PORADNIK - Puffin Web Browser

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Szlachcic z Mazowsza pisze:A macie Panowie jakiś sposób żeby przeglądarka zapamiętywała hasło bo mi mimo zaznaczenia opcji zapamiętywania co jakiś czas wylogowywuje?

Według mnie, zapamiętywanie hasła ułatwia tylko logowanie a wylogowywanie może nastąpić z różnych powodów. Czasem ShowUp.tv wywala, czasem rozłącza z serwerem i trzeba się ponownie logować.


Blog ShowUp.tv
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:
Szlachcic z Mazowsza pisze:A macie Panowie jakiś sposób żeby przeglądarka zapamiętywała hasło bo mi mimo zaznaczenia opcji zapamiętywania co jakiś czas wylogowywuje?

Według mnie, zapamiętywanie hasła ułatwia tylko logowanie a wylogowywanie może nastąpić z różnych powodów. Czasem ShowUp.tv wywala, czasem rozłącza z serwerem i trzeba się ponownie logować.


Blog ShowUp.tv


A zdarzyło Ci się że strona nie chciała się załadować i trzeba było wybrać "reconnect"? Któregoś dnia miałem tak że całkowicie mi przeglądarka odmówiła posłuszeństwa i dopiero ponowna instalacja pomogła.
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Szlachcic z Mazowsza pisze:
pusty_nick pisze:
Szlachcic z Mazowsza pisze:A macie Panowie jakiś sposób żeby przeglądarka zapamiętywała hasło bo mi mimo zaznaczenia opcji zapamiętywania co jakiś czas wylogowywuje?

Według mnie, zapamiętywanie hasła ułatwia tylko logowanie a wylogowywanie może nastąpić z różnych powodów. Czasem ShowUp.tv wywala, czasem rozłącza z serwerem i trzeba się ponownie logować.


Blog ShowUp.tv


A zdarzyło Ci się że strona nie chciała się załadować i trzeba było wybrać "reconnect"? Któregoś dnia miałem tak że całkowicie mi przeglądarka odmówiła posłuszeństwa i dopiero ponowna instalacja pomogła.

No czasem tak bywa, że zerwie połączenie ale trzeba wziąć pod uwagę że cały ruch idzie przez serwery w USA. Co do całkowitej zawiechy to nigdy tak nie miałem.
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości