Sztucznie podbita oglądalność !

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Czy też zauważyliście dziwne anomalie jeśli chodzi o licznik oglądających w ostatnim czasie?
Właśnie nadaje np. taka ToxicAngel i z 65 nagle wskoczyło 200 teraz 444 :!: ,a kobieta z jedną z najbrzydszych twarzy na ShowUp.tv i właśnie się produkuje na temat teologii kościoła...
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U Vertexa też dziś był ten sam motyw, a kilka dni temu u jakiegoś innego transmitującego z męskiej stronki. Znowu akcje z cudownym rozmnożeniem widzów. Zastanawiam się tylko po co... skoro od dawna nie ma już premii za rekord oglądalności.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie ... kto to robi ?
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie jacyś domorośli hak(i)erzy. Trochę na ten temat było pisane na poprzednim forum, a tu też poruszono już tę sprawę. Może czytałaś... jeśli nie, to załączam link: viewtopic.php?f=50&t=1022&start=60
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Być może robią to z myślą, że większa ilość widzów (choć wygenerowana sztucznie), a co za tym idzie wyższa pozycja na stronie głównej, przyciągnie potencjalnych realnych użytkowników. Choć jak dla mnie nie ma tu logiki, bo jak już zauważono konkursu za najwyższą liczbę oglądających już dawno nie ma, a osoba, która po wejściu na taką trans i przekonaniu się, że nic się tam tak naprawdę nie dzieje i tak raczej nie zostawi żetonów. Także trochę nie rozumiem takiego procederu z podbijaniem... po co to i na co :dontknow:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co zauważyłam tydzień temu , a prowadzący transmisje jakoś mnie zachęcił avatarem, zajrzałam tam, dlatego że liczba widzów na męskich kamerkach sięgała 230 osób, było to u Karloki38? (wybaczcie jak przekręciłam, ale nie znam pana). W każdym razie bez najmniejszego zażenowania opowiadał o tym jak to "cisnę do 230 ,zaraz lapek mi się zagotuje, chu* nie umiem więcej" był to moment podbijania w/w oglądalności, więc nie sądzę by ShowUp.tv jako ShowUp.tv coś przy tym majstrowało- zaważając na to jaki miernoty mają podbijaną tą oglądalność, robią to jedynie kolejne cwaniaki nie uczciwie zagrywający.
Kiedyś te boty utrzymywały się stosunkowo krótko dziś utrzymują się przez długi czas.
Przypomina mi się sytuacja z czasów konkursowych, kto najgłośniej się rzucał o nie uczciwą grę?
ToxicAngel robiła rewolucje :laughingnew: teraz nawet nie komentuje swoich nocnych słupków oglądalności na pułapie 500 osób jak wczoraj do 5 nad ranem, jeszcze trochę, a zażąda powrotu konkursu z racji swojej sławy... nie o niej tu miała być mowa ,ale to najprostszy przykład jak bardzo destrukcyjnie działa to, iż ShowUp.tv nie może nad tym zapanować. Miernoty, walczą o uwagę ,a jak wiemy na ShowUp.tv działa psychologia tłumu ,gdzie oglądalność tam każdy choćby z ciekawości kliknie. Błędne koło .
Ps. zauważyłam też, że najczęściej występująca cyfrą sygnalizującą sztucznie wygenerowaną oglądalność jest liczba 180-240 ten przedział występuje najczęściej
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serio?
U mnie kiedyś ok 400 osób patrzyło jak siedzę w piżamie, a różne fajne niuńki inne fajniejsze rzeczy robiły
Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się fizjologom* nie śniło :D
:scratch_one-s_head:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:Serio?
U mnie kiedyś ok 400 osób patrzyło jak siedzę w piżamie, a różne fajne niuńki inne fajniejsze rzeczy robiły
Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się fizjologom* nie śniło :D
:scratch_one-s_head:


Mądre słowa :D Odkąd jestem na ShowUp.tv niewiele ludzkich zachowań jest mnie w stanie wprawić w zdumienie ;) Ale z drugiej strony dobrze jest czasami popatrzeć na taką chociażby piżamkę, a nie ciągle te cycki, dupy i cipki :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości