rozłączająca się kamerka

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Pytanie kieruję głównie do dziewczyn, no chyba, że panowie również pokazują się na lepszym sprzęcie...a dokładniej chodzi mi o kamerkę logitech c920.
Mam już trzecią... jedna się zawieszała-oddałam ją do naprawy, ale problem dalej występował, drugą pożarł pies... kupiłam więc trzecią i używałam na zmianę raz pierwszej raz trzeciej i w każdej po jakimś czasie pojawiał się problem, że kamerka po poruszeniu kablem przestawała łączyć... zaskoczyła dopiero po zmianie gniazda USB albo po ponownym uruchomieniu komputera,a może to tylko problem maca?
Nie wiem czy to ja mam jakiegoś pecha, czy są dziewczyny, które też miały problem z wyłączającą się kamerką i czas wymienić swój ideał na lepszy model?
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




Mam dokładnie ten sam problem z tym modelem :( Myslałam, że to wadliwe USB, ale kłopot pojawia się i na stacjonarnym i na laptopie (choć na lapku znacznie bardziej). Kamerka potrafi rozłączyć się od delikatnego poruszenia nią i wówczas albo trzebakliknąć we Flasha i kliknać ją jeszcze raz i się odswieży, ale często wtedy nie ma dźwięku i trzeba zmienić źródło w mikrofonie. Albo trzeba wyciągnąć z USB, wsadzić na nowo. A na lapku zdarzało się, że nic nie pomagało, wyciagając i wkładając kam czasem pisalo, że nie rozpoznano urządzenia USB i wówczas najczesciej tylko reset pomagał.
Podejrzewałam też jakis problem na kablu, ale już na prawde sama nie wiem. "Ciesze się", że nie tlyko ja mam ten problem. I co teraz począć?
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tez mam problem z kabelkiem od kamerki strasznie czuły jest i rozlancza.Ale poradzilem sobie w ten sposob ze,ustawiam kamerke w jednym miejscu i przyklejam kabelek do lapka tasmą , zeby podczas przekrecania kamerki stał w miejscu i mam teraz spokój .
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości