PROBLEMY Z TRANSMISJĄ NA SU NIE WYKRYWA FLASH

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witajcie,

mam problem z wyświetlaniem transmisji (obrazu) na ShowUp.tv w nowym komputerze z Windowsem 10 w przeglądarkach Opera, Google Chrome i Microsoft Edge. Otóż w miejscu obrazu wyświetla tylko komunikat "Transmisja wymaga najnowszej wersji Adobe Flash Player. Kliknij w poniższą ikonkę aby pobrać aktualizację.", pomimo tego, że mam że na komputerze mam zainstalowany Adobe Flash Player 27.0.0.187 PPAPI. Podkreślam, że tylko na Showup nie wykrywa mi Flash Playera w tych trzech przeglądarkach. Na pozostałych stronach,po zezwoleniu na używanie Flasha na danej stronie www, Flash działa be problemu. Proszę o pomoc lub wskazówkę do kogo mam się zwrócić z prośbą o usuniecie tej usterki. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

PS

Nie mogę załączyć tutaj zrzutu ekranu.
Awatar użytkownika
nudanuda
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2017, 16:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nicnobody
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nudanuda




Najnowsza wersja to Adobe Flash Player 28.0.0.126. Pobierz sobie najpierw Adobe Flash Player Uninstaller, odinstaluj nim poprzednią wersję i zainstaluj tą najnowszą.
Link do uninstallera - https://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html
Link do flash playera https://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html
Być może tu tkwi przyczyna
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości