałem, że nadająca miała ustawioną możliwość pisania na czacie dla osób, które miały żetony. No chyba, że ściemniała. Nie wiem, nie nadawałem nigdy :)
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


malyjohn691 pisze:
exxxtra pisze:
malyjohn691 pisze:Niektóre mają ustawione, że czat możliwy dla osób, które mają X żetonów. Widocznie spadłeś zbyt nisko w hierarchii :P

O tym nie słyszałem. Że niby nadająca może zablokować czat wszystkim, którzy mają mniej niż np 500 żetonów? :D Raczej nie ma takiej opcji.

No jak to nie? Kilka razy widziałem/ słyszałem, że nadająca miała ustawioną możliwość pisania na czacie dla osób, które miały żetony. No chyba, że ściemniała. Nie wiem, nie nadawałem nigdy :)


Transmitująca może danej osobie zablokować czat (niezależnie od ilości posiadanych żetonów) i wtedy taka osoba nie może pisać u transmitującej na czacie. Przynajmniej tak było i nie wiem czy teraz też tak jest.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ta osoba może wówczas oglądać? Jak to działa?
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


malyjohn691 pisze:A ta osoba może wówczas oglądać? Jak to działa?


Może oglądać.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To nie wiem skąd to wziąłem - przepraszam za zamieszanie w takim razie.
Nie było tematu :)
Awatar użytkownika
malyjohn691
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 11 lut 2016, 15:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXCzarnaKotkaXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mayjohn69


Popieram wzniesienie blokady pisania na czacie za żetony. To jest zwykłe naciąganie admin tylko zasłania się protestami transmitujących a tak naprawdę ma z tego czysty zysk, i to jest moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
cytrusss76
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2016, 13:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sha31
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: cytrusss76


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości