Większa liczba ulubionych użytkowników

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam. Nigdzie nie znalazłem takie wątku więc tworzę nowy. Czy jest jakiś sposób żeby mieć więcej użytkowniczek w ulubionych? Limit jest chyba 30. To chyba moja największa bolączka, bo jak się pojawi jakaś nowa fajna, to muszę się mocno nagłówkować którą skasować :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
przyjazny_senegalczyk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 01 sty 2018, 22:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niewinna01
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




przyjazny_senegalczyk pisze:Witam. Nigdzie nie znalazłem takie wątku więc tworzę nowy. Czy jest jakiś sposób żeby mieć więcej użytkowniczek w ulubionych? Limit jest chyba 30. To chyba moja największa bolączka, bo jak się pojawi jakaś nowa fajna, to muszę się mocno nagłówkować którą skasować :D



www.BlogSU.pl
Też kiedyś tak miałem. Limit wynosi zdecydowanie mniej, może połowa tego. Teraz nie mam problemu. Usunąłem wszystkie profile z ulubionych i żyję się o wiele lepiej. Polecam :good3:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Limit wciąż wynosi 30, a przynajmniej na koncie, z którego korzystam mogę tylu użytkowników dodać do ulubionych.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




przyjazny_senegalczyk pisze:Witam. Nigdzie nie znalazłem takie wątku więc tworzę nowy. Czy jest jakiś sposób żeby mieć więcej użytkowniczek w ulubionych? Limit jest chyba 30. To chyba moja największa bolączka, bo jak się pojawi jakaś nowa fajna, to muszę się mocno nagłówkować którą skasować :D



www.BlogSU.pl


Co Ty chcesz dodać całego szołapa do ulubionych? :D
Przecież 30 to czasem (zwłaszcza późno w nocy) połowa albo i mniej wszystkich nadających :)

https://blogsu.pl
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co jakiś czas jakiś nick usuwam, czasem w ogóle nie pamiętam kto to jest ;) - ale największy problem polega na tym, że zdecydowana większość z listy już od dawna nie transmituje... :(
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




pusty_nick pisze:
przyjazny_senegalczyk pisze:Witam. Nigdzie nie znalazłem takie wątku więc tworzę nowy. Czy jest jakiś sposób żeby mieć więcej użytkowniczek w ulubionych? Limit jest chyba 30. To chyba moja największa bolączka, bo jak się pojawi jakaś nowa fajna, to muszę się mocno nagłówkować którą skasować :D



www.BlogSU.pl


Co Ty chcesz dodać całego szołapa do ulubionych? :D
Przecież 30 to czasem (zwłaszcza późno w nocy) połowa albo i mniej wszystkich nadających :)

https://blogsu.pl


Haha, jak trzeba będzie to i więcej niż połowę :D A tak na serio, jak się jest tak uzależnionym jak ja, to się zagląda rano, po południu, na wieczór i w nocy xD. A jak wiadomo część użytkowniczek nadaje w jednych porach, a pozostałe w innych... No i jak tu być na bieżąco? :P
Awatar użytkownika
przyjazny_senegalczyk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 01 sty 2018, 22:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niewinna01
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Marshall pisze:Co jakiś czas jakiś nick usuwam, czasem w ogóle nie pamiętam kto to jest ;) - ale największy problem polega na tym, że zdecydowana większość z listy już od dawna nie transmituje... :(


Też tak mam, połowa osób z mojej listy ulubionych, które nie usunęły konta albo odeszła albo dawno nie nadawały, trzymam je w nadziei, że może jeszcze kiedyś się pojawią.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tiago pisze:
Marshall pisze:Co jakiś czas jakiś nick usuwam, czasem w ogóle nie pamiętam kto to jest ;) - ale największy problem polega na tym, że zdecydowana większość z listy już od dawna nie transmituje... :(


Też tak mam, połowa osób z mojej listy ulubionych, które nie usunęły konta albo odeszła albo dawno nie nadawały, trzymam je w nadziei, że może jeszcze kiedyś się pojawią.


Dokładnie, trzyma się z sentymentu, żal usuwać :D
Awatar użytkownika
Bajtek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2018, 22:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jak ktoś używa GG to nie problem - wystarczy na drugim koncie ten sam numer wpisać, a dodać tam te co rzadko transmitują.

Ewentualnie coś takiego: viewtopic.php?f=31&t=5124&p=94428#p94428
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości