Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 01:51
komin pisze:Qwa jak dobrze ze sie zadna nie zapisala do mojego Stowarzyszenia Glodujacych Modelek SU, to bym teraz poplynal przed swietami...
Btw dziewczyny pamietajcie zeby jutro absolutnie nie strajkowac bo wam kolezanki beda podbierac klientow i dzieki temu zarabiac wiecej.


A to wredne łamistrajkerki! Łamistrajkerstwu mówimy stanowcze nie!
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 02:09
Mogliby napisać "wypłaty wstrzymane do odwołania". Nie musieliby się co kilka dni męczyć z redagowaniem ogłoszenia :D
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 02:10
Biustwo pisze:Mogliby napisać "wypłaty wstrzymane do odwołania". Nie musieliby się co kilka dni męczyć z redagowaniem ogłoszenia :D


Wtedy laski nie tranmitowałyby i nie zarabialiby pieniędzy. tak to się łudzą że kasa niedługo będzie i SU dalej zarabia
Awatar użytkownika
Cute_vixen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cut3vixen
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Cut3vixen


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 02:10
u nauczycieli się znaleźli łamistrajki, to na SU się nie znajdą :D skończą nadawać dopiero jak "zgaszą światło" :biggrin:
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 02:20
blacklayers pisze:
(..)już kiedyś była akcja i czekało się miesiąc na wypłatę, teraz tez możecie poczekać miesiąc. A nie robicie znowu aferę i dramat...


wtedy byli troche bardziej wylewni viewtopic.php?f=10&t=52&p=105578#p105578

teraz są pod kreską, i nie stać ich nawet na taką odpowiedź, nie wspominając o Waszych wypłatach. Poczytajcie ostatnie posty usera @Tymi
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 03:23
nie ma zadnego strajkowania :nono: bo wam jeszcze blona dziewicza sie odrodzi :lol:
Kuciape trzeba czyscic systematycznie :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 03:47
nie ma co robić dramatu?
Przypomnę, że jakiś czas temu padła sugestia by brać kredyty lub chwilówki, że lepsze to niż sprzedawanie żetona po promocyjnej cenie. Jeśli sytuacja będzie jeszcze trochę trwała(a na to się zanosi...) to niebawem niektóre będą miały na głowie standardowe opłaty a do tego spłatę zadłużenia plus odsetki...

Jeśli liczycie, że żeton zyska na wartości na rynku wtórnym przy braku wypłat ze strony SU to możecie się zdziwić. Kto kupił ten ma i teraz sam się zastanawia co z tym fantem zrobić.

proponuje zacząć myśleć racjonalnie zamiast życzeniowo
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 04:23
To sa jakies zarty !!!! Szlak mnie zaraz trafi , czas sie przeniesc na inne kam tylko na jakie ?!

Jesli jest ktos zainteresowany odkupieniem zetonów prosze o wiad prywatna mam oplaty do zrobienia i jestem w dupie !!!




www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 06:00
Każdej osobie która łudziła się że "8ego wypłacą... a najpóźniej 11ego!" nowy komunikat chyba dobitnie pokazał w jak głębokiej dupie obecnie się znajduje i w jak głębokiej dupie Szołap ma zadowolenia klienta. A Wy dalej zamiast zrobić totalny strajk i olać system robicie swoje pokazując firmie, że nawet jak się Wam pluje w twarz to mówicie, że to deszcz. To oni Wam teraz zorganizują prawdziwą tropikalną ulewę, nie ma szans na wypłatę przed świetami, po świętach też pewnie będą przestoje, potem zaraz długi majowy weekend (który oczywiście również będzie miał wpływ na pracę "amerykańskiej" firmy :) więc najbliższy realny termin to 6 maja. W związku z niewypłacalnością portalu proponuje tak jak pisałem - 40 zł za 1000 żet
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 07:01
Tak mi przykro, naprawdę.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 07:20
Ile ludzi tyle teorii a tak szczerze mówiąc to nikt nie wie co się naprawdę dzieje ;)
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 06:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 07:32
Wiem, ze wszyscy juz sa na nie, ale jak napisali wiadomosc o tym, ze do konca tygodnia sie postaraja i ze staja na glowie, to policzylam, ze przy tamtej pierwszej awarii 25 dni nie bylo wyplat, i pewnie dopiero po weekendzie puszcza bo to akurat tyle samo minie.
To troche wyliczanka z cyklu "papiez jak umarl mial 85 lat gdy dodasz do tej daty liczbe osob z katastrofy smolenskiej... Itd". Ale noo kobieca intuicja ;) wczesniej czulam ze jeszcze raz przesuna a teraz mowie Wam, beda na poczatku tygodnia wyplacac. Tak czujemmmm:P
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 07:42
„...w pierwszej połowie nowego tygodnia” każdy kolejny tydzień jest nowy XD Ehhh ja się staram nastawiać pozytywnie, ale ciężko mi to idzie szczerze mówiąc :p obyś miszmasz miała racja :)
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 21:54
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 07:59
miszmasz pisze:Wiem, ze wszyscy juz sa na nie, ale jak napisali wiadomosc o tym, ze do konca tygodnia sie postaraja i ze staja na glowie, to policzylam, ze przy tamtej pierwszej awarii 25 dni nie bylo wyplat, i pewnie dopiero po weekendzie puszcza bo to akurat tyle samo minie.
To troche wyliczanka z cyklu "papiez jak umarl mial 85 lat gdy dodasz do tej daty liczbe osob z katastrofy smolenskiej... Itd". Ale noo kobieca intuicja ;) wczesniej czulam ze jeszcze raz przesuna a teraz mowie Wam, beda na poczatku tygodnia wyplacac. Tak czujemmmm:P

Mam tak jak ty ;) mam czute,że w następnym tygodniu puszcza przelewy
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 06:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:19
Ted Bundy pisze:nie licze źle showupowi, ale tak szczerze to licze, że tylko kropelka sie przeliczy tu, i popłynie na tych 500K za tą pyche, pazerność i 7 grzechów głównych


Gdyby to 500 :rofl: robie sobie challenge do wypłat zrobić milion :dance4:
Tak jak mówie od poczatku, bedzie to bedzie niema co sie nastanawiać bo i tak nic to nie zmieni, a logika niektórych jest wyjątkowo pokrętna.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:20
Z całym szacunkiem, ale pomysł strajku i nienadawania na SU jest zupełnie od czapy. Ciężko będzie wymusić jakieś działania od SU, no i ekonomicznie to też się nie składa. Jeśli ktoś z Was wierzy że Ci którzy są właścicielami SU nie mają pieniędzy to chyba byli odłączeni przez kilka ostatnich lat od internetu. Zarobili tyle, że spokojnie by mogli wszystkie wypłaty zrobić. Tylko że nie chcą wykładać na to pieniędzy które wyjęli tylko te które wygeneruje SU. Sama domena ze swoim ruchem jest warta bardzo dużo. Zmiany mogą być spowodowane tak jak wspominał Bomba przenoszeniem działalności do innego kraju, ew zmianą operatora bankowego, lub spadkiem ilości nowych żetonów na SU. Jeśli by to ostatnie miało miejsce, to może to być spowodowane np tym że mimo iż za wiadomości prywatne się płaci, to dużo dziewczyn potem te pieniądze daje w napiwkach tym którzy z nimi rozmawiają, żeby trzymać kontakt, a zarabiają na privach. To powoduje że żeton jest na stronie, ale go nie przybywa. Sama strona i jej obsługa generuje też niemałe koszty. Zawieszanie transmisji może skutkować tym że te które zostają złapią nowych widzów, co bardziej obrotne zintegrują się na tyle, że Ci widzowie już do Was nie wrócą i po tym jak wróci płynność żetonowa to stracicie cześć widzów czyli dochodów. Z ekonomicznego punktu widzenia to się Wam nie opłaca. Przez samą formę prawną i strukturę firmy, krzywdy SU z Polski nikt nie zrobi, (tj można się w to bawić ale koszty amerykańskich prawników są poza zasięgiem większości, a o pozwie zbiorowym nawet jeśli się tego uzbiera 300tyś złotych (czyli coś ok 80 tyś dolarów ) można zapomnieć bo nikt się tym nie zajmie, a do tego kolejne 15-20% od wygranej sprawy trzeba oddać kancelarii, inna sprawa że przy pozytywnym rozwiązaniu skończyło by się to ugodą, i wypłatą jakiś 60% wnioskowanej kwoty. Ale to tak tylko informacyjnie przytaczam bo to jest nieralne do zrobienia. Jeśli nawet byście wszystkie zastrajkowały (co też się nie wydarzy) to dla takiego właściciela portalu, najlepsza opcja wtedy to zamknąć portal, zawinąć się z kasą, i na nowe dane na tej samej domenie założyć nowy. Wszyscy będą celebrować to że SU upadł i jest coś nowego, a za monitorami będzie siedział ten sam właściciel. Takie portale (erotyczne itp) mają niestety tak skonstruowane regulaminy, że rejestrując się zgadzamy się na warunki które bardzo ograniczają możliwość jakiegokolwiek dochodzenia swoich racji.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:56
To już nie chodzi o strajk ale nadawać się niechce poprostu (bynajmiej mi) kasa się nie zgadza chęci brak :) Robię jedną grupowa dziennie dla własnej satysfakcji poprostu
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 06:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:15
Transmisje trochę jest. To pokazuje jak te nasze laski są płytkie :biggrin: Głupie albo chciwe albo jedno i drugie. Połowa tygodnia brzmi ciekawie, potem znowu blisko piątunia i kolejny tydzień wpływów z naiwnych dupeczek :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:16
Również uważam że bomba ma rację,gdy w tamtym tygodniu zadałam kilka konkretnych pytań Showup i to mnie zdziwiło bo nawet konkretne dostałam odpowiedzi. Wcześniejsza wypowiedź bomby pokrywa mi się z ich wypowiedziami. Co do pań które sprzedają żetony poza Showup to prawdopodobnie nie skończy się to dla nich korzystnie,bo również weszłam na ten temat .
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:21
przepraszam, ale z tego, co dostaję, ludzie nie mogą wycofać zebranych przez siebie żetonów. Jak długo to już trwa? A czy istnieje sposób na odzyskanie pieniędzy za żetony? Raczej osobiście dałbym to osobie.

I'm sorry, but from what I get, people can not withdraw the chips they've collected. How long does it last? And is there a way to recover money for chips? Rather, I would personally give it to a person.
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2019, 17:21
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości