Kamera logitech c910 vs c920

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam

Pytanie mam do transmitujących

Zmienilam ostatnio kamerkę jak w tytule z c910 na c920 no i myslalam ze bedzie lepiej , bo stara często gubila mi ostrość ( chyba byla juz zmęczona :D ) i tu moje rozczarowanie po zakupie nowej bo mam wrażenie ,że caly czas mam "piasek " na obrazie , nie jest krystaliczny jak w w starej . Moze to jakies moje schizy ,albo kwestia przywyczajenia . Macie podobne odczucia?

i jeszcze jedno pytanie czy w ustawieniach zaawansowanych , macie ustawione right-light na automat? czy same ustawiacie ? to samo jeżeli chodzi o balans bieli :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hej,
kamerki 910 nie miałam, wszędzie gdzie czytałam polecali 920, więc tylko na niej siedziałam.
[swoją droga jeśli ktoś zna lepszą kam do 600zł to plis pw]
Według mnie działa całkiem całkiem, ale tylko przy dobrym świetle i po lekkich zmianach w ustawieniach zaawansowanych, jeśli po dopracowaniu tych rzeczy wejdziesz na nową wersję showupa to w ogóle dupę urywa :D
U mnie przy używaniu dwóch lampek [prawa i lewa strona na przeciwko mnie] wygląda to zwykle tak:
Obrazek
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




ja grzebie w tych ustawieniach non stop ,ale mam tylko jedną lampkę biale zimne swiatlo plus lampa sufitowa tez zimne swiatlo , sprobuje nad tym popracowac troche albo doloze jeszcze jedna lampkę, no chyba ze to kwestia kompa i dlatego czasami mam ten śnieg , ale to faktycznie robi mi sie najczesciej kiedy naturalnego swiatla brakuje :P

widzialam logitech brio 4k za niecale 7 stow , ale obawiam sie ,ze nie mam odpowiedniego sprzetu zeby w dobrej jakosci mi pociagnal ta kamere , zobacz na yt recencje i porownanie c920 vs logitech brio, poza tym na SU niema opcji nadawac nawet w 1080p , a co dopiero w 4k
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Sprawdzilam przy dwoch lampkach po prawej i lewej stronie jak ty uzywasz , i faktycznie jest duzo lepiej :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja na Twoim miejscu przemyslalbym uzywanie zimnego zrodla swiatla...z zasady daje to bardzo nienaturalny wyglad skory, bez problemu teraz mozna kupic chocby na allegro bardzo mocne zarowki swiatla dziennego o temperaturze barwowej ok 5500K, kosztuje toto ok 30 zeta. Jesli ktos ma wiecej miejsca i ochote wydac pare groszy wiecej to tanie chinskie zestawy swiatla ciaglego z softboxem czy parasolkami zaczynaja sie w okolicach 100zlotych.
Co do kamerek...jesli meczycie sie z logitechami a szukacie bardzo dobrej jakosci polecam przejrzeć yt pod katem"sprzet do streamow" itp...jest dosc duzo porownan... ludzie uzywaja wszystkiego...od kamerki z telefonu poprzez zwykle kamery wideo, gopro az po zaawansowane lustrzanki.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin dziekuje za opinie , wbrew pozorom testowalam rozne rodzaje ostwietlenia , zwykle zarowki , zarowki ledowe ciepla barwa , zarowki ledowe z zimna barwą najlepiej oddają we wspolpracy z tą jakże "luksusowa "kamerką :D najlepsze źródło światla -tzn. najbardziej naturalne .

Dodam jeszcze ze z jednej strony mam zimny led a z drugiej dalam normalna cieplą barwe i jest cacy. W swietle dziennym dodatkowe ostwieltenie spelnia się genialnie ,natomiast wieczorem przy braku naturalnego swiatla "rowno rozproszonego " tylko zimne mocne swiatlo jest w stanie utrzymac poziom transmisji ( jakosć kamery) i doświetlić tam gdzie powinien ,szczegolnie w ruchu i zmianach pozycji ,bo przeciez "odleżynek " nikt nie lubi :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości