Pomocy kobietki:*

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pomocy kobietki:*
29 lis 2016, 10:51
Hej mam problem mianowicie niedawno sie dowiedziałam o ShowUp.tv ,od kolegi więc załozyłam konto wszystko niby ok lecz gdy po zrobieniu zdjecia nikt mnie nie widzi tzn nie upublicznia mi transmisji czytałam i bana miec zadnego nie moge bo i za co:) dopiero konto załozyłam :lol: :lol: a czytałam tez że na liste widzow trzeba wejsc i mam tam przekreslony kwadracik ten co teraz zrobić ?? z tym fantem czy moze mail nie może byc z polskich witryn?? sama juz nie wiem pomożecie:)? dzieki śliczne :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Assiula
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2016, 10:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Pomocy kobietki:*
29 lis 2016, 12:50
Najprawdopodobniej doszło do jakiegoś błędu po stronie ShowUp.tv albo z IP twojego komputera były już były wcześniej zakładane jakieś konta na ShowUp.tv. Portal od dłuższego czasu stosuje praktykę blokowania trzeciego i kolejnego konta zakładanego z tego samego adresu IP lub z tej samej przeglądarki.
Musisz oczyścić historie przeglądarki najszybciej i najwygodniej użyć do tego programu CCleaner.
Następnie trzeba zmienić IP i z nowego maila założyć nowe konto wybierając inny nick niż wcześniej.
Pytanie czy masz IP statyczne czy dynamiczne, jeśli dynamiczne wystarczy zresetować modem poprzez wyłączenie zasilania na ok. 30 sekund i ponowne włączenie.
W przypadku statycznego IP potrzebny będzie program do zmiany IP, najprostsza i darmowa opcja to przeglądarka Opera z wbudowanym VPN.
Po założeniu nowego konta możesz już się logować normalnie bez potrzeby zmieniania IP.

Co do wyboru adresu e-mail ShowUp.tv stosuje jedynie ograniczenia w stosunku do tak zwanych maili tymczasowych,
ale w takim wypadku przy próbie założenia konta wyświetlany jest komunikat informujący, że użyto niedozwolonego adresu e-mail.
Mano_Negra


Re: Pomocy kobietki:*
29 lis 2016, 13:35
A załóż konto z przeglądarki 'yandex' i powiedz czy pomogło.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Pomocy kobietki:*
29 lis 2016, 14:12
Też mam stałe IP i chcąc założyć nowe konto użyłem po prostu komórki i dostępnego tam internetu. Wszystko poszło bez problemu, a nie chciało mi się bawić w takie cuda jak opisał Mano_Negra.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości